Kirli Bebek Bezi Atık Sistemi

Ebeveynlerin en zorlu süreçlerinden biri olan bez değiştirmeyi konforlu hale getiren kirli bebek bezi atık sistemi, evlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday. Evlerin banyolarında, işletmelerin bebek bakım odalarında rahatlıkla kullanılabilen sistemler, bez dönemindeki bebeklerin bakımında yetişkinleri zahmetten kurtarıyor. Yenidoğandan itibaren sürekli bez değiştirmek zorunda kalan anne babaların en büyük problemlerinden biri, bez çöplerinin yarattığı koku ve hijyen sorunu oluyor. Doğum sonrası günde onlarca kez bez değiştirmek zorunda kalan ebeveynler, her bez değişimi sonrası çöp atamayacağı için bez için kokmayacak bir çözüm arayışına giriyor. Bu hayatı zorlaştıran problem, teknolojinin son keşiflerinden, atık sistemi ile çözülüyor. 

Kirli Bebek Bezi Atık Sistemi Nedir?

İsmiyle karmaşık bir sistemi andırsa da kullanımı oldukça kolay olan yeni nesil çöp kovaları, bebek bezlerinin yaydığı kötü kokuyu içine hapsediyor. Evin çöplerinin toplandığı mutfaklarda hijyen sorunu oluşturan, banyolarda nem dolayısıyla daha hızlı kokan, değiştirildiği gibi atma zahmetini ebeveynler için zorunlu kılan kirli bebek bezleri, bu özel tasarım çöp kutularında depolanıyor. Sıradan çöp kovalarında fazlaca yer kaplayan bezler kompakt hale gelerek atık sisteminde yer alıyor ve bir çöp poşetine çok sayıda kirli bez sığabiliyor. Bilinçli ebeveynlerin seçimi olan kirli bebek bezi atık sistemi ürünleri, kolay boşaltılan çöp kovalarıyla da konfor vadediyor. Sistem alternatifleri içinde farklı markaların farklı boyutlardaki ürünleri yer alıyor. 

Kirli Bebek Bezi Atık Sisteminin Avantajları

  • Her defasında yeni bir poşet açmak ve çöpü atmak vakit alacağı için atım sistemi ebeveynlerin zamandan da tasarruf etmesini sağlıyor. Özel kapaklı poşet sisteminden çekilen her bir poşet kesici yardımıyla kesilerek bez çöpe hızla atılıyor. 
  • Kötü kirli bez kokusunu ortadan kaldıran yeni nesil atık sistemleri sayesinde evlerde kötü koku oluşmuyor. 
  • Mutfaktaki çöp kovasında anti-hijyen yaratan bezler, olması gerektiği gibi ayrıca depolanıyor. 
  • Bebek bezine dokunmak, paketlemek oldukça sorunlu bir işlem. Oysa atık sistemine bezler kolaylıkla atılıyor, ayakla açılan pedallı atık kovaları sayesinde eller kirlenmeden bez depolanabiliyor. 
  • Tek elle kullanılan atık sistemleri sayesinde diğer elinizle bebeğinizi tutabilir, bez değiştirme esnasında bebeğinizi de kontrol edebilirsiniz. 
  • Çok katlı özel torba sıvıyı sızdırmıyor. Tam hijyen vadediyor. 
  • Sisteme takılan çöp torbaları kolaylıkla bulunarak satın alınıyor ve ortalama iki ayda bir değiştiriliyor. 
  • Sistemlerde yer alan kapak kilitleme özelliği sayeside bebek ve çocukların kutuyu karıştırması önleniyor. 

Çevre Duyarlılığı Ön Planda

Kirli bebek bezleri kokmasın diye üst üste poşetlere koymak, israfa ve çevreye zararlı plastik poşet kullanımına neden oluyor. Oysa atık sisteminde tek bir çöp poşeti ile paketlenen kirli bezler sonrasında da büyük bir çöp haznesine ulaşıyor. Bu hazneye çok sayıda bez sığıyor. Bu sayede, çevreye duyarlı ve ekonomik bez çöpü çözümü üretiliyor. Atık sistemi için özel üretilen torbalar geri dönüşüm özellikli oluyor, bu sayede çevreye verilen zarar en aza iniyor. Şık tasarımı ile sıradan çöp kutularından çok daha estetik görünen ve temiz bir görünüm sağlayan bez kutuları, birkaç kilo ağırlıkta oluyor. Bu sayede çocuklar için de bir güvenlik sorunu oluşturmuyor. Bebek bezini balkonda biriktirmeye, defalarca poşetleyip kokmaması için savaş vermeye son diyen ürünler, kirli bebek bezleri ile mücadelenin kader olmadığını gösteriyor.

Siz de akıllı bebek bezi atık sistemlerini hemen sipariş verebilir, bebek bezi değiştirme zahmetini hem kendiniz hem de partneriniz için azaltabilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayan ürünlerle hijyen kazanabilir, çevreye duyarlı seçimlerle geleceğe yatırım gerçekleştirebilirsiniz. Hemen sipariş verin, bebek bakımını kolaylaştırın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kirli Bebek Bezi Atık Sistemi

21 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 21 / 21 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?