hünnap

Adını, mucizevi bir besin olarak tanımlanan hünnap meyvesinden alan Hünnap markası, tüketicileri doğayla ve doğalla buluşturmayı; onlara Anadolu’nun geleneksel lezzetlerini en saf haliyle sunmayı amaçlıyor. 2013 senesinde üretime başlayan ve yüzde 100 doğal, hiçbir katkı maddesi içermeyen, vitamin ve mineral açısından zengin olan ürünleriyle bilinen Hünnap; yetişkinler ve çocuklar kadar bebekleri de düşünüp, onlar için de besinler sunuyor.

Bebeklerin Beslenmesinin Önemi

Hünnap, anne sütünün bebekler için öneminin farkında olarak, anne sütünü arttırmayı sağlayan; içinde rezene, ısırgan ekstresi, çemen otu ekstresi, frenk kimyonu ekstresi gibi bitkilerin bulunduğu çay da geliştirmiştir. Emziren annelerin rahatlıkla tüketebileceği bu ürün, prolaktin ve oksitosin hormonlarının aktivitesini arttırarak anne sütünün çoğalmasına katkıda bulunur.

Hünnap’ın keçi sütlü bebek sütleri, 0-6 aylık bebekler için kullanılırken; 6'ncı aydan itibaren de yine keçi sütlü devam sütüne geçilebilir. Vitamin ve mineral açısından oldukça zengin bu sütlerin sindirimi kolaydır. Ancak bu ürünlerde laktoz da dahil olmak üzere süt ve süt ürünleri bulunduğu için bebeğinize vermeden önce bu tür gıda maddelerine alerjisi olup olmadığından emin olmalısınız.

Bebeklerin dışarıdan gıda alımına başladığı 6'ncı aydan itibaren tüketebileceği bisküviler de üreten Hünnap, bu bisküvilerinde anne sütü değerlerine en yakın olan keçi sütünü yüzde 12 oranında kullanır. Bu bisküvilerde keçi sütüne ek olarak tam buğday unu, keçiboynuzu unu ve hurma pekmezi bulunur. Bu bisküviler yardımıyla bebeğinizin doğal ve sağlıklı beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Bebekler, beslenmelerine ekstra özen gösterilmesi gereken hassas varlıklardır. Kaliteli bir beslenme sağlıklı ve doğal olanla mümkün olduğu için yiyeceklerinin bu tür gıdalardan seçilmesi çok önemlidir. 

Keçiboynuzunun Mucizesi 

Faydaları saymakla bitmeyen keçiboynuzu meyvesi, vitamin ve mineral bakımından çok zengindir. Ayrıca içerdiği antioksidan maddeler yoluyla bağışıklık sistemini de güçlendirir. Bu mucizevi meyvenin özünü tüketicisine sunan Hünnap, ek olarak bu özü vitaminlerle zenginleştirir. Akdeniz bölgesinden toplanan keçiboynuzu meyvelerinin tadı, doğallığı, içeriği korunarak soğuk infüzyon yöntemiyle öz elde edilir.

Elinizin Altındaki Doğallık 

Doğal olanı insanlarla buluşturan Hünnap, doğallıklarına güvenebileceğiniz karadut şurubu ve sirkeyi de sunuyor. Çok faydalı ve besleyici bir içecek olan karadut şurubu, çeriğindeki C vitamini sayesinde vücuda enerji verir. Ayrıca bu içeceğin kanı temizleme, sindirimi düzeltme, saçları kuvvetlendirme gibi yararları da vardır.

Sirke, mutfağın olmazsa olmazlarındandır ancak doğalını bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Hünnap’ın sirkeleri yüzde 100 organik meyvelerden, doğal fermantasyon yöntemiyle üretilmekte; ortaya tüketicinin gönül rahatlığıyla kullanabileceği sirkeler çıkmaktadır.

Faydalı Yağların Doğallığı  

Özellikle son yıllarda adını sıkça duyduğumuz sarı kantaron yağının; yaraları iyileştirdiği, nemlendirici görevi gördüğü ve güçlü bir antioksidan olduğu biliniyor. Daha pek çok faydası bulunan bu yağ, Hünnap kalitesinde soğuk pres yöntemiyle üretilir. Bu yöntem sayesinde yüksek ısıya maruz kalmayan bitkinin doğal yapısı korunur ve besin değeri zarar görmez.

A, B, C vitaminleriyle birlikte kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko yönünden zengin olan çörekotu yağının kapsülü, tıpkı kantaron yağı gibi soğuk pres yöntemiyle elde edilmiştir. Yüksek antioksidan özelliğiyle vücuda olumlu etki sağlar.

Hünnap Ürünlerinin Özellikleri 

  • Hünnap yapay olmayanı, doğadan geleni en saf haliyle insanlara sunmayı misyonu haline getirmiştir. 
  • Markanın kalitesiyle sunulan ürünler doğaldır; katkı maddesi ve kimyasal içermez; ayrıca vitamin ve mineral yönünden zengindir. 
  • Hünnap sadece yetişkinlerin değil çocukların ve bebeklerin de tüketebileceği besinler sunar. 
  • Ürünlerde kullanılan bitki ve meyveler yüzde 100 organiktir. 
  • Markanın ürünleri steril şartlarda, en iyi yöntemlerle hazırlanır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...