Trafik kazaları günden güne artan bir grafik gösteriyor. Bu nedenle aracı süren kişi olarak sizin güvenliğiniz hem de yanınızda yolculuk etmekte olan kişinin güvenliği açısından emniyet kemeri kullanımı çok önemli. Bazı insanlar araçta bulunan emniyet kemerlerinin çok fazla sıktığından, rahatsız ettiğinden şikayet ederler. Kemer rahatlatıcı sayesinde bu rahatsızlıktan kurtulmak çok kolay. Ayrıca işe giderken sabah erkenden kalkıp ütülediğiniz gömleğinizin kırışması derdinden de kurtulmuş olursunuz.
Kemer rahatlatıcılar, sürüş yaparken sizi sıkmaz, terletmez. Ayrıca emniyet kemerini takmadığınızda çıkan alarm sesini susturmanızı engeller. Böylece güvenliğinizi isteseniz de tehlikeye atamazsınız. Sıcak havalarda dahi hem emniyet kemerinizi takabilir hem de rahat bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca uğraşlı tak - çıkar derdi de çok gerilerde kaldı. Emniyet kemerinizi kemer rahatlatıcı aparatına takarak, çok kolay bir biçimde takıp çıkarma işlemi yapabilirsiniz.
Kemer rahatlatıcı ürünler, hamile kadınlar için çok pratik bir kullanım sunar. Hem sizin ve bebeğinizin güvenliğini tehlikeye atmayacak hem de güvenli ve konforlu bir seyahat edebileceksiniz. Bu durum kilo problemi yaşayan ve sıkı kemerlerden hoşlanmayan insanlar için de geçerli. Kemer rahatlatıcı ve daha birçok oto aksesuar ürünlerini güvenli ve hızlı alışverişin adresi hepsiburada.com'dan sipariş edebilirsiniz. Hepsiburada.com ödeme kolaylıkları ve kolay iade avantajlarıyla sizlerin her zaman hizmetinde!

 

Oto Kemeri ve Rahatlatıcıları

9 ürün var
 1. Markalar
  1. Modacar
  2. Automix
  3. Bmw
  4. ByLizard
  5. Cey
  6. DD
  7. Yed
  8. Yed Equipment
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024971/20024972/20024974
BAŞA DÖN