Gözlük

Kayak Gözlüğü

En son çıkan kaliteli parçalar ve sportif tasarım ile bir araya gelmesiyle oluşan kayak gözlüğü serisi, birbirinden benzersiz özellikleri ile farklı havası bulunuyor. Kolayca takılarak sizlere eşsiz bir görüntü sağlayan kayak gözlükleri; mat, renkli, profesyonel, aynalı, kameralı, maskeli, çift camlı ve çift lensli olarak kullanıma uygun bir şekilde sizlerin tercihine sunuluyor. Bu ürünler farklı özellikler ile bir araya gelerek sizlerin ihtiyaçları ve kullanımınıza göre şekil alıyor. Bir hayli serisi bulunan bu ürünler beğeni kazanıyor ve gönüllerde taht kuruyor. Kullanılan ürünler kıyafetleriniz ile kolayca uyum sağlayarak daha şık bir görüntü elde ediliyor. Özellikle ürünlere bakanların dikkatini çeken kayak gözlüğü fiyatları, ekonomik açıdan bütçe dostu olması ile hoş karşılanıyor. Gözlerde oluşan hiçbir şey takılmamış hissi oluşuyor. Rahat ve konforlu oluşu sebebi ile sıklıkla tercih ediliyor.

Kayak yaparken sizleri sıkmayarak, rahatça hareket etme imkânı tanımlar ve kayak keyfinizi doyasıya çıkardığınızda favori parçanız oluyor. Gerek profesyonel kayakçılar gerek ise yeni binmeye başlayan kişilerin tercih ettiği bu ürünler, yüksek kaliteli ve özenli bir şekilde üretim sağlanıyor. Gözleri zararlı ışıklardan koruması ile ön plana çıkıyor. Üretim sağlanırken kaliteden ödün vermeyen parçalar, her vakit ile yüksek performansı kaçınılmaz kılıyor. Konforu ve özellikleri sayesinde sizlerin sağlığını ön plana çıkıyor. En ince ayrıntısına kadar özenle üretilen eşsiz ürünler; siyah, pembe, kırmızı, sarı, mavi, gri, beyaz, yeşil ve tek renk olan seçenekleri ile bir hayli ön plana çıkıyor. Matte, volt, bol, nova, cheeky serisi ile sıklıkla tercih edilen liste arasına giriyor. Kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan yüzlerce modeli inceleyerek kolayca bulabilir, kayak keyfinizi başarılı bir şekilde bitirebilirsiniz. Kayak gözlüğü indirim ve size özel kampanyalardan yararlanarak sadece bir tıklama ile hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz.

Kayak Gözlüğü ile Gözlerini Koruyun

Her göze uyum sağlayabilen bu ürünler her bütçeye de hitap etmesi ile kendinize uygun gördüğünüz kayak gözlüğü seçimi yaparak sahip olabilirsiniz. Cheeky, volt, bol, nova, matte seri modellerin çeşitliliği ile kendinize uygun ürünü kolayca bulmak mümkün oluyor. Seçim sırasında kayak gözlüğü markaları veya tercih ettiğiniz özelliğe göre arama yapabiliyorsunuz. Kolay temizlik, güneş ışınlarının geçirebilme seviyesi, hafif oluşu, buhar engelleyici, çizilmeye karşı ve benzeri özellikleri seçim sırasında göz önünde bulundurarak tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bulunan üstün kaliteleri sizlerle buluşması ile kayak yapmanızı daha da kolaylaştıracak olup beğenilerinizi kazanmaya devam ediyor. Sizler için çeşit çeşit model bulunması ile sahip olduğunuz diğer kayak malzemeleri için kolayca seçim yaparak üzerinizde bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Normal hayatta numaralı gözlük kullanıyorsanız, o halde numaralı kayak gözlüğü tam sizin için üretilmiş bir ürün oluyor. Tercihinize göre ürün modeli seçip goggles’ı takabiliyorsunuz. Görüş alanı genişletilmiş olarak sizlere geniş açılı oval lens şeklinde sunuluyor. Kafanıza kolayca geçirerek kullanım sağlayabiliyorsunuz. Rahat kullanım şekli ve kıyafetinizle oluşturulduğu bütünlük kullanıcıların kalbinde taht kurmayı başarıyor. Aynı zamanda farklı ışık geçişlerinde kolaylıkla uyum sağlıyor.

Kayak gözlüğü beyaz serisi, ürünlerin içerisinde dikkat çeken bir diğer gözlük oluyor. Orta seviye kayak yapmayı bilenlerin tercih edeceği ürünler arasında yer alıyor. Sahip olduğu silindirik ekranı ile sizlere geniş çevre sağlaması mümkün oluyor. Yani çevreye daha geniş bir açıdan eşsiz bir şekilde görebiliyorsunuz. Gözlerinizi korumak amacı ile kullandığınız bu ürünü az güneşli ve bulutlu havalarda kullanmanız öneriliyor. Görüntüsü ile de sadeliğin ve şıklığın birleşimiyle ortaya çıkardığı güzel bir görüntü oluyor. İleri teknoloji ile üretim sağlanan bu ürün çift ekran oluşu yani iç ekranın asetat, dış ekranın polikarbon oluşu sayesinde değerli gözlerinizi UV zararlı ışınlarından koruyor. Koruması sayesinde sizlerin yaşı ilerlediği vakitte göz bozukluğu oluşturmuyor. Normal yüzler için kullanılan ürün 111 gram olması ve buğu önleyici özelliğiyle kayak sırasında sorun yaratmayacak olup keyfinizden mahrum kalmayacaksınız. Renkli kayak gözlüğü normal ve büyük yüzler için tercih ettiği ürün oluyor. Taktığınız gözlüğü darbelere karşı korunması için polikarbon cam kullanılıyor. Bu gözlükler sizlerin kış sporu yapımında parlama önleyici görevini de oynuyor. Tümsekleri ve çıkıntıları daha iyi görmenizi sağlıyor. Kullanılan cam sayesinde de tozu üstünde tutmayıp çizilmesini önemli derece de sizler için engelliyor.

Her İhtiyaca Uygun Kayak Gözlük Modelleri

Kış aylarının olmazsa olmazı kayak sporunuzun olmazsa olmazı gözlük sizler için çok önemli bir görev oynar. Sizlerin kullanımı için özenle seçilen ve özenle işlenen bu ürünler sağlığınız için çok yüksek bir önem taşıyor. Her ihtiyaca uygun kolaylıkla bulabileceğiniz kayak gözlüğü markaları, birbirinden güzel birbirinden renkli seçenekleri ile kendinizi yansıtabileceğiniz ürünler ile göz dolduruyor. Sıklıkla tercih edilen çift camlı kayak gözlüğü sizlerin ihtiyacı göz sağlığı için hizmetinize sunuluyor. Çift cam ve bu çift camın dışarıdan anlaşılmaması ile sizler için estetik bir duruş sergiliyor. Birçok modeli ile kendi tercihleriniz doğrultusunda seçim yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz.  Çevresinde bulunan PS köpük sayesinde yumuşak bir hissiyata kapılıyorsunuz. Çift lens kayak gözlüğü profesyonel kişiler taktığı ürün oluyor. Sizlerin yamaçları, bayırları daha iyi bir şekilde görebilmeniz için üretilen bu eşsiz ürün kalitesinden de ödün vermiyor. Günlük hayatta gözlük kullanıyorsanız eğer reçeteye uyumlu bir ürün olduğundan kullanmanız mümkün kılınıyor. Sizlere zorluk çıkarmadan pratik bir şekilde lens çıkımı oluyor. Kayak sırasında silikonlu kayışlara sahip olması ile sizleri rahatsız etmeyecek olup doyasıya keyfinizi sürmeniz mümkün oluyor. Sizlerin görüş alanınız geniş olması düşünülerek büyük lensler şeklinde üretim sağlanıyor.

Çeşitli renkler ile kafa karışıklığı kaçınılmaz oluyor. Kendinizi yansıtabileceğiniz eşsiz ürünü bulmanız gerekiyor. Kışın hava soğuk olması sebebi ile tercih edilen maskeli kayak gözlüğü sizler için kurtarıcı bir parça oluyor. Yüzünüzü kolayca kavrayarak yüzünüzü sıcak tutuyor ve daha odaklı bir şekilde kayak yapmanızı sağlıyor. Bandajın kolayca çıkarılıp takılması, kolaylık açısı ile bir hayli beğenilerinizi kazanıyor. Kayak yaptığınız vakitte oluşan toz, kar, rüzgâr etkenlerinden maske sayesinde yüksek derecede yüzünüze bariyer oluşturuyor ve işinizi daha iyi yapmaya yardımcı oluyor. Ürün tek renkte sınırlı kalmıyor zevkinize göre tercihleri seçebiliyorsunuz. Gözlüğün ve maskenin renklerinin birbiri uyumu ortaya estetik bir görüntü sergiliyor. Sizler video ve fotoğraf çekmeye tutkuluysanız tercihinize uygun kameralı kayak gözlüğü tam sizin için üretilmiş bir ürün oluyor. Sergilediğiniz eşsiz kayak sporunu kayıt altına alıyor ve kayıt almak için bir tuşa basmanız ile kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Çevreyi görme özelliği geniş açı şeklinde olması ile sizlerin bir saniyede gördüğünüz bir şeylerden daha fazlasını kayıt altına alıyor. Kameraya koruyucu lens sayesinde zarar gelmeyecek ve oluşabilecek darbelere karşı kalın çerçeveye sahip oluyor. Serilerin her biri kendine özgü özellikleri ile dikkatleri çekmeyi başarıyorlar.

Çocuklarınıza Yeni Bir Hava Katan Kayak Gözlüğü 

Çocuklarınız sizlerin gözbebeği olması ile daha da önem arz ediyor. 6 ile 10 yaş arasındaki çocuklarınız için düşünülerek üretilebilen modelleriyle bu ürünler, farklı bir hava katıyor olup aynı zamanda sağlığını da koruyor. Kayak yaptığınız sırada bulunan yamaçları kolayca görmenizi sağlıyor ve sizleri tehlikeden kurtarmış oluyor. Son teknoloji ile üretilen ürünün lensi, çocuklarınızın zararlı ışınlardan yani UVA ve UVB ışınlarını kolayca içine hapsediyor. İleriki yaşlarda çocuklarınızın sahip olması muhtemel göz hastalıklarına karşı yüksek derecede koruma sağlıyor. Dilediğiniz zaman çıkarabileceğiniz çift lense sahip olması ile de pratiklik ve kullanışlılık unvanını alıyor. Her çocuk kaskına uyum sağlaması ile beğenilerinizi üzerine topluyor. Nefes aldığınızda hava delikleri sayesinde buğu olayı gerçekleşmiyor ve kolayca keyfinize odaklanıyorsunuz.

Ayarlanabilir bandajı, pratik ve estetik açıdan önemli bir rol oynuyor. Kaska göre ayarlanması sayesinde çocuklarınızın kafasına rahatlık sağlıyor ve daha rahat hareket edilmesine yardımcı oluyor. Dilediğiniz kadar hareket etseniz dahi kafanızda oynamaya yapmayacak şekilde üretim sağlanıyor. Bandajların yanında bulunan farklı stilde yazı ile dikkatlerinizi üzerine topluyor. Ürünlerin kendilerine özgü tasarımları, sizlere şık ve modern bir duruş sergiliyor. Farklı renkleri ile tercihinize uygun olanı seçebiliyor ve kıyafetinize uyum sağlayabiliyorsunuz. Bütçe dostu oluşu ile çocuklarınızın hayallerine bir adım daha yaklaşmasına yardımcı oluyorsunuz. Kayak gözlüğü tavsiye için yorumlar kısmına göz gezdirerek kullanıcıların deneyimlerinden yardım alabilir ve düşüncelerinizi kesinleştirebilirsiniz. Değerlendireceğiniz yorumları, çocuklarınıza uygun kriterleri seçerek inceleyebilirsiniz. Çocuklarınız ile eğlenceli vakitler geçirerek, onları mutlu edebilirsiniz.

Rengarenk Kayak Gözlüklerine Göz Atmadan Geçmeyin 

Kayak gözlükleri karşınıza farklı modeller ile çıkıyor. Zevklerinize ve kullanım yerinize göre seçim hakkı sunuluyor. Yerden yansıyan ışınlardan gözlerinizi korumak istiyorsanız aynalı kayak gözlüğü tercihleriniz arasında bulunması gerekiyor. Ürün gözlerinizi yüksek güneş ışınlardan korumak için zararlı ışınları kendi içine hapsediyor. Kenarlarında bulunan küçük hava alan delikler sayesinde buğu sorunu yaşanmıyor, önünüzü rahatça görebiliyorsunuz. Darbelere karşı dayanıklı ve korumalı polikarbonat camı ile de sizler tarafından çokça beğeniliyor. Kenarlarının sünger ile kaplı olması sizleri daha rahat hissettiriyor ve sıkmadan keyfinizi çıkartıyorsunuz. Ayarlanabilir bandajını her boyutta sahip olduğunuz kafalara ve kasklara kolayca uyum sağlıyor ve rahatça giymeniz mümkün oluyor. Çevrenizi daha pürüzsüz ve net görebilmenizi sağlıyor. %60 naylon, %20 terilen, %20 lateks kumaşlarından üretilen bandajın sağlığınız açısından sorun teşkil etmiyor. Estetik ve pratik olması sebebi ile sizlerin bakacağı ilk ürünler arasında yer alıyor.

Pembe rengini aşık olanların tercihi olabilecek pembe kayak gözlüğü tam anlamıyla sizlerin gönlünde taht kuruyor. Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz ve ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir şekilde bu ürünler kullanışlı bir şekilde sizlere sunuluyor. Kayak yaparken net ve pürüzsüz bir şekilde etrafı görmenize yardımcı oluyor. Farklı teknik özellikleri ile sizlerin talepleri ve ihtiyaçlar doğrusunda özel üretim sağlanıyor. Ürünlerin kendi içerisinde bir hayli özelliği bulunuyor. Fakat hepsinin ortak özelliklerinden birisi, üstün kalitelerinden ödün vermiyor. Sizlerin ihtiyaçları üzerinden üretim sağlanıyor ve kullanıma uygun hale getiriliyor. Sadece kayak yapmada sırasında değil motosiklet sürdüğünüzde kullanmanız mümkün kılınıyor. Her bireyin zevkine hitap edecek seri, şık ve sade bir görüntüsü ile beğeniliyor. Keyif alarak yaptığınız bu sporun kayak gözlüğünü bir tık ile inceleyerek, modelleri arasındaki farkı görebilir ve kendiniz için net bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Tarzınıza uygun seçim yaparak, kullanımınız için daha pratik ve kolay hale getirebilirsiniz.

Her Kıyafete Uyum Sağlayacak Kayak Gözlükleri Sizlerle!

Kayak kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olan kayak gözlüğü tavsiyesi için kullanıcılar tarafından beğenildiğini ve kaliteli oluşuyla uzun ömürlü bir kullanım olduğu deneyimleri paylaşılıyor. Kolayca ayarlanabilir bandajı ile kombininiz güzelleşiyor. Son teknoloji malzemeler kullanılarak ürünün özellikleri zenginleşiyor. Geniş yelpazesi ile birçok farklı model ve renk ile üretim sağlanıp sizlere sunuluyor. Etrafı rahatça görmeniz açısından pürüzsüz ve net bir görüntü elde ediliyor. Hem iç ekran asetat hem de dış ekran polikarbona sahip olan gözlük üstü kayak gözlüğü, kayak maceranızı daha güvenli bir hale getiriyor. Genellikle küçük yüze sahip olan kişileri tercih etmesi arz ediliyor. Orta seviyede kayakçıların rahatça kullandı ürün oluyor. Silindirik ekrana ve aynalı cama sahip olması ile çevreyi daha geniş, daha net görmesi mümkün hale geliyor. Siyah ve beyaz kıyafetlerin üstüne taktığınız vakit eşsiz görüntüsü ile vazgeçilmez bir stil yakalıyorsunuz. Son dönemlerde aynalı tercih ediliyor, göz sağlığı açısından büyük bir değer kazanıyor. Kolay temizlemesi ile de hala ilk günkü gibi görüyorsunuz.

Profesyonel kayak yapanların kullandığı kayak gözlüğü büyük, en son teknoloji ile üretilen ürünlerin bir araya getirilmesi ile oluyor. Tercihen sizlerin zevkine bırakılan bir hayli renk skalası bulunuyor. Kolayca tercih edebilir ve kendi zevkinize uygun gözlüğü bulmanıza imkân tanınıyor. Kırmızı, siyah, beyaz, yeşil, sarı çerçeve renkleri ile kendini diğer ürünlerden farklı kılıyor. Çerçevesi için TPU kaliteli malzemesi kullanarak oluşabilecek darbeler halinde ayna yüzeyi gözlerinize zarar vermeyecektir. Çocuklarınızla hayalinizdeki kayak gözlüklerine uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız bir tıklama ile Hepsiburada en doğru adres oluyor. Ürün sayfasını tek tıklama hızı ile ziyaret edebilir, kayak gözlüğü fiyatları ve özelliklerine daha fazla ulaşabilir detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kayak gözlüğü çeşitleri ile kendinize ve çocuğunuza uygun olanı kolayca bulabilir ve ihtiyacınız olan ürünlerini bulabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım sağlaması ve kullanışlılığı ile tüm kayak gözlüğü sayfamızda sizleri bekliyor!

Kayak Gözlüğü Ne İşe Yarar?

Genellikle kış aylarında yaptığınız kayak sporu tam ekipman ile hazır olmanız çok önem taşıyor. Kayak gözlüğü, kar ve buzdan gözünüze yansıyan zararlı ışınları geçirmesini yüksek derecede engelliyor. Gözlerinizde kuruluk yaşanmamasını ve başka göz hastalıklarını teşkil etmemesine yardımcı oluyor.

Kayak Gözlüğü Nasıl Olmalı?

Sahip olacağınız kayak gözlüğü kırılmaz yani polikarbon ve NXT gibi son derece dayanıklı ve dirençli camlara sahip olması gerekiyor. Polikarbon aynı zamanda sizlerin görüş açınızda oluşan buğuyu engelliyor ve sizlere yönelen zararlı ışıkları içine hapsediyor.

Kayak Gözlüğü Nasıl Seçilir?

Sizi yansıtabilen ve rahat edeceğiniz ürünü seçiyor olmalısınız. Zararlı ışıkları geçirmesi, buğu yapması, performans etkilemesi gibi özellikleri göz önünde bulundurursanız kolayca tercihlerinizi gerçekleştiriyor olursunuz.

Kayak Gözlüğü Nasıl Temizlenir?

Kayak gözlüğü düz yapısı ile size temizleme açısından kolaylık sağlıyor. Cam temizleme ürünleri, temizlik maddeleri kullanmamanız öneriliyor. Elde ettiğiniz yumuşak nemli bez ile camlarını nazikçe ovalayıp, temizlemeniz halinde ilk günkü gibi kalması mümkün oluyor.

Kayak Gözlüğü Ne Renk Olmalı?

Kayak gözlüğü alım aşamasındaysanız kullanacağınız vakit dilimlerine ve hava durumlarına bağlı oluyor. Sisli havalarda takıyorsanız sarı renkli; hafif ışıklı zamanlarınızda gül bakır; yoğun ışıkta koyu kahverengi, bakır, koyu yeşil ve koyu gri; güneşli günlerde kullanıyorsanız aynalı renkte olanları kullanmanız sizler için son derece önem taşıyor. Aksi takdirde gözleriniz kısa süre içerisinde yorulabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kayak Gözlüğü Fiyatları

10 ürün listeleniyor
Evolite
Cebe
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?