Bel Yastığı

Bel Yastığı

İş yerinde, evde ve otomobillerde kullanılabilen ortopedik bel yastıkları, belinizi ve sırtınızı en iyi şekilde destekleyerek ağrılardan kurtulmanızı sağlıyor. Bel yastıkları uzun süre oturduğu yerden çalışmak zorunda olanların yanı sıra kronik bel veya sırt ağrısı olanların ve bel sağlığına önem veren herkesin beklentilerini karşılıyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesinde farklı modelleri bulunan ortopedik bel yastıkları faaliyetlerinizi oturarak yapmak zorunda kaldığınız her ortamda size yüksek rahatlık sağlıyor.

Ortopedik Bel Yastıklarıyla Gelen Konfor ve Rahatlık

  • Ortopedik bel yastıkları, iş yerlerinde, evlerde ve otomobillerde yanlış oturma pozisyonlarından kaynaklanabilecek bütün bel ve sırt problemlerini gideriyor.
  • Ağrı giderici özelliklerinin yanı sıra oldukça rahat bir oturuş da sağlayan yastıklar, bütün faaliyetlerinizi konforlu bir şekilde yapmanıza imkân tanıyor.
  • Zarif tasarımlara sahip olan bel yastıkları, koltuklara takıldıkları zaman herhangi bir çirkin görüntü oluşturmuyor.
  • Uzun ömürlü, sağlam ve ergonomik malzemelerden üretilen ürünler, uzun yıllar boyunca konforlu ve rahat bir kullanım sağlıyor.
  • Ortopedik bel yastıkları iş yerinde, evde ve araçlarda kullanılan bütün koltuk tipleriyle tam bir uyum gösteriyor ve oldukça kolay bir şekilde takılıp çıkarılıyor.

Oturuş Kaynaklı Problemleri Sonlandıran Bel Yastığı Modelleri

File şeklinde tasarlanan bel yastıklarının etrafında görünmeyen ve oldukça sağlam çelik bir destek malzemesi bulunuyor. Dayanıklı malzemelerden üretilen file tasarımlı bel yastıkları; belin şeklini alıyor, herhangi bir terlemeye yol açmıyor ve ağrıları hafifletiyor. File tasarımlı bel yastıklarının yanı sıra yüzde 100 pamuklu ve antibakteriyel kumaşlardan yapılan ortopedik özellikte kumaş bel yastıkları da satışa sunuluyor. Esnek yapıları sayesinde bele ve sırta tam bir uyum sağlayan kumaş bel yastıkları, sağladıkları hava akışı ile vücudu sıkmıyor ve ağrıları gideriyor. Sabit yükseklikteki bel yastıklarının yanı sıra yüksekliği elle ayarlanabilir bir tasarımla üretilen ortopedik bel yastıkları da bulunuyor. Bu özellikteki bel yastıklarını evde, iş yerinde veya aracınızda oldukça pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yüksek kaliteli kadife kumaşlardan yapılan ortopedik bel yastıkları, konfor ve rahatlıklarının yanı sıra oldukça zarif görünümleriyle de dikkat çekiyor. Kadife kumaşlardan üretilen bel yastıkları iş yerinizdeki, evinizdeki veya araçlarınızdaki koltuklara estetik ve dekoratif bir görünüm katıyor. Beli ve sırtı desteklemenin yanı sıra masaj yapabilme özelliğine de sahip olan çeşitli bel yastığı modelleri bulunuyor. Özellikle oturduğu yerde uzun süre faaliyette bulunan kişiler için ideal olan masaj etkili bel yastıkları sayesinde belinizi ve sırtınızı en iyi şekilde dinlendirerek ağrıları engelleyebilirsiniz. Araçlar için özel üretilen ve vücudun baş, boyun, kafa bölümlerini destekleyerek daha konforlu bir yolculuk yapılmasını sağlayan çeşitli emniyet kemeri yastıkları da satışa sunuluyor. Özellikle uzun süreli otomobil yolculukları için ideal ürünlerden biri olan emniyet kemeri yastıkları, yumuşak dokuya sahip olan kumaşlardan üretiliyor ve yolculuk esnasında başın yana kaymasını engelliyor.

Bel Yastığı Kullanımının Önemi ve Faydaları

Ortopedik bel yastıkları kronik bel ağrısı çekenlerin, belinde veya sırtında incinme sorunu yaşayanların ve bel fıtığı olanların da rahat ve konforlu bir şekilde oturabilmelerine imkân tanıyor. Fileli tasarıma sahip ve kumaştan yapılan bel yastıkları genelde siyah, füme ve gri renklerde üretiliyor. Emniyet kemeri yastıklarının ise mavi, turuncu, pembe ve füme gibi farklı renk seçenekleri bulunuyor. Oldukça sağlam malzemelerden üretilen ve kolay bir şekilde çıkarılıp takılan bel yastıklarının; genişlik, yükseklik ve derinlik gibi ölçüleri santimetre (cm) birimiyle gösteriliyor. Tekli ürün şeklinde satılan bel yastıklarını satın alabileceğiniz gibi 2'li, 4'lü veya 6'lı paket halinde satılan ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bel Yastığı Fiyatları

229 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 229 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024971/20024972/20024973