İndigo Kitap, 2015'ten bu yana onlarca kitap yayınlayarak yerli, yabancı alanda pek çok eseri okuyucular ile buluşturan son derece saygın bir yayınevi. Adı çok satanlar listesinde yer alan güncel kitapların yanı sıra yeri hiçbir zaman doldurulamayacak nitelikteki klasiklerin de yer aldığı bu geniş yelpazede İndigo Kitap kalitesi ve en iyi çevirileri ile okuyucuya bitmeyecek bir okuma ziyafeti seçmeyi hedefliyor. Markanın vizyonundan hareketle her bir kitabın dünyayı güzelleştireceğine olan inancın hakim olduğu çalışmalar günden güne gelişiyor ve yaygınlaşıyor. Klasik İngiliz edebiyatı eserleri, Rus edebiyatının en nadide kitapları, modern Türk romanının en iyi örnekleri ve çocuklar için özel olarak hazırlanmış yayınları ile İndigo ailesi her gün büyüyor ve okuma zevkini daha çok insana ulaştırmak için  kendini geliştiriyor. 

Psikolojik Romanları İndigo Farkı İle Okuyun!

Modern çağın en çok ilgi gören türlerinden biri olan romanın özel bir tarzı olan psikolojik eserler kalemi güçlü ve dünyaca ün kazanmış yazarların kaleminden İndigo kitap etiketi ile raflardaki yerini alıyor. Akımın önde gelen isimlerinden biri olan Franz Kafka'dan ünlü İngiliz yazar Virginia Woolf'a kadar uzanan psikolojik eserler ile okuyucunun zihni zorlayacak ve hayatı sorgulamasına neden olacak  hikâyeler, fikir ve savlar kitap tutkunları ile bir araya getiriliyor. İndigo Kitap çevirmenlerinin özel ve okunaklı çevirileri ile hazırlanan bu dünya klasikleri kaliteli baskıları ile kütüphanenizdeki yerini almak için bekliyor. Her kesimden insana hitap edebilecek yayınları ile dikkat çeken bu yayınevinin bastığı kitaplar kalitesi ve güçlü edebi yönleri ile koleksiyonunuzun en özel parçaları arasında yer almaya aday olacak nitelikler sunuyor. Kafka ve Woolf'un yanı sıra novellaları ile okuyucuların gönlünü fetheden Stephen Zwieg, Rus edebiyatının babası Gogol ve Lübnanlı yazar Halil Cibran gibi tarihe adını altın harfler ile yazdırmış değerli yazarların eserleri de yine İndigo ayrılacalığı ile raflara taşınıyor. 

Genç Yazarlar Eserleri İle İndigo'da!

Klasik edebiyatın tanıdık yüzlerinin yanı sıra İndigo Kitap genç yazarlara sağladığı tanınma imkanı ile de ilgi topluyor. Son dönemin önde gelen ve sosyal medya üzerinden oldukça geniş kitlelere ulaşma fırsatı bulmuş yazarların kitapları da yine aynı etiket altında basılarak okuyucuya ulaştırılıyor. Beyza Alkoç, Hande Birsay genç solukları bünyesine alan ve onlara çok daha geniş topluluklara seslenme imkanı sunan İndigo Kitap, Türk yayın hayatına yeni bir soluk getirme hedefi ile çalışmalarını sürdürüyor. Yeni kuşağın ilgi gören ve çoğunlukla çok satanlar arasında yer alan bu eserleri okuyucuya yeni bir dünyanın kapılarını aralarken yayınevi de yeniliklerden uzak kalmadan en iyi ürünlerin raflarda yerini almasına olanak sağlıyor. 

Çocuk Kitaplarında Yeni Bir Deneyim!

Çocuk kitapları, çocukların gelişim düzeylerini oldukça derinden etkileyen unsurlar. Bu nedenle hazırlanmaları esnasında mutlaka profesyonel bir yaklaşım benimsenmesi gerekiyor. İndigo Kitap, çocuk gelişimini destekleyen ve ebeveynlerin de aynı zamanda bilgilenerek kendilerini geliştirebilecekleri yayınları ile bu alanda da farkını ortaya koyuyor. Resimli kartlardan her yaş grubuna göre ayrı olarak düzenlenmiş geliştirici hikayelere kadar pek çok farklı esere imza atan İndigo Kitap, en temel eğitim konularında bile bilgilendirici içerikleri ile göz dolduruyor. Her sorumluluk sahibi ebeveynin beğenerek takip edeceği ve çocukların da bolca eğlenirken dünyayı keşfedeceği bu kitaplar her evde yerini almak için okuyucularını bekliyor. İndigo; klasikler, güncel yayınlar, kişisel gelişim kitapları ve diğer alanlarda olduğu gibi çocuk edebiyatı konusunda da farklı ve özenli bir tarz benimseyerek okuyuculara en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İndigo Kitap

5352 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar