Kasa Lambaları

Hepsiburada.com, oto aydınlatma lambalarına uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olmanızı sağlıyor. Güvenli alışverişin adresi olan hepsiburada.com, aracınız için kullanabileceğiniz kasa lambalarını en hızlı şekilde kapınıza kadar getiriyor.
İndirimli fiyatlardan yararlanarak sahip olabileceğiniz giriş voltajı 12 volt olan kasa lambaları; sahip oldukları bu mevcut özellik sayesinde binek otomobillere, minibüslere, panelvan model araçlara, hafif ticari veya ticari araçlara takılıp kullanılabiliyor. Sağlam malzemeden üretilmiş olan kasa lambaları uzun süre orijinal halini muhafaza ediyor. Net cam rengine sahip olan kasa lambaları bu sayede ışığın çok iyi yayılmasını sağlıyor.
Çok şık tasarıma sahip kasa lambaları aracınızın istediğiniz bölgesine takılabiliyor. İki tarafındaki bölümler sayesinde kolayca montaj edilebilecek olan kasa lambaları, dizaynı ile aracınıza şık bir hava katıyor. İhtiyacınız için ya da modifikasyon için kullanabileceğiniz kasa lambalarının altı adet led ışığı bulunuyor. Bu sayede parlak ve canlı bir görüntü sergileyen kasa lambaları, dikkat çeken yapısı ile aracınızın sıradan görüntüsünü değiştiriyor. Hepsiburada.com'un  kasa lambaları kategorisinde; 6 ledli dekoratif lambaların kırmızı, beyaz, sarı renk seçenekleri bulunuyor. Hepsiburada.com'un bugün teslimat avantajı ile sahip olabileceğiniz kasa lambaları kategorisindeki ürünleri sipariş vermeniz durumunda siparişinizi aynı gün kapınıza getiriliyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kasa Lambası Fiyatları

34 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 34 / 34 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?