İzoly mouse çeşitleri ile yüksek performansı uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Tasarım, fonksiyonellik ve dayanıklılık anlamında klasmanı içerisinde öne çıkan mouse'lar hem kolay hem de etkili kullanım vadediyor. Oyuncu mouse çeşitlerine olan talebin yüksek olması bu anlamdaki başarısını ortaya koyuyor. Şık görünümleri ile dikkat çeken farelerin LED ışıklı modelleri tarzını bilgisayar ekipmanları üzerinden dışavurmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Tekli ürünleri gibi örneğin fare+mouse setleri, gaming mouse+mouse pad setleri de ilgileri cezbediyor. DPI özellikleri, sensör yapıları, kalıpları, tuş yapıları, dokuları modelden modele değişkenlik gösterdiğinden, sizin için uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilir ve bilgisayar kullanımınızı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kullanıcı avantajlı İzoly Mouse Fiyatları satın alımda kolaylık sağlıyor. Fiyat-performans ürünü fareler böylece satın alım ve kullanım aşamalarında kullanıcıları memnun ediyor.

Performans ve İşlevsellik Bir Arada

İzoly fareler oyun severlerin oyun içi performanslarını artırmayı amaçlıyor ve bu sebeple oyuncu ve oyun gereksinimlerine uygun teknolojilerden besleniyor. Kitlesi günden güne artan markanın gaming mouse’ları üzerinde fonksiyonel tuşlar yer alıyor. Böylece bütün donanımların işlemleri tek bir kanaldan yönetilebiliyor. Fareler üzerinde yer alan Scroll tuşu ile ileri ve geri tuşları hem oyunlar esnasında hem de diğer bilgisayar işlemlerinde en önemli yardımcılarınızdan oluyor. Fonksiyonel tuşlar oyunlarda rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi mümkün kılıyor. Örneğin fonksiyon tuşuna atanan özellik hamlelerinizi daha hızlı biçimde yapmanıza olanak tanıyor ve bu şekilde üstünlük kurmanızı sağlıyor. Ayrıca scroll tuşu İnternette gezinirken, medya içerikleri üzerinde düzenlemeler yaparken ve hatta çeşitli dokümanlar üzerinde çalışırken verimliliğinizi artırıyor, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. İzoly gaming fare modellerinde DPI fonksiyon tuşu ve 2X tıklama tuşu da bulunabiliyor. Örneğin 3 farklı DPI seçeneğine sahip İzoly X20 öne çıkanlar arasında yer alıyor. Farklı çeşitler sizlere ihtiyaç duyduğunuz ürünü alabilme imkânı tanıyor.

Şık, Güçlü ve Sağlam Dizayn

 • İzoly fareler donanım özelliklerinin yanı sıra görünümleri ile de ilgi çekiyor. Yumuşak dokunuş hissiyatına sahip mouse’ların tüm parçaları kaliteli ve dayanıklı materyallerden imal ediliyor.
 • Kalite ve sağlamlık kullanım sırasında daha özgür hareket etmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra yüksek dayanım sizlere mouse’unuzu uzun süre kullanma olanağı da sunuyor.
 • Hassas biçimde dizayn edilen İzoly gaming fare çeşitleri el yapısına uygun tasarlanıyor, böylece uzun süren oyun seanslarında el yorgunluğu daha az oluyor, bu da oyun performansınıza olumlu biçimde yansıyor.
 • LED ışıklarla güçlü ve estetik bir görünüm kazanmış olan fareler oyun severlerin vazgeçilmezleri arasına giriyor.
 • Işıklandırmaların farklı renk seçenekleri ile sunulması sayesinde tüketici diğer oyun ekipmanlarına uygun görünümde mouse bulabiliyor. Tüm bunların uygun fiyatlarla sunulması ise en önemli avantajlardan biri oluyor.

İzoly Özel Oyuncu Setleri ile Tercih Sebebi

İzoly klavye ve mouse ürünlerini özel setler halinde de satışa sunarak tüketicilere kolaylık sağlıyor. İzoly klavye ve mouse setleri ile mouse pad ve mouse setleri birbirleri ile uyumlu olmaları dolayısıyla oyun alanınızın ahenkli görünmesine etki ediyor. Örneğin USB aydınlatmalı multimedya klavye ve mouse setleri yumuşak dokularından ince hatlarına ve ışıklandırma tasarımlarına değin her açıdan uyumlu bir bütünlük sergiliyor. Köşeleri keskin çizgilere sahip İzoly Z500 serisini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte İzoly mouse pad ile tamamlanan fare setleri hem oyun oynayanların hem de çizim yapanların ilgisini çekiyor. Oyun da dahil çeşitli iş ve işlemlerinizi daha hızlı ve etkili biçimde gerçekleştirmek istiyorsanız İzoly markasının tamamlayıcı bilgisayar aksesuarlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.  

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

İzoly Mouse Fiyatları

2 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. İzoly Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Inca Mouse
  10. Buyfun Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. A4Tech Mouse
  16. Asus Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. MF Product Mouse
  21. Corsair Mouse
  22. PolyGold Mouse
  23. Xiaomi Mouse
  24. Concord Mouse
  25. Redragon Mouse
  26. Flaxes Mouse
  27. İMICE Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Promate Mouse
  31. Avec Mouse
  32. Cooler Master Mouse
  33. Polosmart Mouse
  34. AOC Mouse
  35. Thunder Wolf Mouse
  36. Ajazz Mouse
  37. Cougar Mouse
  38. Gamepower Mouse
  39. Hiper Mouse
  40. MSI Mouse
  41. Roccat Mouse
  42. SteelSeries Mouse
  43. Zowie Mouse
  44. Rush Mouse
  45. Ywyt Mouse
  46. Classone Mouse
  47. Sonia Mouse
  48. Thermaltake Mouse
  49. Winnboss Mouse
  50. CBTX Mouse
  51. Glorious Mouse
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Amacı
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Blue Track
 9. Renk
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Satıcı
 • Marka İzoly

Mouse Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3013120/52/izoly
Başa dön