Kaliteli Eğitim Yayınları

Çocukların gelişimine katkı sağlayan en önemli araç ve gereçlerden bir tanesi kitaplardır. Kitapların içerisinde yer alan eğitici bilgiler, çocuklara olumlu yönde etki eder öğrenmesi gereken tüm detayları kolaylıkla öğrenebilir. Aynı zamanda çocukların kitap okuma alışkanlığına sahip olması için ilgisini çeken hikayeleri ve konuları belirleyerek kitapları bu özelliğe göre temin ederek çocuklarınızın ilgisini çekmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız için kitap tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi çocukların bulunduğu yaş faktörüdür. Örnek olarak gösterilecek olur isek: 1.sınıfa giden bir çocuğunuz var ise bu yaşa uygun hikaye ve okuma setlerini satın almanız gerekir. Her yaşa uygun kitapları Kaliteli Eğitim Yayınları aracılığı ile bularak satın alabilir ve çocuklarınız için en uygun olan kitapları derleyerek okuma alışkanlığı edinmesini sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Eğitim Yayınları Kitapları

Kaliteli Eğitim Yayınları, kitapları her yaştan çocuklara özgü hikayeleri ve setleri bulunan kitapları barındırıyor. Bu kitapları tercih ederken sınıf kategorisine göre ayırabilir ve çocuklarınızın sevdiği konulara uygun kitapları satın alabilirsiniz. Kaliteli Eğitim Yayınları ile her yaşa uygun kitap seçenekleri şu şekildedir;

Kaliteli Eğitim Yayınları 1.sınıf

Kaliteli Eğitim Yayınları 1.sınıf kitapları sıklıkla tercih ediliyor. Okuma ve yazma öğrenmek isteyen çocukların yardımcısı olan kitaplar Kaliteli Eğitim Yayınları ile anlam kazanarak çocukların daha hızlı bir biçimde öğrenmesini sağlıyor. 1.sınıf okuma ve yazmaya yardımcı set içinde birçok ürün yardımcı ürün bulunuyor. Bunlar arasında 144 sayfa ev çalışma kitabı, harf defteri, yazı defteri, kod ile öğrenme, cümle ve metin defteri, okuma yazma fasikülleri, boyama ve çizgi çalışmalarını içeren bir settir. Çocukların hem eğlenerek hem de keyifli bir biçimde öğrenmelerini isterseniz Kaliteli Eğitim Yayınlarını tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Eğitim Yayınları 2.sınıf

Kaliteli Eğitim Yayınları 2.sınıf setleri genel olarak okuma odaklı olan setlerdir. Bu nedenle çocukların okumayı tam anlamıyla yürütebilmesi için mutlaka kitap okuması şarttır. Kaliteli Eğitim Yayınları 2.sınıflar için birbirinden farklı hikayeleri olan 10’lu setleri satışa sunuyor. Her birinin anlamlı ve eğlenceli hikayeleri çocukların kitap okuma hevesine katkı sağlar. Ebeveynler olarak sizler çocuklarınıza sağlıklı bir okuma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız Kaliteli Eğitim Yayınları setlerini alabilirsiniz. 

Kaliteli Eğitim Yayınları 3.sınıf

Kaliteli Eğitim Yayınları 3.sınıf kitap setleri çocuklarınızın bilgiye dair tüm aradığını bulabildiği kitap setleridir. Özellikle çek kopar testleri 3.sınıfa giden çocukların eğitimi için oldukça uygun ve mutlaka temin edilmesi gerekir. Birçok dersin ele alınarak detaylı bir şekilde aktarıldığı bu kitaplar çocukların öğrenmesine de yardımcı olur. 

Kaliteli Eğitim Yayınları 4.sınıf

Kaliteli Eğitim Yayınları 4.sınıf, birbirinden farklı soru teknikleri ile çocukların tüm konuları en iyi şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Set içerisinde Türkçe, matematik, fen, sosyal dersleri bulunuyor. Bu derslere ait soru bankası ve deneme testleri ile çocuklar hangi alanda daha iyi olduklarını ve eksiklerinin neler olduğunu keşfediyor. 

Kaliteli Eğitim Yayınları Kitap Fiyatları Ne Kadar?

Kaliteli Eğitim Yayınları kitap fiyatları talep ettiğiniz set içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Kaliteli Eğitim Yayınları herkesin bütçesine uyan kitap fiyatları belirleyerek satışa sunuyor. Sizler de çocuklarınızın yaşına göre olan kitapları uygun fiyatlara online olarak satın alabilirsiniz.

Kaliteli Eğitim Yayınlarını Tek Tek Alabilir miyim?

Kaliteli Eğitim Yayınları kitapları hem set olarak hem de tek tek satışa sunuluyor. Sizler dilerseniz ihtiyacınıza uygun olarak tek tekte satın alabilirsiniz.

Kaliteli Eğitim Yayınlarını Set Almak mı Daha m,Mantıklı?

Kaliteli Eğitim Yayınları set içerisinde hikaye kitapları, deneme testleri gibi pek çok ürün bulunuyor. Çocuklarınızın çalışma programına göre set almak fiyat açısından daha mantıklı olacaktır.

Kaliteli Eğitim Yayınları Online Olarak Alındığında Kaç Günde Gelir? 

Kaliteli Eğitim Yayınlarına ait olan kitapları online olarak satın aldığınızda en geç iki iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kaliteli Eğitim Yayınları

417 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Yayın Tarihi
 6. Yazar A-Z
 7. Yaş Grubu
 8. Basım Dili
 9. Boyut
 10. Satıcı A-Z
 11. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön