Ürettiği spor ayakkabı modelleriyle hem göz zevkine hitap eden hem de konforlu ve uzun süreli kullanım sunan Jump, yapılan aktivitelerin çeşitliliği ve kullanım amacı doğrultusunda tercih edilebilecek farklı özelliklerdeki spor ayakkabılarla beklentileri karşılıksız bırakmaz. Yapılan sportif etkinliklerin etkili ve amacına uygun gerçekleşebilmesi için kullanılacak ayakkabının önemini bilen üretici, Jump Spor Ayakkabı üretiminde kullanılan malzemelerin özelliği bakımından dayanıklı olmakla beraber, ayak sağlığını destekler nitelikte olmasına özen gösterir. 

Jump Spor Ayakkabının Avantajları Nelerdir?

Jump Spor Ayakkabı, günlük kullanımınız esnasında ya da rutin sportif aktivitelerinizi yaparken, kullanılan malzemeler ve fiziksel detayları sayesinde, bedeninizin yükünü taşıyan ayaklarınıza destek ve konfor sağlar. Jump Spor Ayakkabı, fiziksel formu itibarıyla ayak yapısını destekler niteliktedir. Böylece özellikle günlük kullanım esnasında, uzun süre ayakta durduğunuz anlarda ve sportif etkinliklerinize zaman ayırdığınızda, ayak yapınızın olumsuz şekilde etkilenmesinin önüne geçer.  

Ergonomik tasarımı ve hafif yapısı sayesinde, yaşam kalitenizi olumsuz olarak etkilemez. Dış yüzeyde kullanılan malzemeler, terlemeyi geciktiren ve ayak içi hava sirkülasyonuna olanak tanıyan özelliktedir. Krampon, halı saha ve günlük spor ayakkabı modellerinde kullanılan poliüretan taban, yumuşak yapısı sayesinde ayak üzerinde oluşan baskıyı absorbe ederek rahat bir kullanım deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Jump Spor Ayakkabıda kullanılan kauçuk dış taban, uzun süreli kullanıma uygun olmakla beraber, her türlü zeminde üst düzey yol tutuşu sağlar. Bu sayede malzeme özelliğinden kaynaklı bir problemle karşılaşma riskini minimize eder.

Günlük kullanıma uygun Jump Spor Ayakkabı, formu sayesinde ayağınızın anatomik yapısını destekler. Dış yüzeyde kullanılan malzemeler ayağınızın esneme özelliğine uyum sağlayarak olası zorlanmaları engeller ve sınırsız hareket kabiliyeti sağlar. Krampon ve halı saha futbol ayakkabılarının üretiminde kullanılan microfiber materyal, dayanıklı olma özelliğiyle ön plana çıkar. 

Jump Spor Ayakkabı Neye Göre Seçilir?

Günlük kullanıma ve spor yapmaya uygun modellerle kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunan Jump, tercihinize uygun özelliklere sahip spor ayakkabı modelleriyle beklentilerinizi karşılar. Günlük sportif egzersizlerinizi gerçekleştirmek için esneyebilen, dayanıklı malzeme yapısına sahip ve yumuşak orta taban özelliği bulunan Jump Spor Ayakkabı tercih edebilirsiniz. Böylelikle koşu, yürüyüş ya da salon egzersizleri yaptığınızda ayaklarınız fazladan bir baskıya maruz kalmaz. 

Sportif egzersizler dışında bir tercihte bulunmak isterseniz, günlük kullanıma uygun Jump Spor Ayakkabı, fiziksel formu, renk kombinasyonları ve rahatlığıyla isteklerinizi karşılıksız bırakmaz. Çizgi ve hatları sayesinde hem spor hem de klasik giyime uyum sağlayan spor ayakkabılarını, günlük kıyafetlerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. 

Futbol oynamayı seven kullanıcılar için tasarlanan Jump halı saha ayakkabı ve kramponları sayesinde, futbol keyfini doruklarda yaşarsınız. Orantılı taban-topuk yüksekliği, ayak formuna uyum sağlayan kalıbı ve hafif yapısıyla, ayak konforu ve rahatını düşünerek futbol maçı esnasında karşılaşılabilecek zorlukların üstesinden gelir. Halı saha modellerinde kullanılan özel taban ve krampon modellerinde kullanılan dişli taban yapısıyla, ayakkabı zemine vantuz gibi tutunarak kayma riskini minimize eder. 

Jump Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Hava koşulları ve dış etmenler göz önünde bulundurulduğunda, doğal olarak belli bir kullanımdan sonra kirlenebilen Jump Spor Ayakkabı, kullanılan malzemelerin özelliği sayesinde kolaylıkla temizlenebilir. Mevcut kirin yüzeyde kapladığı alan ve kirin maddesel özelliğine bağlı olarak ıslak ya da kuru bir bezle temizliği sağlayabileceğiniz gibi eğer kirlenen yer bağcıklar ise çıkartıp silebilir ya da deterjan kullanmamak koşulu ile yıkayabilirsiniz. Dolayısıyla Jump Spor Ayakkabının toz, nem, çamur gibi maddelere temas etmesi ve kirlenmesi, kolay temizlenebilir özellikte olması sayesinde bir sorun olmaktan çıkar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jump Spor Ayakkabı Fiyatları

3049 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Spor Giyim - Aksesuar
Spor Giyim - Aksesuar
Ayakkabı
Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Halı Saha Ayakkabısı
Halı Saha Ayakkabısı
Krampon
Krampon
Basketbol Ayakkabısı
Basketbol Ayakkabısı
Tenis Ayakkabısı
Tenis Ayakkabısı
Spor Terlik
Spor Terlik
Outdoor-Trekking
Outdoor-Trekking
Voleybol Ayakkabısı
Voleybol Ayakkabısı
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 47 / 3049 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?