Kappa Spor T-Shirt Fiyatları

Giyiminizde Kappa spor t-shirt modellerini kullanarak şıklık ve konforu bir arada deneyimleyebilirsiniz. Sportif detaylara sahip olan tişörtler oldukça estetik özellikler taşır. Kalıplarıyla beğeni toplayan tişört modelleri bedeninize tam oturur. Vücut hatlarınızın vurgulanması sayesinde daha zarif ve biçimli bir dış görünüş elde edebilirsiniz. Kappa'nın tasarladığı tişört modelleri sade giyimden hoşlanan kadınlar ve erkekler için uygun olan birçok ürünü içerir. Tek renkli şekilde tasarlanan minimal tişörtleri çeşitli alt giyim ürünleriyle kolayca kombinleyebilirsiniz. Tasarımlarına baskılara ve yazılara yer veren tişörtler de vardır. Sportif dizaynlarıyla öne çıkan bu ürünler sayesinde daha dikkat çekici bir stil oluşturabilirsiniz. Kappa logosunu tasarımlarında bulunduran tişörtler kalitelerini yansıtan detaylarıyla beğeninizi kazanır. Spor tişörtleri esnek kumaşlarla üretilir. Kumaşların kolayca esneyebilen yapısı hareket kabiliyetinizi artırarak size rahatlık sağlar.

Günlük Giyime Uygun Tişörtler

Spor tişört modellerini günlük giyiminizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Pantolon ve şort çeşitleriyle kombinleyerek tişörtlerinizi değerlendirebilirsiniz. Dolabınızda birden fazla tişört modeline yer vermeniz, farklı alt giyim ürünleriyle uyumlu bir stil oluşturabilmenizi kolaylaştırır. Tişörtlerin yumuşak kumaşlara sahip olması gün içerisinde özgürce hareket edebilmeniz için idealdir. Tişörtler sürtünme sonucunda teninizde kızarıklık oluşmasını önler. Pamuğun yanı sıra polyester, elastan gibi malzemeleri içeren tişörtler size giyim konforu sağlar. Kappa'nın tasarladığı yazlık üst giyim ürünleri nefes alabilir şekilde üretilmiştir. Tişörtlerin hava alabilen yapısı sayesinde kendinizi terleme sorununa karşı koruyabilirsiniz. Yaz sıcaklarında kullanabilmeniz için uygun olan tişörtler sayesinde sıcak hava koşullarına karşı korunaklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Tişörtler güneş ışınlarına karşı da koruma yaratır. Bu sayede, tişörtünüzün renginde solma sorunu yaşamanız önlenir.

Spor Yaparken Kappa Tişörtlerden Yararlanın

Kappa'nın tasarladığı spor tişörtlerden yürüyüş ve koşu yaparken yararlanabilirsiniz. Açık ve kapalı alanlardaki antrenmanlarınızda giyebileceğiniz tişörtlerle gövdenizi rahatça hareket ettirebilirsiniz. Tişörtlerde kullanılan dikişler esneyebilen yapılarıyla beğeninizi kazanır. Dikişlerin yırtılmaya ve açılmaya karşı dayanıklı olması da giyim konforunuzu artırır. Bel bölgesi sıkı şekilde tasarlanan Kappa tişörtler belinizi sarar. Kol bölgesi biçimli şekilde üretile tişörtler kollarınızı çevreleyerek estetik bir görünüm kazanmanızı sağlar. Spor tişörtleri kesimlerine göre de satın alabilirsiniz. V yaka özelliğiyle tasarlanan ürünler estetik hatlara sahiptir. Bisiklet yaka özelliğine sahip olan tişörtler boğaz bölgesini serbest bırakan tasarımlarıyla giyim rahatlığı yaşatır. Düğmeli şekilde tasarlanan tişörtler de vardır. Yakalarını bağlayabileceğiniz bu tişörtleri zevklerinize göre opsiyonel şekilde kullanabilirsiniz. Boğaz bölgesindeki düğmeleri kullanarak ürününüzün sıkılığını ayarlayabilirsiniz. Sıcak havalarda düğmeleri çözerek ferahlık elde edebilirsiniz.

Spor tişörtler nasıl yıkanır?

Kappa'nın dizayn ettiği spor tişörtlerin iç kısmında etiket bölümü yer alır. Ürününüzün etiketinden yıkama sıcaklığı önerisine ulaşabilirsiniz. Bu öneriye uygun şekilde çamaşır makinenizi programlayarak tişörtünüzü yıkayabilirsiniz. Baskılı ve yazılı kısımların zarar görmemesi için tişörtünüzü ters çevirerek de yıkayabilirsiniz. Tişörtleri hava alabilen ve güneş gören alanlarda kurutarak yeniden giyebilirsiniz.

Spor yaparken hangi tişörtler tercih edilmelidir?

Spor esnasında terleyebileceğiniz için hava geçirgenliği yüksek olan Kappa spor tişörtleri giyiminizde tercih edebilirsiniz. Spor sırasında kullanacağınız tişörtün esnek olması hareketlerinizi daha kolay şekilde gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Tişörtlerin bedenlerinin vücudunuzla uyumlu olması da spor yaparken konforunuzu artırır.

Spor tişört modellerinin özellikleri nelerdir?

Kappa spor tişörtler estetik desenleriyle giyiminize zarafet katmayı başarır. Yatay ve dikey desenlerle tasarlanan ürünlerin yanı sıra desensiz şekilde tasarlanan minimal ürünler de vardır. Spor tişörtler esneyebilen yapılarıyla hareketlerinize uyum gösterir. Bu tişörtlerde kullanılan kumaşların terletme sorunu yaşatmaması gün boyunca kuru kalabilmenize yardım eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kappa Spor T-Shirt Fiyatları

332 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Renk
Toplam 24 / 332 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/60000545/390650/kappa