HyperX Kulaklık Fiyatları ve Markaları

Bilgisayar ve teknoloji meraklılarının yakından tanıdıkları depolama birimi üreticisi Kingston’ın alt kuruluşlarından biri olan HyperX, geliştirdiği kulaklık modelleriyle başta oyuncular olmak üzere ses konusunda hassas olan teknoloji tutkunlarını hedefliyor. Kingston’ın 40 yıla yaklaşan sektör deneyimini, oyunculardan alınan geri bildirimlerle harmanlayarak ürün yelpazesini geniş tutan HyperX, geliştirdiği kulaklık modellerini, sundukları imkânlar çerçevesinde farklı kategorilere konumlandırıyor. Bunun neticesinde HyperX kulaklık fiyatları ve markaları ile kendi kitlesini oluşturuyor.

HyperX Kulaklık Modelleriyle Sürükleyici Bir Oyun Deneyimi Yaşayın

Oyun, multimedya içeriği ve işitsel yönden güçlü tüm dijital içeriklerdeki sesleri, aslına uygun şekilde duymayı hedefliyor; bu doğrultuda yüksek kaliteli materyaller içeren kulaklıklar almayı planlıyorsanız HyperX’in ürün gamındaki modellerini değerlendirebilirsiniz. Cloud olarak adlandırdığı serideki ürünlerini “Stinger, Alpha, Alpha S, Revolver, Flight, Oribt, MIX gibi ayrı kategorilere ayıran ve oyun tutkunlarıyla buluşturan marka, en iyi işitsel deneyimi yaşamanız için her bir kulaklıkta geniş sürücülere yer veriyor. Stereo ses sunan içeriklerdeki bas, orta ve tiz tonlarını başarıyla oluşturan sürücüler, Cloud serisi mikrofonlu kulaklıkların en önemli özellikleri arasında bulunuyor. Kimi modellerdeki sanal çevresel ses desteği ise oyunlardaki rakiplerinizi, seslerinden bulabilmenize yardım ediyor.

Tercih edeceğiniz model doğrultusunda kablolu ya da kablosuz olabilen kulaklıklar, kullanmaya başladığınız anda hissedeceğiniz yumuşak kulak yastıklarıyla size konfor sağlıyor. Baş bandı konusunda özel çözümler geliştiren HyperX, uzun süren oyun seanslarında, kulaklık baş bandı kaynaklı sorunlar yaşamanızı engelliyor. Hafif ve rahat olmasına karşın dayanıklılıktan taviz vermeyen kulaklıklarda çelik ve dayanıklılığı artırılmış polikarbon materyallere yer veriliyor.

Takım Arkadaşlarınızla Daima İletişimde Kalın

Özellikle çevrim içi çok oyunculu oyunlara zaman ayırıyor, bu oyunlardaki takım arkadaşlarınızla etkili bir sesli iletişim gerçekleştirmeyi amaçlıyorsanız, HyperX kulaklık modellerindeki mikrofonlar, beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Kulaklık üzerindeki ses ayar özelliklerine ek olarak yalnızca pozisyonlamanıza bağlı olarak etkinleşen ya da devre dışı kalan mikrofonlar, HyperX kulaklıkları değerli kılıyor. Takım arkadaşlarınıza sesinizi mümkün olan en temiz şekilde ileten mikrofonlar, yalnızca oyun seanslarında değil, canlı yayın akışı platformlarında gerçekleştireceğiniz yayınlarda ya da hazırlayacağınız oyun videolarında da temel mikrofonunuz hâline gelebiliyor. Gürültü engelleme mekanizmalarıyla desteklenen mikrofonlar, gerek çevreden gelen istenmeyen sesleri gerekse nefes alıp verme gibi yayına yansımasını istemeyeceğiniz sesleri ortadan kaldırabiliyor.

Kimi modellerde yer alan mikrofonlar ise takılıp çıkarılabilme özelliğine sahip. Kablosuz formdaki kulaklıkların bu özellikleri sayesinde evde oyun amaçlı değerlendirdiğiniz kulaklıkları, dış mekânda müzik dinleme ve benzeri amaçlarla kullanabilmenize imkân tanınıyor. Yüksek kapasiteli bataryalarıyla saatler boyunca kesintisiz çalışabilen ürünler, hem kablolu şarjla hem de Qi destekli kablosuz şarj birimleriyle kısa sürede tam doluluğa ulaştırılabiliyor.

Soru 1: Sony ve Microsoft’un geliştirdiği oyun konsollarına sahibim, HyperX’in ürünleri arasında oyun konsollarımla kullanabileceğim mikrofonlu kulaklık modelleri mevcut mu?

Cevap 1: HyperX’in, televizyona bağlanabilen popüler oyun konsollarıyla uyumlu olduğunu, taşıdığı lisanslarla ispat eden çözümleri bulunuyor.

Soru 2: Oyunlardaki çevresel sesleri kusursuz şekilde işitmek istiyorum, 7,1 kanal sanal çevresel ses desteği sunan HyperX oyuncu kulaklıkları var mı?

Cevap 2: Marka, doğrudan doğruya PC ile kullanabileceğiniz, gürültü engelleme mekanizmalı ve 7,1 kanal sanal çevresel ses desteği sunan kulaklıklara imza atmaktadır.

Soru 3: Kullandığım süre boyunca kulaklarıma baskı uygulamayacak, başımın üstünde de ağrı yapmayacak hafif, mikrofonlu kablosuz kulaklıklar arıyorum; hangi seriyi tercih etmeliyim?

Cevap 3: HyperX’in; Cloud Stinger Core, CloudX Flight, Cloud MIX gibi serileri içerisinde yer alan modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

HyperX Kulaklık Fiyatları ve Markaları

22 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. HyperX Kulaklıklar
  2. SteelSeries Kulaklıklar
  3. Rampage Kulaklıklar
  4. Logitech Kulaklıklar
  5. Sennheiser Kulaklıklar
  6. Philips Kulaklıklar
  7. Sony Kulaklıklar
  8. Pioneer Kulaklıklar
  9. JBL Kulaklıklar
  10. Jabra Gn Kulaklıklar
  11. Bose Kulaklıklar
  12. Razer Kulaklıklar
  13. Beats Kulaklıklar
  14. HP Kulaklıklar
  15. Urbanears Kulaklıklar
  16. Bang & Olufsen Kulaklıklar
  17. Gamepower Kulaklıklar
  18. Snopy Kulaklıklar
  19. MF Product Kulaklıklar
  20. Trust Kulaklıklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Kullanım Tipi
 8. Kulaklık Modeli
 9. Kullanım Alanı
 10. Mikrofon
 11. Bağlantı
 12. Renk
  1. Siyah
  2. Kırmızı
 13. Gürültü Önleme
 14. Kablo Uzunluğu
 15. Satıcı A-Z
 • Marka HyperX
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/hyperx
Başa dön