Just For Men, Amerika menşeili erkekler için özel olarak tasarlanmış bir marka olarak sektörde uzun yıllardır varlığını sürdürüyor. Türkiye' de de erkek bakımında öncü markalardan biri olarak oldukça sevilen ve kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Just For Men sektörde adından sıkça söz ettiriyor. Just For Men, erkeklerin en büyük problemlerinden biri olan saç beyazlamasına karşı geliştirdiği ürünleriyle, erkekler tarafından sıkça tercih edilen markalar arasında bulunuyor. Serüvenine erkekler için saç boyası üreterek başlayan marka; sonraki dönemlerde ürün çeşitleri arasına sakal bıyık boyalarını da ekleyerek sektörde farklı ürün çeşitleri ve çözümler getirmeyi başaran markalar arasında yerini koruyor. Just For Men ürünleri, erkek saç tellerinin yapısını dikkate alınarak tasarlanıyor. Bu sayede kaliteli ve etkili ürünler geliştiren marka saç ve sakal beyazlamasına karşı etkili çözümler sunuyor.

Günümüzde bakımlı olmak oldukça büyük önem taşıyor. Bu nedenle kişisel bakım ürünlerinin yeri sektörde gün geçtikçe daha önemli hale geliyor. Bakım ürünlerinin yapısı, formülü ve kullanım imkanları gibi faktörler ürün seçiminde etkili oluyor. Just For Men erkek bakım ürünleri hem formülüyle hem de pratik kullanımıyla tüm dünyada yerini koruyor. Erkek bakımının en önemli noktası olan saç, sakal ve bıyıkların görünümüne sağladığı katkı ile Just For Men, daha bakımlı, canlı ve gür bir görünüm kazandırmayı hedefliyor. Sahip olduğunuz saç ve sakal rengine göre seçim yapma imkanı ile boya sonrası doğal görünüm sağlamak için renk seçenekleriyle sizlere yardımcı oluyor.

Just For Men, saç ve sakal için geliştirdiği ürünlerde farklı niteliklere sahip ürünleriyle göz dolduruyor. Ürün çeşidi olarak saç ve sakal rengine göre renk seçenekleriyle uygun renk tonunu yakalamanıza yardımcı oluyor. Bunun yanında saç boyalarında sahip olduğu beyaz kırıcı özelliğiyle beyazları kısmen kapatmaya yardımcı ve beyazları tamamen kapatmaya yardımcı 2 farklı serisi bulunuyor.

Just For Men, beyaz kırıcı özelliğe sahip boya seçeneği ile saç tonuna uygun olarak beyazları kısmen kapatarak tüketicilere daha doğal bir görünüm kazandırmayı hedefliyor. Diğer seride ise beyazları tamamen kapatmayı hedefleyerek, saç renginizi ilk günkü gibi ışıldayan ve sağlıklı bir görünüm sağlamak için bakım sunuyor.

Just For Men sahip olduğu patentli “Beyaz Hedef Teknolojisi” ile sadece beyazlamış saç tellerinizi hedef alarak saçlarınızı, doğal saç renginize en yakın hale getirmek için özel bakım sağlıyor. Just For Men ürünleri, kolay uygulanabilen pratik kullanım imkanı ile de zaman kaybetmeden kısa sürede hoş bir görünüm kazandırıyor. Sahip olduğu beyaz hedef teknolojisi ile saçlarınıza yapaylıktan uzak, bakımlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için size seçim imkanı sağlıyor. Just For Men geliştirdiği hem saç hem sakal boyalarıyla; saç ve sakallarda oluşan ton farlılıklarının önüne geçmeyi sağlıyor. Günümüzde çok yoğun olan saç ve sakal modasına ayak uydurmak isteyen erkeklere sağladığı çözümler ile Just For Men büyük önem taşıyor.

Just For Men, saç ve sakal boyaları kullanım sırasında damlatmayan formülüyle kolay ve oldukça kısa sürede uygulama imkanı veriyor. Ürün ile birlikte sunulan tüketiciye kolay uygulama imkanı sağlamayan aplikatör ile 5 dakika gibi kısa bir sürede uygulama yapmanıza yardımcı oluyor. Just For Men amonyak içermeyen özel formülü ile saç ve sakallarınızın daha dolgun ve kalın görünmesini sağlıyor. Just For Men boyalarının sağladığı 5 haftaya kadar süren etki ile saç bakımınızı farklı boyutlara taşıma imkanı veriyor. Erkek bakımı için tasarlanmış özel ürünleriyle göz dolduran Just For Men, renk seçenekleriyle, sağladığı bakım ve doğal görünüm ile erkeklere mükemmel ve kusursuz bir görünüm kazandırmak için destek oluyor.

Just For Men

30 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN