Futbol ayakkabısı kramponlar, sporcular için özen gösterilmesi gereken ekipmanlar arasında en önemli yere sahiptir. Farklı teknoloji kullanılarak üretilen, çeşitli modeller arasından, maç sırasında sporcunun performansını etkilemesi ile de krampon seçimi çok büyük önem taşımaktadır. Ayak şekline uygunluğu, rahatlığı ve kullanım özellikleri yapılacak tercih için başlıca kriterlerdir. Tüm bu kriterler göz önünde bulundurarak üretilen, Kinetix kramponlar arasından doğru seçim yapılarak gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Kinetix Krampon

Diğer spor dalları arasında futbol, vücut ağırlığının en yüksek oranda ayaklar üzerinde hissedildiği bir spor dalı olma özelliği gösterir. Maç sırasında sporcunun hızı, çevikliği, ani girişimlerde bulunması, kullandığı uygun krampon ile etkisini fark ettirir. Kinetix krampon kullanımı, bu etkileri artırarak devam ettirmesiyle de öne çıkan ürünler arasında yer alır.

Krampon seçiminde, dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de kullanılacak olan zeminin türüdür. Oynanacak zeminin durumuna göre, tercih edilen ayakkabı, sporcunun hız ve çevikliğini etkilemesiyle de önemi büyüktür. Ayakkabı ne kadar kaliteli olursa olsun yapılan seçim, zemine uygun değil ise çeşitli sakatlık gibi sağlık sorunları, hareketlerde yavaşlık, performans düşüklüğüne ve rahatsız edici bir kullanıma sebep olabilir. Kinetix kramponlar, yumuşak, sert, kuru zeminler için uygun rahat bir kullanım sağlayan Phylon Kaymaz Tabanları ile tüm bu endişeleri yok ediyor.

Sunni çimin altında kalan toprak hava almadığı için güneş ve yağmur etkisinden mahrum kalarak sertleşir ve beton gibi bir hal alır. Sunni çim sahalarda yapılan futbol maçlarında Kinetix kramponlar, kuru, sert ve pürüzlü yüzeyler dikkate alınarak kullanıma uygun olmak üzere tasarlanır.

Doğal çim sahalarda hava koşullarına bağlı olarak zeminin durumuna uygun tabanı vidalı Kinetix kramponlar aktif ve esnek kullanım sağlar.Kapalı salonlarda yapılan futbol maçlarında ise hafifliği, yumuşaklığı ile esneklik sağlayan günlük yaşamda da dışarıda dahi kullanılabilen Kinetix kramponlar tercih sebebi olabilir.

Kinetix Krampon Fiyatları

Kinetix kramponlar moda, ve şıklığı ayakta toplayarak gözlere hitap ederken diğer yandan da konforu ile de ayak sağlığına hitap eder. Rahat Kullanımı ile de kaliteyi yansıtan Kinetix krampon fiyatları her bütçeye uygun olma özelliği taşır.

Kinetix kpramponlar, değişen hava koşullarına karşı her mevsim kullanım rahatlığı yaşanan bir üründür. İç yüzeyinde bakteri üremesini engelleyen antibakteriyel tekstil malzeme kullanılması tercih sebebini arttıran ürünler arasında yer almasını sağlar

Farklı tasarımları ile göz zevkine hitap eden, kalitesi ile güvenli kullanım sağlayan ürün, çeşitli modelleri ile de fiyat farklılığı gösterir. En düşük fiyattan en yüksek fiyata kadar bütçeye, her ayak yapısına, tercihe uygun kramponlar tüketicisi ile buluşmayı bekliyor. Ekonomik fiyatları ile isteğe uygun olarak unisex, çocuk, garson, erkek Kinetix krampon modelleri bulmak mümkün.

Kinetix Krampon Modelleri

Kinetix kramponların dış yüzeyinin yapımında kullanılan poliüretan malzemenin yumuşaklığı ile ayağı kavraması, rahat bir kullanım sağlar. Hafif olma özelliği ise sporcuların her an oluşabilecek ani pozisyon girişimlerinde çevikliğini arttırmasının en büyük etkenidir. Terleme süresini uzatması ile de ayakları uzun süre terden korur.

Kinetix kpramponlar, değişen hava koşullarına karşı her mevsim kullanım rahatlığı yaşanan bir üründür. İç yüzeyinde bakteri üremesini engelleyen antibakteriyel tekstil malzeme kullanılması tercih sebebini arttırır.

Kramponların dayanıklılığını artırmak, yağmurlu havalarda su geçirmesini engellemek üzere top ile sık sık buluşan üst kısmında, özel olarak üretilen kaplamalar ve çeşitli işlemeler yer almaktadır.

Kinetix Krampon Modelleri görsel zevklere hitap etmesiyle de öne çıkan ürünler arasında yer alır. Şık görünümü ile birlikte farklı kesimlerde üretilmesi, kullanım özelliğine göre rahatlık sağlar.

Oyun tarzı düşünülerek üretilerek Kinetix kramponlardan, yüksek kesim tercihi, bileği destekleyerek, sporcunun bileğine uygulanan baskıdan korur. Orta kesim ayakkabıları çevikliğine güvenen sporcular tercih etmelidir. Ayak bileğini desteklerken diğer taraftan da manevra yeteneklerin sergilemelerine olanak sağlar. Düşük kesim Kinetix kamponları ise daha çok hafifliği tercih eden, daha hızlı, çevik ve aktif olmak isteyen futbolcular tarafından tercih sebebi olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kinetix Krampon Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 24 / 41 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384555/kinetix