Otantik giyim stiline modern dokunuşlarla bambaşka bir hava kazandırmayı başaran Los Banditos, kadın ve erkek giyiminde alternatif arayanların favori markası oluyor. Günlük hayatta kullanıma uygun olan özgün tasarımları sayesinde şıklığı konforla buluşturuyor. Markanın ürün kreasyonunda canlı ve pastel renk tonları göze çarparken aynı zamanda kontrast renklerin bir arada kullanılması da beğeni alıyor. Ustalıkla harmanlanan renkler, ortaya dinamik bir duruş çıkmasını sağlıyor.

Etnik giyim stilini tamamlayan pek çok tasarıma imza atan marka, modaya ve trendlere göre ürün koleksiyonunu yenilemeyi de ihmal etmiyor. Markanın tasarımları arasında otantik stilin yanı sıra klasik giyim tarzına ya da retro giyime yönelik parçalar da bulmak mümkün oluyor. Spor giyim tarzına uygun olan modeller de dizayn eden Los Banditos, hem sade hem de desenli kumaşlara yer veriyor.

Salaş giyim tarzını ve bohem stili tamamlayacak parçalar da markanın ürün skalasında kendine yer bulmayı mutlaka başarıyor. Günlük giyimde "oversize" parçaları tercih edenler için farklı model, renk ve desen seçenekleriyle geniş bir alternatif yelpazesi sunuyor. Elbise ve etek modellerinde konforu ön plana çıkan tasarımlar hazırlayan marka, kendine has bir dizayn karakteri yaratıyor. Bu özgün dizayn anlayışı, markanın hemen her tasarımında fark edilebiliyor. Basic parçalar ile markanın ürün modellerinin kolaylıkla kombinlenebilir olması, kolay şıklık arayanların tercihini bu markanın ürünlerinden yana kullanmasını sağlıyor.

Kadınlar ve erkekler için dizayn ettiği şalvar tasarımları ise büyük bir ilgi görüyor. Geniş renk skalası eşliğinde kullanıma sunulan şalvar modelleri, sade ve süslemeli seçenekleriyle her zevke hitap ediyor ve her stile kolayca uyarlanabiliyor. Marjinal kategorisinde değerlendirilen pek çok giyim stiline uygun parçaları, markanın kreasyonlarında bulmak mümkün oluyor. Şalvar modelleri ise kombinlendiği parçaya göre farklı bir imaj görünümü çizebiliyor.

Pantolon modellerinde rahat kesimler göze çarpıyor. Vücudu saran "slim fit" kesimler yerine çok daha dökümlü ve bol duran kalıpları kullanan marka, bu tasarımlarıyla da şıklığı konforla buluşturmayı başarıyor. Aynı zamanda tulum modellerinde de benzer bir karakteristik dizayn örneği sergiliyor. Alt bölümü rahat kesimle dizayn edilen tulumların üst bölümünde de küçük süslemeler bulunabiliyor.

Bluz modellerinde ise asimetrik kesimler ve farklı yaka kesimleri dikkat çekiyor. Kombinlerin starı olabilecek parçaları dizayn eden markanın cesur kesimlere de yer verdiği biliniyor. Otantik giyim stilini denemek isteyenler, bu tarza yumuşak bir geçiş yapmak için rotasını gönül rahatlığı ile Los Banditos koleksiyonlarına çevirebilir. Çünkü sadece renk tonu ya da kesimi ile etnik giyime gönderme yapan sade parçalar da markanın tasarımları arasında yer alıyor.

Los Banditos markasının ürünleri, otantik aksesuar modelleri ile anında bütünleşebiliyor. Bu yönüyle aksesuar kullanımından hoşlanan kadınlar ve erkekler, kombin hazırlamakta zorlanmıyor. Markanın farklı yaş gruplarına yönelik tasarımları arasında düğmeler, boncuklar gibi materyallerle süslenmiş olanlar da bulunuyor. Çok daha gösterişli ve salaş bir duruş kazandırılmış olan bu modeller, aksesuar kullanmayanlar için cazip bir seçenek olabiliyor. Bu arada markanın büyük beden ürün grupları da bulunuyor. Beden seçeneklerinin bir hayli geniş bir skalada olması, daha fazla sayıda kadının bu konforu yaşamasını sağlayabiliyor.

Ceket ve çanta gibi farklı ürünler de markanın koleksiyonlarında yer bulabiliyor. Gardırobunu yenilemek ya da otantik giyim tarzını denemek isteyenler, Los Banditos şıklığından faydalanabiliyor. Etnik desenlerin ön plana çıkarıldığı tasarımların etkileyici ve muntazam duruşunu uzun süreli kullanımlarda da koruyabildiği biliniyor. Sıra dışı bir dizayn stiline sahip olan markanın ürünleriyle yeni bir giyim tarzı yaratmak zor olmuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Los Banditos

774 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
İndirimli Ürünler