En iyi oyuncu klavyelerinden birini satın almak, siz kullanmaya başlayana kadar lüks gibi görünür. Konforlu yazma hissi ve tatmin edici tıklama sesi ile üst düzey bir mekanik oyuncu klavyesi, yazmayı (veya oyun oynamayı) çok daha keyifli hale getirir. Medya kontrolleri, USB geçidi, özel makro tuşları ile her şey biraz daha kolay hale gelir. Mekanik oyuncu klavyeler insanlığın en iyi arkadaşıdır. Hızlı, konforlu ve doğrudurlar ve yıllarca dayanırlar. On milyonlarca kez tuşa basma kapasitelerine sahip klavyeler ile uzun süreler geçirebilirsiniz.

Oyuncu Klavyesi Seçimi İçin İdealdir

En iyi oyuncu klavyesini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç kıstas vardır. Oyuncu klavyeleri, kullandıkları anahtar türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Logitech’in oyuncu klavye modelleri birkaç farklı çeşitte gelir. Çoğu zaman, en hafif dokunuşa sahip doğrusal bir anahtar vardır. Dokunsal anahtarlar daha dengeli bir his verir. Sonra, doğrusal olana benzeyen, ancak her tuşa bastığınızda daha yüksek ve daha belirgin bir his veren tıklama sesi vardır. Anahtarlar da her zaman renge göre sıralanır. Logitech de bu anlamda tuş hissiyatı ve ortaya çıkan ‘’ses’’ farklılıklarına göre çeşitli renkte anahtarlara sahip klavyeler sunar. Logitech oyuncu klavyeleri kullanım kolaylığı açısından FPS, strateji ve RPG başlıkları ve MOBA'lar da dâhil olmak üzere çok çeşitli türdeki oyunlarda test edilmiş ve maksimum verimlilik elde edilmiştir.

Uzun Ömürlü Klavyeler

Logitech oyuncu klavyeleri, dayanıklı alüminyum ön plakalar içeren modelleriyle uzun süreli kullanıma açıktır. Logitech'in tescilli anahtarları büyünün yattığı yerdir. Çalışırken değiştirilebilir anahtarları karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır. Klavye anahtarı meraklıları için Logitech oyuncu klavyeleri temiz bir oyuncak gibidir. Logitech, oyuncu klavyelerinde yakın gelecekte popüler hale gelmesi muhtemel bir takım trendler kullanır. Bunlardan en önemlisi de daha fazla dayanıklılık için PBT plastiği kullanılmasıdır.

Logitech; Sürekli Üst Seviyede Kalmanın En İyi Yolu

Kablolu oyuncu klavyesi, kablosuz kullanım için en iyi oyuncu klavyesi, yazmak için en iyi oyuncu klavyesi veya başka bir kombinasyonun peşindeyseniz, Logitech’in geniş ürün yelpazesi size istediğinizi verme konusunda büyük bir çaba harcar. En iyi kablosuz, mekanik ve RGB oyuncu klavyeleri buna dâhildir, bu yüzden zaman ayırıp istediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

En iyi oyuncu klavyelerinden biriyle kurulumunuzu yükseltmek isteyen bir PC oyuncusu iseniz, başlamak için harika bir marka seçtiniz çünkü Logitech, sürekli daha yeni modelleri piyasaya çıkarmaya devam etmekte. En iyi bilgisayar çevre birimleri sizi desteklemek için vardır ve ekipman listenizde en iyi oyuncu klavyesine sahip olmak en öncelikli olmalıdır. Yüksek performanslı mekanik oyuncu klavyesine yatırım yapmak, bilgisayar çevre birimlerinde yapacağınız en akıllıca hamle olabilir. Bilgisayarınızı çoğunlukla oyun oynamak için kullanıyorsanız, mekanik bir oyuncu klavyesi kesinlikle tek yoldur.

Logitech Oyuncu Klavyelerini Özel Yapan Nedenler

 • İsteğinize bağlı olarak parlak ya da sade görünüm içeren ürünler
 • Değiştirilebilir anahtarlar özelleştirmeleri en büyük yardımcınız olur
 • Çıkarılabilir USB kabloya sahip dayanıklı klavyeler
 • Lastik ayaklı sağlam yapıyla masa üzerinde kaymayan klavyeler
 • Geniş oyun modları kullanışlı ve uygulaması kolaydır
 • Gelişmiş Romer G mekanik anahtarlar
 • Tam spektrumlu RGB arka aydınlatma içeren çeşitli ürünler
 • Bluetooth ve Lightspeed arasında geçiş yapmak sorunsuzdur

İsteğinize Bağlı Olarak Özelleştirin

Logitech, tamamen özelleştirilebilir RGB aydınlatma, rahat bir bilek desteği ve üst düzey oyuncu klavyelerinde beklediğiniz diğer özelliklere sahip şık, tam boyutlu bir klavyedir. Çok çeşitli renk tasarımlarına sahip ürünleriyle mevcudiyetini korumayı başarır ve tamamen kendi üretimi olan yeni uygun anahtarlar içerir.

En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünüldü

Logitech, klavyelerinde fırçalanmış alüminyum tabana ve genel pakete sofistike bir görünüm katan hoş, dokulu bir yüzeye sahip ürünleriyle pazarda fark yaratma yolunu tercih eder. Bazı metal üst plakaların aksine, bir parmak izi mıknatısı değildir ve kayan, mat tuş başlıkları tabana karşı harika görünür. Sayısal tuş takımına sahip tam boyutlu klavyeleriyle kullanım konusunda daha fazla opsiyon sunar. Çoğu ürününde üst plakaların kenarları bütün taraftaki tuş başlıklarına yaklaştığından neredeyse hiç boşa alan yoktur.

Hoş bir bilek desteği ile birlikte gelen klavyelerin birçoğunda “deri” yüzey hafıza köpüğü ile doludur ve sonuç son derece rahattır; bilekleriniz veya avuç içleriniz için yumuşak bir yastık gibidir. Bilek destek aparatları genel olarak klavyelerden ayrı olarak sunulur. Bu anlamda bilek desteği aparatını eğer kullanmak istemiyorsanız veya daha büyük elleri telafi etmek için biraz geri taşımak istiyorsanız kullanışlı bir hal alır.

Klavyelerin işlev tuşları dizisi, ortam efektlerinin yanı sıra aydınlatma efektlerini ve parlaklığı değiştirmek içindir. Ayrıca hatalı Windows tuşlarına basmayı önleyen özelleştirilebilir bir oyun modunu açmak için bir anahtar da dâhil olmak üzere diğer ikincil eylemler sunar. Burada devreye giren Logitech Gaming Software, ayarlamaları kişisel zevkinize göre yapmak için tercih edilen araçtır.

Kendi Üretimi Anahtarlar İle Daha Uyumlu Performans  

Logitech, Romer-G adlı kendi mekanik anahtarlarını geliştirerek fark oluşturur. Yeni piyasa sürülen Logitech klavyelerin birçoğu şirketin tescilli anahtarlarının tamamen yeni bir sürümünü kullanır, bu yüzden sadece bir tür yerine şimdi iki sürüm söz konusudur: Doğrusal veya Dokunsal. Karşılaştırmalı olarak, Romer-G Linear düzgün, hızlı tuş vuruşuna sahip bir kırmızı renkli anahtara benzer. Romer-G Dokunsal, her tuşa basıldığında dokunsal bir tepki ile kahverengi renkli anahtara daha yakındır. Özellikle Romer-G Linear oyun oynamak için olağanüstü bir deneyim sunar. Romer-G Dokunsal daha çok klavye tuşlarının çıkardığı kaliteli sesleri seven kullanıcılar için düşünülmüştür. Bu anlamda farklı bir deneyim sunar.

Değer Artıran Ekstra Katkılar

Birçok Logitech oyuncu klavyesinde, onları diğerlerinden ayıran ekstralar da vardır. Örneğin, bazıları USB geçişleri ile birlikte gelir, yani USB çevre birimlerini bilgisayarınıza takmaya gerek kalmadan doğrudan klavyenize bağlayabilirsiniz.

Bazı Logitech klavyeleri ise üretici firmanın web sitesinden indirebileceğiniz yazılımla programlanabilen oyun kısayolları için ekstra düğmelerle birlikte gelir.

Ayrıca renkli arka ışıklandırma önemlidir. İsteğe bağlı olarak bazı klavyeler tek bir renkle gönderilir, diğerleri ise özelleştirme seçenekleri sunarak farklı renk konseptleri içerir.

Yüksek Performanslı ve Verimli Anahtarlar

Çeşitli renklere sahip anahtarlarla sunulan Logitech oyuncu klavyeleri, istediğiniz zaman diğer anahtar seçeneklerinden herhangi birini değiştirmenize olanak tanıyan bir anahtar çıkarma aracıyla birlikte gelir. Çıkarılabilir bir USB kablo lüksüne de sahip olan ve sağlam tasarımı ile göze çarpan Logitech, asla eskimeyen ilk üst seviye oyuncu klavyesi markasıdır.

Logitech klavyeleriyle anahtarların dayanıklılık veya kullanılabilirlik anlamında herhangi bir düşüş olmadan 100'den fazla kez değiştirebilirsiniz. Bu da ürünün başına istemediğiniz bir şey gelmediği sürece, satın aldığınız son klavye olabileceği anlamına gelir.

Sıvı Dökülmelerine Karşı Yüksek Direnç

Klavye kullanımı esnasında karşılaşılan en büyük problemlerden biri olan sıvı dökülmeleri için Logitech firması bütün oyuncu klavyeleri için direnç seviyesini yükseltmiştir. Bu sayede oyun oynarken ya da filmin en heyecanlı yerinde istemsizce dökülen içeceklerden etkilenmeyen klavyelere sahip olursunuz. Bu konuda oldukça hassas olan Logitech, kullanıcıların memnuniyetini sağlamak adına dayanıklı klavyeler üretir ve uzun bir süre yeni klavye ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz ürünlere sahip olursunuz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Logitech Oyuncu Klavyesi Fiyatları

3 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Logitech Oyuncu Klavyeleri
  2. SteelSeries Oyuncu Klavyeleri
  3. Rampage Oyuncu Klavyeleri
  4. MF Product Oyuncu Klavyeleri
  5. Redragon Oyuncu Klavyeleri
  6. GameBooster Oyuncu Klavyeleri
  7. Bloody Oyuncu Klavyeleri
  8. HP Oyuncu Klavyeleri
  9. Asus Oyuncu Klavyeleri
  10. Cooler Master Oyuncu Klavyeleri
  11. Trust Oyuncu Klavyeleri
  12. Corsair Oyuncu Klavyeleri
  13. GAMEMAX Oyuncu Klavyeleri
  14. Gamepower Oyuncu Klavyeleri
  15. Gigabyte Oyuncu Klavyeleri
  16. Inca Oyuncu Klavyeleri
  17. MSI Oyuncu Klavyeleri
  18. Thermaltake Oyuncu Klavyeleri
 4. Klavye Tipi
 5. Bağlantı
 6. Dili
 7. RGB
 8. Kullanım Amacı
 9. Nümerik Tuşlar
 10. Aydınlatma
 11. Bilek Desteği
 12. Multimedya Tuşları
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Fırsat Ürünleri
 15. Fonksiyon Tuşları
 16. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Logitech
DSACategoryId/2147483646/86008/499/1190/logitech
Başa dön