Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

HP DeskJet 2721 All-in-One Yazıcı, wifi, Baskı, Fotokopi, Tarama, 7FR54B

HP
7.393,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

8.357,80 TL
DSACategoryId/2147483646/3013118/4
HP DeskJet 2721 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi + Airprint Yazıcı 7FR54B
HP DeskJet 2721 ürünü fotokopi makinesi, tarayıcı ve yazıcı olarak kullanabilmeniz için üretilmiştir. Üç ayrı işlevi yerine getirebilen ürün sayesinde ofisinizde farklı elektronik aletler için ekstra alan açmanıza gerek kalmaz. Ürünün az alan kaplayan tasarımı ofisinizi ya da çalışma odanızı düzenlerken size kolaylık sağlar. Wi-Fi özelliğiyle geliştirilen HP marka ofis ürünü ile internet bağlantısı kurabilirsiniz. Dosyalarınızı internet üzerinden gönderebileceğiniz komutlarla yazdırarak hız kazanabilirsiniz. Ofis ürünü, renkli ve siyah beyaz baskı alabilmenize olanak tanır. Renkli baskı özelliği görselleri detaylı ve net şekilde elde edebilmenizi sağlar. Siyah beyaz baskı özelliğiyle yazışmalarınızın, dokümanlarınızın ve belgelerinizin çıktılarını kolayca alabilirsiniz. Ürünün gelişmiş teknolojisi hızlı bir şekilde çıktı alabilmenizi için elverişlidir. Yazıcının hazne bölümü 60 adet kâğıdı yerleştirebilmenize olanak tanır.
Kablosuz Bağlantı İmkânının Pratikliğinden Yararlanın
Ofislerde, çalışma odalarında, bürolorda ve okullarda verimli bir şekilde kullanabileceğiniz HP DeskJet ürünüyle zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kablosuz bağlantı özelliğini kullanarak yazıcınıza bilgisayarınızdan komut gönderebilirsiniz. Elinizdeki belgeleri tarayarak internet üzerinden gerekli yerlere ulaştırmak için de HP ürününün özelliklerinden yararlanabilirsiniz. HP Smart uygulamasını indirerek tarayıcınıza tablet, telefon, dizüstü bilgisayar gibi cihazlarla erişebilirsiniz. Tasarruf özellikleriyle de kullanıcılarını memnun eden ofis gereciyle mürekkep kullanımını azaltabilirsiniz. Mürekkeplerin kâğıtlarda iz bırakmasını ve taşmasını önleyen baskı teknolojisi işlerinizi kolaylaştırır. HP yazıcı hızlı ve pratik özellikleriyle de dikkat çeker. Ofis ürünün Wi-Fi bağlantısı kendi kendine sıfırlanabilme özelliğine sahiptir. Çift bantlı Wi-Fi özelliğini kullanarak yazıcınızla geniş bir kapsama alanına erişebilirsiniz. Yazıcınızı HP Smart uygulamasıyla kurarken basitleştirilmiş tasarım sayesinde ürününüzü kısa bir sürede kullanılabilmeye uygun hale getirebilirsiniz. Her adımda yer verilen açıklamaları okuyarak yazıcınızı kolayca kurabilirsiniz. Yardım menülerini kullanarak ürününüzün hangi özelliklerinden nasıl faydalanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
Yüksek Baskı Kalitesi Sağlayan Ofis Ürünü
HP’nin yüksek baskı kapasiteli kartuşlarıyla çalıştırabileceğiniz fotokopi makinesi sayesinde görsellerdeki detayları kâğıda geçirebilirsiniz. Bilgisayarınıza aktarabileceğiniz fotoğrafların baskısını da ürününüzü kullanarak alabilirsiniz. HP DeskJet ile önlü arkalı fotokopiler çekerek belgelerinizi çoğaltabilirsiniz. Fotokopi çekerken kâğıtlarınızın yüzeye düz şekilde oturmasına dikkat etmelisiniz. Okullarda sınav kâğıtlarını çoğaltmak için HP’nin geliştirdiği fotokopi makinesinden yardım alabilirsiniz. Kısa bir sürede fotokopi çekebileceğiniz ürünle sınav kâğıtlarını birkaç dakikada çoğaltabilirsiniz. Siyah kartuş ve renkli kartuş desteği içeren ürünle farklı ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebilirsiniz. Kullanacağınız kâğıtların kalitesine de dikkat ederek belgelerinizi çoğaltabilirsiniz. Kâğıtların boyutlarının ürününüzün haznesiyle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Ürün, kartuşlarda yer alan mürekkepleri hassas bir şekilde kullanır. Bu sayede renkli baskılarda ve siyah beyaz fotokopilerde yazıları ve şekilleri net olarak görebilirsiniz.
HP DeskJet 2721 ürününün baskı özellikleri nelerdir?
1200 x 1200 dpi’ye kadar olan belgelerin baskısını siyah baskı yöntemiyle alabilirsiniz. HP DeskJet 2721 ile 4800 x 1200 dpi’ye kadar olan belgeleri ise renkli olarak alabilirsiniz. Kullanışlı ürünle dakikada 7.5 sayfaya kadar siyah beyaz baskı alabilirsiniz. Ürünün renkli baskı hızı dakikada 5.5 sayfadır.
HP DeskJet 2721 modelinin bağlantı özellikleri nelerdir?
USB 2.0 bağlantı noktasını kullanarak ürününüzle kablolu bağlantılar oluşturabilirsiniz. Wi-Fi özelliği de bulunan yazıcı sayesinde kablosuz olarak bağlantı kurabilirsiniz. Mobil baskı yeteneğine sahip olan HP DeskJet 2721 sayesinde cep telefonunuzdan gönderebileceğiniz komutlarla belgelerinizi tarayabilir, baskılarınızı alabilirsiniz.
HP DeskJet 2721’in teknik özellikleri nelerdir?
Ürünün ölçüleri 425 mm x 304 mm x 154 mm’dir. Ağırlığı 3.42 kilogram olan ofis ürününü pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Tarayıcı özelliğini kullanarak BMP, TIFF, JPEG, PDF, PNG uzantılarına sahip dosyaları tarayabilirsiniz.

Elverişli kullanımı ile karşınıza çıkan HP DeskJet 2721 Wi-Fi çok fonksiyonlu yazıcı 7FR54B; iş,büro, okul, ev hayatınızda teknolojisinden rahatça yararlanabileceğiniz bir üründür. Bulundurduğu birçok özellik ile hayatı kolaylaştıran bir yapıya ve anı kurtarmaya sahiptir. İki farklı şekilde kullanım imkanı sunar. Dilerseniz kablo ile dilerseniz kablosuz şekilde kullanıma açıktır.

HP DeskJet 2721 Yazıcının Özellikleri

HP DeskJet 2721 yazıcı; fotokopi makinesi, tarayıcı, yazıcı, fotoğraf baskı olarak dört farklı şekilde kullanılabilir. Wi-Fi özelliği sayesinde telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlardan hızlı erişim sağlanır. İki çeşit baskı türüne sahiptir. Siyah- beyaz yazdırma seçeneği ile 1 dakikada 7.5 sayfa siyah-beyaz baskı; renkli yazdırma seçeneği ile ise 1 dakikada 5.5 sayfa renkli yazdırma imkanına sahiptir. İki adet kartuş ile gönderilen cihaz, kartuş başına 250 sayfaya kadar yazdırma imkanı sunar. HP DeskJet 2721 all-in-one yazıcı, HP305 ve HP305 XL kartuş tipine uyumludur. Mürekkep kullanımını azaltan özelliği ise HP DeskJet 2721 özellikleri arasındadır.

  • 60 adet kağıt koyma kapasitesine sahiptir.
  • Bluetooth özelliği vardır.
  • HP DeskJet 2721 all-in-one - 7FR54B Kablosuz bağlantı ile kullanım sağlar.
  • HP Smart uygulaması ile cihazlardan erişim sağlar.
  • USB bağlantısı ile kablolu bağlanma imkanı sunar.
  • HP yazıcı, fotoğraf baskısı alma imkanı da sağlar.
HP DeskJet 2721 Yazıcının Avantajları

HP DeskJet 2721 all-in-one, dört özelliği tek bir cihazda toplayarak çalışma alanınızda oluşması muhtemel olan dağınıklığı önler. Birçok cihazdan erişim sağlaması ile yazıcı işleriniz hep bir tık uzağınızdan halleder. Okullarda hızlı kullanımı ile kısa bir zamanda birçok öğrenciye ulaşacak olan fotokopi, öğretmenlerin işini kolaylaştırır. HP DeskJet 2721 all-in-one- 7fr54b, evlerde kullanımı ile her an elinizin altında olur, ani gelişen ve ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda sizi kırtasiyeye gitme zahmetinden kurtarır. Ofis ve büro ortamlarında ise birçok dosyada farklı işlemler yapma imkanı sağlayacak, işlerinizin verimini arttırır. Aynı zamanda yazıcı; düz kağıt, fotokopi kağıdı, broşür kağıt gibi çeşitli kağıt türlerinin kullanımına açık olduğu cihaz ihtiyacınıza göre size belgeyi istediğiniz şekilde temin eder. Ayrıca fazla mürekkep kullanımını azaltan formu ile paranızın cebinizde kalmasını sağlar.

HP DeskJet 2721 Yazıcının Fiyatı

HP DeskJet 2721,piyasa standartlarına ve teknolojisine bağlı olarak fiyatlandırılır. Hepsiburada üzerinden HP DeskJet 2721 fiyat sorgusu yapabilirsiniz. Ürünü almış olan kullanıcıların yapmış olduğu değerlendirmelere HP DeskJet 2721 kullanıcı yorumları üzerinden ulaşabilirsiniz. HP DeskJet 2721 yorum kısmına bakarak ürünün kalitesini net bir şekilde anlayabilirsiniz. Ürünün özellikleri, avantajları ve fiyatı göz önüne alınarak Hepsiburada üzerinden sahip olabilirsiniz.

HP DeskJet 2721 Yazıcının Kurulumu Nasıl Yapılır?

HP yazıcının kurulumu çok basittir. Cihazın güç kablosunu prize taktıktan sonra tek yapılması gereken HP Smart uygulmasını kullanacağınız mobil cihaz ile yazıcıyı eşlemek olacaktır. Bu işlemlerin ardından dilediğiniz zaman pratik bir şekilde baskı alabilirsiniz.

Neden HP DeskJet 2721 Yazıcı Tercih Edilmelidir?

Yüksek performansı ve son model teknolojisi ile size sunulan HP yazıcı, işlerinizin kolaylaşması için eşsiz bir tasarımdadır. Birçok avantajının olması, erişiminin kablolu ve kablosuz olarak yapılması kullanımının birçok yolu olması dışında çoğu insana hitap eden bir üründür.

HP DeskJet 2721 Yazıcı iOS veya Android Cihazlarda Kullanılabilir mi?

HP yazıcı, cihazın iOS veya Andorid olmasına fark edilmeksizin kullanabilir bir üründür. Cihazlarınızın modeli de kullanım için engel oluşturmaz. Tek yapmanız gereken uygulama üzerinden cihazınıza bağlanmak olur.

HP DeskJet 2721 All-in-One Yazıcı, wifi, Baskı, Fotokopi, Tarama, 7FR54B Özellikleri

Air Print Var
USB Var
Baskı Türü Renkli
Kartuş / Toner Adedi 2
Usb Kablo Yok
Kağıt Boyutları A4
Ekran Yok
Dublex Baskı Yok
Wi-Fi Var
Ethernet Bağlantısı Yok
A3 Yok
Yazıcı Tipi Çok Fonksiyonlu
Kağıt Çıkış Kapasitesi 25 Sayfa
Sarf Durumu (Kutudaki) Demo Kartuş
Paralel Port Yok
Faks Özelliği Yok
Renkli Tarama Var
Kağıt Giriş Kapasitesi 60 Sayfa
Kart Okuyucu Yok
Fotokopi Özelliği Var
Fotoğraf Baskısı Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000WUAB2
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön