Kristal Yağ

Tüm yemeklerde kullanıma uygun olan kristal yağ, çeşitli içerikleri ile kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Lezzetli ve birçok tarifte lezzeti daha da ön plana çıkaran içerikleri tamamen doğal olmasıyla tanınır. Hem sıcak yemeklerinizi yaparken hem de soğuk mezeler hazırlarken kullanabileceğiniz yağ çeşitliliğine sahiptir. Ayçiçek yağından zeytinyağı çeşitlerine varana kadar her damak zevkine ve sağlığa uygun yağlar mevcuttur. Uygun fiyatlarıyla ve tamamen kalitesiyle ön plana çıkan markanın sayesinde yemeklerinizi ve soğuk gıdalarınızı daha sağlıklı ve lezzetli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Sızma teknikler kullanılarak elde edilen yağların rengi dahi kalitesiyle kendini belli eder. Mis gibi kokan bu yağ çeşitlerini mutfaklarınızda en temel ihtiyaç olarak kullanabilirsiniz. Teneke, cam şişe ve dökme şişe formlarında yer alan yağ çeşitleri, farklı litre boyutlarına sahiptir. Uzun süreli kullanım için 5 L ve 10 L gibi büyük boyları temin ederken, yalnızca tadımlık ya da mezelik kullanım için 1 L ve 2 L gibi seçeneklere göz atabilirsiniz. Her türlü besin ürünüyle uyum içerisinde lezzeti yakalayan bu yağ çeşitleri, özel teknikler ve hijyenik cihazlar kullanılarak elde edilir. Böylece el değmeden üretilen ve tamamen hijyen koşulları göz önünde bulundurularak üretilen yağ çeşitlerini gönül rahatlığıyla tüketmeye devam edebilirsiniz. Sızma zeytinyağlarından Rviera zeytinyağlarına, organik zeytinyağlarından Ayçiçek yağlarına, Ayvalık sızması yağlardan lezzet deneme setlerine varana kadar birçok çeşidi yakından inceleyebilir ve temin edebilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz yemeklerin çok daha lezzetli olduğunu görecek ve hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için damak zevkine en uygun yemekler pişirmeye devam edebileceksiniz. Mutfakların en çok ihtiyaç duyulan malzemelerinden olan ve son derece kıymet taşıyan yağ çeşitlerinin rengi de altın sarısı, yeşil ve turuncu gibi çeşitli oranlarla sizlere sunulur. 

Kristal Natürel Sızma Zeytinyağı

En çok tercih edilen yağ çeşitlerinden biri olan Kristal zeytinyağı 5 lt, Ege bölgesinde özel olarak yetişen zeytinler özenle toplanarak elde edilir. Soğuk sıkım yöntemiyle kıvam, koku ve doygunluk verilen zeytinyağı, sofraların baş tacı olmaya adaydır. Tattığınız andan itibaren doğallığını buram buram belli eden sızma zeytinyağı ile sağlıklı yaşama bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Yemeklerde, kızartmalarda, tatlılarda ve özellikle de salata ile mezelerde kullanıma uygun olan zeytinyağında hem zeytinlerin etli kısımları hem de zeytinlerin çekirdekleri kullanılır. Böylece hiçbir şekilde israfa meyil edilmeden tüm zeytinler kullanılır. İçinde yer alan serbest yağ asit oranı ise %0,8 derecenin altındadır. Bu özelliği sayesinde ısıya dayanıklıdır ve çok kızardığında dahi bir asit meydana çıkmaz. Oldukça güçlü bir lezzete ve kıvama sahip olan Natürel sızma zeytinyağı, boğazınızda acı, yanık ve bir o kadar da lezzetli bir tat bırakır. Yağın içeriğinin doğal olduğunu da boğazda bıraktığı acılık ve yanma hissinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Hem tadıyla hem de kokusuyla ve kıvamıyla kendine hayran bırakan Kristal Natürel sızma zeytinyağı, tamamen Ege bölgesinde yetişen zeytinlerin karakteristik özelliklerini taşır. Doğal ve manuel yöntemlerle toplanan, soğuk sıkım yöntemiyle basılan zeytinlerin içinde yer alan tüm yağ oranı temin edilir. Hiçbir kimyasal madde ve bileşene yer verilmeyen Kristal zeytinyağı fiyatı da oldukça idealdir. Ödeyeceğiniz her kuruşu dahi hak eden bu yağ, sıcak yemekleriniz için de soğuk yemekleriniz için de kullanıma uygundur. 

Gerekli olan tüm duyusal ve kimyasal testleri başarıyla geçen sızma zeytinyağı, Akdeniz diyetine uygun olan bir yağ çeşididir. Kilo vermek isteyenler, özel diyet programları uygulayanlar ve özellikle de fit kalmak isteyenler için bol bol tüketilmesi tavsiye edilir. Çiğ olarak tüketmeniz de gayet uygundur. İster sıcak yemeklerinizin üzerine bir miktar gezdirebilir ya da yemeği tamamen bu yağ ile pişirebilirsiniz. İsterseniz de taze salatalarınızı daha da taze ve lezzetli hale getirmek için salatalarınızın üzerinde gezdirebilirsiniz. Yoğurtlu, soğanlı ve sarımsaklı soğuk mezelerinizin de sağlıklı ve lezzetli olarak tüketilmesi için faydası saymakla bitmeyen üründür. Aynı zamanda et, tavuk ve balık gibi besin gruplarında ızgara ya da soteleme aşamalarında da sızma zeytinyağı en büyük dostunuz olacaktır. Teneke kutular içinde ya da cam kutular içinde sunulan bu yağı serin ve kuru yerde muhafaza etmeniz gerekir. Dikdörtgen tenekelerde ya da kare prizma tenekelerde sunulan sızma zeytinyağı el değmeden özel olarak doldurulur. Güneş ışığı görmeyen bir yerde saklanması gerekir. Doğrudan kullanıma da kızartma kullanımlarına da uygun olan zeytinyağı, çevreye dost ve kesinlikle geriye dönüştürülebilen tenekelerde ve cam şişelerde sunulur. Aynı zamanda kapaklı formları ve dökmeli formları da mevcuttur. Minik litrelik çeşitleri temin ederek tezgahlarınızda yer verebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an hızlıca dökebilirsiniz. 

Kristal Riviera Zeytinyağı Teneke

Dokusuyla, kıvamıyla ve kokusuyla adından söz ettiren Kristal sızma zeytinyağı Rviera, hem teneke hem de cam şişelerde sunulan yağlardan birisidir. 500 ml’lik cam şişelerde sunulmaya başlanan çeşitlerde 5 litreye kadar uzanan boyutlar mevcuttur. Tüketimi oldukça keyifli olan ve lezzetli yemekler yapmanıza olanak sunan Rviera zeytinyağı, rafine bir yağ çeşididir. İzmir’in Bornova ilçesinde özel olarak yetiştirilen zeytinler el değmeden toplanır ve el değmeden çekilerek tekene ve cam şişelere doldurulur. Hijyen koşulları göz önünde bulundurularak tamamen güvenilir bir şekilde dolum yapılan Rviera zeytinyağı, soğuk ve sıcak tüm yemeklere uyum sağlar. İçerdiği asit oranı oldukça dengelidir. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan tamamen doğal olarak sıkılan Rviera zeytinyağı, rafine zeytinlerden elde edildikten sonra içine farklı bir çeşit zeytinyağı da eklenerek daha güçlü bir kıvama getirilen bir çeşittir. Kızartma ve hamur işlemlerinde de gönül rahatlığıyla kullanılan Rviera zeytinyağı, uzman bir ekip tarafından da en detaylı şekilde incelenir ve işlenir. Gerekli tüm sağlık testlerinden de geçirilen zeytinyağı, sağlıklı ve fit bir yaşam için mutlaka tüketilmesi gereken yağ içeriğine sahiptir. Evinizde en sevdiğiniz yağ çeşitlerinden olan Rviera zeytinyağını aynı zamanda piknik mezelerinizde ve seyahatlerinizde de kullanabilirsiniz. Tüm kontrolleri en detaylı şekilde yapıldıktan sonra doluma gönderilen Rviera zeytinyağı, el değmeden özel olarak doldurulur. Kuru ve serin bir yerde uzun bir süre bozulma meydana gelmeden tüketilmeye devam eden Rviera zeytinyağı, kolaylıkla açılan kapaklara sahip olan şişelere de doldurulur. Bu kolay kapaklı formları istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an çıkararak dökme yapabilirsiniz. Güvenli ve son derece pratik bir şekilde dolumu gerçekleştirilen Rviera zeytinyağları ile sofralarınızı hem daha lezzetli hem de daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Tüketimi son derece keyifli olan, boğazda acı ve yanık bir his bırakan Rviera, İzmir’in eşsiz zeytinlerinden elde edilir. Kristal yağ 5 lt çeşitleri arasında Rviera olanları ister teneke formda ister cam formda temin edebilirsiniz. 

Kristal Uzman Eller Sızması

Tescilli bir kıvam ve lezzet, renk ve koku sertifikasına sahip olan Kristal uzman eller sızma yağı, 1945 yılından bu yana en sevilerek üretilen ve tüketilen yağ çeşitlerinden birisidir. Oldukça sağlıklı bir yapıya sahip olan Kristal Ayçiçek yağı ve zeytinyağı çeşitleri arasında yer alır. Tüm yemeklerde gönül rahatlığıyla kullanılmakta olan uzman eller sızması, İzmir’de özel olarak yetiştirilen zeytinler sayesinde elde ediliyor. Kuzey Ege Bölgesine ait olan zeytinlerin hem etli kısımları hem de çekirdekleri kullanılarak soğuk sıkım şeklinde elde edilen yağlardan birisidir. Soğuk yemeklerde kullanımı daha fazla tercih edilen bu yağın rengi de biraz daha donuktur. Hem doğal olarak elde edildiği için hem de zeytinlerin her yeri kullanıldığı için rengindeki koyuluk doğallığını da gözler önüne serer. Aynı zamanda Birçok açıdan sağlığa faydalı olan bu yağ ile mezelerinizi de çok daha kıvamlı hale getirebilirsiniz. Salata soslarında, balık, et ve tavuk ızgara soslarında da mutlaka denemeniz gereken leziz mi leziz yağ çeşitlerinden birisidir. 

Kristal Lezzet Deneme Seti

Daha önce hiç Kristal yağ çeşitlerinden denemediyseniz ve aynı anda tüm çeşitlerinin tadına bakmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey lezzet deneme seti temin etmektir. Hem zeytinyağı hem de Ayçiçek yağı bulunan set sayesinde tüm yağların tadına bakmış olacaksınız. Hijyen ve sağlık koşulları göz önünde bulundurularak hazırlanan lezzet deneme seti sayesinde leziz yemeklere merhaba demeye hazır olun. 

Kristal Organik Natürel Sızma Zeytinyağı

%100 doğal şekilde elde edilen Kristal organik natürel sızma zeytinyağı, en sevilerek kullanılan yağ çeşitleri arasında yer alıyor. Her mutfakta mutlaka bulunması gereken yağ çeşitlerinden biri olan organik natürel sızma zeytinyağı ile yemeklerinizi yerken parmaklarınızı da yemeğe hazır olabilirsiniz. Kristal markasının en özel şekilde ürettiği yağ çeşitlerinden biri olan organik sızma zeytinyağı, 250 ml cam şişe formlarında tamamen dolu bir şekilde sunuluyor. Oldukça lezzetli bir şekilde tüketilen ve her yaş grubunun tüketimine uygun olan Kristal organik natürel sızma zeytinyağı, şeffaf bir yeşil renk tonuna sahiptir. Temin etmeden önce tüm özelliklerini inceleyebileceğiniz gibi, rengini de yakından görebilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için sağlıklı yağ tüketimini en üst seviyeye çekmeyi başaran sızma zeytinyağı, fiyatları açısından da uygundur. Tüketen herkesin seve seve tüketmeye devam ettiği ve son derece lezzetli yağ ödüllerine layık görülen sızma zeytinyağı sayesinde sizler de muhteşem yemekler, salatalar ve mezeler yapmaya hazır olabilirsiniz. 

Kristal Zeytinyağı Çeşitleri Nasıl Tüketilmelidir?

Tamamen doğal bir şekilde ve soğuk sıkım olarak üretilen Kristal zeytinyağı çeşitleri, çiğ olarak tüketime uygundur. Dilediğiniz her an he yerde tek başına tüketebileceğiniz gibi, tüm yemeklerinizde de kullanabilirsiniz. İster yemek pişirirken tek yağ çeşidi olarak tercih edebilir isterseniz de Kristal Ayçiçek yağ 5 lt şeklinde sunulan yağlarla karıştırarak da kullanabilirsiniz. Tek başına ya da karışık bir şekilde seyreltilmiş olarak kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de yağın faydasından sonuna kadar yararlanmış olursunuz. Lezzetinden, kokusundan ve kıvamından hiçbir zaman ödün verilmeyen Kristal yağ çeşitleri, yemeklerinizin, salata, ızgara ve mezelerin çok daha lezzetli ve sağlıklı olmasını sağlar. Tüketimi oldukça kolay olan bu yağ çeşitlerini gittiğiniz her yere de taşıyabilirsiniz. Pikniğe giderken, seyahate çıkarken ya da günlük aktiviteler için sokağa, spora çıkarken, yanınızda sağlıklı yiyeceklerle birlikte yağınızı da taşıyabilirsiniz. Özellikle de dökmeli ve güvenilir kapaklı şişelerde yer alan yağları, taze bir şekilde kullanmak için minik formlarda yanınızda taşımanızda bir sakınca yoktur. 

Kristal Zeytinyağı Faydaları Nelerdir? 

Birçok farklı teknikler elde edilen, hem sıcak hem soğuk şekilde tüketilen, çiğ tüketime uygun olan zeytinyağının faydaları saymakla bitmez. Sık sık tüketilmesi tavsiye edilen zeytinyağı, vücutta yer alan tüm hücrelerin yenilenmesine olanak sunar. Düzenli olarak tüketmeye devam ettiğiniz sürece beyin ve kalp hücrelerinin yenilendiğini görebilirsiniz. Hücreleri koruma altına alır ve böbrekten pankreasa, mideden karaciğere, kalpten dalağa tüm organların sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlar. Düzenli tüketim sonucunda kolesterol seviyenizin dengelenmesine yardımcı olur. Yüksek tansiyona iyi gelir. Cildin daha genç görünmesine ve cilt sorunlarının en aza inmesine yardımcı olur. %100 saf şekilde tüketime uygun olan Kristal zeytinyağı çeşitleri, yaşlanmanın etkilerini de geciktirir. Yüzde oluşan kırışıklık ve ince çizgilerin kaybolması için hem tüketerek hem de maske şeklinde kullanımı uygundur. Çocuklar tarafından da yetişkinler tarafından da tüketilmesi uygundur. Tamamen doğal şekilde elde edilen zeytinyağı çeşitleri, düzenli tüketim sonucunda kemik gelişimine de katkı sağlıyor. Kemiklerin ve dişlerin daha güçlü olmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda saçların beslenmesine, daha gür ve sağlıklı görünmesine de zemin hazırlar. 

Cildi besler ve zamanla nem dengesinin korunmasını sağlar. Saçların ve cildin giderek daha yumuşak olmasına olanak sunar. Yıl boyunca aynı lezzet kalitesini korumaya devam eden Kristal zeytinyağı çeşitleri hem ulusal hem de uluslararası bir lezzet özelliğine sahiptir. Yıl boyunca lezzetinde, renginde, kokusunda ve kıvamında değişiklik meydana gelmeyen ve tamamen standartlara uygun şekilde üretilen çeşitlerdir. Yediden yetmişe herkesin tüketimine uygun olan Kristal zeytinyağı çeşitleri karaciğeri temizlemek için de önemli bir role sahiptir. Yüksek oranda antioksidan içeren zeytinyağı çeşitleri, metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar. Bu sayede düzenli olarak sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Diyabete karşı da son derece etkili olan zeytinyağları aynı zamanda kan basıncını da düzenler. Sindirimi de düzenleyerek daha etkili bir çalışma zemini hazırlar. Günde en az bir kez bir yemek kaşığı tüketmeniz bile tüm faydalarından yararlanmanıza olanak sağlar. Kabızlık sorununu ortadan kaldırır ve insülin görevi de görür. Tansiyon seviyesini normale çekmekle kalmaz, stresi de azaltır. Kötü bir gün geçirdiğinizde, tüm hücrelerinize sakinlik sunar. Mideyi rahatlatır. Yalnızca tüketilerek değil, sürülerek de kullanıma uygun bir yağ çeşididir. Çatlak bölgelere, kuru bölgelere ve yaralı bölgelere yumuşatma ve iltihabı alma amacıyla uygun miktarda masaj yaparak sürebilirsiniz. 

Kristal Ayçiçek Yağı

Orijinal köy ayçiçekleri toplanarak taze bir şekilde elde edilen Kristal Ayçiçek yağı 18 lt fiyatı uzun süreli kullanım için son derece idealdir. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan oldukça uzun bir süre 18 litre yağ kullanımına devam edebilirsiniz. Büyük boy tenekelere dolum yapılan Ayçiçek yağlarının cam şişeli olanları da mevcuttur. Kullanmak istediğiniz miktara göre seçim yapabilirsiniz. 

Kristal Yağ Fiyatları

Kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeyen Kristal yağ fiyatları oldukça idealdir. Kullanmak istediğiniz miktara göre, teneke ve cam şişe formlarına göre Kristal yağ fiyatı değişiklikleri ortaya çıkabilir. 

Kristal Yağ Sağlıklı mıdır?

%100 doğal şekilde elde edilen Kristal marka yağlar oldukça sağlıklıdır. Tüm yaş grupları tarafından güvenle tüketilebilir. Üstelik düzenli tüketimde herhangi bir zararı bulunmaz. Kalp dostu olarak bilinir. 

Kristal Yağ Çeşitleri Ucuz mudur?

Genel olarak ucuzdur. Ancak kalitesi her zaman en üst seviyede olan yağ çeşitlerine sahiptir. Üstelik tamamen hijyenik doluma özen gösterilerek tenekeler ve cam şişeler kullanılır. 

Kristal Yağ Çeşitleri Nasıl Elde Edilir? 

Toplanan zeytinler ve ayçiçekleri el değmeden, hijyenik koşullar altında soğuk sıkım tekniğiyle elde edilir. Bu sayede çiğ olarak da tüketime uygundur. Güvenle temin edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kristal Yağ

23 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler