HyperX Kulaklık

Müzik dinlerken, film izlerken ve özellikle oyun oynarken kullanılan kulaklıkların son dönemlerinde kendi alanlarında farklı boyutlara geçtiğini söylemeliyiz. Bir kulaklıktan beklenen tek şey aslında vermesi gereken sesi en üst düzeyde vermesidir. Ancak kullanım alanlarına göre pek çok farklı kulaklık modeli olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle HyperX kulaklık özellikle oyun alanında, sizi oyunun içine dahil edecek bir ses düzeyi hassasiyetine sahiptir. Oyun içindeki seslerin, efektlerin ve ses düzeylerinin üst sınırda olması, onu bu kadar ısrarla talep eden kullanıcıların beklentilerini karşılamasından kaynaklanmaktadır.

HyperX kulaklık dünya genelinde bellek üreticilerinin yüksek performans sağlamasıyla birlikte kullanıcıların isteklerini, taleplerini yerine getirmektedir. Ürünün kendi içinde daha geniş seçenekleri ve avantajları olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Kullanıcıya sağladığı ilk avantajı oyun sırasındaki oyuncunun performansıdır. Üreticiler, oyunculara hitap eden kulaklığı, mikrofon, klavye ve mouse ile birlikte kullanılan aksesuarlarının beraberinde şarj aleti ve depolama aygıtlarını da bir araya getirmiştir. 

HyperX kulaklık, Kingston Technology tarafından kurulmuş olan bir markadır. Bu markanın bellek modülleri, kulaklıkları, katı hal sürücüleri ile birlikte mousepad ve klavye gibi ürünleri de bulunmaktadır. HyperX aslında 2002 yılından bu yana yüksek performans ile kaliteyi ve estetiği bir arada bulunduran tek markadır. Bu nedenle piyasada oldukça güçlü bir yere sahiptir. Ve hem ülkemizde hem de dünya genelinde bilgisayar oyununa gönül veren kullanıcılar tarafından tercih edilen tek marka haline gelmiştir. Oyunculara oyun içinde olma hissi ile birlikte kazanma zevkini de doruklarda yaşatmaktadır. Oyuncuların profesyonel bir oyun sergilemeleri için en zor taleplerini dahi karşılamaktadır. Bunun için tasarımları büyük bir titizlik ve hassasiyet gösterilerek piyasaya sunulmaktadır.

HyperX Kablosuz Kulaklık

Oyun tutkunlarının oyun içindeki performanslarının yanı sıra grafik performansta da çok etkilidir. Ses kalitesi üstün nitelikte olan, rahat, kullanışlı olan oyuncu HyperX kablosuz kulaklık modelleri ile oyun deneyiminiz tarifsiz bir zevke ulaşacaktır. Kulaklık modelleri ile bilgisayarda, hem oyun hem de sohbet sesini destekleyen teknolojisi sayesinde oyununuzu daha heyecanlı bir hale dönüştürebilirsiniz. Oyununuzun uzun süreli olması hiçbir şekilde size sorun olmayacaktır. Kablosuz kulaklık sayesinde, dilediğiniz oturum şeklinizle süresiz bir şekilde oyunlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

HyperX kulaklık kablosuz tasarımlarında yerleşik kaydırmalı ses düğmesi seçeneği bulunur. Bu da oyuncunun oyun içinde üç boyutlu ses performansına sahip olmasına olanak sağlar. Oyuncunun ses performansını üst seviyelere ulaştırmaktadır. Sesi yükselten niteliklere sahip yeni tasarımlarla birlikte USB ses kartı ile ses kontrol kutusuna sahip olacaksınız. Oyun içindeki tüm ses efektlerini kolaylıkla duyabilirsiniz. Örneğin oyun içinde kamp yapan bir oyuncunun ormanlık alandaki bot hışırtısını, uzaktan gelen menfez içindeki kaçış seslerini rahatlıkla duyabilirsiniz.

Bağımsız olan kablosuz kulaklık ile birlikte ses ve mikrofon ses seviyesi kontrolü sizde olacağı için dilediğiniz ses seviyesine getirebilirsiniz. Kablosuz kulaklık sayesinde film, müzik deneyimi sağlayarak mesafe, derinlik ve sanal kalitede üstün ses özelliğe sahip olursunuz. Oyundaki rakiplerinizin yerini belirledikten sonra sizi görmeden saldırıya geçerek, oyunu lehinize çevirebilirsiniz. Bunun için dilerseniz hafif ve taşınabilir Bluetooth kulaklığa dönüşen çok yönlü kablolu oyun kulaklığını da tercih edebilirsiniz. Kablo bağlantısında 10 H - 40 kHz arasında değişebilen frekanslarda yüksek çözünürlüklü ses kalitesine sahiptir. Bu nedenle oyuncuların tek tercih ettikleri kulaklık markasıdır. Oyunlarınızda ve müzik dinletilerinizde şimdiye dek dikkat etmediğiniz ayrıntıları ve küçük farklılıkları büyük bir rahatlıkla duyabilirsiniz. Gerçek hayatta da kullanabilmeniz için, gelen aramaları yanıtlamanız ve 20 saate kadar bluetooth kablosuz kullanım imkanı sağlamaktadır.

HyperX Oyuncu Kulaklığı

HyperX özel tasarımlı bir kulaklıktır. 40 mm’lik çift odalı sürücüleri olup, distorsiyonu azaltır ve çok daha net ses kalitesi sunmaktadır. Sesi orta ve yüksek tonlarda ayırmaktadır. Sağlam alüminyum kasaya sahiptir. Böylece hem oyun dünyasının hem de gerçek hayatta olan risklere karşı oldukça dayanıklıdır. HyperX kulaklıkları dışarıdan gelen darbelere ve sıvı dökülmelerine karşı dayanıklılık gösterir. 120 ml’ye kadar olan sıvıya karşı koruma sağlamaktadır. Kapalı kulaklık hazne tasarımının da bulunmasıyla ses ve mikrofon seviye kontrolleri, donanım tabanlı kullanımı vardır. Bu özelliği sayesinde kristal netlik alçak, yüksek ve orta tonlarda ses sunar. Bu çok aranan özellik sayesinde oyuncuların kullanımları için uygunluk sağlar. Profesyonellerin tercihleri arasında yer alan tek marka olarak belirlenmektedir. Hem kendi sesinizi hem de sizi dinleyenlere kaliteli ve net bir ses aktarımı konusunda yardımcı olmaktadır. HyperX oyuncu kulaklığı için tasarlanan yastıkçıkları sayesinde saatler süren oyunlarınız ya da uzun süreli film veya müzik dinlemelerinizde yumuşak ve oldukça konforlu bir kullanım sağlar.

HyperX oyuncu kulaklık oldukça esnektir. Çıkarılabilir bir boom mikrofonu ve Bluetooth özelliğine sahip olarak tasarlanmıştır. Diğer tüm medya aygıtları ile uyumludur. Kulaklıkların kullanımları sırasında ergonomik tasarımları ile büyük ilgi görmektedir. Konforlu dokulara sahip olması nedeniyle hem avuçlarınızla hem de parmaklarınızla kolayca kavrayabilirsiniz. Mouse modellerindeki kızaklarını hareket ettirerek kontrollü bir ayarlama yapmanız için geliştirilmiştir. İdeal ses kalitesine sahip olan bir özelliği vardır. Oyuncular için tasarlanan kulaklıkları film veya yayıncılara yönelik olarak tasarlanmıştır. Dış sesleri azaltan, sesinizi temiz ve net bir şekilde ulaşmasını sağlayan birçok mikrofon modelleri vardır. Çok önemli yayınların platformlarında oldukça uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. 

HyperX Kulaklık Fiyatları

HyperX kulaklık modelleri ve ekstra ürünleri ile oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hem oyuncular için hem de profesyonel kullanıcılar için donanımlı birçok özelliği bulunur. Siz de uygun bir HyperX kulaklık fiyat seçeneklerinden yararlanmak için indirimleri ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Eğer satın almak istediğiniz bir model yoksa HyperX’in tüm fonksiyonlarını tanımalısınız. Bu nedenle HyperX kulaklık modelinin genel özellikleri;

 • Suni deri kılıfına ve yastıkçıklara sahiptir. Bu yastıkçıklar köpüklü ve kullanımı da oldukça rahattır. 
 • Günlük kullanımlarınızda kötü kullanımlara da çok dayanıklı, uzun ömürlüdür. 
 • Üstün kaliteye sahiptir. 
 • Profesyonel oyunlarınızda optimize edilmiş kapakların tasarımları sayesinde gürültü önleme özelliği sunar.
 • Çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofonu bulunur. 
 • Sesinizin yüksek, net çıkması ve karşı tarafın rahat anlaması için Team Speak ve Discord onayına sahiptir. 
 • Diğer cihazlara uyumludur.
 • İki yıl garantisi vardır. Uzun ömürlüdür. 
 • İster kablolu, ister kablosuz isterseniz HyperX kulakiçi modellerini seçebilirsiniz.
 • Dilerseniz değiştirilebilir yastıkları sayesinde kulak yastıklarını değiştirebilirsiniz. 
 • Size uygun ses profiline ve tarzınıza uygun olan suni deri ve kadife kulak kapaklarından tercihlerinizi yapabilirsiniz.
 • Ses kartı ve gelişmiş USB ses kontrolü kutusu ile ses seviyesi yükseltilebilir. 

Hyperx Kulaklık Modelleri Arasında En Uygun Ve Yaygın Kullanılan Model Hangisidir?

Kulaklık modelleri arasında kullanım alanınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer oyun için kullanım istiyorsanız HyperX Cloud modelini, HyperX Cloud Stinger Core oyun kulaklığı kablosuz modelini ve diğer farklı birçok modellerini tercih edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz HyperX kulaklık model seçimlerinde önceliğiniz bütçenize uygun olanı seçmek olabilir.

Hyperx Kulaklık Modellerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Tüm cihazlara uygundur. Kulaklık yastıkçıkları bulunur. Ayarlanabilir çapa sahiptir. Dışarıdan gelen seslere tamamen kapalıdır. Kablolu, kablosuz ve kulak içi modelleri ile seçenekleri ve modelleri oldukça fazladır. 

Hyperx Kulaklık Modellerinin Renkleri Mevcut Mu?

Alacağınız ve belirlediğiniz özelliklere göre siyah, kırmızı, mavi, gri seçenekleri mevcuttur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

HyperX Kulaklık

37 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Kulaklık
Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulaklık Aksesuarları
Kulaklık Aksesuarları
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Bağlantı
Toplam 24 / 37 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/hyperx