Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kuranı Kerim Metinsiz Yüce Meali Orta Boy Karton Kapak- Elmalılı Hamdi Yazır

Merve Yayınları
117,59 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (13)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

162,00 TL
165,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196010/213897
Ağırlık:  270gr.
Boyutlar:  17 x 24cm
Kağıt Bilgisi:  1.Kalite Şamua Kağıt
Sayfa Bilgisi:  440 Sayfa, 2 Renk Baskı,
Kapak Bilgisi:  Karton Kapak

Ürün Özellikleri ;

  • Boyut: 17x24cm
  • 1. Kalite Şamua Kağıt
  • Karton Kapak
  • 440 Sayfa
  • 2 Renk Baskı
  • Diyanet Mühürlü ve Onaylıdır.
  • Meal:  Elmalılı Hamdi Yazır
  • Sadeleştiren:  Kasım Yayla

Dünyanın en kolay okunan  Bilgisayar Hattı ile hazırlandı, seçilen yazı hem estetik hem de harflerin temel karakterlerini koruyan ve kolay okunmalarını sağlayan özel bir hattır.

Kur’an-ı Kerim, yüce Allah’ın insanlara ebedi mesajıdır. Allah Teala bu mesajı kulu ve elçisi Hz. Muhammed vasıtası ile insan oğluna göndermiş ve onu takva sahipleri için bir hidayet rehberi kılmıştır.

Bir kitabın insanları doğru yola yönlendirmesi, onun bütün mana ve mefhumları ile doğru bir şekilde anlaşılabilmesi şartına bağlıdır. Hele bu kitap bütün alemlerin yaratıcısı, rızıklandırıcısı, ilahı ve rabbı olan Allah Sübhanehu ve Teala’nın bir kelam, fesahat, belagat, ilim ve hikmet mucizesi olan kitabı, yani Kur’an-ı Kerim olursa, zikredilen şart çok daha büyük bir önem kazanır.

MERVE YAYINLARI


Yazar Elmalılı Hamdi Yazır
Sayfa Sayısı 610
Yayın Tarihi 2018
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Basım Dili Türkçe
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000NIPVN
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Kur'an-ı Kerim ve Türkçe Meali Merve Yayınları Kuran-I Kerim ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Hafız Boy Kuran-ı Kerim Meali Blg. Hatlı Hafız Boy - Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Kuranı Kerim ve Açıklamalı Meali Bilgisayar Hatlı - Cep BOY(10X14CM) Kenzü'L İrfan - 1001 Hadis-İ Şerif Tercüme Ve İzahı-Muhammed Es'Ad Erbili Kozmik Miras Sahabe Iklimi 5 Kitaplık Özel Kutulu Set Ateizm Çıkmazı - Aydın Topaloğlu Mevlid-i Nebevi Kur’An-I Kerim Meali Metinsiz (Çanta Boy, Kod.155) (Sadeleştirilmiş)-Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Kuranı Kerim Meali ve Türkçe Okunuşu (Üçlü) - Orta Boy -Elmalılı Hamdi Yazır Merve Yayınevi Kuranı Kerim Ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Cami Boy Merve Yayınevi Kuranı Kerim Ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Orta Boy Kur'an-ı Kerim Meali ve Türkçe Okunuşu Üçlü (Orta Boy) Bilgi - Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Kuran-ı Kerim Meali Metinsiz Cep boy - Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Kur'an-ı Kerim Meali ve Türkçe Okunuşu Üçlü (Rahle Boy) - Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Kuran-ı Kerim Meali Metinsiz Çanta Boy - Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Kabe Desenli Cep Boy Kur'an-ı Kerim Meali Kur'an-ı Kerim Meali ve Türkçe Okunuşlu 3’lü - Elmalılı Hamdi Yazır Rahle Boy Kur'an-ı Kerim ve Yüce Meali (Orta Boy ) (Bilgisayar Hatlı) - Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Merve Yayınları Kuranı Kerim ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Çanta Boy Fermuarlı Kütüb-İ Sitte'Den 1001 Hadis-Kolektif Merve Yayınları Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Yeşil Renk Orta Boy 41 Yasin (Rahle Boy - 2 Renk - Kod-014) (Türkçe Okunuşları ve Açıklamaları)- Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır
Başa dön