İç Aynalar

Otomobilinizin içerisinde konforlu bir şekilde yararlanabileceğiniz iç ayna modelleri mevcut aynalarınızla göremediğiniz kör noktaları görebilmenizi sağlar. Araç içerisinde bulunan aynalar trafikteki diğer araçları gözlemlemeye yardımcı olacak şekilde ayarlandıkları için otomobilinizde çocuğunuzu ya da taşıdığınız yolcuları görebilmek için kullanışlı iç ayna çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Kısa sürede takabileceğiniz bu aynalar farklı boyutlara ve tasarımlara sahip modellerle zengin bir seçim alanı yaratarak beğeni toplar. Farklı arabalara kolayca uyum gösteren modern aynalar dayanıklı yüzeyleriyle çatlama, kırılma gibi sorunlara karşı sağlamlık taşır. Bezlerden ve temizleme gereçlerinden yardım alarak iç aynayı düzenli bir şekilde silip parlatabilirsiniz. Açılı aynalar sayesinde eğimli dizayn özelliğinden yararlanarak araç kabininin içerisini net bir şekilde görebilirsiniz. Parlama sorunu yaşatmayan yüzeyleriyle dikkat çeken iç ayna çeşitleri sürücülerin ve yolcuların gözlerini yormayan yapılarıyla dikkat çeker.

Görüş Alanınızı Artırın

Mevcut dikiz aynanızın sunduğu görüş alanından memnun değilseniz geniş bir görüş açısı sunan yeni iç aynalardan sipariş edebilirsiniz. Daha büyük bir yüzeye sahip bu aynalarla beraber trafikte ve araç içerisinde neler olup bittiğini kolayca görebilirsiniz. Çocuklarınızı gözleyerek gerekli uyarılarda bulunabilmenizi kolaylaştıran aynlar aracılığıyla ışıklarda beklerken oğlunuz ya da kızınızla göz teması da kurabilirsiniz. Dikiz aynası görevi gören iç ayna modelleri hâlihazırda varolan aynanın üzerine yapıştırabilirsiniz. Etkili yapışkan yüzeyleri sayesinde çıkma sorunu yaşatmayan bu aynalar gözlem alanınızı geliştirir. Plastik malzemeyle imal edilen iç ayna çeşitleri kırılma tehlikesi yaşatmayan yapılarıyla araç sahiplerine ve yolculara güven verir. Bükey tasarımlı aynalar bu özellikleriyle daha geniş bir açı oluşturarak konfor yaratır. Lastik bantları çıkarttıktan sonra plastik dikiz aynasını ilgili noktaya saniyeler içerisinde yapıştırabilirsiniz.

Araç İçi Dizaynı Kişiselleştirin

İç ayna çeşitlerini kullanarak kabin içerisindeki tasarımı kişiselleştirebilirsiniz. Yerleştireceğiniz ekstra aynalarla beraber arzu ettiğiniz görüş açılarını yakalayıp göremediğiniz kör noktaları ortadan kaldırabilirsiniz. Bombeli yapılarıyla öne çıkan aynaları kullanarak ön cama yapıştırabileceğiniz kullanışlı gereçlere sahip olursunuz. Hem arka kısmı hem de yanları daha net görebilmeyi sağlayan pratik aynalar sürüş sırasında konforunuzu artırmayı başararak rahat bir biçimde seyahat etmenize yardımcı olur. Kenar korumalıkları ile sağlamlıklarını artıran aynaları kullanarak kırılma probleminin yanı sıra çizik oluşumuna karşı da önlem alırsınız. Özellikle gece seyahatlerinde yaşanan far yansıması problemini azaltan yüzeyleriyle takdir toplayan aynalar parlama oranını düşürüp daha net görebilmenize yardım eder. İç ayna ürünleri camdan üretilen modellerle orijinal aynalarınıza uyum sağlayan ve daha fazla noktayı şoför koltuğundan görebilmenizi mümkün hale getiren pratik çözümler sunar.

Kolay Montaj Olanağı Tanıyan Aynalar

Lastikli yapılarıyla pratiklik sağlayan iç aynalar mevcut dikiz aynanızın üzerine geçirebilirsiniz. Yapıştırmalı ekstra aynaları ise aracınızın ön camının dilediğiniz noktasına yapıştırarak kullanabilirsiniz. Makaslı dizaynlarıyla saniyeler içerisinde takılabilen ayna modelleri size zaman kazandırır. Vantuzlu yapıları sayesinde yaz ve kış aylarında dış sıcaklıktan etkilenmeden ön camlara tutunan ve sarsıntılara karşı da dayanıklılık gösteren ekstra iç aynalarla beraber sürüş güvenliğinizi daha da artırabilirsiniz. Özellikle bebeklerle göz teması kurabilmek ve bebeğinizin uyuyup uyumadığını kontrol edebilmek için ideal olan ekstra aynaları arka koltukları görecek şekilde konumlandırarak değerlendirebilirsiniz. İç aynaları genişlik ve yükseklik gibi bilgileri göz önünde bulundurarak aracınız için optimum performans sağlayacak ürünler arasından seçebilirsiniz. Estetik görünümleriyle otomobilinize zarif bir görünüm katan aynalar aynı zamanda daha ferah bir kabin elde edebilmenize yardımcı olarak genişlik hissi yaratır. Ayna temizleme spreyleri ile beraber aynanızın kusursuz bir görüntü sunmasını sağlayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İç Ayna Fiyatları

528 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 49 / 528 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?