Bilgisayar faresi alanında dünya çapında tanınan markalardan biri olan Logitech'in geniş ürün yelpazesinde farklı mouse çeşitleri yer alıyor. Markanın yenilikçi teknolojiler geliştirerek kişisel kullanıma hitap eden ürünlerin yanında işlevsel ve sade tasarımları ile öne çıkan iş ortamına uygun fare modelleri de bulunuyor. Kişisel kullanım için geliştirilen ürünler arasında oyuncu fareleri, optik kablosuz fareler ve kablolu fareler öne çıkıyor.

Optik Logitech mouse çeşitleri arasında hassas lazer izleme özelliği ile hızlı ve hatasız çalışma imkânı veren ürünler yer alıyor. Yazılım gerektirmeden tak-çalıştır modu ile çalışan fareler, serbest dönüş özelliği, hızlı kaydırma, rahat denetim gibi özellikler ile destekleniyor. Rahat ve esnek kullanım için yumuşak tasarımı ile bilhassa uzun çalışma saatlerine sahip kişiler için ideal bir kullanım sunuyor. Optik fareler arasında wireless fareler, mikro hassasiyet özelliği ile destekleniyor. Çevrimiçi ortamda ideal kullanım için tasarlanan fare çeşitleri; uzun pil ömrü, konforlu kıvrımları, kauçuk kavrama yerleri ile hem iş hem kişisel kullanım için uygun oluyor. Wireless fareler arasında performans için tasarlanan gelişmiş modeller ve mini cep boyutunda fareleri de bulabilirsiniz. Yine iş ortamı için üretilen verimli fareler arasında tıklama gürültüsü azaltılmış modellere erişebilirsiniz. Zahmetsiz iş akışı sunarak iki farklı bilgisayarda da aynı anda çalışma imkânı sunan fareleri, markanın özgün ürünleri arasından inceleyebilirsiniz.

Oyuncular için tasarlanan Logitech mouse modelleri arasında ise kablolu ve kablosuz kullanılabilen gelişmiş ürünler öne çıkıyor. Markanın kablosuz şarjları ile uyumlu profesyonel kullanım sunan fareleri, gecikmesiz tepki verme özelliği ve hassas optiği ile ayırt edici modeller oluyor. Ayrıca yazılımlar ile desteklenmiş işlevsel butonlar ve mükemmel tasarımı ile konforlu kullanım sunan oyuncu fareleri oyun sevenlerin ilk tercihlerinden biri haline geliyor.

Logitech Mouse Fiyatları

Birçok farklı modeli içinde barındıran Logitech markasının mouse fiyatları farklı bütçelere hitap ediyor. Markanın oyuncular için ürettiği fare çeşitleri, fonksiyonlarına göre farklı modeller olup büyük fiyat farkları ile satılıyor. Kablolu ve kablosuz kullanıma uygun oyuncu fareleri, fiyatı ile daha üst bütçelere hitap ederek alıcıyı şaşırtıyor. Oyuncu farelerinde programlanabilir gelişmiş buton tasarımı ve ergonomik tutuşu olan değişik farelerin fiyat farklarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyuncu fareleri arasında düşük enerji tüketimi ile uzun pil ömrü sunan birden farklı modeli bulabilir; dengeli, hızlı ve profesyonel kullanım sunan oyun farelerine farklı fiyat aralıklarından ulaşabilirsiniz. Kablolu oyuncu farelerinin fiyatlarının ise daha cazip olmakla birlikte daha sade ve kullanışlı modeller olarak karşınıza çıktığını görebilirsiniz.

Günlük ve iş için tasarlanan Logitech mouse fiyatları ise yine modeline bağlı olarak değişiyor. Hem kablolu hem kablosuz kullanılabilen üst segment ürünler dışında fonksiyonel açıdan güçlü ürünlere erişilebiliyor. Kablolu ve kablosuz olarak değişen fareler arasında ve birbirine yakın fiyatlar ile satılan fareler, birçok özellik açısından farklı oluyor. İş ortamı için geliştirilen hassas çalışma özelliklerine sahip sessiz fareler daha uygun fiyatlar ile satılıyor. Markanın günlük kullanıma uygun ürün çeşitleri arasında üst kısmı çeşitli desenler ile süslü renkli farelere de aynı fiyat aralıklarından ulaşmak mümkün oluyor. Hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekecek olan renkli farelerin ağırlık, ebat gibi detaylarını inceleyebilirsiniz.

Markanın kablolu fare çeşitleri arasında ise klasik tasarımı ile öne çıkan işlevsel ürünler yer alıyor. Oldukça cazip fiyatlara alıcıya sunulan kablolu fareleri iş ortamından günlük yaşama kadar birçok farklı şeklide kullanabilirsiniz. Farklı modellerde gelişmiş fareler üreten Logitech markasının ürün çeşitleri arasında aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Logitech Mouse

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Bağlantı
Toplam 24 / 362 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/logitech