Güçlü ve kaliteli bir ses deneyimi yaşamanız için geliştirilmiş olan Logitech kulak içi kulaklık modelleri, farklı seçenekleri ve benzersiz tasarımları ile dikkat çekiyor. Bilgisayar teknolojileri ve ekipmanları konusunda uzman olan Logitech tarafından dizayn edilmiş olan kulak içi kulaklık seçenekleri, her türlü kulağa uyum sağlayan silikon pedler sayesinde herkesin kullanabileceği ürün modelleri oluşturuyor. Kaliteli tasarımları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunan ürünler, pratik özellikleri ile müziği her zaman yanınızda taşımanıza olanak tanıyor. Ayrıca gelişmiş mikrofon özelliklerine sahip kulaklık modelleri, görüşmeler yapabilmenize, aramaları cevaplayabilmenize ve ses kayıt imkânından faydalanabilmenize de ortam hazırlıyor.

Kaliteli Logitech Kulak İçi Kulaklık Modelleri

Kablolu ve kablosuz olarak dizayn edilmiş olan kulak içi kulaklıklar, her türlü ihtiyacı karşılamayı bekliyor. Dolaşmayan, aşınmayan ve kolay kopmayan kablolu modeller, üzerinde yer alan kontrol tuşları sayesinde çok yönlü bir kullanıma imkân tanıyor. Arama cevaplama, ses açıp kapama, sesli asistanlara bağlanma ve daha birçok farklı özelliği kullanabilme olanağı veren kontrol tuşları, sağlam yapıları ile kaliteli kullanım sağlıyor. Uzun süreli kullanıma olanak veren kablosuz modeller ise, Bluetooth bağlantı seçenekleri sayesinde çok yönlü bir deneyim yaşamanızı mümkün kılıyor. Özellikle spor yaparken ya da outdoor yürüyüşlerde pratik bir kullanım sağlayan kulak içi kulaklık seçenekleri, müziği her zaman yanınızda taşımanızı sağlıyor. Kanal tipi olarak hazırlanmış 7.1 surround ses kalitesi sağlayan kulak içi kulaklık modelleri, tüm multimedya işlemlerden maksimum verim elde etmenizi mümkün kılıyor. Yumuşak kulaklık yastıkları ile birlikte sunulan ürünler, kulağınızı rahatsız etmeden her türlü kullanımda konfor ve rahatlık vadediyor.

Logitech Kulaklık Özellikleri

  • Gelişmiş equalizer özelliklerine sahip olan kulak içi kulaklıklar, derin bassları, yüksek tizleri ve orta tonlardaki sesleri net ve canlı bir şekilde duyabilmenizi sağlıyor. Müzik dinlerken tüm enstrümanları en ince detaylarına kadar fark edebilmenize yardım ediyor.
  • Güçlü bir ses frekans aralığına sahip olan kulaklık modelleri, oyun oynarken en ince ayrıntıları bile duyabilmenizi mümkün kılıyor. Bu sayede eğlenceyi maksimuma çıkaran ürünler, oyun içindeki tüm detayları fark ederek daha keyifli anlar yaşamanıza ortam hazırlıyor.
  • Gürültü yalıtımı ve gürültü önleme teknolojileri ile hazırlanmış olan tasarımları sayesinde Logitech kulak içi kulaklıklar, müziğe ya da oyuna tam konsantre olabilmenize kapı aralıyor. Etraftaki sesleri azaltarak sadece ilgilendiğiniz şeyi duymayı sağlayan ürünler, gelişmiş bir ses performansı ortaya koyuyor.
  • Kablo üzerinde yer alan mikrofon ve kontrol tuşları, çok yönlü bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Çağrı cevaplama, görüşme sonlandırma, şarkıyı değiştirme ve ses açma özelliklerine sahip kontrol tuşları, fonksiyonel bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.
  • Ses kalitesi noktasında son derece başarılı detaylar ile hazırlanmış mikrofonlara sahip kulaklıklar, yayın yapabilmenize ses kayıt edebilmenize ve net telefon görüşmeleri yapabilmenize olanak veriyor. 

Logitech Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

Gelişmiş performansı ve güçlü ses seviyeleri sayesinde benzersiz bir deneyim sunan Logitech kulak içi kulaklık modelleri, farklı seçenekler ile birlikte sunuluyor. Birbirinden çeşitli Logitech kulak içi kulaklık fiyatları ise, her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Giriş seviyesinde hazırlanmış kulaklıklar ekonomik tercihler oluştururken, üst segmente yönelik hazırlanmış ürünler teknik detayları ile dikkat çekiyor. Mavi, siyah, gri gibi renk seçeneklerine sahip ürünler, estetik ve hafif tasarımları ile rahat bir kullanım sağlıyor. Sağlam malzeme yapısı sayesinde dayanıklı bir deneyim sunan kulaklıklar, terlemeye karşı dirençli yapısıyla da uzun ömürlü bir kulaklık deneyimi veriyor. Farklı seçenekler ile hazırlanmış Logitech kulak içi kulaklık seçenekleri, uygun fiyatları ve üstün özellikleri ile sizleri bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Logitech Kulak içi Kulaklık

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Bağlantı
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004547/logitech