Outdoor ürünleri ile dünyanın öncü markalarından birisi olan Jack Wolfskin, Almanya merkezli kurulan bir işletmedir. 1981 yılında yolculuğuna başlayan marka, kullanıcılarının ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde analiz etmesi ve yeni teknolojik gelişmeleri ürünlerine entegre etmesi ile kısa sürede önemli bir kitleye ulaşır. Kamplarınızın daha konforlu ve keyifli geçmesini amaçlayan Jack Wolfskin markası çantaları, uyku tulumları, matları, kamp mutfağı ekipmanları ve kampçılık aksesuarları ile ön plana çıkar. 

Jack Wolfskin Çanta Modelleri

Kamp aktivitelerinizde kullanabileceğiniz Jack Wolfskin çanta modelleri arasında her bütçe ve beklentiye uygun seçenekler bulunur. Alacağınız çantaya karar verirken bazı noktalara dikkat ederek kendiniz için ideal ürüne karar verebilirsiniz. Yapacağınız aktivite esnasında ihtiyaç duyacağınız çantanın hacmini belirleyerek ürün seçeneklerini sınırlayabilirsiniz. Kısa süreli aktiviteler için 10 litrelik çantalar kullanabilir, doğada geçireceğiniz süreye göre 70 litreye kadar yükselebilirsiniz.

Çantayı kullanacağınız iklim şartlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Sıcaklığın düşük olduğu bölgelerde yapacağınız kamplar için yağmur, rüzgar ve toza karşı dayanıklı ürünler tercih etmenizde fayda vardır.

Omurganıza yüklenen ağırlığın dengeli olması ve hareket özgürlüğünüzün kısıtlanmaması adına alacağınız çantanın sırt sistemine dikkat edebilirsiniz. Omuz askılarının yastıklı ve ayarlanabilir olması son derece önemlidir. Ekstra konfor için sırt bölümünde hava geçişine izin veren malzemeler kullanıldığından da emin olmalısınız.

Rahatlıkla yerleştirebilmek ve ihtiyaç duyacağınız eşyaların her an el altında olması için mümkün oldukça fazla sayıda gözü olan çantaları tercih etmelisiniz. Ayrıca mat ve termoslarınız için ayrı bölümlerin olması da ürünü daha kullanışlı kılar.

Jack Wolfskin Uyku Tulumu ve Matlar

Her mevsim ve iklimde kullanabileceğiniz Jack Wolfskin uyku tulumu ve mat seçenekleri ile konforlu kamp deneyimleri yaşayabilirsiniz. Farklı malzeme ve özellikler kullanılarak üretilen modeller arasında seçim yaparken ürünlerin sıcaklık değerlerini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin sıcaklık değerleri dört farklı kategoride değerlendirilir. Bu değerler arasından donmadan yaşayabileceğiniz ekstrem dereceyi ve fermuar ile başlık kapalı şekilde uyuyabileceğiniz konfor derecesini inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Uyku tulumunuzun altına sereceğiniz matlarla ise hem ısı yalıtımını yükseltebilir hem de daha rahat uyuyabilirsiniz. Yüksek dayanıklı malzemesi ile uzun süre kullanabileceğiniz Jack Wolfskin matları, hafif ve kompakt tasarımları ile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Köpük dolgusu ile ekstra yumuşaklık sağlayan matlar neme karşı da dayanıklıdır.

Jack Wolfskin Kamp Mutfağı Ekipmanları

Kamp ve diğer outdoor aktiviteler esnasında en gerekli ekipmanlar arasında yer alan kamp mutfağı ekipmanları arasında en çok kullanılanların başında termos ve mug'lar gelir. Yüksek ısı yalıtımı ile sıcak ve soğuk içecekleri saklayabileceğiniz termoslarda farklı birçok seçenek bulabilirsiniz. Alacağınız termosa karar verirken ilk olarak hacmine karar vermelisiniz. Günlük yürüyüşler ve kısa süreli aktiviteler için 600-1000 ml arası ürünleri tercih edebilirsiniz. Uzun süreli aktivitelerde hacmi 2 litreye kadar olan termosları kullanabilirsiniz. Termosun sıcak tutma süresi de son derece önemlidir. Başlangıç seviyesi için 8-10 saat sıcak tutan modelleri, daha üst seviye olarak ise sıcaklığını 48 saat koruyan ürünleri tercih edebilirsiniz. Daha küçük hacimli ve sıcak tutma süresi daha kısa olan mug'ları ise termoslara alternatif olarak tercih edebilirsiniz. Jack Wolfskin mug'lar ile içeceklerinizi daha rahat tüketebilir ve dayanıklı malzemeleriyle yıllarca kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel Tasarımları ile Jack Wolfskin Ürünleri

 • Faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren ürünlerinde kullandığı yüksek kaliteli malzemeler, özenli işçilik ve fonksiyonel tasarımları ile öne çıkar.
 • Jack Wolfskin Kamp Malzemeleri Fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre farklılık göstermekle birlikte her bütçe ve beklentiye uygundur.
 • Doğada zaman geçirirken konforundan taviz vermek istemeyenlerin seçimi olan Jack Wolfskin, ekstrem şartlara uygun ürünleri ile güvenliğinizi ön planda tutar.
 • Ergonomik tasarımları ile hayatınızı kolaylaştırırken, estetik görünümleriyle de dikkat çeker.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Jack Wolfskin Kamp Malzemeleri Fiyatları

237 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Jack Wolfskin Kamp Kampçılık Malzemeleri
  2. Victorinox Kamp Kampçılık Malzemeleri
  3. Cambridge Polo Club Kamp Kampçılık Malzemeleri
  4. Nurgaz Kamp Kampçılık Malzemeleri
  5. Deuter Kamp Kampçılık Malzemeleri
  6. Leatherman Kamp Kampçılık Malzemeleri
  7. Bora Kamp Kampçılık Malzemeleri
  8. Samsonite Kamp Kampçılık Malzemeleri
  9. Ferrino Kamp Kampçılık Malzemeleri
  10. Laken Kamp Kampçılık Malzemeleri
  11. Coghlan's Kamp Kampçılık Malzemeleri
  12. The North Face Kamp Kampçılık Malzemeleri
  13. Böker Kamp Kampçılık Malzemeleri
  14. Columbia Kamp Kampçılık Malzemeleri
  15. Jr Gear Kamp Kampçılık Malzemeleri
  16. Sailor Kamp Kampçılık Malzemeleri
  17. Modaroma Kamp Kampçılık Malzemeleri
  18. Gerber Kamp Kampçılık Malzemeleri
  19. Katarsis Kamp Kampçılık Malzemeleri
  20. Opinel Kamp Kampçılık Malzemeleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Jack Wolfskin
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/jackwolfskin
Başa dön