ARA
Loading interface...
Loading interface...
Legamaster
Legamaster Beyaz Tahta Mür.100Ml 1199 Siyah 2 Li

Legamaster Beyaz Tahta Mür.100Ml 1199 Siyah 2 Li

Legamaster
%27 indirim 79,80 TL 58,45 TL
( / adet)
Satıcı: Liva
Puan 9,8
seçenek
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/15315
Legamaster Beyaz Tahta Mür.100Ml 1199 Siyah 2 Li

Kalemlerin özelliklerine göre mürekkep türleri de farklılık gösterir. Çözücü ve renklendirici sıvı olmak üzere 2 çeşit bileşenden oluşan mürekkep, kaleminiz ile benzersiz uygulamalar gerçekleştirmenizi sağlar. Formülleri değişken olan mürekkeplerden biri Legamaster Beyaz Tahta Mür.100Ml 1199 Siyah 2'li, yenilikçi ve üstün bir teknoloji ile üretilir. Tahta kalemlerinizi uzun süre kullanmanıza izin veren Legamaster siyah mürekkep, pratik ve maliyetsiz bir seçim sunar. 

Yenilikçi Teknolojiye Sahip Legamaster Siyah Mürekkep

Mürekkep doldurma yöntemleri, kalemin türüne göre değişiklik gösterir. Mürekkebi klasik dolma kaleme hazneye baskı uygulayarak doldurabilirsiniz. Tükenmez kalemde farklı renklerde olan mürekkebin yazı yazmaya başladığınız anda kuruduğunu fark edebilirsiniz. Yağ bazlı olan tükenmez kalem mürekkebi elinize ya da kâğıdın farklı yerlerine bulaşabilir. Çizim kalemleri ile benzerlik gösteren dolma kalemlerde mürekkebin içine batırma ihtiyacı ortadan kalkarak yeniden doldurulabilir. Dolma kalem mürekkebi ile yazı yazdıktan sonra kurumasını bekleyerek bulaşma riskinin önüne geçebilirsiniz. Ekonomik bir kullanıma sahip olan Legamaster siyah mürekkebin, doğaya zarar verme olasılığı da oldukça düşüktür.

Konsantrasyonunuzu Artıran Legamaster

 • Doldurulabilen her marka tahta kalemi ile uyumlu olan mürekkep, hassas dolum tekniğine sahiptir. Damlalık sayesinde dolumu, çevreyi kirletmeden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Kullan at tahta kalemleri yerine tercih edilebilen ürün, kalemlerin ömrünü uzatır.
 • Koyu ve canlı bir şekilde yazı yazmanızı sağlayan mürekkebi beyaz tahtadan kolaylıkla silebilirsiniz.
 • Cap of ink teknolojisine sahip olan ürün, hızlı kurumanın önüne geçer. Akışkan yapısı ile kuruma ve donma yapmayan Legamaster siyah mürekkebi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.
 • Kalıcı bir yazı deneyimi yaşamanızı sağlayan mürekkep, derslerinize kolaylıkla odaklanma şansı tanır.

Çevreci Ürünlerin Markası Legamaster

1999 yılında Alman Edding markasının altında kurulan Legamaster, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Okul ve iş dünyasına sunduğu beyaz tahta, flipchart ve moderasyon ekipmanları ile kalem çeşitliliğini artırır. Dünyanın farklı yerlerinde temsilcilik ve iş ortakları bulunan marka, her yıl milyonlarca ürün ile ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılar. 2016 yılından itibaren Hollanda, Belçika ve Lüksemburg pazarlarında yer alan Legamaster, yeni müşteri taleplerine cevap verir. 600'dan fazla çalışan ve 148 milyon avroyu aşkın ciroya sahip olan marka, Güney Amerika ile büyümeye devam eder. Merkezi Hollanda'da bulunan marka, baskılı beyaz tahta üretimi yapan fabrikası ile yeni şirketler kurarak kullanıcılarına hizmet verir. 

Güvenli Bir İçerik Sunan Legamaster Siyah Mürekkep

Genellikle pigment ve çözücü madde içeren mürekkeplerin formülü kullanım alanlarına göre değişir. Marker mürekkeplere gliserit, pirolidon, reçine ve renklendirici maddeler ilave edilirken, taştan metale kadar her yüzeyde kullanılabilir. Pigment içeren türler ise renkli partiküllerin süspanse edilerek üretildiği mürekkeplerdir. Plastik ve kâğıt gibi birbirinden farklı yerlere uygulanabildiği gibi suya dayanıklı ve çabuk kuruması ile popülerdir. Hafif bir kokuya sahip olan Legamaster siyah mürekkebin içerisinde renklendirici ve çözücü bulunur.

Sağlığınızı Koruyan Legamaster Mürekkep ve Kalem

Vücudunuzun herhangi bir bölgesine sıçradığında, kaşıntı ya da kızarıklık gibi çeşitli alerjik reaksiyonlar ile karşılaşmanız düşük bir ihtimaldir. Mürekkebin ağız yolu ile tüketilmesi zehirlenme gibi kötü sonuçlara yol açabilir. Üretiminde kullanılan kimyasalların beyaz tahta dışındaki yüzeylere bulaşması, zor bir şekilde çıkmasına neden olarak temizlenmesi zaman alabilir. Mürekkebi çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayabilir ya da ebeveyn gözetiminde kullanmasına izin verebilirsiniz. Beyaz tahta kalemini ıslak bez ve beyaz tahta silgileri ile silebilir ve yeniden dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı renkleri bulunan mürekkebi uygun tüm kalemlere doldurarak eski kalemlerinizi yenileyebilir ve uzun yıllar güven içinde kullanarak ekonomik ve pratik bir tercih yapabilirsiniz.


Legamaster'in yeni mürekkep teknolojisi ile kullan-at tahta kalemi devri sona eriyor. Okullarda beyaz tahta dönemine geçilmesiyle birlikte kullanılmaya başlanılan mürekkepli kalemler kullanım açısından kolaylık sağlasa da bazen maliyetli hale gelebiliyor. Tek seferlik kullanılan ve daha sonrasında çöpe atılan kalemler pratiklik sağlasa da bütçe açısından uzun vadede kurumlara zararlı bir tablo çıkarıyor. Legamaster de bu durumu tersine çevirmek, yeni nesil tahta kalemlerini tebeşirden daha ekonomik hale getirmek için yeni teknoloji geliştiriyor. Kullan-at kalemler yerine kullanacağınız doldurulabilir kalemler için geliştirdiği yeni nesil mürekkep ile tek bir kalemin defalarca kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Böylelikle hem bütçeniz hem de doğa daha az zarar görüyor.Beyaz yazı tahtalarında en çok tercih edilen renklerden biri olan mavi, Legamaster ile daha canlı ve daha kalıcı bir yazı deneyimini sizlere yaşatıyor.

100 ml bir mürekkep şişesiyle defalarca doldurabileceğiniz kaleminiz size aylarca kaliteli yazı deneyimi yaşatıyor.

Kolay kullanım ve kaliteli yazı avantajlarıyla size sadece derslerinize odaklanmak kalıyor.

Yazı Tahtası Kalemi'nde Legamaster Avantajları

100 ml, Mavi renktedir.

Damlalığı sayesinde hassas doluma olanak tanır.

Doldurulabilir bütün kalemlerle uyumludur.

Rahatsız etmeyen, hafif kokudadır.

Cap of ink teknolojisi sayesinde hızlı kuruma yapmaz.

Kolayca silinebilir.


 

Kullan at tahta kalemleri yerine doldurulabilir kalemleri tercih edip Legamaster mürekkeple kalemlerin ömrünü uzatıp kaleminizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Kaliteli mürekkep ile okunaklı ve koyu yazı yazmayı sağlar aynı zamanda kolayca silinebilir. Hafif kokusu ile okullarda da kullanıma uygundur. Legamaster mürekkep kuruma ve donma yapmaz.

 

Ürün Özellikleri

·     Hassas dolum ve dolum sırasında damlamayı önlemek için damlalık mevcuttur.

·     Tüm beyaz yazı tahtası yüzeylerinden kolayca silinebilir.

·    

·     Hafif kokusu ile sizi rahatsız etmez.

·     Doldurulabilen her marka tahta kalemi için uygundur.

·     Cap of ink teknolojisi hızlı kurumayı engeller.
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000QYR8P
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
Ürünün kaşe için kullanabilir miyiz?
Cevap
Kaşe için kullanılmaz.
Plazma satıcısı cevapladı
06 Ağustos
30 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat

Popüler aramalar