Loreal Professionel ister günlük yaşamınızda ister en özel günlerinizde saçlarınızı göz alıcı bir görünüme kavuşturan saç spreyi ürünleriyle öne çıkıyor. Ürünler saçınızı nasıl şekillendirmek istediğinize göre farklı özelliklerde sunuyor. Tüm saç tiplerine uygun olarak geliştirilen özel formüller; kokusuz güçlü tutucular, mat ve hacim veren toz şekillendiriciler, pudralı spreyler ya da dökülme karşıtı yoğun bakım setleri, saç jelleri ve jöleler olmak üzere onlarca farklı ürün alternatifiyle beklentilerinizi karşılıyor. 

Zamana ve Neme Meydan Okuyan Saçlar İçin Loreal Professionel Saç Spreyi Ürünleri

Saç spreyleri saçlarınızı dilediğiniz şekilde sabit tutmak, verdiğiniz modeli saatlerce muhafaza etmek için saçınıza uygulayabileceğiniz pratik ürünlerden oluyor. Hem günlük hayatınızda hem özel davetlerinizde saçınıza kazandırdığınız şeklin nemden ve zamandan etkilenmemesi güçlü saç spreyleri ile mümkün oluyor.

Loreal Professionel saç spreyi kategorisinde öne çıkan ürünlerden biri mat şekillendiriciler oluyor. Özellikle kısa ve orta boy saçlara muhteşem bir görünüm kazandıran şekillendiriciler mat özellikleriyle saçı doğal olmayan bir parlaklıktan uzak tutuyor, aksine doğal bir görünüm veriyor. Esnek tutuş özelliği olan, saçların kalıp gibi olmasını önleyen spreylerin öne çıkan bir özelliği de saçta kalıntı bırakmaması. Saçta temiz ve doğal görünen, yıkama işlemiyle kolayca saçtan arındırılabilen ürünler ister kuru ister nemli saça pratik bir şekilde uygulanabiliyor. Fındık büyüklüğünde sprey topunu elinizin arasında yayarak saçınızın tamamına ya da belirli bir bölgesine sürebileceğiniz Loreal Paris şekillendiriciler günlük hayatınızın pratik saç bakım ürünü oluyor. Çok özel davet ve gecelerinizde ise saçlarınızın tasarımını size bırakıyor. Loreal Paris ekstra tutuş gücüne sahip saç spreyleri de saçınızı anında sabitleme özelliğiyle fark yaratıyor. Uzun süre çok etkili ve kalıcı saç şekilleri oluşturmanıza izin veren spreylerler nem faktörünün saçı bozmasına da kesinlikle izin vermiyor. Saç yüzeyinde ışıltılı bir görünüm oluşturan, ağır, yağlı ve yapışık bir his bırakmayan Loreal Professionel saç spreyi ürünleri saçın kolayca taranmasına da izin veriyor. 

Her Saç Tipine ve İhtiyaca Uygun Saç Spreyleri

Loreal Professionel saç spreyi kategorisindeki bir ürün de hacim veren toz şekillendiriciler oluyor. Tüm saç tiplerine rahatlıkla uygulanabilen toz şekillendiriciler saçlarınızı olduğundan çok daha hacimli ve göz alıcı gösteriyor. Saç tellerinde parlak bir görünüm istemeyenlerin tercihi olan toz şekillendiriciler saç diplerine uygulanıyor. Diplerden saçları kaldırarak gerçekleştirdiğiniz uygulamayı tüm saçınıza yayabilir ve saçınızın tepesinden aşağı doğru püskürtme yapabilirsiniz. Özel saç tasarımlarınızda kalıcı bombeler için toz hacim verici şekillendiriciler aradığınız seçenek oluyor. Saç diplerindeki bölgesel masajlar için ise önce parmaklarınıza daha sonra elinize ürünü püskürtmeniz gerekiyor. Loreal Paris'in parlaklık verici spreyleri ise ekstra koku eklemesi olmadan tüm saça parlaklık kazandırıyor. Özellikle saç topuzlarına parlaklık katmak amacıyla sıklıkla kullanılan ürünler güneşin saç renklerini soldurmasının önüne geçerek parlaklık kazandırıyor. 

Sprey ürünlerinin dışında jöleler de Loreal Professionel seride bulunuyor. Bu jöleler erkeklerin saçlarıyla ilgili yaşadıkları problemlere iyi gelerek aynı zamanda kusursuz şekil vermesiyle öne çıkıyor. Tüm gün boyunca saç şeklini koruyacak kadar sağlam olan ancak gün içinde saçın yeniden şekillendirilmesine de müsaade eden ürünler saç bakım malzemelerinin başında geliyor. Ekstra tutuş gücü veren saç jelleri de bu sınıf içinde yer alıyor. 

Loreal Professionel Saç Spreyi Özellikleri

 • Loreal Professionel saç spreyi ürünleri saçınızı şekillendirirken yapay bir görünüm vermez aksine parıltısı ve duruşuyla doğallık katar.
 • Saç spreyleri saça uygulandığında saçta kalıntı bırakmaz, saç diplerinde kepek benzeri bir görünüm oluşturmaz.
 • Loreal saç spreyleri hem kuru hem de nemli saça pratik bir şekilde uygulanabilir.
 • Spreyler pratik bir saç yıkama işlemiyle kolayca saçtan arındırılabilir. 
 • Spreyler güneşin saç renklerini soldurma ihtimalinin önüne geçerek renkleri etkili bir şekilde korur.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Loreal Professionnel Saç Spreyi Ürünleri

38 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Loreal Professionnel Saç Spreyleri
  2. Nivea Saç Spreyleri
  3. Pantene Saç Spreyleri
  4. Taft Saç Spreyleri
  5. Schwarzkopf Saç Spreyleri
  6. Avon Saç Spreyleri
  7. Wella Saç Spreyleri
  8. morfose Saç Spreyleri
  9. Osis Saç Spreyleri
  10. Redist Saç Spreyleri
  11. Syoss Saç Spreyleri
  12. Tigi Bed Hair Saç Spreyleri
  13. Akat Saç Spreyleri
  14. Neva Saç Spreyleri
  15. Sexy Hair Saç Spreyleri
  16. Got2B Saç Spreyleri
  17. Chi Saç Spreyleri
  18. Loreal Paris Saç Spreyleri
  19. Fully Saç Spreyleri
  20. Urban Care Saç Spreyleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Loreal Professionnel
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012362/lorealprofessionnel
Başa dön