Kütahya Porselen

1970 yılında kurulan Kütahya Porselen, Türkiye'de en çok tercih edilen markalardan biridir. Üstün kaliteli ürünleri sayesinde Avrupa, Amerika ve Japonya gibi dünya pazarlarında da tercih edilen bir marka olma özelliği taşıyan Kütahya Porselen, yeniliklere açık yaklaşımı, üstün hizmet anlayışı ve Ar-Ge'ye verdiği önemle başarılı markalar arasında yer alır. Kaliteli ve şık ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan marka, kalite ve çevre yönetimi politikalarıyla da kullanıcıyı ve çevreyi korur.

Sofranız İçin Göz Alıcı Bir Dokunuş

Yemek masalarının şık ve etkileyici olması, hazırlanan yemeğin lezzeti kadar önemlidir. Bunun önemini bilen Kütahya Porselen, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerinde klasik ve modern tasarımları mükemmel bir şekilde kullanır. Doğadan ilham alan farklı tasarımlara sahip ürünleri tercih edebileceğiniz gibi, Türk kültürünü yansıtan çizgilere ve motiflere sahip ürünleri seçerek sofranıza farklı bir hava katabilirsiniz. Kütahya Porselen yemek ve kahvaltı takımı setleri, aynı tasarım unsurlarını barındıran farklı ürünleri bir araya getirir. Ana yemek, çorba, tatlı ve salata gibi yemekleri servis edebilmeniz için farklı tabak ve kase ürünlerini içeren bu setler, aileler ve misafir grupları için idealdir. Sıcak ve soğuk içecek servisi için tercih edebileceğiniz Kütahya Porselen bardak ve fincan setleri, eksiksiz bir sofra hazırlamanız için ihtiyaç duyduğunuz sunumu tamamlamanıza yardımcı olur.

Şık ve İşlevsel Mutfaklar İçin Kütahya Porselen

Yemek hazırlamak için kullandığınız araç ve gereçler yemeğinizin lezzetini ve harcadığınız çabayı doğrudan etkiler. Yapışmaz özelliklere sahip Kütahya Porselen tencere ve tava setleri, yemeklerinizi kolay bir şekilde hazırlamanızı sağlar. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen tencere ve tava ürünleri, hazırladığınız yemeklerin lezzetini ideal bir şekilde koruyarak keyifli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Porselen tencere modellerinden oluşan Porflame ürün serisini kullanıcılara sunan marka, porselenin doğallığını mutfaklara taşıyarak çok daha doğal ve lezzetli bir yemek hazırlamanıza imkân tanır.

Zevkinize Uygun Kütahya Porselen Ürünlerini Keşfedin

Özgün tasarım anlayışıyla farklı kullanıcı tarzlarına uygun ürün seçenekleri sunan Kütahya Porselen, zarif çizgilere ve motiflere sahip klasik tasarım ürünlerinden modern ve alışılmışın dışındaki görsel özelliklere sahip etkileyici ürünlere kadar geniş bir çeşitlilik sunar. Daha özgün tasarım ihtiyaçları için ön plana çıkan el yapımı ürünleri de kullanıcıyla buluşturan Kütahya Porselen, her biri özenle hazırlanmış ve kendine ait bir hikâye barındıran ürün çeşitleriyle benzersiz bir deneyim yaşatır. Yüzlerce farklı Kütahya Porselen ürün çeşidi arasından tarzınıza ve zevkinize uygun olanı tercih ederek keyifle kullanabilirsiniz.

Soru 1: Kütahya Porselen ürünleri set halinde mi satışa sunulur?

Cevap 1: Markanın ürünleri set ve tekli şekilde satışa sunulur. Yemek, bardak, fincan ve tencere takımı gibi setler, birden fazla ürün içeren paketlerdir. Diğer Kütahya Porselen ürünlerini tekli olarak satın alabilirsiniz.

Soru 2: Kütahya Porselen ürünleri dayanıklı mı?

Cevap 2: Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Kütahya Porselen ürünleri son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Solma, çatlama ve deforme olma gibi hasarlara karşı dayanıklı olan ürünleri uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Ancak porselen, seramik ve cam gibi malzemelerden üretilen ürünleri darbe ve düşmelere karşı korumanız gerekir.

Soru 3: Kütahya Porselen ürünleri bulaşık makinesinde yıkamaya uygun mu?

Cevap 3: Pek çok ürün çeşidini bulaşık makinesinde güvenli bir şekilde yıkayabilirsiniz. Ancak granit kaplama tencere ve tava gibi ürünler bulaşık makinesinde zarar görebileceğinden elde yıkanması önerilir. Daha ayrıntılı bilgi için üretici tarafından belirlenen kullanım talimatlarını inceleyebilirsiniz.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kütahya Porselen

1.630 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Başa dön