Logitech Kulaklık

Müzik dinlemek ya da oyun oynamak en büyük hobiler arasında yer alır. Kişiler boş vakitlerinde eğlenceli zaman geçirebilmek için bu aktiviteleri en üst standartlarda gerçekleştirmek isteyebilir. Bunun için de profesyonel kulaklık kullanmak gerekir. Kulaklık seçimlerinizde her zaman kaliteye önem vermeniz gerekir. Beklentileri karşılayan ve yüksek ses standartları ile dikkatleri üzerine çeken modeller arasında hemen her kullanıcıya hitap eden ürün bulunur. Logitech kulaklık modelleri üstün performansı ile hem müzik hem film dizi izlerken kullanılabilir. Aynı zamanda oyuncu kulaklığı olarak da tercih edilebilecek tasarımlar arasında yer alır. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren bu tasarımlar, standartları ile oldukça göz dolduran ürünlerdir. Estetik duruşu ve rahat kullanımı ile Logitech kulaklık modelleri son yıllarda birçok kişi tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Logitech kulaklık çeşitleri kullanıcı gereksinimlerine göre farklı şekillerde tasarlanırlar. Beklentilere yanıt veren bu kulaklıklar hem işlevseldir hem de son derece dayanıklıdır. İyi bir kullanım sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek son derece kaliteli tasarımlardır. Spor yaparken, oyun oynarken, dizi ya da film izlerken, müzik dinlerken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunların yanında telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilmek için de yine Logitech kulaklıklarından faydalanabilirsiniz. Her ihtiyaca yanıt veren bu kulaklıklar yüksek ses kalitesi ile oldukça donanımlı tasarımlardır. 

Oyunculara Özel Profesyonel Logitech Kulaklık Özellikleri

Online oyunları daha profesyonel seviyede oynayabilmek için çeşitli aparatlara ihtiyaç vardır. Bu aparatlardan birisi de oyuncu kulaklıklarıdır. Oyunculara özel olarak tasarlanan birçok kulaklık modeli vardır. Bu kulaklıklar hem ses kalitesi hem de diğer tüm özellikleri ile oyunda daha aktif olabilmenize yardımcı olur. Bilgisayar, telefon ve tabletlerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz kulaklık modelleri kullanıcı beklentisini en iyi şekilde karşılar. Bu kulaklıklar genellikle büyük ve geniş kulak üstü tasarımlardır. Hem dışarıdan gelen sesleri absorbe eder hem de iç kısımlarında bulunan kaliteli sünger yapısı sayesinde ağırlık ve baskı hissini tamamen ortadan kaldırır. Logitech oyuncu kulaklığı modelleri hemen her online oyunda sesleri daha iyi algılamanıza yardımcı olur. Bu kulaklık modellerinde Bluetooth özelliği sayesinde kablosuz olarak da kullanılabilme imkanı vardır. Kablolu olan modellerde ise USB bağlantısı sayesinde kolaylıkla bağlantı sağlanabilir. En iyi teknolojilerle üretilen Logitech kulaklık modelleri yüksek standartlarda tasarımlardır. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan oyuncu kulaklıklarında berrak bir ses alabilme olanağı vardır. Ürünleri yalnızca oyun oynarken değil aynı zamanda görüşme yaparken ya da film izlerken de kullanabilirsiniz. Bu tasarımları online olarak oyun sırasında ekip arkadaşlarınız ile ortak sohbetler sırasında da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Oyuncu kulaklıkları uzun saatler kullanılmasına rağmen kulakta herhangi bir tahriş meydana getirmez. Kullanıcı sağlığı düşünülerek tasarlanan son derece şık ve işlevsel ürünlerdir. Seslerin karışmasını engelleyen bir teknoloji ile tasarlanan oyuncu kulaklıkları oyun sırasındaki en hassas sesleri dahi kolaylıkla duyabilme imkanı sunar. Yüksek bir performans gösteren ve hemen her oyuncu için son derece kullanışlı olan kulaklıklar farklı özelliklerde tasarlanır. 

Yüksek Performans Gösteren Logitech Oyuncu Kulaklıkları

Sürükleyici ses iletme özellikleri ile öne çıkan Logitech oyuncu kulaklıklar son derece berrak bir konuşma olanağı sunar. Kullanıcı gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanan bu kulaklıklar gereksinimlerinizi her yönden karşılayan tasarımlardır. Logitech kulaklık çeşitleri oldukça farklı modellerde tasarlanır. Logitech kulaklık tasarımları arasında ilk dikkati çekenler genelde oyunculara özel olarak tasarlanan kulaklık modelleridir. Bunlar hem yüksek ses performansı hem de konuşma olanağı sunması bakımından ideal seçeneklerdir. Siyah, mavi, beyaz gibi farklı renklerde tasarlanan bu kulaklık modelleri kablolu olarak tasarlanır. Mikrofon özelliklerinin bulunduğu gaming kulaklıklar oyun sırasında dışarıdan gelen sesleri bastırır ve yalnızca kulaklık içi sese odaklanmanıza yardımcı olur. Logitech gaming kulaklık modelleri online oyunlarla çok yakından ilgilenen kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen tasarımlardır. İç kısmında bulunan sünger detaylar sayesinde kulak ve çevresi tahriş olmaz. Aynı zamanda ses ne kadar yüksek olursa olsun kulağa herhangi bir şekilde zarar vermez. Kablolu modeller yanında kablosuz olarak tasarlanan modeller de bulunur. Aynı zamanda kullanım sırasında terlemeyi önleyen bir materyalden üretilmiştir. Logitech gaming kulaklık 7.1 tasarımı özel tasarım ses kanalları sayesinde kullanıcıya en iyi oyun deneyimini yaşatır. Bu kulaklık modellerinde sesi durdurma, açma gibi tuşlar yardımı ile durumu yönetebilirsiniz. Sağ ve sol kasa üzerinde bulunan komut tuşları kulaklıkları daha rahat bir şekilde kullanma avantajı sunar. Kullanıcı beklentisini karşılayan bu kulaklık modellerinde uğultu ya da havasızlık hissi gibi durumlar yaşanmaz. Mikrofonlu olması, özellikle takımlı maçlarda son derece işlevsel özellikler sergiler. İletişiminiz her daim net ve ses alma kapasiteniz daima yüksek olur. Kullanımı kolay olan bu kulaklıklarda farklı renk ve modelde birçok seçenek yer alır. Her türden kulaklık modelini sizlere sunan Logitech yenilenen teknoloji ile son derece uyumlu olan tasarımlar sunar. 

Logitech Kulaklık Alırken Öne Çıkan Özellikler

Logitech kulaklık modelleri kullanım bakımından oldukça yüksek standartlarda tasarımlardır. Beklentilere yanıt veren bu kulaklıklar hem rahat kullanım sunar hem de kulakları yormaz. Bu tasarımları tercih ederken belli kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Kullanım yerinden kullanım amacına göre her detay kulaklık seçiminde önemli detaylardır. Kulaklık seçimi yaparken şu detaylara dikkat etmeniz gerekir:

Kulaklık Tipi 

Logitech kulaklıkları farklı çeşitlerde üretilir. Bu kulaklıklar hem kulak içi hem de kulak üstü olarak tasarlanırlar. Kullanım amacına göre bu özelliklerini mutlaka dikkate almalısınız. Evde film ya da dizi izlemek için istiyorsanız kulak üstü tasarımlar son derece idealdir. Bunun yanında kulak içi tasarımlar da fiyat olarak biraz daha uygun olabilir. Kulak üstü tasarımlarda ses düzeyi diğer modellere göre daha yüksek olabilir. Ses frekans aralığı da yine kulak üstü modellerde daha geniştir. Her iki tasarımda da mikrofon özellikleri bulunur. Kullanıcı açısından her iki model de iyi olsa da en rahat şekilde kullanabileceğiniz modelleri seçmeniz önemlidir. 

Kulaklıklarda Frekans Tepkisi

Kulaklık modellerinde frekans tepkisi genelde Hz olarak ifade edilmektedir. Bu frekans düzeyi kulaklığın ses kalitesi ile ilgilidir. İyi kalitede bir ses düzeyi olan kulaklık satın almak isterseniz frekans özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor. Bas seçenekleri ve sesin kalitesi kulaklık satın alımında önemli detaylardır. 

Kulaklık Desibel Seviyesi

Kulaklık satın alırken mutlaka desibel seviyesine de önem vermeniz gerekir. Bu özellik, kulaklığın aldığı elektrik enerjisini ses enerjisine çevirmesi desibel ile ilgili bir durumdur. Bu özellik ne kadar iyi ise kulaklığınızın o kadar güçlü bir ses özelliği olacağını bilmeniz gerekir. Yüksek desibeli olan kulaklıklarda daha düşük düzeyde müzik dinlemek kulak sağlığı açısından da dikkat edilmesi gereken bir konudur. 

Empedans Oranı 

Kulaklık satın alma esnasında empedans oranını da göz önünde bulundurmanız önemlidir. Empedans oranı olarak isimlendirilen özellik kulaklığın iç direncini temsil eden bir direnç değeridir. Bu direnç oranı farklı değerlerde gösterilir. Sayısal olarak değeri arttıkça kulaklıktan gelen sesin şiddeti de bir o kadar artış gösterir. Eğer alacağınız kulaklık tasarımını günlük olarak kullanacaksanız yani profesyonel bir kullanım için almıyorsanız 16 empedans özellikte bir kulaklık yeterli olacaktır. 

Kulaklık yapısı

Kulaklık yapısı da satın alım sırasında önem verilmesi gereken bir özelliktir. Kulaklıkların kablolu ya da kablosuz olması en çok aranan özelliklerdendir. Özellikle dışarıda müzik dinlemek isteyenler için kulak üstü bluetooth özellikli bir kulaklık son derece işlevseldir. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren Logitech kulaklık modelleri arasında kulaklık yapısına son derece uygun birçok tasarım bulunur. Logitech ışıklı kulaklık modelleri farklı bir yapıda olan tasarımlardır ve beklentilere en iyi şekilde yanıt verir. 

Dayanıklı ve Fonksiyonel Logitech Kulaklıkları

Kulaklıkların en önemli özelliğinin dışarıdan gelen sesi bastırması ve içeriden gelen sesi net bir şekilde iletmesi olmalıdır. Logitech kulaklık modelleri de tamamen bu özellik üzerine şekillendirilen ancak çok daha fonksiyonel olan tasarımlardır. Gerek iç mekanlarda gerekse dışarı alanlarda kulaklıkların birçok önemli işlevi bulunur. Sesleri birbirine karıştırmadan net bir şekilde algılamanıza olanak tanıyan Logitech kulaklık modelleri kullanım sırasında kulaklarınızdan düşme gibi bir sorun çıkarmaz. Özellikle kulak üstü olan modeller başınızın üzerinden taç şeklinde takılarak kullanılır. Bu da kulaklarınızın tahriş olmadan ve kolay bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Logitech kulaklık 9230 modelleri sahip olduğu fonksiyonları ile son derece ilgi çeken tasarımlardır. Hem renk seçenekleri hem de yüksek ses kalitesi ile birçok kişinin kullanmaktan keyif duyduğu tasarımlardır. Bu kulaklık modelleri birçok bilgisayar ve telefon modeline uyumlu olarak tasarlanır. Kablosunu taktığınızda ya da bluetooth ayarlarını gerçekleştirdiğinizde rahatlıkla Logitech kulaklıklarını kullanma avantajını elde edebilirsiniz. Logitech g9733 rgb kulaklık tasarımları gündelik yaşantınızda kolay iletişim kurabilmenizde ve sesleri algılayabilmenizde önemli tasarımlardır. Online oyunlarda ve müzik dinlerken kesintisiz bir kullanım imkanı sunan kulaklıklar gösterişli tasarımları ile dikkati çeker. Kulak içi modeller ise kulağınızın içyapısına tam bir uyumluluk sağlar. Bu şekilde kullanım sırasında düşme ya da kulaktan çıkma gibi bir durum söz konusu olmaz. Kulak içi modelleri rahatlıkla müzik dinlerken ya da spor yaparken kullanabilirsiniz. Spor sırasında kulağın iç kısmına tam olarak yerleşen kulaklıklar hareket sırasında sarsıntıdan etkilenmez. Aynı zamanda üzerinde bulunan açma ve kapama, ses ayarı gibi özellikleri sayesinde kolay şekilde kontrol edilebilir. Bunun yanında spor yaparken ya da çalışırken kulağınızdaki kulaklığı telefon görüşmeleriniz sırasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanıcı avantajları yüksek olan Logitech kulaklıkları her türden alternatifi sizlere en iyi şekilde sunar. 

Logitech Kulaklıklarında Yüksek Performans

Logitech kulaklık modellerinde performans düşünüldüğünden daha da yüksektir. Özellikle profesyonel oyuncular açısından bu kulaklıklar her türlü en düşük oyun sesini dahi net bir şekilde algılama imkanı sunar. Bu özellik sayesinde oynadığınız oyunda daha yüksek başarı elde etme imkanı bulursunuz. Logitech rgb kulaklık modelleri en üstün teknolojilerle donatılarak tasarlanır. Bir yandan kullanıcı sağlığı dikkate alınırken bir yandan da sese karşı duyarlılık hat safhadadır. Her türlü sesi karışmadan ve kesinti olmadan duyabilmenize olanak tanıyan Logitech kulaklıklar odaklanmanız gereken durumlarda da sizlere en iyi şekilde destek verir. Tasarımların en çok dikkati çeken yanı da her yaş grubuna hitap ediyor olmasıdır. Çocuk, genç ve yaşlı hemen herkes bu kulaklık modellerinin tüm avantajlarından en iyi şekilde yararlanabilme imkanı bulabilirler. Üstün performansı sayesinde tasarımlar beklentilerinize yanıt vermekle kalmaz aynı zamanda yer kaplamayacak boyutlara da sahiptir. Minimal tasarımlarla üretilen kulak içi tasarımlar rahatlıkla kutusunda muhafaza edilebilir ve çantanızın her köşesine rahatlıkla sığabilir. Ses yalıtımı bulunan ve mikrofon detayına yer verilen kulaklık modellerinde telefon görüşmelerinizi daha net bir şekilde yapabilme imkanı elde edebilirsiniz. Bu kulaklıklar ile dışarıdan gelen tüm sesleri dışarıda bırakabilir ve sizi arayan kişiye daha iyi bir odaklanma sağlayabilirsiniz. Küçük boyutlarına rağmen ses düzeyi son derece iyi olan ve her türlü dış sesi absorbe eden kulaklıklar en kaliteli tasarımları ile sizlere sunulur. Siyah, mavi, kırmızı, beyaz gibi birçok renk seçeneği sayesinde zevkinize en uygun olan modelleri rahatlıkla seçebilme imkanı elde edersiniz. 

Logitech Kulaklıklarının Kullanım Alanları

Logitech kulaklık modelleri kullanım alanı olarak çok geniş bir kitleye hitap eder. Bu kulaklık çeşitlerini hayatınızın hemen her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çevrenizdeki sesleri bastırmak ve duymamak, müzik dinlemek, film izlemek ve oyun oynamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tasarımların en önemli yanlarından birisi de kulaklıkların spor yaparken, okula giderken, otobüste ve evde rahatlıkla kullanılabilmesidir. Ders kayıtlarınızı dinlerken ya da arkadaşlarınız ile online bir sohbet ortamındayken rahatlıkla tercih edilebilecek seçeneklerdir. Kullanıcı açısından son derece geniş bir ürün skalası sunan Logitech, farklı tasarımları ile hayatın hemen her alanında rahatlıkla kullanılabilecek kulaklıklar tasarlar. Bu süreçte yeni teknolojiye uyum sağlayan marka, kullanıcı kulak sağlığını da kesinlikle göz ardı etmez. Hem sağlıklı hem de oldukça fonksiyonel kulaklık tasarımları ile hayatınızı daha da kolay bir hale getirmek mümkün olabilir. 

Kulaklıkta En Yeni Tasarımlar: Logitech 

Logitech markası kulaklıkta son derece geniş bir ürün skalası sunar. Hem kulak üstü hem de kulak içi tasarımlarla kullanıcı zevkine en iyi şekilde hitap etmeyi başarır. Tasarımların en çok dikkati çeken yanı da yüksek ses seviyelerinde kullanılmasına rağmen kulağı yormamasıdır. Standartları yüksek olan Logitech kulaklık modelleri her türden kullanım avantajını sizlere sunar. En yeni teknoloji ile tasarlanan bu kulaklık modelleri kablolu ve kablosuz olarak da beklentilerinize yanıt verir. Özellikle kablosuz modeller son yılların en çok tercih edilenleri arasındadır. Takılma ya da etrafta bir kablo kalabalığı olmasını istemezseniz rahatlıkla Logitech kablosuz kulaklıklar seçebilirsiniz. Bunların yanında kulak içi tasarımlar tamamen minimal boyutlarda tasarlanırlar ve bunları da her zaman kolaylıkla yanınızda taşıma olanağı elde edebilirsiniz. 

Logitech Kulaklık Fiyatları

Logitech kulaklık fiyatları modelden modele farklılık gösterse de kullanıcı beklentisine en iyi şekilde yanıt vermektedir. Kulak üstü modeller çok donanımlı tasarımlardır. Işıklı ve ışıksız ya da kablolu kablosuz olmasına göre değişen fiyatlarda sunulur. Kulaklık fiyatları üzerinde etki eden en önemli unsur kulaklıkların özellikleridir. Çok fonksiyonel bir şekilde tasarlanan Logitech kulaklık modelleri standartları ile her daim göz dolduran ürünler arasında yer alır. Beklentilere yanıt veren bu tasarımlar aynı zamanda gösterişli duruşlarıyla da kullanıcı dikkatini çeker. Ulaşılabilir fiyatları ve estetik tasarımları ile Logitech sizlere her zaman en iyi performansı gösteren kulaklıkları sunar. 

Logitech Kulaklık Modelleri Nasıldır?

Logitech kulaklık modelleri arasında kablolu, kablosuz, kulak içi ve kulak üstü olmak üzere çok geniş seçeneklerle sunulur. Her modelin kendine göre önemli avantajları vardır. 

Logitech Kulaklıklar Dayanıklı mıdır?

Logitech kulaklıklar son derece dayanıklı tasarımlardır. Çarpma, darbe, düşme gibi durumlarda kolay kolay bozulmayan ürünlerdir. 

Logitech Kulaklıklarda Renk Seçenekleri Nelerdir?

Kulak üstü modeller birden fazla rengin karmasından yararlanılarak tasarlanabilir. Kulak içi modellerde siyah, beyaz, kırmızı, gri, lacivert gibi farklı seçeneklere yer verilir. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

logitech Kulaklık

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Bağlantı
Toplam 24 / 62 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/logitech