Bilgisayarlar hemen hemen her evde sıklıkla kullanılan teknolojik cihazlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Laptop, notebook ya da dizüstü olacak şekilde isimlendirilen bilgisayarların tamamı taşınabilir olma özelliği gösteriyor. Bu sebeple birbirinden farklı özellikle sunulan bilgisayarlar kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Her yere taşınabilir olması ne diyeceksin de kullanıcıların Konfor alanını genişletiyor. Özgürce kullanım rahatlığı sağlıyor. Birbirinden farklı özellikle, ram kapasitesi ile, bataryası ile, marka özelliği ile ve çeşitli diğer unsurlarıyla laptop ve notebook modelleri kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Aynı zamanda bilgisayarların işlemci özellikleri de kullanıcıların dikkat ettiği unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kullanım amaçlarına göre değişik alanlarda piyasa değeri gören bilgisayarlar birbirinden farklı model çeşitliliği ile satışa sunuluyor. Modeller arasında fiyat farkı da bulunuyor. 12. nesil laptop fiyatları notebook modelleri Hepsiburada ile görüntülenebilir. İhtiyacınıza uygun laptop, notebook ve dizüstü bilgisayarlar Hepsiburada üzerinden incelenebilir.

12.Nesil Laptop Notebook 

12.nesil intel core işlemciye sahip laptop notebook modelleri pek çok avantaj ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Öncelikle yüksek performans vadeden 12. nesil dizüstü bilgisayarlar kullanım konforu sağlıyor. Oyun sever kullanıcılar için herhangi bir donma ya da bilgisayar yazılımında deforme yapmadan kullanıcılara hız performansı sağlıyor. Aynı zamanda video oluşturma, editleme ve birleştirme işlemlerini yüksek çözünürlükte sunuyor. 12. nesil intel core işlemcilerde 8'er adet verimlilik ve performans olmak üzere toplam 16 adet çekirdek bulunuyor. Bu işlemci çekirdeği ile ürünün performans hızı maksimum seviyeye ulaşabilir. Daha hızlı ve yüksek çözünürlüklü bilgisayar kullanımı sağlayan 12. nesil laptop notebook modelleri kullanıcıların pek çok işi yüksek kalitede yapmasına imkan tanıyor. Bilgisayarın donanımsal ve yazılımsal özellikleri de diğer nesillere göre daha yüksek performans ve verimlilikte kullanıcılara sunuluyor. Bu da ürünün pek çok kullanıcı tarafından satın alınmasını olanak sağlıyor. Hepsiburada üzerinden 12. nesil laptop, notebook ve dizüstü bilgisayar modellerini inceleme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde pek çok markanın 12. nesil intel core işlemcili bilgisayarlarına birbirinden farklı özelliklerine dikkat ederek karşılaştırma yapabilirsiniz.

12. Nesil Laptop Fiyatları Notebook Çeşitleri 

12. nesil laptop fiyatları notebook çeşitleri birbirinden farklı özellikte satışa sunuluyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve isteklerini uygun olarak çeşitlilik kazanan bu bilgisayar modelleri herkese hitap edecek şekilde piyasa değeri görüyor. Ürünün markasına, rengine, ssd hard diskine, ram özelliklerine, ekran boyutuna ve diğer unsurlarına göre dizüstü bilgisayar çeşitleri oluşuyor. Birbirinden farklı özellikle donatılan bu bilgisayar modelleri farklı renk seçenekleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Bilgisayarlarda bulunan ssd hard disk özellikleri 32 GB ile 2 TB arasında çeşitlilik gösteren birbirinden farklı model ve fiyat aralığıyla satışa sunuluyor. Aynı zamanda bilgisayarların ekran inçleri de bu model çeşitliliğine etki eden unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 11 inç ile 17 inç arasında değişen ekran boyutları fiyat farkını da ortaya koyuyor. Daha minimal tasarımları ile piyasaya sunulan notebook modelleri uygun fiyat aralığı ile kullanıcıları cezbediyor. Büyük tasarımları ile piyasaya sunulan modeller ise fiyat farkına etki eden performansları ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bazı laptoplar sade tasarımı ile genel kullanım tercihi olabilir ancak bazı kullanıcılar için ise ikonik tasarımıyla dikkat çeken laptop modelleri şıklığıyla göz kamaştırabilir. Bazı oyun bilgisayarları rengarenk tasarımı ve gösterişli yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu oyun bilgisayarları gösterdiği yüksek performansın yanı sıra şık görsel tasarımı ile de kullanıcıların tercihi haline geliyor. Özellikle bazı modellerde led ışıklı klavyeler ve ekran çeşitliliği bulunuyor. Bu da kullanıcılara hem gece çalışırken kullanım avantajı hem de şık bir tasarım ile görsellik açısından memnuniyet sağlıyor. Hepsiburada üzerinden bu modellere de göz atarak tercihinize uygun bilgisayarları işaretleyip kaydedebilirsiniz.

12. Nesil Laptop Notebook Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli? 

12. nesil laptop notebook satın alırken bazı püf noktalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce bilgisayarlarla ilgili kapsamlı bir araştırma yapmanız büyük önem arz ediyor. Kullanım amacınızı uygun bilgisayarları tespit etmeniz bu durumun ilk adımı olarak söylenebilir. Bilgisayar tercihinizde alacağınız ürünün işlemcisi, depolama kapasitesi, ram özellikleri, ekran boyutu, batarya işlevi ve diğer unsurlara dikkat ederek detaylı inceleme yapmanız gerekiyor. Ihtiyacınıza uygun ürünleri tercih ederken muhakkak ürünün avantajlarını ve dezavantajlarına da göz atmanız önemli hatırlatılır. Sadece ofis programları için bilgisayar tercihi yapacaksanız daha minimal özelliklere sahip bilgisayar modellerine göz atabilirsiniz. Ancak yazılım işiyle veya video editleme gibi görsellik alanıyla ilgilenen mesleklere sahipseniz bilgisayarın teknik özelliklerine dikkat etmeniz yararınıza olur. Özellikle bilgisayarın panel tipini ve yüksek çözünürlüklü görsellik sunup sunmadığına dikkat etmeniz oldukça önemli püf noktalardan birkaçı olarak söylenebilir. Bunların haricinde bilgisayarın batarya kalitesinin dayanıklı olması kullanıcılar için avantaj sağlayan özelliklerden biri oluyor. Standart bir kullanımda şarj süresinin ne kadar dayandığı pek çok kullanıcının bilgisayar seçimlerinde önemli detaylardan biri olarak dikkat çekiyor. Bu püf noktalara ve diğer pek çok unsura dikkat ederek 12. nesil laptop notebook satın alırken bilinçli tercihler gerçekleştirerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

12. Nesil Laptop Notebook Fiyatları 

12. nesil laptop notebook fiyatları pek çok unsura göre değişkenlik gösteriyor. Bilgisayarın markası, özellikleri, ekran boyutu, genişliği, depolama kapasitesi, bataryanın işlevselliği ve bunun gibi pek çok unsurlar fiyat farkına etki ediyor. 12. nesil işlemciye sahip bilgisayar modelleri diğer işlemcilere nazaran daha yüksek performans gösterdiği için fiyatlandırma buna paralel olarak artabilir. Ancak 12. nesil laptop modelleri de kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olduğundan bu işlemci özelliği arasında da birbirinden farklı bütçe aralığında modeller satışa sunuluyor. Daha yüksek çözünürlüklü ve depolama kapasitesi olan bilgisayarlar, yüksek meblağlarda satışa sunularak piyasa değeri görüyor. Daha minimal bir yapıda ve sınırlı özellikte sunulan notebook modelleri ise buna paralel olarak uygun bütçe aralığında piyasada yer alıyor. Bilgisayar modellerinden beklediğiniz performanslara göre fiyat aralığı da değişkenlik gösteriyor. Hepsiburada üzerinden 12. nesil laptop notebook modellerine göz atarak fiyat incelemesini gerçekleştirebilirsiniz. Geliştirilmiş arama motoru ile istediğiniz bilgisayar markasını, hafıza kapasitesini, batarya özelliğini, renk seçimini, ram kapasitesini ve diğer özellikleri girerek ürünleri sınırlandırabilirsiniz. Belirlediğiniz özelliklere uygun şekilde oluşturulan bilgisayar modellerini sayfanıza düşürebilirsiniz. Fiyat filtreleme özelliği ile bilgisayar satın almak için ayıracağınız bütçeyi minimum ve maksimum olacak şekilde girebilirsiniz. Bu sayede yalnızca bu fiyat aralığındaki ürünleri görüntüleme imkanına sahip olabilirsiniz. Bilgisayarlar fiyatları üzerinden artandan azalana ya da azalandan artana olacak şekilde sıralanabilir. Bu şekilde hem ürün hem de fiyat karşılaştırması yaparak daha kapsamlı analizler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları eşliğinde en çok beğenilen bilgisayar modellerini öne çıkanlar kategorisinde görüntüleyebilirsiniz. Görüntülediğiniz bu modelleri, yorumlar eşliğinde analiz ederek ihtiyacınıza uygun olan bilgisayar modelini tercih edebilirsiniz. Hepsiburada çeşitli gün ve haftalarda indirim ve kampanyalar düzenleyerek bütçe dostu oluyor. Pek çok kullanıcı bu kampanyalardan faydalanarak piyasa değerinden uygun fiyatta ürün satın alma imkanına erişebiliyor. Bu avantajları ve online alışveriş deneyimini Hepsiburada ile deneyimleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

12.Nesil Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Ekran Kartı