Dünyanın en önemli bilgisayar ve bilgisayar teknolojisi üreticilerinden biri olan Lenovo, tasarlamış olduğu klavyeler ile bilgisayarınızı daha etkili ve verimli kullanmanıza yardımcı oluyor. Özellikle oyun oynarken daha hassas bir mekanizmaya sahip olan klavyelere ihtiyaç duyanlar için geliştirmiş olduğu klavye seçenekleri ile kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor. Gelişmiş ve güçlü özellikler ile hazırlanmış olan klavye modelleri; oyun, profesyonel kullanım ve günlük kullanım için çeşitlilik gösteriyor. Birbirinden farklı Lenovo klavye fiyatları ve modelleri, her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Birinci sınıf kaliteli malzeme ve üstün teknoloji ile hazırlanmış olan klavyeler, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getiriyor.

Kaliteli ve Kullanışlı Lenovo Klavye Seçenekleri

Kablolu ya da kablosuz şekilde hazırlanmış olan Lenovo klavyeler, standart ya da mekanik hissiyatlarına göre farklılık gösteriyor. Kablolu modeller masaüstü bilgisayar kullanımınızı daha verimli hale getirmek için benzersiz rahatlık sunarken, kablosuz modeller bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilmenize ve yapmak istediğiniz işlemleri en konforlu şekilde yapabilmenize ortam hazırlıyor. Çok yönlü bağlantı seçeneği bulunan kablosuz modeller, USB ve bluetooth yardımı ile kolayca bilgisayarınıza bağlanabiliyor. İngilizce Q ya da Türkçe Q şeklinde tasarlanmış olan klavye modelleri, kullanım alanlarınıza göre çeşitlilik arz ediyor. Nümerik tuşlar ile hazırlanmış olan modeller, özellikle finans sektöründe kullanılan uygulamaları ve bilgisayar ayarlarını rahatlıkla kullanabilmenize ortam hazırlıyor. Multimedya tuşları ile dizayn edilmiş olan klavye seçenekleri; ses, video, fotoğraf ve her türlü multimedya aracını kolayca yönetebilmenize ve tek panel üzerinden dilediğiniz işlemi kısa süreler içerisinde yapabilmenize yardımcı oluyor. 

Lenovo Klavye Özellikleri

  • Gelişmiş ve güçlü tuş mekanizma sistemleri sayesinde 50 milyon tuş basım ömrüne sahip olan Lenovo klavyeler, uzun süreli ve uzun ömürlü bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Hassasiyet ve duyarlılık konusunda başarılı bir kullanım sağlayan tuş mekanizmaları, en az eforla en verimli kullanıma olanak tanıyor.
  • RGB renkler ile tasarlanmış olan geriden aydınlatmalı klavye seçenekleri, oyunlar üzerindeki hakimiyetinizi artırmanıza ve dilediğiniz an oyun oynayabilmenize yardım ediyor. 16 milyon renk seçeneğine sahip olan RGB renklendirmeler ve lazer tuş tasarımları, gece karanlığında oyun oynama keyfine ulaşmanızı sağlıyor.
  • Ayrılabilir ve takılabilir bilek desteğine sahip olan klavye seçenekleri ergonomi ve konforlu kullanımı bir arada sunuyor. Özellikle uzun süreli bilgisayar kullanımına bağlı bilek ağrılarını en aza indirmek için geliştirilmiş modeller, rahat bir deneyim sunuyor.
  • Anti-ghosting teknolojisi ile geliştirilmiş klavyeler, yanlış tuş basmayı engelleyen yapıları sayesinde oyun içerisinde ya da uygulama kullanırken yanlışlıkla çıkış yapmanızı engelliyor. 
  • Gelişmiş multimedya tuşlarına sahip olan ürünler, bilgisayarınızı daha verimli kullanabilmenizi sağlıyor. Maillerinizi kontrol edebilmenize, İnternette gezinebilmenize, görsellerinizi izleyebilmenize ya da ses ayarlarını yapabilmenize yardımcı olan multimedya tuşları, klavyelerin üst kısımlarında yer alıyor.

Lenovo Klavye Fiyatları ve Modelleri

Fonksiyon tuşları ve adanmış tuş yapıları sayesinde istediğiniz işlevi istediğiniz tuşa atamanıza imkân tanıyan Lenovo klavyeler, bilgisayar kullanımınızı daha keyifli bir hale getiriyor. Güçlü yapıları sayesinde uzun ömürlü bir deneyim sunan ürünler, farklı fiyatları ile de her kesime ve ihtiyaca yönelik seçenekler oluşturuyor. Bilgisayar teknolojileri konusundaki deneyimini klavye tasarımına aktaran Lenovo tarafından geliştirilmiş ürünler, şık ve estetik tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. İnce ve hafif yapıları sayesinde pratik bir kullanım sunan klavyeler, ergonomik boyutları ile de fazla yer kaplamayan bir kullanıma ortam hazırlıyor. Birbirinden farklı seçenekler ile hazırlanmış, fiyat performans konusunda başarılı onlarca Lenovo klavye seçeneği sizleri bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lenovo Klavye Fiyatları ve Modelleri

18 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Dili
Toplam 18 / 18 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?