Kom, Türkiye'nin en bilinen iç çamaşırı ve mayo firmalarından biridir. Alanında Türkiye'nin tek ve en büyük entegre tesisine sahip olan Kom Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi A.Ş., sektör lideri konumunu yıllardan bu yana başarıyla korumaktadır. Kadın, erkek ve çocuk ürünleri ile iç giyim ve mayoda tüm ihtiyaçlara cevap veren Kom tekstil, her yıl çıkardığı koleksiyonlarla modaya yön verir. Klasik modellerin yanı sıra yenilikçi ve modern tasarımlarla da dikkat çeken firma, iç çamaşırından mayoya uzanan geniş ürün gamı ile 50 yılı aşkın süredir hizmetinizdedir. 

Kom tekstil, 1950 yılında Hasan Cansız tarafından kurulmuştur. Tamamen yerli sermaye ürünü olan Kom markası yolculuğuna İstanbul, Galatasaray'da yer alan bir atölyede başlamıştır. Takvimler 1961 yılını gösterdiğinde Şişli, Bomonti'de yer alan fabrikaya geçen ve üretim alanını genişleten Kom konfeksiyon sanayi şirketi, kendi kumaş ve dantelini de üretmeye başlamıştır. İç giyim ürünlerinde sıklıkla kullanılan süslerden olan dantel ve kalitesi güvence altına alınan kumaş dokumaları ile yolunda emin adımlarla ilerleyen Kom, bu yıllarda Manhattan International adlı firma ile ek lisans anlaşması yaparak erkek gömlek üretimine de başlamıştır. İç çamaşırının yanı sıra giyim sektöründe de yatırımlar yapan Kom, hem kadın hem de erkek giyimde ürün yelpazesini genişleterek rahatlığın adresi haline gelmiştir. Tam adıyla Kom Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi A.Ş., kadınlar için destekli ve push up etkili iç çamaşırları, mayo ve bikiniler bulundurur. Kom'un erkek ürünleri ise tişörtler, boxer ve atletlerle çeşitlenir. 

Marka, 1970'li yıllarda Amerika'nın ünlü iç giyim markası Hollywood Vasserette ile bir lisans anlaşması yapmıştır. Üretim hacmini büyüten ve dev adımlarla kaliteden ödün vermeden markasını güçlendiren Kom giyim, 1978 yılında gömlek üretimine son vermiş, mayo üretimine ağırlık kazandırmıştır. İtalyan ve Fransız mayo firmaları ile ayrıcalıklı bir anlaşma yapan ve Türkiye için özel imal edilen ürünleri kullanıcıları ile buluşturan Kom, ülkemize ilk dünya standartlarında mayo getiren firma olmuştur. Dünya modasına uygun, şık ve kaliteli mayolar kısa sürede Kom markasının mayo ile özdeşleşmesine yardımcı olmuştur. 

Kendi kumaş ve dantellerini üretmesinin ardından boyama, apre ve baskı konusunda da iç yatırıma yönelen Kom tekstil, Pisa boya fabrikalarını kurmuştur. Boya, terciye ve kumaş pazarlama alanında faaliyet gösteren Pisa, Kom'un kardeş markasıdır. Kom, 80'li yıllardaki boya yatırımı ile kumaş desen ve baskılarında yeni bir sayfa açmıştır. Günümüzde Kom ürünleri, Yenibosna'da yer alan 25.000 metrekare alana yayılmış entegre tesisinde Pisa ile beraber üretilmektedir. İplikten nihai ürüne kadar tüm operasyonların gerçekleştirildiği alan, Türkiye'nin en büyük mayo ve iç giyim tesisidir. Yılda 1 milyon mayo parçası üreten tesis, iç giyimde ise 2.5 - 3 milyon üretim adedine ulaşır. Yalnız Türkiye'ye değil, uluslararası pazara da ürün sunan Kom, ABD'dan Almanya'ya, İngiltere'den Rusya'ya, Israil'den Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Yunanistan, İspanya, Belçika, Iran, Bulgaristan, Hırvatistan, Kanada, Mısır, Lübnan ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne kadar bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır. Dünyanın onlarca ülkesinde tercih edilen, kaliteli kumaşları, solmayan baskıları, farklı ihtiyaçlara yanıt veren modern tasarımları ile Kom, Türkiye'yi gururlandıran bir dünya markasıdır. Kom, kaliteyi ulaşılabilir fiyatlara pazara sunma hedefi ile erişilebilir fiyat politikası güder, son moda ürünleri uygun fiyatlı etiketlerle kullanıcılarla buluşturur. 

Siz de Kom tekstil ürünlerini sepete ekleyerek alışverişe başlayabilir, iç giyim ve mayo çeşitleri ile kalitenin simgesi olacak marka için dolabınızda yer açabilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Kom

2.536 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön