Kingston USB Bellekler

Hayatın vazgeçilmezi haline gelen dijital dünya, hayatın içerisinde olan pek çok etmeni bilgisayar ortamına taşımanızı gerektirir. Fotoğraflarınız, belgeleriniz ya da bilgisayar programlarınızı saklayabilmeniz için üretilen USB bellekler bu anlamda çok büyük önem taşır. Saklama alanı sağlayan bu ürünler, aynı zamanda taşıma ve özel bilgileri koruma gibi avantajlar da getirir. Kingston USB bellekler, çeşitli boyut ve yapılarla herkesin ihtiyacını karşılamak üzere sizlere sunulur.

Kingston USB Bellek

USB bellek seçerken, önemli olan kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik bir ürün seçmenizdir. Bu aşamada, kişisel belgelerinizin boyutu ve belleği hangi amaçla kullanacağınızı belirlemenizde fayda vardır. USB belleğin hafıza kapasiteleri 8 GB'dan başlayarak, 1TB'a kadar ulaşır. Bu aralıkta, dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılaması açısından, öncelikle belge boyutlarınızı kontrol etmeniz gerekir. Düğün fotoğraflarınız, tatil hatıralarınız ya da mezuniyet videolarınızı belleğe aktarabilmeniz için, ürünün kapasitesi belgelerinizin kapladığı alandan büyük olmalıdır. Örneğin; 16 GB bir USB bellek tercih ederseniz; 2500 fotoğraf, 3500 şarkı ya da yaklaşık 8 saatlik videoyu tek bir cihaza aktarabilirsiniz.

USB bellekler kullanım alanı olarak oldukça geniş avantajlara sahiptir. Bu ürünü kullanarak fotoğraf, video ya da kişisel belgelerinizi taşıyabileceğiniz gibi, elektronik cihazlar arası belge aktarımını da gerçekleştirebilirsiniz. İnternet erişiminin kısıtlı olduğu zamanlarda ya da büyük boyutlu belgelerin aktarımı sırasında, USB bellekler imdadınıza yetişir. Bu ürünler USB 2.0 ya da USB 3.0 gibi özellikler ile donatılır. Bu ibareler, teknik anlamda veri aktarım hızını temsil eder. Ürün açıklamarında belirtilen oranlarda aktarım hızına sahip bu ürünler ile, kısa sürede büyük miktarda veri değişimi sağlayabilirsiniz. USB bellekler taşıma ve saklama alanı gibi özelliklerinin yanında, kişisel gizliliğiniz açısından da yardımcı ürünlerdir. Fiziksel anlamda sizlere özel olan bu cihazlar, dilediğiniz taktirde şifreleme sistemi ile korunabilir. Böylece yabancılardan ve izinsiz kullanımdan koruma sağlayabilir, verilerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kullanacağınız ürünü seçmeden önce, ilk olarak hangi boyutlarda bir USB belleğe ihtiyacınız olduğuna, ardından da hangi amaçla kullanacağınıza karar vermenizde fayda vardır. Böylece, üründen beklediğiniz performansı alırken, belleğin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kingston USB Bellek Fiyatları

USB bellek fiyatları sağladığı hafıza kapasitesi ve ek özelliklerine ggöre değişiklik gösterir. Öncelikle, seçeceğiniz ürünün sizin belgeleriniz için yeterli olup olmadığını incelemelisiniz. Bahsedilen hafıza kapasitelerinin yanında, teknolojik özellikler de USB bellekleri birbirinden ayırır. Büyük yapılarda belge aktarımı yapmayı düşünüyorsanız, aktarım hızı yüksek ürünler seçmeniz faydalı olur. Böylece, kısa sürede bilgisayarınızdaki belgeyi belleğe aktarabilir ya da bellekteki verileri bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. Ürünün çeşitli yazılım ortamlarında çalışması da önemlidir. Böylece, tek bir USB bellek ile Mac ya da Windows ortamında çalışabilirken, belleğinizin herhangi bir işletim sistemine uyumsuz olmasını engelleyebilirsiniz.

Kingston USB bellekler farklı teknik özellikleri gibi, çeşitli tasarım seçeneklerine de sahiptir. Plastik kaplamalı belleklerden zevkinize uygun bir rengi seçebilirsiniz. Metal tasarımlı bellekler ile profesyonel görünümlü bir cihaza sahip olurken, bu ürünleri iş ortamında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kompakt yapıları sayesinde her türlü kullanım rahatlığı sağlayan bellekler, sağlam metaryelleri ile güvenilirdir. Uzun yıllar, rahatlıkla kullanılabilir.

İhtiyacınız olan ürünü, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayan teknik özellikleri belirleyerek inceleyebilirisiniz. Böylece, uzun süre kullanabileceğiniz, her anlamda yüksek performanslı bir USB bellek seçmiş olursunuz. Verilerinizi dilediğiniz yere taşırken güvenle saklayabilir, herhangi bir izinsiz kullanımdan koruyabilirsiniz. Kişisel zevklerinize cevap veren, sizleri yansıtan bir tasarıma sahip ürün bulmanız mümkündür. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğini ürünü geniş ürün yelpazesinden seçebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kingston USB Bellek Fiyatları

62 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kingston Usb Bellekler
  2. Sandisk Usb Bellekler
  3. İforce Usb Bellekler
  4. Lexar Usb Bellekler
  5. Syrox Usb Bellekler
  6. Buyfun Usb Bellekler
  7. Hytech Usb Bellekler
  8. Toshiba Usb Bellekler
  9. Adata Usb Bellekler
  10. Samsung Usb Bellekler
  11. Corsair Usb Bellekler
  12. LinkTech Usb Bellekler
  13. Powerway Usb Bellekler
  14. Concord Usb Bellekler
  15. Sony Usb Bellekler
  16. Tribe Usb Bellekler
  17. Yvonne Usb Bellekler
  18. Ülker Reklam Usb Bellekler
  19. KKmoon Usb Bellekler
  20. Photofast Usb Bellekler
  21. Apacer Usb Bellekler
  22. Ledger Usb Bellekler
  23. Mars Usb Bellekler
  24. Mimobot Usb Bellekler
  25. TK Collection Usb Bellekler
  26. Team Usb Bellekler
  27. Apricorn Usb Bellekler
  28. GOMAX Usb Bellekler
  29. Goodram Usb Bellekler
  30. Hikvision Usb Bellekler
  31. Netac Usb Bellekler
  32. Philips Usb Bellekler
  33. Arealer Usb Bellekler
  34. Eaget Usb Bellekler
  35. Everon Usb Bellekler
  36. Hi-Level Usb Bellekler
  37. Intenso Usb Bellekler
  38. PQI Usb Bellekler
  39. Silicon Power Usb Bellekler
  40. TDK Usb Bellekler
  41. Aktif Aksesuar Usb Bellekler
  42. Avec Usb Bellekler
  43. Emtec Usb Bellekler
  44. Everest Usb Bellekler
  45. Flash Drive Usb Bellekler
  46. Hiddn Usb Bellekler
  47. Iotrust Usb Bellekler
  48. Jaster Usb Bellekler
  49. Kingboss Usb Bellekler
  50. Kingdata Usb Bellekler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kapasite
  1. 256 GB
  2. 128 GB
  3. 64 GB
  4. 32 GB
  5. 16 GB
  6. 8 GB
 6. Giriş / Çıkış Portları
 7. Mobil Cihaz Uyumluluğu
 8. Şifre Koruma
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Kingston
DSACategoryId/2147483646/3013121/970/kingston
Başa dön