Kadın ya da erkek farketmeksizin herkesin kullandığı belli başlı kişisel bakım ürünleri vardır. Bazı ürünler kadın ve erkekler tarafından ortak kullanıma uygunken, bazı ürünler ise sadece kadınlara ya da erkeklere özgü şekilde üretilir. Regl olurken dahi ön saflarda çalışmak zorunda kalan hemşireler tarafından geliştirilen Kotex markalı hijyenik pedler, kişisel bakım ürünü olarak değerlendirilen, kadınların günlük hayatta kullandıkları konfor sağlayan ürünler olarak tanımlanır. Kadınların regl dönemlerinde kullandıkları bu hijyenik pedler, regl dönemlerinin kolay geçmesine yardımcı olurken, hijyenin korunmasına yardımcı olur. Bu hijyenik pedlerin pek çok çeşidi vardır. Bunlardan biri olan Kotex günlük ped regl dönemi dışında da kullanılır ve vajinal akıntı gibi problemlere karşı koruma sağlar. Kadınların regl dönemi dışında kullandığı Kotex günlük pedler, sahip olduğu tamamen pamuklu üst yüzey dokusu ile cildinizi rahatsız etmeden sızıntıları içine hapseder. Gün içerisinde karşı karşıya kalabileceğiniz akıntı ve lekelenme gibi problemlere karşı rahatınızı bozmadan hayatınıza devam etmenize olanak sağlar.

Kotex Günlük Ped Çeşitleri

Dünyadaki milyonlarca kadının ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan Kotex günlük ped çeşitleri arasında her ihtiyaca yönelik pek çok farklı ürün bulunur. Sayılarına, dokularına, ebatlarına göre değişen bu seçenekler, kadınların rahatını bozmadan günlük hayatlarına devam edebilmesi, özgürce ve rahatça hareket edebilmesi için tasarlanır. Boyutlarına ve malzemelerine göre çeşitlilik gösteren günlük pedler, ihtiyaca yönelik tercih edilir. Tam koruma sağlamak isteyen kadınlar için Kotex günlük ped uzun yapısı ile kadınların sıkça tercih ettiği çeşitler arasında yer alır. İçinde yer alan ürün sayısına göre farklı şekilde paketlemelerin yapıldığı Kotex günlük ped uzun 28’li paketi kullanıcıların tercih ettiği çeşitlerden biridir. Çoğunlukla rahatına düşkün kullanıcıların seçimi olan Kotex ince günlük ped ince dokusu ile rahatsız etmeyen bir yapıya sahiptir. Günlük kullanıma uygun olan bu pedler, iş yerinde, sporda ve evde rahatça kullanılabilir. Tek kullanımlık olan Kotex günlük ped ince 34’lü paketiyle kadınların her an kullanabileceği incelikte tasarlanır ve çantada kolayca taşınabilir boyutlara sahiptir. 16’lı 18’li 20’li 34’lü 56’lı 60’lı gibi pek çok ambalaja sahip olan Kotex günlük ped parfümsüz ve parfümlü gibi çeşitleriyle kullanıcılara alternatif ürünler sunar.

Parfümsüz Kotex günlük ped, hassas ciltlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir ürün olmakla birlikte, normal ciltlere sahip olanların da sıklıkla tercih ettiği antialerjik bir yapıya sahiptir.

Kotex Günlük Ped Özellikleri

Kadınların temel ihtiyaçlarından biri olan hijyenik pedler üreten Kotex markasının gündüz ve gece olmak üzere farklı zaman dilimlerinde kullanılan çeşitlerinin yanı sıra, normal, ultra, günlük olarak adlandırılan ve farklı ihtiyaçlara yönelik üretilen birçok modeli vardır. Regl döneminin başlangıcında tercih edilen normal pedler, gece sızdırmasının önlenmesi için kullanılan gece pedleri, vücuda daha iyi uyum sağlayan ve sızdırma yapmayan ultra pedler ve yüzde yüze kadar rahatlık olanağı sunan günlük pedler, Kotex markasında yer alan ped çeşitleri arasında en sık tercih edilen ürünlerdir. Bu çeşitler arasında sadece regl döneminde değil, regl dönemi dışında, günlük hayatta da kullanılabilen günlük pedler vardır. Bu günlük pedleri kullanmak, her kadının yaşayabileceği ve rahatsız olabileceği bir durum olan vajinal akıntıyı hissetmemek için tercih edilen en kolay yollardan biridir. Her an çamaşır değiştirmenin mümkün olmadığı durumlarda Kotex günlük ped ince yapısıyla yokmuş hissi vererek, rahat hareket imkanı sağlar. Günlük ped kullanımına yeni başlayanlar Kotex günlük ped 16 lı paketleri satın alarak deneme imkanı bulabilir. Kotex pamuklu günlük ped, kadınların özel günlerinde sızıntı kaygısını yok ederek, dilediğince rahat hareket etmelerine fırsat verir. Terletmeyen yapısıyla günlük yürüyüşlerin yanı sıra spor yaparken de tercih edilebilir. Yoğun akıntı problemi yaşayan kadınlar için ise Kotex günlük ped kalın seçenekler mevcuttur. Diğerlerine göre daha kalın bir yapıya sahip olan bu pedler, yoğunluk karşısında sızdırma yapmaz. Yine yoğun akıntı problemi yaşayan ve günlük pedini sık değiştirme imkanı bulamayan kadınlar ise Koteks günlük ped uzun modelleri tercih edebilir.

Görüldüğü üzere Kotex günlük pedlerin kullanım amaçlarına göre ve kullanıcı tercihlerine göre sunulan pek çok çeşidi vardır. Hangi çeşidi seçerseniz seçin Kotex günlük pedlerle kendinizi çok rahat ve temiz hissedebilirsiniz.

Kotex Günlük Ped ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Kadınlar yaratılışları gereği ayın belli günlerinde regl olur. Bu dönemi kolaylaştırmak için marka tarafından üretilen Kotex tampon ve pedler bulunur. Ayın belli günlerinde kullanılan bu pedlerin dışında regl dönemi haricinde her gün kullanıma uygun olan günlük pedler vardır. Pek çok kadın günlük hayatında hareket halindedir. Bu hareketleri kısıtlamayacak, kendini güvende hissettirecek günlük pedlere ihtiyaç duyar. Bu günlük pedler, kullanılan malzemesine, ürünün boyutuna ve adetine göre çeşitlilik gösterir. Günlük pedlerin kullanımı hem hijyenik hem de pratiktir. Ürünler vajinal akıntı ve idrar kaçırmalarına karşı bir önlem olarak kullanılabileceği gibi, reglin son günlerinde devam eden lekelenmelerden çamaşırı korumak için de tercih edilebilir. Pamuklu yüzeyi sayesinde terleme yapmaz. İnce yapısıyla yok hissi verir ve rahatsız etmez.

Evde, iş yerinde, spor yaparken ya da yürüyüş yaparken Kotex günlük ped kullananlar rahatsızlık hissi yaşamaz. Ani gelen akıntıları hissetmeden hayatına devam edebilir. Parfümlü seçeneği ile sağlıklı ve güzel koku hissini yaşamanızı, parfümsüz antialerjik seçeneği ile günün her anı ferah ve temiz hissetmenizi sağlayan Kotex günlük ped yorumları incelendiğinde kullanıcılar tarafından beğenildiği ve tercih edildiği görülür. Kadınlar için kişisel bakımın önemi aşikardır. Bu kişisel bakım ürünlerinin kullanışlı, sağlıklı ve pratik olması çoğunlukla tercih sebebi olur. Kotex günlük ped kullanımı, kolay ve son derece pratiktir. İç çamaşırına kolayca yerleştirilir ve 3 ila 4 saatlik bir koruma sağlayabilir. Pamuklu yüzeyi sıvıları hapseder ve herhangi bir sızıntıya izin vermez.

Konforlu Kullanım Özelliği ile Kotex Günlük Ped

Kotex günlük pedler günlük hayatınızı kolaylaştıran, kendinizi iyi hissettiren kişisel bakım ürünlerinden biridir. Kotex günlük ped ile aniden regl olmak gibi beklenmeyen durumlara karşı kendinizi güvende hissedebilir ve tedirginlik hissi yaşamayabilirsiniz. Bu sayede hayatın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Hayatınızın her anında yanınızda olan ve size rahat hareket etme olanağı sağlayan Kotex günlük pedler ile sağlığınızdan ödün vermeden, temizlik ve hijyenik günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Kotex günlük pedler pamuk yüzeyi ile sızdırma yapmayan bir yapıya sahiptir. Parfümsüz günlük pedler tamamen pamuk olan üst yüzeyi ile hipoalerjeniktir. Dermatolojik olarak test edilir, boya, klor ve parfüm içermez. Hassas ciltlerin rahatça kullanabileceği parfümsüz günlük pedler ile normal ciltlerin kullanabileceği diğer seçeneklerin sağlığa herhangi bir zararı bulunmamakla birlikte, hijyen ve temizlik açısından kullananların fazlasıyla memnun kaldığı ürünlerdendir.

Pamuksu Yüzeyi ve Esnek Yapısı ile Kotex Günlük Ped

Sağlık ve cilt hassasiyetleri konusunda her şeyin düşünüldüğü, dermatolojik testlerden geçirilerek kullanıcılara sunulan Kotex günlük pedler, pamuksu bir üst yüzeye sahiptir. Bu tamamı pamuklu üst yüzeyi sayesinde, sızıntıların önlenmesine yardımcı olurken, ince yapısı ile her türlü hareketinizde kendinizi rahat hissetmenize imkan sağlar. Kotex günlük pedler, kadınların her daim kendini rahat hissetmesi için tasarlanır. Ayrıca Kotex günlük pedler içinde barındırdığı formülleri sayesinde bakteri oluşumunu önler ve hijyeninizi korumanızı sağlar. Cildinize herhangi bir zarar vermeden, günlük hayatınızı kolaylaştıran ve hareket alanınızı kısıtlamayan Kotex günlük pedleri kullanarak, gün içerisinde karşı karşıya kalabileceğiniz herhangi bir aksiliğin önüne geçebilirsiniz. Regl günleri dışında her gün kullanabileceğiniz Kotex günlük pedlerin, farklı ihtiyaçları karşılayacak birçok çeşidi bulunur. Siz de ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun Kotex günlük ped en ucuz seçeneklerinden yararlanabilir ve ihtiyaçlarınızı cazip fiyat avantajları ile giderebilirsiniz.

Kotex Günlük Ped Fiyatları

Gün boyu temizlik ve ferahlık hissi sağlayan Kotex günlük ped fiyatları ürünün boyutuna, paket içerisinde bulunan sayısına, parfümlü ve parfümsüz oluşuna göre değişiklik gösterir. Kotex günlük ped 16 lı ürün çeşitlerini tercih ederek deneyebilirsiniz. Kotex günlük ped 18 li paketler, çoklu paketlere göre adet sayısı az olduğu için daha uygun fiyatlı olabilir. Bu paketler boyut olarak da küçük olduğu için çantaya kolayca sığar ve gün içinde yanınızda rahatlıkla taşımanızı sağlar. Kotex günlük ped 20 li paketler de yine boyut olarak çantada taşımaya uygun olur ve fiyat açısından değerlendirildiğinde çoklu paketlere göre daha uygun olabilir. Bir diğer seçenek olan Kotex 34’lü günlük ped ise adet bakımından diğerlerine göre daha fazla olduğu için daha uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Kotex günlük ped 56’lı ürünler sürekli kullananlar için avantaj oluşturabilir. Aynı şekilde Kotex günlük ped 60’lı paketler de uzun süre kullanıma uygun olmakla birlikte, ekonomik açıdan avantajlı olabilir. Görüldüğü üzere adet sayısı arttıkça ürünlerin fiyatı doğru orantıda artar ancak kullandığınız süre de bu doğrultuda uzar. Dolayısıyla Kotex 60’lı günlük ped satın aldığınızda uzun bir süre kullanabilir ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Siz de adet olarak size en uygun pakete karar vererek Kotex günlük ped satın alabilir ve kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz. Bütçe dostu fiyat avantajlarıyla ihtiyacınıza uygun olan ürünleri belirleyerek, Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Kotex Günlük Pedler Hangi Koşullarda Kullanılır?

Kote günlük pedler regl günleri dışında kullanılabileceği gibi, adet döngünüzün son günlerinde de tercih edilebilir. Vajinal akıntı, idrar kaçırma gibi problemlere karşı konforunuzu bozmadan, hareketlerinize devam etmenizi sağlayan günlük pedler, adetiniz dışında oluşabilecek lekelenmelere karşı da kullanılabilir.

Hangi Kotex Günlük Ped Paketini Seçilmelidir?

Kotex günlük pedler boyutuna, malzemesine ve paketlerde bulunan ürün adet sayısına göre farklılık gösterir. Eğer Kotex günlük pedi adet dönemleriniz dışında her gün kullanıyorsanız Kotex günlük ped normal 34’lü paketi seçebilirsiniz. Hassas bir cilde sahipseniz parfümsüz Kotex günlük ped çeşitlerini seçebilirsiniz. Yoğun bir akıntınız varsa kalın günlük ped, daha az bir akıntınız varsa ince seçenek sunan Kotex günlük ped 34 lü paketi tercih edebilirsiniz..

Kotex Günlük Ped Boyutu Ne Kadardır?

Regl dönemi dışında akıntı problemi yaşayan kadınlar için tasarlanan Kotex günlük pedler, çantada kolayca taşınabilir bir boyuta sahiptir. İçerisinde yer alan ürün adetine göre paketlere ayrılan Kotex günlük pedler, paket içerisinde ayrı ayrı paketlenmiş tek kullanımlık ürünler şeklinde bulunur. İnce yapısı ile ihtiyacınız kadarını yanınıza alarak, gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Kotex Günlük Ped Nasıl Kullanılır?

Kotex günlük pedler, kullanım açısından oldukça pratiktir. İnce yapısı ile çamaşırınız ile bütünleşerek yokmuş hissi yaratır. Ayrı ayrı paketlenmiş tek kullanımlık ürünlerin paketini açarak yapışkanlı bandı söküp, çamaşırınızın iç kısmına yerleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Sağlığınız açısından maksimum 3 ila 4 saat kullanıp atarak, yenisini yerleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kotex Günlük Ped

8 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
DSACategoryId/2147483619/80296002/80365085/kotex