Sadece birkaç kitapla yayın hayatına başlayan Limit Yayın Grubu, yıllar içerisinde öğrenci ve öğretmenlerden almış olduğu olumlu geri bildirimler sonucu bugün ilköğretim ve lise yardımcı ders kitaplarının yanı sıra romanlar, AYT - TYT hazırlık kitapları, KPSS yayınları ve kurumsal deneme sınavları ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sınavlara hazırlanan herkesin başarıyla arasındaki sınırları kaldırmayı hedefleyen Limit Yayın Grubu; Epol Yayınları, Lim Yayınları, Seri Yayınları, Ulu Bilgi Yayınları ve Limit Yayınları gibi oluşturduğu farklı markalarıyla her ihtiyaca yönelik farklı çözümler sunuyor.

Tek Çatıda Beş Farklı Marka

Klasik bakış açısının aksine sınavlara hazırlıkta tek bir yöntem üzerinden gitmeyen Limit Yayın Grubu, başarıyı hedefleyen bireyler için oluşturduğu beş marka ile romanlardan yardımcı ders kitaplarına, bilgiyi kalıcı hale getirmeyi amaçlayan serilerden öğrencilerin kolayca yanında taşıyabilecekleri el kitaplarına kadar farklı dokümanlar sunuyor.

Eğitim Polikliniği olarak adlandırdığı Epol Yayınları ile YKS soru bankaları ve pratik çözümler sunarak başarısızlık kaygısı taşıyan gençlerin derslerine deva olmayı amaçlıyor.

Seri Yayınları ile kalıcı öğrenmenin yolunu açacak şekilde planlanmış soru bankaları ve deneme sınavları sunuyor. Her ders için hazırladığı nitelikli kaynaklar ile sınavlarda yer alan tüm konuların kolayca özümsenmesini sağlıyor.

Ulu Bilgi Yayınları ile testlerin yanında özet bilgilerin yer aldığı modüler soru bankaları sunarak soru çözerken bilgiyi artırmayı amaçlıyor.

Lim Yayınları ile edebiyat dünyasına da giriş yapan Limit Yayın Grubu genç ya da yetişkin herkesin ufkunu açacak, düşünce dünyasını geliştirecek, genel kültürünü artıracak biyografiler ve romanlar sunuyor.

Limit Yayınları Her Zaman Yanınızda

Limit Yayın Grubu’nun beş farklı markasından biri olan Limit Yayınları, tek marka altında farklı sınav sistemlerine çözümler sunuyor. Her yaş grubuna uygun olarak titizlikle hazırlanan kitapları ile 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrencilerin derslerde ve merkezi sınavlarda başarıyı yakalamasını sağlıyor.

İlköğretim öğrencilerinin derslerine yardımcı kaynak niteliğindeki soru kitaplarının yanı sıra 5. sınıftan 8. sınıfa kadar Merkezi Ortak Sınavlara Hazırlık kitaplarıyla başarıya giden yolu en temelden inşa ediyor.

Lise öğrencileri için ise ara sınıfların ve son sınıfın farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bilgiyi kademeli olarak artıran kitaplar sunuyor. Ara sınıflara okuldaki derslere yardım ve sınavlara hazırlığı bir arada sunan kitaplarıyla destek olurken, lise son sınıflar için özenle hazırlanmış soru bankaları, VIP serisi, Kronometre Serisi ve gerçek sınav sorularına yakınlığıyla bilinen deneme kitapçıkları ile yardımcı oluyor. Ayrıca yayımladığı el kitapları ile öğrencilerin her an her yerde konuları tekrar ederek başarılarını artırmaları için yaratıcı çözümler sunuyor.

KPSS İçin de Artık Limit Elinizde

“Artık Limit Elinizde” sloganıyla yıllardır her sınav maratonunda öğrencilerin en çok zorlandığı konuları bile kolayca algılayabilecekleri ve yorumlayabilecekleri şekilde sunarak beğeni toplayan Limit Yayınları, her geçen gün hızla büyümeye devam ediyor. KPSS yayınları ile ürün yelpazesini genişleten yayınevi, konu anlatımlı kitapların yanı sıra sunduğu soru bankalarında her soru tipine yer vererek sınava girecek adayları değişen sınav sorularına hazırlıklı kılıyor. Uzman kadrosu ve yılların tecrübesi ile değişen müfredat ve sınav sistemlerine anında uyum sağlayan Limit Yayınları, yayımlamaya başladığı KPSS soru bankaları ile memur adaylarına da kalıcı bilginin yollarını açıyor.

Gereksiz bilgilerle öğrencinin zihnini meşgul etmekten kaçınan Limit Yayınları ihtiyaç duyulan hiçbir bilgiyi eksik bırakmadan, özet ve kalıcı bilgi vermeyi amaçlarken sınav sorularıyla tam uyumlu denemelerle kendinizi sınamanızı sağlıyor. Sınavlara hazırlıkta öğrencilerin en büyük yardımcısı olan Limit Yayınları hayalini kurduğunuz başarıyı gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm bilgiyi sizlere özel ders tadında sunuyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Limit Yayınları

503 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar A-Z
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön