Dünyanın en önemli bilgisayar ve bilgisayar teknolojisi üreticilerinden biri olan Lenovo, tasarlamış olduğu klavyeler ile bilgisayarınızı daha etkili ve verimli kullanmanıza yardımcı oluyor. Özellikle oyun oynarken daha hassas bir mekanizmaya sahip olan klavyelere ihtiyaç duyanlar için geliştirmiş olduğu klavye seçenekleri ile kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor. Gelişmiş ve güçlü özellikler ile hazırlanmış olan klavye modelleri; oyun, profesyonel kullanım ve günlük kullanım için çeşitlilik gösteriyor. Birbirinden farklı Lenovo klavye fiyatları ve modelleri, her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Birinci sınıf kaliteli malzeme ve üstün teknoloji ile hazırlanmış olan klavyeler, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getiriyor.

Kaliteli ve Kullanışlı Lenovo Klavye Seçenekleri

Kablolu ya da kablosuz şekilde hazırlanmış olan Lenovo klavyeler, standart ya da mekanik hissiyatlarına göre farklılık gösteriyor. Kablolu modeller masaüstü bilgisayar kullanımınızı daha verimli hale getirmek için benzersiz rahatlık sunarken, kablosuz modeller bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilmenize ve yapmak istediğiniz işlemleri en konforlu şekilde yapabilmenize ortam hazırlıyor. Çok yönlü bağlantı seçeneği bulunan kablosuz modeller, USB ve bluetooth yardımı ile kolayca bilgisayarınıza bağlanabiliyor. İngilizce Q ya da Türkçe Q şeklinde tasarlanmış olan klavye modelleri, kullanım alanlarınıza göre çeşitlilik arz ediyor. Nümerik tuşlar ile hazırlanmış olan modeller, özellikle finans sektöründe kullanılan uygulamaları ve bilgisayar ayarlarını rahatlıkla kullanabilmenize ortam hazırlıyor. Multimedya tuşları ile dizayn edilmiş olan klavye seçenekleri; ses, video, fotoğraf ve her türlü multimedya aracını kolayca yönetebilmenize ve tek panel üzerinden dilediğiniz işlemi kısa süreler içerisinde yapabilmenize yardımcı oluyor. 

Lenovo Klavye Özellikleri

 • Gelişmiş ve güçlü tuş mekanizma sistemleri sayesinde 50 milyon tuş basım ömrüne sahip olan Lenovo klavyeler, uzun süreli ve uzun ömürlü bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Hassasiyet ve duyarlılık konusunda başarılı bir kullanım sağlayan tuş mekanizmaları, en az eforla en verimli kullanıma olanak tanıyor.
 • RGB renkler ile tasarlanmış olan geriden aydınlatmalı klavye seçenekleri, oyunlar üzerindeki hakimiyetinizi artırmanıza ve dilediğiniz an oyun oynayabilmenize yardım ediyor. 16 milyon renk seçeneğine sahip olan RGB renklendirmeler ve lazer tuş tasarımları, gece karanlığında oyun oynama keyfine ulaşmanızı sağlıyor.
 • Ayrılabilir ve takılabilir bilek desteğine sahip olan klavye seçenekleri ergonomi ve konforlu kullanımı bir arada sunuyor. Özellikle uzun süreli bilgisayar kullanımına bağlı bilek ağrılarını en aza indirmek için geliştirilmiş modeller, rahat bir deneyim sunuyor.
 • Anti-ghosting teknolojisi ile geliştirilmiş klavyeler, yanlış tuş basmayı engelleyen yapıları sayesinde oyun içerisinde ya da uygulama kullanırken yanlışlıkla çıkış yapmanızı engelliyor. 
 • Gelişmiş multimedya tuşlarına sahip olan ürünler, bilgisayarınızı daha verimli kullanabilmenizi sağlıyor. Maillerinizi kontrol edebilmenize, İnternette gezinebilmenize, görsellerinizi izleyebilmenize ya da ses ayarlarını yapabilmenize yardımcı olan multimedya tuşları, klavyelerin üst kısımlarında yer alıyor.

Lenovo Klavye Fiyatları ve Modelleri

Fonksiyon tuşları ve adanmış tuş yapıları sayesinde istediğiniz işlevi istediğiniz tuşa atamanıza imkân tanıyan Lenovo klavyeler, bilgisayar kullanımınızı daha keyifli bir hale getiriyor. Güçlü yapıları sayesinde uzun ömürlü bir deneyim sunan ürünler, farklı fiyatları ile de her kesime ve ihtiyaca yönelik seçenekler oluşturuyor. Bilgisayar teknolojileri konusundaki deneyimini klavye tasarımına aktaran Lenovo tarafından geliştirilmiş ürünler, şık ve estetik tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. İnce ve hafif yapıları sayesinde pratik bir kullanım sunan klavyeler, ergonomik boyutları ile de fazla yer kaplamayan bir kullanıma ortam hazırlıyor. Birbirinden farklı seçenekler ile hazırlanmış, fiyat performans konusunda başarılı onlarca Lenovo klavye seçeneği sizleri bekliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Lenovo Klavye Fiyatları ve Modelleri

5 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
  1. Kablosuz
  2. Kablolu
 4. Klavye Tipi
  1. Standart
 5. Markalar A-Z
  1. Lenovo Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. Motospeed Klavyeler
  9. A4Tech Klavyeler
  10. MF Product Klavyeler
  11. Asus Klavyeler
  12. Redragon Klavyeler
  13. HP Klavyeler
  14. SW Future Klavyeler
  15. Rush Klavyeler
  16. Platoon Klavyeler
  17. Gamepower Klavyeler
  18. Inca Klavyeler
  19. Trust Klavyeler
  20. Packard Bell Klavyeler
  21. PolyGold Klavyeler
  22. Frisby Klavyeler
  23. Concord Klavyeler
  24. Philips Klavyeler
  25. SteelSeries Klavyeler
  26. GameBooster Klavyeler
  27. Ajazz Klavyeler
  28. Apple Klavyeler
  29. Bloody Klavyeler
  30. Dell Klavyeler
  31. Magic-Refiner Klavyeler
  32. Microsoft Klavyeler
  33. Corsair Klavyeler
  34. Turbox Klavyeler
  35. Dexim Klavyeler
  36. Trilogic Klavyeler
  37. Delux Klavyeler
  38. HXSJ Klavyeler
  39. Hiper Klavyeler
  40. Piranha Klavyeler
  41. Raynox Klavyeler
  42. Xtrike Me Klavyeler
  43. AOC Klavyeler
  44. Addison Klavyeler
  45. Cooler Master Klavyeler
  46. GAMEMAX Klavyeler
  47. GOMAX Klavyeler
  48. Gamenote Klavyeler
  49. HyperX Klavyeler
  50. Hytech Klavyeler
 6. Dili
  1. Türkçe Q
  2. Türkçe F
 7. Kullanım Amacı
 8. Nümerik Tuşlar
 9. RGB
 10. Renk
 11. Aydınlatma
 12. Bilek Desteği
 13. Touchpad
 14. Multimedya Tuşları
 15. Fonksiyon Tuşları
 16. Fırsat Ürünleri
 17. Satıcı A-Z
 • Marka Lenovo
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/lenovo
Başa dön