Husky Uyku Tulumları

Uyku tulumları kamp malzemelerinin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Kamp yaparken çadırınızın içinde ya da dilediğiniz başka bir açık alanda kullanabilirsiniz. Uyku tulumu seçimi sanıldığı kadar kolay değildir. Bu seçimi yaparken, hava şartlarını ve doğa şartlarını ön planda tutmanız gerekmektedir. Kampçılığa yeni başlayanlar genelde basit üretilen uyku tulumlarını tercih etmektedir. Profesyonel olanlar ise daha gelişmiş ve konforlu modelleri tercih etmektedir.

Çek Cumhuriyeti’nde 1997 yılında kurulan Husky markası, doğa sporu tutkunlarının çok yakından tanıdığı bir markadır. Kurulduğu günden bugüne kadar ürettiği malzemelerin kalitesi ve işlevselliği ile doğa ve ekstrem sporlarla ilgilenenlerin en çok tercih ettiği marka olmuştur. Bu markanın en çok tercih edilen malzemeleri çadır, uyku tulumu, sırt çantası ve spor kıyafetlerdir. Geliştirilen her ürün, marka tarafından düzenli olarak test edilmekte ve amacına uygun olarak piyasaya sürülmektedir. Piyasada olan ürünlerinin teknik takibi yapan ve kaliteden vazgeçmeyen bir markadır.

İnsanlar, büyük şehirlerin gürültüsünden ve koşuşturmasından kaçarak doğaya sığınır. Sessiz sakin geçen doğa günlerinde, kamp yaparken Husky markası size ihtiyacınız olan malzemeleri en konforlu ve en korunaklı şekilde sunmaktadır. Uyku tulumu denildiği zaman ilk akla gelen bu markadır. Husky uyku tulumları, geceyi doğa ile baş başa geçirmek isteyen doğa tutkunları ve outdoor spor ile ilgilenenlerin tercih ettiği bir üründür. Doğru kamp ekipmanları ile doğayla bütünleşmek gerekmektedir. Doğada zorlu hava koşulları göz önüne alınarak üretilen uyku tulumları kullanıcıyı her türlü hava değişiminden korumaktadır. Husky uyku tulumlarının farklı modelleri ve farklı hava koşullarına uygun, farklı kalınlıklarda ve ebatlarda tasarımları vardır. Bu marka uyku tulumları, her yaş grubu ve doğa sporlarıyla ilgilenen her insan tarafından tercih edilmektedir. Uyku tulumlarını çadır içlerinde kullanabildiğiniz gibi açık alanlarda da kullanabilirsiniz.

Kampçılık ve outdoor sporların vazgeçilmezi olan uyku tulumlarının malzemelerinin Avrupa standartlarına uyması gerekmektedir. Avrupa standartların 4 farklı ısı sıcaklığını kapsayan malzeme kullanılmalıdır. Bu malzemelerin içeriği, uyku tulumunun hangi mevsime göre üretildiğini belirler.

Husky Uyku Tulumu

Global bir marka olan Husky, outdoor sporlar ve ekstrem sporlar ile ilgilenen herkes tarafından ilk tercih edilen uyku tulumları arasındadır. Husky uyku tulumu, farklı sıcaklık derecelerine göre üretilmektedir. Tercih edeceğiniz ürünü hangi mevsim kullanacağınızı önceden belirlemeniz gerekmektedir. Bahar ve yaz aylarında tercih edeceğiniz ürünün yalıtımı çok yüksek olmayabilir. Daha soğuk mevsimlerde yalıtımı yüksek modeller tercih edilmelidir. Uyku tulumlarında 4 farklı sıcaklık değeri belirtilir. Seçeceğiniz ürünü almadan, ürünün sıcaklık derecesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanacağınız alana göre seçeceğiniz Husky uyku tulumlarının konforu yüksektir. Doğa yürüyüşleri için farklı bir konfor, ekstrem sporlar için farklı bir konfor düşünülerek üretilmiştir. En yüksek kalitede dolgu maddesi kullanılarak üretilen Husky uyku tulumlarının unisex olan modelleri veya kadın-erkek modelleri vardır. Bu modellere ek olarak çocuklar için üretilen modeller de mevcuttur.

Uyku tulumu alırken dikkat etmeniz gereken unsurların başında, ihtiyacınıza göre ısı yalıtımı yüksek ya da düşük model seçimi yapmanız gerekmektedir. Her mevsimin sıcaklığı farklıdır ve satın aldığınız üründe aradığınız sıcaklık konforunu iyi bilmeniz gerekmektedir. Satın almak istediğiniz modelin muhakkak boyunu kontrol etmelisiniz, aksi taktirde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Su geçirmez tekstilden üretilen uyku tulumlarında, kumaşın nefes alıp almadığı önemlidir. Nefes almayan ürünlerde, terleme oranı artar. Fermuar kullanımı çok önemlidir. Boydan boya olan fermuarlar hareket kabiliyetini genişletir. Büyük dişli fermuarları tercih ederseniz kumaşın kullanım sırasında sıkışmasını da engelleyebilirsiniz. Kullanılan dolgu maddesine göre tercihinizi yapmalısınız. Temizlenebilir özelliğini göz önünde bulundurulmalıdır. İster kuru temizleme ile isterseniz kendiniz de yıkayarak temizliğini sağlayabilirsiniz.

Husky Magnum Uyku Tulumu

Husky magnum uyku tulumu, en sıcak tutan uyku tulumları arasında yer almaktadır. Her mevsim kullanımı uygundur. Bu ürün 4 kanallı Holloefibre malzeme ile doldurulmuştur. Hava sıcaklığının -15 dereceye düşmesinde bile sizi soğuya karşı korur. Dış kısmı su geçirmez Naylon Taffeta ile kaplanmıştır. Çift yönlü kullanabileceğiniz boydan boya fermuarı ve anatomik fermuar kilidi vardır. Dış yüzeyinde malzeme koymak için kullanılan bir cep sayesinde konforunuz artmaktadır. Ayarlanabilir yaka ile soğuğun etkisi daha da azaltılabilir. Dirençli bantlar sayesinde engebeli ve pürüzlü zeminlere de uyum sağlar. Sıkıştırma kılıfı, uyku tulumunuzu yüzde kırk oranında küçültür ve taşıma kolaylığı sağlar. Husky magnum uyku tulumu markanın vazgeçilmez modellerinden biridir.

Husky Guty Uyku Tulumu 

Husky guty uyku tulumu, kampçılık için klasik uyku tulumu rahatlığını ve standartını sağlayan bir üründür. Bu uyku tulumunu diğer uyku tulumlarından ayıran en büyük özellik, tüylü kumaştan yapılmış olması ve çıkartılabilir bir battaniyeye sahip olmasıdır. Gerektiğinde battaniyeyi çıkartarak da tulumu kullanma imkanı sunar. Boydan boya olan fermuarı tamamen kapalı olsa bile tulumun içinde rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Sağ ve sol fermuarı mevcuttur. Bu fermuarlar sayesinde iki tulumu birleştirerek çift kişilik tulum yapabilirsiniz. Zorlu hava şartların da bile size en sıcak ve en güvenli uykuyu sunar. Husky markasının tercih edilen ürünlerinden biridir ve tercih edenlerin memnuniyeti yüksektir.

Husky Enjoy Uyku Tulumu

Husky enjoy uyku tulumu, her mevsimde, en zor doğa şartlarında bile kullanılabilecek bir modeldir. Tercih edilmesinin sebebi, oldukça hafif olması ve ısıtma konforudur. 7 kanallı Hollowfibre, Invista Quallofil malzemesinden, 2x240 g/m2 extherm-Pro yalıtımlı malzemeden yapılmıştır. Anatomik sabitleme özelliğine sahiptir. Kaymaz kayışları ile uyku tulumu rahatlığı arttırılmıştır. Dış kısmında bulunan cep ve ayrılabilir ayak kısmı ile konfor düzeyi arttırılmıştır. Husky markasının en çok istenen ve tercih edilen modellerinden biridir.

Husky Uyku Tulumu Fiyatları

Doğa sporları ekipmanlarından biri olan uyku tulumu çeşitlerini outdoor mağazalardan ya da online satın alabilirsiniz. Uyku tulumu seçerken kullanacağınız mevsimi ve hava sıcaklığını göz önünde bulundurmalısınız. Avrupa standartlarına göre üretilen ekipmanlar tercih edilmelidir. Bu standartlara uygun üretilen husky uyku tulumu fiyatları, piyasa da bulunan diğer ürünlere göre çok daha ekonomiktir. Uyku tulumu fiyatlarında etkili olan bir unsur da kullanılan dolgu maddeleridir. En yüksek kaliteyi kullanan Husky marka uyku tulumları, modellerine göre fiyat değişikliği göstermektedir. Global bir marka olan Husky uyku tulumlarının tercih edilmesinin en önemli nedeni kaliteyi daha ekonomik fiyata elde etmektir.

Uyku Tulumu Nedir?

Doğa sporlarıyla ilgili olan insanların, uyurken doğal ortamın hava şartlarından korunmak ve ısınmak için kullandığı kamp malzemesidir. En çok tercih edilen markalardan biri de Husky’ dir. Global piyasada en iyi uyku tulumu üreticilerinden biridir.

Husky Uyku Tulumlarının Özelliği Nedir?

Oldukça gelişmiş teknoloji ile üretilen Husky marka uyku tulumlarının düzenli testleri yapılmaktadır ve modeline göre -15 dereceye kadar koruma garantisi verir. İç ve dış tekstili garantilidir. Kamp deneyiminizde uyku konforunuzu maksimuma çıkarır.

Uyku Tulumunu Nereden Satın Alabilirim?

Uyku tulumlarını kamp malzemeleri satan mağazalardan ya da online alışveriş ile gerçekleştirebilirsiniz. Satın alacağınız uyku tulumunun hangi mevsimde kullanacağınızı önceden belirlemeniz sizin yararınıza olacaktır.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Husky Uyku Tulumları

Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Toplam 24 / 83 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352790/husky