2004 yılından beri hizmet veren İsonem; başta Amerika, İngiltere, Kanada, Avrupa ve Afrika olmak üzere birçok ülkeyi kapsayan yaygın dağıtım ağıyla su yalıtımı konusundaki kalitesini dünyaya ispatlıyor. Yalıtım teknolojileri konusunda geliştirilen ürünlerle ilgi çeken İsonem, su yalıtımının yanı sıra ısı yalıtımı yapan, ses izolasyonu sağlayan boyalar gibi farklı amaçlara yönelik ürünler; zemin kaplamaları ve spreyler de üretiyor. Ürünler, özellikleriyle olduğu kadar dayanıklılıklarıyla, sundukları estetikle ve bireyleri rahatsız edici dış faktörlerden kurtarmaları sayesinde de tercih ediliyor. Yangına dayanıklı boyalardan neme ve rutubete son veren boyalara kadar farklı alanlarda kullanılan ürünlerle ilgi toplayan marka, çeşitli amaçlara yönelik birçok özelliğe sahip ürünleriyle yapı kimyasallarında iddialı bir çizgi ortaya koyuyor. İsonem ürünleri; evleri ve ofisleri çok daha konforlu bir hale getiriyor. Zeminleri renklendiriyor; sesten, gürültüden koruyor; ısı tasarrufu sağlıyor; neme rutubete son verip yangınlardan koruyor.

İsonem Ürünleri

İsonem ürünleri, özellikle yalıtım alanında geliştirilen başarılı boyalarla dikkat çekiyor. Isı yalıtım boyaları, yüzde 40’a varan ısı yalıtımı sağlıyor. İç ve dış cephelere uygulanabilen ürünler, kir tutmuyor ve kolay temizleniyor. İçerdikleri özel vakumlu seramik küreciklerle, boyalar, iç cephe duvar ve tavan boyası olarak kullanıldığında içeride oluşan radyan ısıyı yine içeriye yansıtarak; dış cepheye uygulandığındaysa güneş ışınlarıyla gelen radyan ısıyı tekrar dışarıya yansıtarak yapılarda enerji tasarrufu sağlıyor. Son teknolojiyle geliştirilen su yalıtımı sağlayan boyalar, yeni nesil su ve zemin kaplaması sunuyor. Renkli olması, işçiliğinin kolay ve pratik olması, kuru ve hafif nemli yüzeylerde kullanılabilmesi, UV ve güneşten, insan ve araç trafiğinden etkilenmemesinin yanında çabuk ve hızlı kurumasından dolayı da tercih ediliyor. Şeffaf yapıda sunulan ve su yalıtımı sağlayan ürünler ise kullanıldıkları yüzeyde film oluşturmadan zemin ya da derzler tarafından emiliyor; tam koruma sağlayarak yalıtım sunuyor. Şeffaf olması sebebiyle yüzeylerin görüntüsünü bozmuyor; parlaklık vermiyor. Nefes alması, UV'den, güneş ışınlarından etkilenmemesi ve yanmamasıyla ilgi çekiyor. İç ve dış mekanlara kolayca uygulanabiliyor. Uzun ömürlü olmasıyla da rağbet görüyor. Kaplaması bitmiş, emici olan ve su yalıtım sorunu bulunan her yüzeye uygulanıyor. Ses engellemeye ve azaltmaya yarayan su bazlı akustik boyalar, sesi en iyi şekilde absorbe ediyor ve yalıtıyor. Çeşitli testlerde ispatlanmış olan ses yalıtımının yanı sıra geç tutuşması ve alev almazlık özelliği sayesinde çokça tercih ediliyor. Ses yalıtımı problemi olan mekanlarda ses ya da gürültü azaltma amacıyla kullanılıyor.

İsonem Alışveriş

İsonem alışveriş seçenekleri, markanın zengin içeriğiyle geniş bir yelpazede sunuluyor. Hemen hemen her türlü boya ihtiyacını gideren İsonem, farklı amaçlarla kullanıma uygun oluşuyla da rağbet görüyor. Dayanıklı ve yüksek performanslı ürünler, uzun vadeli kullanılabilmeleriyle tercih sebebi oluyor. Alışverişte fiyat-performans kriterleri göz önünde tutulduğunda yüksek puanlamaya sahip olduğu görülen marka, bu sayede geniş bir kesimi kendine çekiyor. Ev ve iş yerinizde kaplama masrafına girmek yerine, ısı yalıtımı yapan; hem de yanmazlık özelliği taşıyan boyaları tercih ederek, pratik şekilde hem enerjiden hem masraftan tasarruf sağlayabilirsiniz. Havuzlarınızın içinde seramik kullanmak yerine poliüretan kaplama sağlayan; sudan ve su basıncından etkilenmeyen, homojen mavi görüntü kazandıran çift bileşenli boyaları kullanabilirsiniz. Böylece hem tasarruf yapabilir hem de estetik bir görüntü elde edebilirsiniz. Farklı yaşam alanlarında dayanıklı manyetik boyalar kullanarak çivi, bant, vida veya yapıştırıcı kullanmadan duvara veya ahşap bir yüzeye resim, poster asabilirsiniz. İsonem ürünleriyle yaşadığınız mekanları güzelleştirirken konforlu hale getirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İsonem

734 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Miktar A-Z
 7. Renk / Renk Kodu A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön