Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Matebook 14S Intel Core i7 13700H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 14" Dokunmatik Taşınabilir Bilgisayar

Huawei
42.999,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3000500/98

1. FullView ekran, dar çerçeveye ve yüksek ekran-gövde oranına sahip standart bir ekran stilini ifade eder.

2. 13. Nesil Intel® Core™ i9-13900H işlemci ve 13. Nesil Intel® Core™ i7-13700H işlemci mevcuttur.

3. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları, tabletler, monitörler, HUAWEI Visions, kulaklıklar ve PC Manager 13.0.2.300 veya üstünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu özellik hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

4. Yalnızca PC Manager 13.0.1 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu işlevi destekler. Bu işlev varsayılan olarak kapalıdır. Kullanım ihtiyaçlarınıza göre bu işlevi etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için görev çubuğundan kontrol merkezine erişin.

5. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. 270 m mesafe, açık bir ortamda yönlendirici ile dizüstü bilgisayar arasında sorunsuz web sitesi tarama deneyiminin sağlanabileceği en uzun mesafedir. Gerçek kullanım, çevresel faktörlere ve cihaza bağlı olarak değişebilir. Gerçek deneyim geçerli olacaktır.

6. Huawei laboratuvarlarından alınan veriler. Ağırlık, HUAWEI MateBook 14s 2023'ün en hafif versiyonunun ağırlığıdır. Farklı versiyon konfigürasyonları farklı ağırlıklara sahiptir. Gerçek ürün ağırlığı geçerli olacaktır.

7. LCD kapak, üst kapak, alt kapak ve yan kapaklar (bağlantı noktalarının bulunduğu yer) metalik malzemelerden yapılmıştır. Menteşe kapakları metalik olmayan malzemelerden yapılmıştır.

8. Huawei laboratuvarlarından alınan veriler. Ölçüm, toplam ekran boyutuna oranla ekranın görünür alanının boyutuna dayanmaktadır. Lütfen gerçek ürüne bakın.

9. PRenk gamı parametresi tipik değerdir.

10. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır.ΔE<1, fabrika ortalama renk doğruluğunun tipik değeridir.

11. Bu özelliğin tam olarak kullanılabilmesi için 10 bit ekranları destekleyen içerik gereklidir.

12. Ekran parlaklığı tipik değerdir.

13. Yenileme hızı için fabrika ayarı 60 Hz'ye kadardır. Yenileme hızı 120 Hz'ye kadar değiştirilebilir. Yenileme hızı farklı uygulama arayüzlerine otomatik olarak uyarlanır. Lütfen gerçek kullanıma bakın.

14. HUAWEI MateBook 14s 2023, TÜV Rheinland Renk Doğruluğu ve Hızlı Kararlılık Sertifikası ile ödüllendirildi. Test koşulları: Windows düzgün bir şekilde başlatılmalı ve Ekran Yöneticisi'ndeki ayarlar varsayılan durumda bırakılmalıdır.

15. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve bir işlevi yoktur.

16. Kağıt benzeri ekran efekti diğer LCD ekranlara göredir. Bu ürün bir E-Ink ekran ile donatılmamıştır. Gerçek deneyim geçerli olacaktır.

17. Performans Modu'nu etkinleştirmek için Fn + P. Varsayılan olarak devre dışı olan Performans Modu etkinleştirildiğinde güç bağlantısı gerektirir. Fan gürültüsü ve yüzey sıcaklığı artabilirken CPU ve GPU performansını anında iyileştirebilir. Lütfen kullanım ihtiyaçlarınıza göre Performans Modu'nu etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

18. Gerçek bellek, sistem tarafından işgal edilen alan vb. nedeniyle daha küçük olabilir.

19. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelmektedir ve HUAWEI MateBook 14s 2022 (i9-12900H, 32 GB) ve HUAWEI MateBook 14s 2023 (i9-13900H, 32 GB) için CineBench R20 çok çekirdekli kıyaslama testi puanlarını karşılaştırmaktadır. Test verileri modele ve ortama bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

20. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Super Turbo etkinleştirildiğinde ve devre dışı bırakıldığında 1 GB PowerPoint'in başlatma süresini karşılaştırmaktadır. Gerçek kullanım, kullanım alışkanlıklarına, ortama, uygulamalara ve diğer faktörlere bağlı olarak biraz değişebilir. Uygulama başlatma güçlendirici en iyi DC durumunda (bir güç kaynağına bağlı değilken) çalışır. Gerçek deneyim geçerli olacaktır. Yalnızca belirli uygulamalar ve dosyalar desteklenir. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özellik tarafından desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yerel Huawei Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

21. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelmektedir ve HUAWEI Metaline Antenli HUAWEI MateBook 14s (2023) ile HUAWEI MateBook 14s (2022) arasındaki karşılaştırma sonucudur. Zayıf sinyal gücü, sinyal gücünün -75 dBm'ye eşit veya daha az olduğu anlamına gelir.

22. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları ve PC Manager 13.0.2.310 veya üstünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu özelliği destekler. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özellik tarafından desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

23. Yalnızca belirli Huawei tabletleri, monitörleri, HUAWEI Visions ve PC Manager 12.0.1 veya üstünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarları bu işlevi destekler. Bu özellik hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yerel Huawei müşteri hizmetleri hattınızla iletişime geçin.

24. Yalnızca belirli Huawei aksesuarları ve PC Manager 12.0.1 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu özelliği destekler. Bu özellik hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yerel Huawei müşteri hizmetleri hattınızla iletişime geçin.

25. Yalnızca PC Manager 13.0.2 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu özelliği destekler. Kullanım ihtiyaçlarınıza göre bu işlevi etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için görev çubuğundan kontrol merkezine erişin.

26. Huawei laboratuvarlarından alınan veriler. Test verileri sessiz bir iç mekan ortamında elde edilmiştir. Gerçek kullanım, ortama, saha koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak biraz değişebilir. Lütfen gerçek kullanıma bakın.

27. Yalnızca PC Manager 13.0.3.360 veya üstünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlarda desteklenir. Bu özellik, dahili mikrofonlu 3,5 mm kablolu kulaklık veya kablosuz kulaklık kullanılmasını gerektirir. Gerçek performans kulaklık modeline, kullanım alışkanlıklarına, uygulama yazılımına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

28. Huawei laboratuvarlarından alınan verilere dayanmaktadır. Gerçek ürün boyutu, ürünün yapılandırmasına, üretim tekniklerine ve hesaplama yöntemlerine bağlı olarak değişebilir.

29. Arka ışık parlaklığı devre dışı bırakılabilir, %50'ye ayarlanabilir veya %100'e ayarlanabilir.

30. Nominal kapasite değeri.

31. Veriler Huawei laboratuvarından alınmıştır. Pili 30 dakika boyunca %1 güçten başlayarak şarj etmek için orijinal 90 W şarj cihazını kullanın. Gerçek veriler bireysel ürün farklılıklarına, kullanım alışkanlıklarına ve çevresel faktörlere göre değişebilir.

32. SuperCharge protokollerini destekleyen belirli Huawei dizüstü bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde SuperCharge teknolojisini destekler. Satın alma sırasında desteklenen Huawei cihaz modelleri hakkında güncel bilgiler için lütfen Huawei müşteri hizmetlerine danışın. 90 W şarj cihazları 5V/2A, 9V/3A, 12 V/3A, 15V/5A ve 20V/4.5A MAX ve diğer çıkış değerlerini destekler. Çıkış, şarj edilen cihaza uyum sağlar.

33. Yüz tanıma teknolojisi ve güvenlik çözümleri Microsoft'a aittir.


*Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.


Huawei Matebook 14S Intel Core i7 13700H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 14" Dokunmatik Taşınabilir Bilgisayar Özellikleri

Cihaz Ağırlığı 1 - 2 kg
Ram (Sistem Belleği) 16 GB
Bluetooth Özelliği Var
Optik Sürücü Yok
Ekran Kartı Hafızası Paylaşımlı
SSD Kapasitesi 1 TB
HDMI Var
Ekran Kartı Tipi Dahili Ekran Kartı
eMMC Kapasitesi Yok
Renk Yeşil
İşletim Sistemi Windows 11 Home
Ekran Kartı Bellek Tipi Onboard
Maksimum İşlemci Hızı 5 GHz
Ekran Panel Tipi LTPS
Bellek Hızı Belirtilmemiş
Ram Tipi Belirtilmemiş
Webcam Var
İşlemci Cache 24 MB Cache
Harddisk Kapasitesi Yok
Max Ekran Çözünürlüğü 2520 x 1680
Parmak İzi Okuyucu Var
İşlemci Nesli 13.Nesil
Ürün Modeli Notebook
Ekran Kartı Paylaşımlı
İşlemci 13700H
Ekran Boyutu 14 inç
Kart Okuyucu Yok
Klavye Q Türkçe
İşlemci Tipi Intel Core i7
Dokunmatik Ekran Var
Yapay Zeka Desteği Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00005JJOPZ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Lenovo Ideapad Flex 5 16ALC7 2 In 1 Bilgisayar, 16" Fhd Dokunmatik Ekran, Amd Ryzen 7 5700U, 16GB Ram, 512GB Ssd, Amd Radeon, Windows 11, 82RA006NTR Asus Vivobook 15 Intel Core I7 1255U 32GB 2tb SSD Freedos 15.6" Intel Iris Xe Graphics Full Hd Taşınabilir Bilgisayar X1504ZA-BQ44118 Çanta Hediye Lenovo Ideapad Flex 5 14IAU7 2 In 1 Bilgisayar, 14" Fhd Dokunmatik Ekran, Intel Core I5-1235U, 16GB Ram, 512GB Ssd, Intel Iris Xe, Windows 11, 82R700H0TX Asus Tuf Gaming A15 FA507XIA27-LP041A27 Amd Ryzen 9 7940HS 32GB 2tb SSD RTX4070 Windows 10 Pro 15.6” 144Hz Taşınabilir Bilgisayar LENOVO 15.6" L15 21C7002LTX RYZEN 7 5785U-16GB RAM-512GB M2 NVME-W11 PRO DG Huawei MateBook D15 Intel Core i7 1195G7 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Lenovo Thinkpad E15 Gen4 Intel Core I7 1255U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21E6006YTX Hp 250 G10 Intel Core I7 1355U 16GB 512GB MX550 Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 8A543EAA13 Acer Travelmate P2 TMP214-53G NX.VPQEY.003 i7-1165G7 16 GB 512 GB SSD MX330 14" Windows 10 Home Taşınabilir Bilgisayar Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 16GB DDR5RAM 512GB SSD 4gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G15553024010201+WEBLEGELSINÇANTA Asus Vivobook X1504VA-NJ103 Intel Core I5 1335U 16 GB 512GB SSD 15.6" Dos Fhd Dizüstü Bilgisayar X1504VA-NJ10306+WEBLEGELSINÇANTA Huaweı Matebook 14 Dokunmatik Ekran Core I5-1240P Işlemci 16GB Ram 512GB SSD 14”/ W11 Laptop Huawei Matebook D16 Intel Core i9 13900H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar Huawei MateBook X Pro Intel Core i7 1360P 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 14.2" Taşınabilir Bilgisayar Lenovo Yoga 6 13ABR8 Ryzen 7 7730U 16GB 512 GB SSD 13.3" Freedos 83B2007ATX Dokunmatik Bilgisayar Hp 250 G8 Intel Core I5-1135G7 64GB 1tb SSD 15.6" Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar 8853U8ESW31+WEBLEGELSINÇANTA Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar Lenovo Thinkpad E14 Gen 5 Intel I5 1335U 16 GB 512 GB SSD Freedos 21JLS1XJTX Lenovo V15 Gen4 Intel Core I5 1335U 16 GB 512 GB SSD Intel Iris Xᵉ Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A1003JTXW10 + Weblegelsin Çanta Huawei Matebook D 15 Intel i5 1135G7 8GB 512GB SSD Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Lenovo Thinkbook 14 G4+ Iap Intel® Core™ I5-1235U 16GB 512GB SSD 14 Inç Wuxga WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar TB21CX004KTR04+WEBLEGELSINÇANTA Lenovo Ideapad Duet 5 12IAU7 82TQ004XTX Intel Core i5-1235U 8 GB 256 GB SSD 12.4" FreeDos Dokunmatik Ikisi Birarada Bilgisayar Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar Huawei MateBook D14 Intel Core i5 1240P 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 14" IPS Taşınabilir Bilgisayar Huawei MateBook D16 Intel Core i7 12700H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 16" Taşınabilir Bilgisayar

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

Başa dön