Loreal Professionnel şampuan ürünleri, saç derisinde var olan problemleri ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır. Doğru şampuan seçimi saçların daha sağlıklı olmasını kolaylaştıran etkenler arasında yer alır. Sağlıkla uzayan güçlü saçlar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Alanında uzman profesyonellerce laboratuvarlarda test edilen şampuan çeşitleri, hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygundur. Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle üretilen şampuanlar, her saç tipine özel olarak üretilir. Saç tiplerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak zenginleştirilen Loreal şampuan çeşitleri, doğal içerikleriyle beklentileri karşılar. Her koşulda kullanıma uygun olan şampuan seçenekleri, kolaylıkla saçlardan arındırılır ve saçların daha canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Saç problemlerine karşı savaş açan Loreal şampuan çeşitleri, saçları temizlerken aynı zamanda bakım yapar. Saçlarına değer veren bireylerin tercihleri arasında yer alan Loreal Professionnel şampuan ürünleri, kaliteli alternatifler arasında bulunur. 

Loreal Professionnel ürünleri saç bakımında çığır açıyor. Profesyonel kuaför salonlarında yaptırabileceğiniz bakımları artık evinizde yapmanız mümkün hale geliyor. Birbirinden farklı serilerle karşınıza çıkan Loreal Professionnel ürünleri saçınızla ilgili birçok soruna cevap vermek için geliştirdiği içerikleriyle vazgeçilmeniz olacak. 

Kuru, enerjisini yitirmiş ve cansız görünen saçlar her zaman can sıkıcıdır. Genellikle bu durumdan kurtulmak ve saçları canlandırmak için evde birtakım bakımlar yapılır. Doğal ya da kozmetik markaların bazı ürünlerini kullanarak elbette bu bakımlar evde yapılabilir. Fakat yeterli faydayı sağlamak açısından kuaförlerde yapılan ve birçok saç bakım uzmanının faydalandığı bazı özel bakım içerikleri vardır. İşte bunları artık kendi kendinize yapabileceksiniz. Loreal Professyonnel ürünleri saçınızı yıpratıcı etkilerden koruyarak sağlığına tekrar kavuşmasına yardım eder. Saç bakımında en kapsamlı serileri çıkaran Loreal farklı saç tipleri için ürünleriyle en güzel sonucu vermek üzere üretilmiştir. 

En kapsamlı Bakım İçin Serie Expert 

Loreal’in neredeyse bütün saç sorunlarına çözümler sunan ürünleriyle dikkat çeken Serie Expert ürünlerinden bir tanesi mutlaka sizin de dikkatinizi çekecektir. Koparak dökülmelerden, kepek sorununa, cansız ve yağlı görünen saç sorunundan nemini kaybetmiş ve kuru saçlara kadar birçok soruna yanıt vermeyi amaçlayan seri, saç bakımınızın yeni yardımcısı olacak. 

Daha Canlı Sarılar

Sarı saçlar koyu renkli saçlara göre ekstra bakım ister. Rengin parlaklığını korumak ve ışıl ışıl görünmesini sağlamak “Loreal  Blondifier Cool Sarı Saçlara Özel Bakım Serisi” ile daha kolay. 

 • Mor pigmentleri sayesinde saçtaki turuncu yansımaları önleyen nötralize ediciler.
 • Sarı saçlar için parlaklık kazandıran saç maskeleri.
 • Sarı saçlara özel rengi ve parlaklığı koruyan saç kremleri bu serinin ürünleri arasında sayılabilir. 

Dipten Uca Saç Bakımı

Saç derisi beslenmezse ve bakımı eksik kalırsa saçınızın sağlıklı olması mümkün değildir. Bu yüzden “Loreal Hair Scalp Saç Derisi Bakımı Serisi” saçınızın dibinden bakıma başlayarak saç uçlarınızın da daha sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olur. 

 • Saç derisinin yağ dengesini sağlayan ürünler
 • Saç dökülmesini önlemeye yardımcı serumlar
 • Kepek oluşumuyla savaşan şampuanlar gibi ürünlerle saç derisinde de olumlu sonuçlar yaratmaya çalışır. 

Hacimli Saçlar İçin

Loreal Professionnel sönük ve hacimsiz saçlar için geliştirdiği “Volumetry Hacim Serisi” ile daha volümlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Şampuan ve saç kremleriyle günlük saç temizliğinizi yaparken aynı zamanda saçınıza hacim verebilirsiniz. 

Nemini Kaybetmeyen Saçlar İçin 

Saçlarınızın sağlıksız görünümünün en yaygın sebebi nemini kaybetmiş kuru saçlardır. “Loreal professionnel Nutrifer Nemlendirici Seri" ile saçınızın kaybettiği nemi kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Kuru ve mat görüntüyü engellemek için besleyici ürünleriyle Nutrifer serisi saçınızın sağlıkla parlamasına yardımcı olur. 

Yıpranmış Saçlara Özel Bakım 

Loreal Professionnel’in “Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa Protein Serisi” aşırı yıpranmış ve yeniden yapılandırmaya yardımcı ürünler içerir. Çeşitli nedenlerle saçınız çok yıprandıysa Loreal’in onarıcı serisiyle mutlaka tanışmalısınız. Şampuanlar, saç kremleri ve maskelerle saçınızın ışıltısını tekrar kazandırabilirsiniz. 

Kabaran Saçları Yatıştırın 

Özellikle sabah kalktığınızda saçlarınızın kabarması ve kontrol edilemez bir hale gelmesi gün içinde rahatsızlık yaratacak bir durumdur. “Loreal Professionnel Liss Ultime Unlimeted Düzleştirici Seri” ürünleri bu sorun için geliştirilen ürünlerdir. Saçı ağırlaştırmadan kontrol altına alınması için yardımcı olur. Uçuşan ve ince telli saçların daha sakin ve düzgün görünmesi için geliştirilmiştir. Elektriklenme durumunun da önüne geçmek için kullanabilirsiniz. Serum, maske ve şampuan formatındaki ürünleriyle artık saçınıza söz geçirmeniz daha kolay olacak. 

Belirgin Bukleler

Kıvırcık ve dalgalı saç belki de en çok bakım isteyen saç şekilleridir. Tarama konusunda çıkan sorunlarla beraber belirgin olmayan buklelerle bakım konusu içinden çıkılamaz bir duruma gelebilir. “Loreal Professionnel Curl Contour Bukle Belirginleştirici Seri” ile artık dalgalı ya da kıvırcık saçlarınızdaki bukleleri daha belirgin ve pürüzsüz gösterebilirsiniz. Kolay tarama sağlayan ve elektriklenmenin önüne geçen bu ürünler buklelerinizin daha güzel görünmesini sağlar.

Saçların Doğal Yapısını Koruyan ve Yıpranmaları Önleyen Şampuan Çeşitleri

Saçları besleyerek saç tellerinin pürüzsüz bir görünüm kazanmasını kolaylaştıran Loreal şampuanlar, saçlara parlaklık verir. Saçları kırılmaya karşı koruyan şampuan seçenekleri koparak dökülmeleri önler. Saçların rengini koruyan ürünler, ışıltısını geri kazandırır. Güneş ışınlarına karşı doğal bir koruma sağlayan şampuan seçenekleri, saçlarda serbest radikallerin oluşumunu engeller. Saç tellerinde oluşan oksitlenme sürecini yavaşlatmaya yardımcı olan şampuanlar, saçların doğal yapısının bozulmasını önler. İçerdikleri doğal bitki özleri sayesinde, saç tellerine ayrı ayrı bakım yapan ürünler, saçların kaybettiği proteini geri kazandırmaya yardımcı olur. Nemlendirici özelliğiyle saçlara yumuşaklık kazandıran Loreal şampuan çeşitleri, saçlara kökten uca profesyonel bir bakım yapar. Saçları yıkamayı keyifli hale getiren ürünler, hoş kokularıyla da kullanıcıların beklentilerini karşılar.

Loreal ile Profesyonel Bakım ve Koruma

Beyaz, gri ve boyalı saçlar için özel olarak üretilen şampuan çeşitleri, renk koruma teknolojisiyle daha önce açılma işlemi uygulanmış saçları onarır. İşlem görmüş saçlara doğal formunu geri kazandıran şampuanlar, boyalı saçlar söz konusu olduğunda da gönül rahatlığıyla kullanılır. Boyalı saçların rengini koruyan şampuan seçenekleri, saçlarda oluşan yıpranmanın olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Kuaförleri tarafından önerilen bu ürünler, boyama işlemleri sonucunda oluşan saç kurumalarının da önüne geçer. Saçlara profesyonel bir bakım yapmayı kolaylaştıran Loreal şampuanlar, saçlardaki istenmeyen turunculaşmayı ve renk açılmalarını önler. Aloe-vera özleriyle etkisi artırılan şampuan çeşitleri, saçlara ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırır. 

Saçlarınızı İstediğiniz Renge Boyayın ve Dilediğiniz Rengi Uzun Süre Kullanın

Saçları istenilen renge boyama özgürlüğü sunan Loreal Professionnel şampuan ürünleri, renkleri saç pigmentlerine hapsetmeye yardımcı olur. Bu sayede boyanan saçlar daha uzun süre rengini korur. Saçlardaki elektriklenmeyi azaltan ürün seçenekleri, duştan sonra saçların kolaylıkla taranmasını sağlar. Saç dolaşmalarını önleyen Loreal şampuanlar, bu sayede kullanıcıların zamandan tasarruf etmelerine de yardımcı olur. Beyaz saçlara parlaklık verme fonksiyonuyla ön plana çıkan Loreal Professionnel şampuan ürünleri, saçlardaki gümüş ışıltılarını belirginleştirir. Saç boyama işlemlerinin neden olduğu kimyasal yan etkileri azaltan şampuan seçenekleri, saçları derinlemesine temizler ve saç diplerine nefes aldırır. 

Loreal Professionnel Şampuan Ürünleri Genel Özellikleri

 • Saçlara hacim veren Loreal şampuanlar, ince telli ve kalın telli saçlar için ayrı ayrı hazırlanan içerikleriyle dikkat çeker.
 • Saç derisindeki hassasiyeti gideren şampuan seçenekleri, kuruma ve kepeklenme gibi problemleri kontrol altına almaya yardımcı olur.
 • Loreal şampuanlar, saç derisini olumsuz dış etkenlere karşı koruyarak saç tellerini daha dirençli hale getirir.
 • Renk koruyucu özelliğiyle beklentilere cevap veren ürün seçenekleri, boya ve röflenin saçlarda neden olduğu olumsuz etkilerle savaşır.
 • Yapılandırıcı şampuan seçenekleri, ergonomik ambalaj tasarımlarıyla kullanım kolaylığı sunar.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Loreal Professionnel Şampuan Ürünleri

402 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kullanıcı
Toplam 24 / 402 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/lorealprofessionnel