Aracınızın konforunu artıran ve sürüş deneyiminizin daha keyifli hale gelmesini sağlayan Koltuk Aksesuarları, işlevsel tasarımlarıyla ön plana çıkar. Kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin pek çok farklı seçeneği bulunup alacağınız modellere karar verirken alışkanlıklarınızı ve beklentilerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bel Yastığı Modelleri

Yolculuk esnasında sırt desteği sağlayarak oluşabilecek ağrıların önüne geçen bel yastıkları arasından kendiniz için ideal modeli seçerken bazı ipuçlarını aklınızda bulundurmanızda fayda vardır.

 • Tercih edeceğiniz modele karar verirken aracınızın koltuk özelliklerini göz önünde bulundurmanız önemlidir.
 • Özellikle yaz aylarında file modelleri tercih ederek terlemeyi en aza indirebilirsiniz.
 • Antibakteriyel kumaşlar kullanılan modeller patojen oluşumu ve üremesini azaltarak hijyenik bir ortam sunar.
 • Bel ve sırtınızı tamamen saran esnek yapılı modeller omurganızın doğal şekline uyum sağlayacağından ekstra rahat olmanızı sağlar.

Kemer Rahatlatıcılar

Emniyet kemerleri, yol güvenliği için son derece önemli olsa da kimi zaman rahatsız edici olabilir. Kemerlerin verdikleri rahatsızlığı ortadan kaldıran kemer rahatlatıcılar özellikle uzun seyahatlerde tercih edilip çocuk ve yetişkinler tarafından kullanılabilir.

Emniyet kemeri rahatlatıcılarının farklı tasarımları bulunup seçim yaparken kemerin rahatsız ettiği bölgeye göre karar vermek gerekir. Rahatsızlık veren bölgeye takılarak oluşacak sürtünme ve basıncı azaltan ürünler yumuşak yapılarıyla ön plana çıkar. Hava sirkülasyonu sağlamasına özen gösterilen modeller terlemeleri engellerken koku oluşumuna neden olmayan malzemelerden üretilir.

Kemer Yastıkları

Kemer yastıkları ergonomik tasarımları ve estetik görünümleriyle ön plana çıkan ürünler olup pek çok farklı renk seçeneği mevcuttur. Kemerin vücuda basınç yapıp acıya neden olmasını önleyen ürünlerde köpük, silikon gibi dolgu malzemeleri kullanılır. Kemerle vücut arasında yumuşaklık sağlayan dolgu malzemeleri seyahat konforunuzu arttırır. Özellikle çocukların hassas ciltleri için ideal bir ürün olan kemer yastıklarının boyun ve bel desteği bulunan seçenekleri de mevcuttur.

Koltuk Askıları

Eşyalarınızı araç içerisinde düzenli ve kolay ulaşılabilir şekilde taşımanıza yardımcı olan koltuk askıları, ergonomik tasarımlarıyla ön plana çıkar. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak dizayn edilen koltuk askılarının elbiselerinizi asmak için kullanabileceğiniz seçeneklerinin telefon ve kişisel eşyalarınızı organize etmek için faydalanabileceğiniz modelleri de mevcuttur.

Tercih edeceğiniz koltuk askısı modeline karar verirken kullanım alışkanlarınıza uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Çocuklu bir aileyseniz çocukların yiyecek, içecek ve kıyafetlerini de saklayabileceğiniz koltuk altı modeller ideal bir seçimken yolda içeceğinizi rahatlıkla yudumlayabilmek için emniyet kemeri bardak tutucularını kullanabilirsiniz.

Koltuk Çantaları

Araç içi düzeni sağlamada son derece faydalı olan koltuk çantaları, eşyalarınızın kolay ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılmasına yardımcı olur. Özellikle arkada oturanların daha konforlu seyahat etmelerini sağlayan ürünler yiyecek, içecek, ıslak mendil, gözlük ve telefon gibi pek çok eşyanızı koyabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara cevap veren modeller arasında seçim yaparken bazı püf noktaları göz önünde bulundurabilirsiniz.

 • Yolculuk esnasında dikkatinizin dağılmaması ve her an ihtiyaç duyduğunuz eşyaların elinizin altında olması için koltuk yanı çantalar ideal bir seçimdir.
 • Koltuk arkasına takılan modeller işlevsel tasarımıyla dikkat çeken çantalar olup kabalık aileler tarafından tercih edilebilir.
 • Suya dayanıklı araç çantaları, yaşanabilecek araç içi kazalar esnasında telefon, kitap ve bilgisayar gibi eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçer.
 • UV filtreli araç çantaları, eşyalarınızın güneşin zararlı etkilerinden korunmasını sağlar.
 • Fileli araç çantaları sayesinde eşyalarınızın hangi gözlerde olduğunu görüp daha kolay ulaşabilirsiniz.
 • Tercih edeceğiniz çantanın bol miktarda cebi olması, eşyalarınızı daha rahat yerleştirmenizi sağlarken geniş cepli modeller sayesinde harita gibi katlanmamasında fayda olan eşyaları da buruşturmamış olursunuz.
 • Telefon ve tabletin dokunmatik özelliğini kullanmanızı engellemeyen koltuk arkası çantalar akıllı cihazlardan video izlemenizi kolaylaştırırken özellikle çocuklu aileler için son derece işlevseldir.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Koltuk Aksesuarları

Bel Yastığı
Kemer Rahatlatıcı
Kemer Yastıkları
Koltuk Aksesuarları
Koltuk Askıları
Koltuk Çantaları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 917 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024971/20024972