Çocuklar için eşsiz bir oyun deneyimi sunan Kinetic Sand, özel yapısı ile eğlenceli zamanların en çok tercih edilen oyun yardımcısıdır. Ele yapışmayan formu ile oyun hamurundan farklı olarak iz bırakmadan kullanım imkanı sunması sayesinde oyun zevkini artırır. Ağzı açık kalsa bile asla kuruma yapmayan yapısı ile arzu edilen şekilleri kolayca tasarlamaya imkan veren oyun kumu, uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Küçükler kadar büyüklerin de beğenisini kazanan Kinetic Sand oyun kumunun bulut kıvamındaki formu ile arzu edilen şekilleri defalarca yapıp bozarak hoşça zaman geçirebilirsiniz.

Kinetic Sand Ürünleri

Kinetic Sand oyun kumu, yüzde 98 deniz kumu ve yüzde 2 polimer yapısı ile oldukça doğal bir içeriğe sahiptir. Toksik madde içermeyen oyun kumu, 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Kolayca şekil alan Kinetic kum, çocuklarınıza göz kamaştırıcı bir dünyanın kapılarını açarak saatlerce bıkmadan oyun oynamanın zevkine varmalarını sağlar. Az bir kuvvet ile çabucak sıkıştırılma özelliğine sahip olan Kinetic Sand ürünleri, rahatlatıcı özelliği ile çocuk, genç ya da yaşlı ayrımı yapmadan her yaş grubunda keyifle kullanılır.

Kinetic Sand, çocuklarınızı çok farklı renk alternatifleri ile buluşturur. Kahverengi, neon mavisi, neon moru, neon pembesi, neon yeşili, altın ve gümüş rengi gibi çoklu renk seçenekleri ile zevkinize uygun seçimde bulunmanızı olanaklı kılar. Standart oyun kumunun yanı sıra set halinde bulunan paketlerin içeriğinde bulunan özel kalıp ve aksesuarlar, eğlenceli şekiller tasarlamayı kolay ve zevkli hale getirir. Çocuğunuzun aklındaki dünyayı elle şekillendirmesine imkan tanıdığı gibi Köpek Parkı ve Dinozor Kazısı gibi özel temalı versiyonları ile de eğlenceli oyunlar tasarlamasına olanak verir.

Kum malzeme, oyun zamanı bittikten sonra oyun alanı olarak kullanılmış özel kutular içine tekrar toplanarak kuruma endişesi duyulmadan kolayca saklanabilir. Kinetic Sand, sağlıklı ve uzun soluklu kullanım imkanı sağlar. Çocuklarınızın arzu ettiği her an yumuşak formu ile oynanmaya hazır bir halde elinin altında bulunan oyun kumu, evde geçirilen zamanları keyifli ve yaratıcı anlara dönüştürür.

Kinetic Sand Alışveriş

Kinetic oyun kumu, ev içinde kullanım rahatlığı sağlamanın yanı sıra özellikle ana okulları ve oyun kulüpleri için mükemmel bir seçim sunar. Büyük oranda deniz kumundan oluşan Kinetic kumun hijyenik yapısı, anne ve babaların içini ferah tutarak Kinetic Sand alışveriş deneyimini gönül rahatlığıyla yaşamalarını sağlar. Avrupa’nın yanı sıra Asya ve ABD’nin insan sağlığı ve güvenliği şartnamelerine uygunluğu onaylanan ürün, kullanıcılarına güven duyabilecekleri bir seçenek oluşturur. İnsan sağlığına zararı bulunan kimyasallara içeriğinde yer verilmeyen oyun kumu, bu özelliği ile de kaliteyi arzulayan ailelerin ilk tercihi olur.

Çocuğunuzun hem tek başına hem de arkadaşları ile benzersiz bir oyun deneyimi yaşamasına imkan veren Kinetic Sand oyun kumu, hem bireysel oyunlar hem de grup çalışmaları için mükemmel bir malzeme sağlar. Deniz kenarında oturup kumdan kale yapmanın zevkini evinizin salonuna taşıyacak olan Kinetic kum, dağılmayan ve çevreye yayılmayan formu ile ebeveynlerin de büyük beğenisini kazanır.

Denizdeki ıslak kumun birbirine tutunmasının sağladığı yapışma etkisi ile kolayca yoğrulan, şekiller oluşturulan, yazı ve şekil tasarlamaya imkan veren Kinetic Sand, defalarca kullanımda bile formunu koruyarak her seferinde aynı oyun deneyimini sunar. Taneleri sadece birbirine yapışan, ele ve diğer yüzeylerde yapışma etkisi göstermeyen oyun kumu, ev içinde sorunsuz oyun ortamı sağlayarak her zaman paketinin açıldığı ilk günkü gibi eğlenceli anlar yaşanmasına imkan verir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kinetic Sand

7 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Yaş Aralığı
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön