Mydukkan müzik market, sunduğu birbirinden farklı enstrümanları ve bu enstrümanlar ile uyumlu malzemeleri ile dikkat çeker. Müzik keyfini artıran gitarlar, kemanlar ve flütler ile çoşkulu müzikal etkinliklere hazırlanabilir ve bunlar sayesinde yeteneğinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Müzik grupları veya diğer müzisyenler sadece yetenekleri ile değil, enstrümanları ile de ilgi toplar. Çünkü bir notanın doğru verilmesi kadar onun aletten çıkan tınısı da önem arz eder. Başarılı kompozisyonlar ve nükteler genellikle kaliteli aletlerin çıkardığı düzgün ve tok notalar ile hayat bulur. Bu eşleşmenin doğru bir şekilde bir araya gelmesi için aletlerin malzeme kalitelerinin de uygun bir seviyede olması gerekir. Bu noktada markanın ürünleri devreye girer. Klasik gitarlardan yayılan dairesel ve doğal akustik melodiler eşliğinde bestelediğiniz parçaları kolayca renklendirebilirsiniz. Ayrıca elektro gitarların sunduğu baskın tınılar ile bestelerinizi hareketlendirebilir ve onları daha popüler bir forma ulaştırabilirsiniz. Mydukkan müzik market keman seçeneklerini değerlendirerek parçalara klasik ve ağır bir nitelik kazandırabilirsiniz. Genellikle orkestra içerisinde ya da büyük müzikal topluluklarda diğer telli çalgılar ile bir arada kullanılan gitar ve keman gibi ögeleri kullanarak besteleri destekleyen nota vuruşları elde edebilirsiniz. Bunların haricinde özel kurslarda ya da kişisel gelişim kurslarında da kendine büyük bir yer edinen telli çalgıları kullanarak yeteneğinizi keşfedebilir ve onlarla pratik yapabilirsiniz. Müzik zevkinize ve kulağınıza uygun gelen bir enstrümanı seçerek çalışmalarınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. Telli çalgıların yanı sıra üflemeli çalgılar da bir orkestranın olmazsa olmazıdır. Bu aletlerden yayılan nefes, notalara uygun bir şekilde yönetildiğinde ortaya derin ve hoş bir melodi çıkar. Diğer çalgılar ile benzer şekilde değerlendirilen üflemeli çalgıları deneyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Bunları ister orkestra ile uyum içinde çalabilir isterseniz de bireysel çalışmalarınızda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz melodilere, bestelere ve şarkılara bu enstrümanlarla hayat verebilirsiniz. Enstrümanlar haricinde markanın bu aletlere uygun materyallerini de değerlendirerek gerekli olan değişimleri yapabilirsiniz. Enstrümanınızdaki eskiyen, yıpranan, kaybolan veya eksik olan parçaları ona uygun formdaki fonksiyonel parçalar ile kolayca yenileyebilirsiniz.

Müzik Keyfini Artıran Çeşitli Enstrümanlar

Markanın sunduğu enstrümanlar sayesinde müzikal zevkinizi destekleyecek birbirinden farklı aletlere ulaşabilirsiniz. Bu aygıtları kullanarak sevdiğiniz parçaları evinizde veya işyerinizde kullanarak sanatınızı icra edebilirsiniz. Onlarla birbirinden farklı parçaları çalabilir veya bir topluluk içerisinde enstrümanınız ile gruba eşlik edebilirsiniz. Markanın sunduğu klasik gitarları kullanarak özellikle akustik parçalara kolayca eşlik edebilirsiniz. Bu tür parçalarda genellikle bir veya iki enstürman birlikte kullanılır. Bu enstrümanlardan biri çoğunlukla gitardır. Bilhassa sesin öne çıkması için aletlerin geri planda bırakılması buradaki temel amaçtır. Ancak soliste veya bazı durumlarda solist ile vokaliste eşlik edebilecek bir aletin kullanılması gerekir. Bu noktada klasik gitarlar tercih edilir. Bu ve bunun gibi amaçlar için üretilen Mydukkan müzik market gitar seçeneklerini değerlendirerek çalışmalarınıza renk katabilirsiniz. Klasik gitardan yayılan naturel notaların eşliğinde soliste eşlik edebilir ve bu şekilde parçanın doğallığını muhafaza edebilirsiniz. Özellikle sokak müziklerinde veya bireysel çalışmalarda sıklıkla tercih edilen bu aleti kullanarak sanat yeteneğinizin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca markanın sunduğu elektro gitar ürünlerini de değerlendirerek popüler sanat yapıtlarında bunları kullanabilirsiniz. Elektro gitarlar klasik gitarlardan farklı tasarımlara sahiptir. Bu gitarların dizaynı sanat severlerin ilgisini çeker. Bu tür aletlerin üzerinde manyetik switchler bulunur. Ayrıca ses kalitesinin net bir şekilde verilebilmesi için üzerlerinde jak girişleri de mevcuttur. Bu gitarların sap dizaynı klasik gitar ile benzerdir. Üzerinde eşik, burgu, perde gibi kısımlar bulunur. Bunlara ek olarak inlay ve fret gibi sesi destekleyen ve gitarın hoş görünmesini sağlayan kısımlar da mevcuttur. Elektro gitar, bazı dijital ürünler ile birlikte kullanılır. Bunlar amfi, pedal, askı ve kılıf gibi malzemelerdir. Bu ürünlerden askı ve kılıf klasik gitar çeşitlerinde de kullanılabilir. Amfi elektro gitar için önemli bir unsurdur. Ses iletimini destekleyen amfilerin seçiminde markanın sunduğu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kullanıldığında neredeyse bütün müziklere hoş bir kimlik kazandıran kemanları da deneyerek parçalara farklı bir tat katabilirsiniz. Bunun dışında Mydukkan müzik market mızıka seçeneklerini deneyerek üflemeli çalgılarla olan deneyiminizi geliştirebilir ve onunla müziklere eşlik edebilirsiniz.

Çeşitli Enstrüman Aksesuarları

Sunulan aksesuarlar, müzik aletlerinin cinsine, boyutuna, modeline ve kullanım amacına göre çeşitlilik gösterir. Bu tür aksesuarlar konforlu bir kullanım olanağı sunarak hem müzik performansının artmasına hem de enstrüman ile yapılan pratiğin iyileşmesine destek olur. Bunların dışında çalgı aletleri için farklı materyaller de sunulur. Bunlar yalnızca performansı artıran bir parça konumunda değildir. Her malzemede olduğu gibi aletler üzerindeki bazı ünitelerde de kullanım ömrü mevcuttur. Enstrüman üzerindeki, çeşitli nedenler ile eskiyen ya da işlevsiz hale gelen unsurlar müzik kalitesini ve sanatçı performansını doğrudan etkiler. Bu gibi durumlarda eskiyen ya da bozulan parçaların yenilenmesi gerekir. Eskiyen parçaları değiştirmeden önce enstrümanın boyutu ve cinsi dikkate alınarak gerekli parçalar seçilir. Özellikle telli çalgılarda gitar ya da saz tellerinin genleşmesi sonrasında tellerin zamanla deforme olması veya bazı nedenlerle tellerin kopması durumunda bu parçaların yenilenmesi şarttır. Mydukkan müzik market gitar teli ürünlerini deneyerek bu sorunların üstesinden gelebilir ve müzik aletinize uygun materyallere ulaşabilirsiniz. Sunulan ürünler içerisinde yalnızca gitar teli yer almaz. Bunun haricinde Mydukkan müzik market keman teli seçenekleri de mevcuttur. Telli çalgıların olmazsa olmazı olan tel çeşitlerini ve cinslerini inceleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Sunulan ürünler arasında keman telinin haricinde kemanı daha iyi yönetebilmek adına keman yastıkları da yer alır. Mydukkan keman yastığı performans esnasında kolaylık sağlayan bir aksesuardır. Kemanlar boyun ile omuz arasında konularak çalınan aletler olduğundan bu yastıklar keman ile birlikte kullanıldığında kaymaları önler. Keman çalarken kayma olasılığının yüksek olması bu yastıkların ne denli kullanışlı olduğunu gösterir. Ayrıca marka tarafından sunulan enstrüman kabloları da stüdyoda ya da sahnede ihtiyaç duyulan bağlantı gereksiniminin giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Enstrüman Gereçleri

Sunulan enstrüman gereçleri, sanatçılara ve bir müzik aletini çalmak isteyenlere konforlu bir kullanım sağlamaya yardımcı olur. Bu tür gereçler yeni başlayanlar için veya yoğun bir sahne performansına sahip olanlar için kullanışlıdır. Böyle gereçler müzik aletine adapte olmak ve ona hakim olmak konusunda müzisyenlere destek olur. Bu ürünlerden Mydukkan enstrüman askıları öne çıkan seçeneklerdendir. Klasik gitar veya elektro gitar gibi çalarken kontrol gerektiren aletlerde askılar kullanıcıların çalgılara hakim olmasına yardımcı olur. Marka tarafından sunulan askılar çalgılara göre değişkenlik gösterir. Bu askılar kullanıcıların kendilerine göre kolayca ayarlayabilecekleri aparatlara sahiptir. Böylece omuza asıldıklarında müzisyen tarafından sabitlenerek kolayca kullanılır. Klasik ve sade askıların yanı sıra desenli ve deri askılar da mevcuttur. Çeşitlere ulaşarak ürünleri inceleyebilir ve tarzınıza uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Askıların dışında müzik aletlerini taşımak ve onları muhafaza etmek için kullanılan kılıflar mevcuttur. Bu kılıflar çalgı aletlerinin sırtta taşınarak bir yerden başka bir yere götürülmesine olanak sağlar. Kılıflar ayrıca toz ve nem gibi negatif unsurların aletlerden uzaklaştırılmasına da katkıda bulunur. Enstrümanlar böyle kullanım kolaylığı sunan materyallerin yanı sıra bazı temizleyici maddelere de gereksinim duyar. Çalgı aletleri performans sergilerken parmakların teması sonrasında lekelenebilir ve tozlanabilir. Ayrıca bazı stüdyolarda fiş ya da bağlantı noktası gibi aletlerin bağlandığı kısımlarda toz ve lekeler de bulunabilir. Bunun için sunulan ürünler içerisinde temizleyici spreyler bulunur. Bu spreyler alet üzerindeki lekelerin çıkarılmasına, bağlantı noktalarındaki soketlerin temizlenmesine yardımcı olur. Bunların haricinde sunulan ürünler içerisinde müzik kalitesini artırmaya destek olan Mydukkan müzik market pedal gibi ürünler de mevcuttur. Ayrıca Mydukkan müzik market enstrüman kablosu gibi ek ürünlere de ulaşarak materyal ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Müzik Aletleri İçin Dijital Ekipmanlar

Müzik aletlerinden bazıları etkili bir performans sergileyebilmek için bazı dijital ekipmanlarla birlikte kullanılır. Bunlar genellikle ses çıkışının etkin bir biçimde sağlanması ve enstrümanın etkisini artırmak için kullanılır. Sahnede kullanılan bir elektro gitarın ses seviyesinin tüm dinleyiciler tarafından hissedilmesi için amfiler kullanılır. Tam adı amplifikatör olan cihazlar büyük toplantı salonlarında, sahnelerde, konferans salonlarında ve konser alanlarında kullanılabilen elektronik cihazlardır. Bunlar cihaz sesinin ve mikrofonun ses seviyesinin artırılması için kullanılır. Bu nedenle geniş alanlarda sıkça tercih edilen ürünlerdir. Sunulan ürünler arasından kullanımınıza uygun bir amfi belirleyerek performansınızı destekleyen ek bir aygıta sahip olabilirsiniz. Amfiler haricinde yine ses performansının artırılmasına yardımcı olan Mydukkan müzik market ses kartı seçenekleri de sunulan ürünler arasında yer alır. Bu cihazlar genellikle müzisyenler için olmazsa olmazdır. Onları kullanarak besteler yapabilir, yaratıcılığınızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Besteleme aşamasında akılcı bir çözüm olarak akla ilk gelen ürünlerden biri olan ses kartları, ev konforunda stüdyo kalitesinde kayıt yapmaya yardımcı olan cihazlardır. Bu cihazların üzerinde enstrümanlarınızı bağlayabileceğiniz soketler bulunur. Soketlere gitarınızı, bas gitarınızı takarak bestelerinizi yapabilirsiniz. Bazı ses kartlarında, kayıt işlemini kolaylaştırabilecek yazılımlar bulunur. Genel olarak smart tool olarak bilinen bu programlar, ses kaydı almanıza yardımcı olan kullanışlı unsurlardır. Ayrıca bu aygıtlar yüksek performanslı dönüştürücüler sayesinde dilediğiniz ortamda kayıt yapmanıza da destek olur. Ses kartının dışındaki ürünler arasında Mydukkan müzik market akort aleti de mevcuttur. Akort aleti genellikle metronom olarak bilinir. Keman, gitar, piyano, saz gibi telli çalgılarla birlikte kullanılan bu aletler beste aşamasında veya sahne aşamasında müzisyene destek olur. Ayrıca bunlar yeni başlayanlar için de ritim duygusunun gelişmesine yardımcı olan pratik cihazlardır.

Enstrümanları Destekleyen Harici Gereçler

Enstrümanları etkin bir şekilde kullanabilmek için onları bazı harici materyaller ile birlikte kullanabilirsiniz. Böylece müzik aletinizin materyal eksikliklerini giderebilir ya da onun daha konforlu bir hale gelmesine destek olabilirsiniz. Bazı çalgılar yapıları gereği birden çok bağlantı noktasından ve unsurdan oluşur. Bu nedenle gitar ya da keman gibi çalgıların aksine çok daha fazla ek aygıta ya da ek parçasına ihtiyaç duyar. Örneğin bateri gibi bir müzik aleti üzerinde taşıdığı davulların yanı sıra bateri çanlarına da sahiptir. Bu ögeler diğer enstrümanlar ile karşılaştırıldığında sayıca fazladır. Bu nedenle enstrümana özel bir bakım ve ek birimler gerektirir. Sunulan ürünler arasında baterilere özel seçenekler bulunur. Bunlardan biri bateri çanıdır. Diğerleri ise bagetlerdir. Bateri malzemelerini inceleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Müzikal performanslarda ya da müzisyenlerin orkestra eşliğinde sahne aldığı gösterilerde sıklıkla kullanılan ögelerden biri nota sehpasıdır. Nota sehpası müzisyenlerin notaları takip edebilmeleri ve daha rahat okuyabilmelerine yardımcı olan kullanışlı gereçlerdendir. Nota standı olarak da bilinen bu ögeler, müzisyenin sehpaya el ile temas etmeksizin üzerindeki notaları görmelerini sağlayan unsurlardır. Ayarlanabilen çeşitleri ile sahne performanslarının olmazsa olmazı haline gelen bu pratik standları satın alarak performans ritminin ve uyumunun artmasına katkıda bulunabilirsiniz. Mydukkan müzik market ürünleri arasında bulunan gitar pickguardları da müzisyenler ve müzik tutkunları tarafından ilgi gören materyallerdir. Bunlar bir çeşit kaplama malzemesidir. Genellikle elektro gitarlara uygulanan bu kaplama malzemeleri enstrümanlara daha popüler ve modern bir görünüm kazandırır. Özellikle gençler arasında kullanımı oldukça yaygın olan pickguardları satın alarak onları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca Mydukkan müzik market pedal crank gibi ürün seçeneklerini de inceleyerek birbirinden kullanışlı ek müzik aygıtlarına sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajlarıyla Müzik Ekipmanları

Mydukkan müzik market fiyat oranları ürünlerin cinsine ve adedine göre değişkenlik gösterir. Örneğin sunulan ürünler arasından elektro gitar ile keman birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Bunun dışında dijital müzik ekipmanları ile aksesuar fiyatları da birbirinden farklıdır. Ayrıca gitarlar için sunulan ek malzemeler de kendi özelinde farklı fiyatlara sahiptir. Gitar teli ile gitar teli seti arasında adet miktarından ötürü fiyat farkı vardır. Bunun dışında telleri etkin bir şekilde kullanabilmek için sunulan gitar penalarının fiyatlarıyla diğer aksesuarların fiyatları da birbirinden farklıdır. Pek çok ekipman ve aygıt seçeneği içerisinden ihtiyacınıza uygun bir ürünü seçerek alışveriş yapabilirsiniz. Klasik gitar, elektro gitar, ud, keman, ukulele gibi telli çalgıların yanı sıra Mydukkan müzik market klarnet, flüt, yanflüt, melodika, saksafon gibi üflemeli çalgıları da bulabileceğiniz ürün yelpazesini inceleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Bunların haricinde enstrümanlarınıza bakım yapmak için gitar bakım setine, temizlik spreylerine; ekipmandaki parça eksikliğini gidermek için ise akort düdüğü, pena, burgu takımı gibi ek ürünlere de ulaşabilirsiniz. Ürünler arasında telli çalgıların malzemeleri kendi özelinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Seçenekler arasında bulunan gitar eşiği, gitarlar için önemli bir parçadır. Gitar sapında bulunan bir oyuğa yerleştirilen eşiği ayarlayarak kalın ve ince tellerin doğru bir şekilde yerleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu parçada kalın tellerin bağlandığı kısım ince tellerin yerleştirildiği kısımdan daha yüksektir. Bu nedenle gitar eşiği notaların düzgün bir biçimde verilmesi noktasında önemli rol oynayan materyallerden biridir. Gitarlar için önemli olan bir diğer ürün ise burgu takımıdır. Burgularla gitar telleri daha gergin bir hale getirilir. Bu ve bunun gibi müzik ekipmanlarına dair birçok ürüne ulaşmak için Hepsiburada’ya göz atabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

Mydukkan’da Hangi Müzik Aletleri Bulunur?

Sunulan ürün türleri kendi içinde çeşitlilik gösterir. Müzik aletlerinin arasında keman, elektro keman, klasik gitar, akustik gitar, ukulele, elektro gitar, bas gitar, dijital piyano, mızıka, flüt, Mydukkan müzik market yanflüt, melodika, klarnet gibi müzik aletleri bulunur. Bir orkestranın önemli bileşenlerini barındıran ürünler içerisinde Mydukkan müzik market saksafon da yer alır.

Enstrüman Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Enstrüman alırken bütçenize göre bir ürün belirleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Örneğin elektro gitarla birlikte kullanılan Mydukkan müzik market amfi, pedal, kılıf, pena, askı veya ses kartı gibi ek unsurların da özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Mydukkan müzik market flüt gibi üflemeli çalgılar için de mahfaza, kılıf gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Müzik Aletlerine Nasıl Bakım Yapılır?

Müzik aletleri diğer materyaller gibi bakım ister. Bunlar Mydukkan müzik market ukulele gibi tek bir ögeden oluşabileceği gibi birçok ögenin bir araya gelmesinden de oluşur. Bu aletlere bakım yaparken oksidasyon hassasiyetine sahip spreyleri kullanarak bağlantı noktalarını, ekipman yüzeylerini hafifçe silebilirsiniz. Ayrıca Mydukkan müzik market melodika gibi çalgıların yüzeyini bunlarla temizleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

mydukkan müzik ...

Çok Satanlar

D'Addario EXL110 Elektro Gitar Teli (10-46)
D'Addario EXL110 Elektro Gitar Teli (10-46)
344
219,72 TL
ERNIE BALL PO 2223 ELEKTRO GİTAR TEL SET
ERNIE BALL PO 2223 ELEKTRO GİTAR TEL SET
114
201,97 TL
Musedo MT-40 Klipsli Metronom Akort Aleti
Musedo MT-40 Klipsli Metronom Akort Aleti
411
290,04 TL
Daddario Exl120 Nickel Wound, Super Light, 9-42 009-042 Takım Tel Elektro Gitar Teli
Daddario Exl120 Nickel Wound, Super Light, 9-42 009-042 Takım Tel Elektro Gitar Teli
245
224,72 TL
Kırlın IPCV-242B-3M-BK Enstrüman Kablosu (3m)
Kırlın IPCV-242B-3M-BK Enstrüman Kablosu (3m)
5
208,98 TL
Pitbull Strings Gold Series Gag 10-47 Sl Takım Tel Akustik Gitar Teli 10-47
Pitbull Strings Gold Series Gag 10-47 Sl Takım Tel Akustik Gitar Teli 10-47
30
241,34 TL
Pitbull Strings Gold Series Gcg Nt Takım Tel Klasik Gitar Teli
Pitbull Strings Gold Series Gcg Nt Takım Tel Klasik Gitar Teli
16
333,27 TL
Daddario EZ890 Akustik Gitar Teli
Daddario EZ890 Akustik Gitar Teli
140
182,26 TL
D'Addario EJ27N 4/4 Normal Tension Klasik Gitar Teli
D'Addario EJ27N 4/4 Normal Tension Klasik Gitar Teli
184
253,65 TL
Ernie Ball 2006 Extra Light 10-50 Akustik Gitar Teli
Ernie Ball 2006 Extra Light 10-50 Akustik Gitar Teli
73
210,33 TL
Pitbull Strings Venüs Series Vcg Nt Takım Tel Klasik Gitar Teli
Pitbull Strings Venüs Series Vcg Nt Takım Tel Klasik Gitar Teli
42
287,30 TL
Pitbull Strings Silver Series Seg 10-46 L Takım Tel Elektro Gitar Teli
Pitbull Strings Silver Series Seg 10-46 L Takım Tel Elektro Gitar Teli
40
168,93 TL
M-Audio Air 192|4 Ses Kartı
M-Audio Air 192|4 Ses Kartı
62
3690,47 TL
Pitbull Strings Silver Series Scg Ht Takım Tel - Yeni Seri Klasik Gitar Teli
Pitbull Strings Silver Series Scg Ht Takım Tel - Yeni Seri Klasik Gitar Teli
56
201,11 TL
Ibanez IEGS6HG Hybride Electric Guitar Strings Takım Tel Elektro Gitar Teli 009-46
Ibanez IEGS6HG Hybride Electric Guitar Strings Takım Tel Elektro Gitar Teli 009-46
7
145,80 TL
Madison Örgülü Kumaş Gitar Kablosu 3 Metre- Kırmızı Siyah Çizgili
Madison Örgülü Kumaş Gitar Kablosu 3 Metre- Kırmızı Siyah Çizgili
21
157,32 TL

En Çok Değerlendirilenler

Valencia VC204 Klasik Gitar
Valencia VC204 Klasik Gitar
755
2425,42 TL
Valencia VC204 Klasik Gitar
Valencia VC204 Klasik Gitar
755
2425,42 TL
Valencia VC204 Klasik Gitar
Valencia VC204 Klasik Gitar
755
2425,42 TL
Musedo MT-40 Klipsli Metronom Akort Aleti
Musedo MT-40 Klipsli Metronom Akort Aleti
411
290,04 TL
D'Addario EXL110 Elektro Gitar Teli (10-46)
D'Addario EXL110 Elektro Gitar Teli (10-46)
344
219,72 TL
Daddario Exl120 Nickel Wound, Super Light, 9-42 009-042 Takım Tel Elektro Gitar Teli
Daddario Exl120 Nickel Wound, Super Light, 9-42 009-042 Takım Tel Elektro Gitar Teli
245
224,72 TL
Valencia VC104T Sap Çelikli Naturel Klasik Gitar (Kılıf Hediyeli)
Valencia VC104T Sap Çelikli Naturel Klasik Gitar (Kılıf Hediyeli)
200
2205,48 TL
Valencia VC104T Sap Çelikli Naturel Klasik Gitar (Kılıf Hediyeli)
Valencia VC104T Sap Çelikli Naturel Klasik Gitar (Kılıf Hediyeli)
200
2205,48 TL
Valencia VC104T Sap Çelikli Naturel Klasik Gitar (Kılıf Hediyeli)
Valencia VC104T Sap Çelikli Naturel Klasik Gitar (Kılıf Hediyeli)
200
2205,48 TL
D'Addario EJ27N 4/4 Normal Tension Klasik Gitar Teli
D'Addario EJ27N 4/4 Normal Tension Klasik Gitar Teli
184
253,65 TL
D'Addario EJ49 Pro-Arte Normal Tension Klasik Gitar Teli
D'Addario EJ49 Pro-Arte Normal Tension Klasik Gitar Teli
171
379,09 TL
Pitbull Strings Silver Series Scg Nt Takım Tel Klasik Gitar Teli
Pitbull Strings Silver Series Scg Nt Takım Tel Klasik Gitar Teli
141
201,11 TL
Daddario EZ890 Akustik Gitar Teli
Daddario EZ890 Akustik Gitar Teli
140
182,26 TL
ERNIE BALL PO 2223 ELEKTRO GİTAR TEL SET
ERNIE BALL PO 2223 ELEKTRO GİTAR TEL SET
114
201,97 TL
Ernie Ball Po 2221 Elektro Gitar Tel Set
Ernie Ball Po 2221 Elektro Gitar Tel Set
96
201,97 TL
Daddario Ez910 Akustik Tel Set Light (.011) Z910
Daddario Ez910 Akustik Tel Set Light (.011) Z910
95
197,10 TL

4 ve 4+ Puanlı Ürünler

M-Audio Air 192|4 Ses Kartı
M-Audio Air 192|4 Ses Kartı
62
3690,47 TL
D'Addario EXL110 Elektro Gitar Teli (10-46)
D'Addario EXL110 Elektro Gitar Teli (10-46)
344
219,72 TL
Musedo MT-40 Klipsli Metronom Akort Aleti
Musedo MT-40 Klipsli Metronom Akort Aleti
411
290,04 TL
ERNIE BALL PO 2223 ELEKTRO GİTAR TEL SET
ERNIE BALL PO 2223 ELEKTRO GİTAR TEL SET
114
201,97 TL
Ernie Ball 2006 Extra Light 10-50 Akustik Gitar Teli
Ernie Ball 2006 Extra Light 10-50 Akustik Gitar Teli
73
210,33 TL
Pitbull Strings Silver Series Seg 10-46 L Takım Tel Elektro Gitar Teli
Pitbull Strings Silver Series Seg 10-46 L Takım Tel Elektro Gitar Teli
40
168,93 TL
Planet Waves PWS100 Gitar Askısı (Siyah)
Planet Waves PWS100 Gitar Askısı (Siyah)
50
194,17 TL
Jim Dunlop Fretboard 65 Ultimate Limon Yağı
Jim Dunlop Fretboard 65 Ultimate Limon Yağı
64
191,91 TL
Neutrik Np2Rx 1/4" Pipo Tipi Mono Jak Konnektör
Neutrik Np2Rx 1/4" Pipo Tipi Mono Jak Konnektör
5
282,68 TL
Jim Dunlop DAP1048 Phosphor Bronze Akustik Gitar Teli (10-48)
Jim Dunlop DAP1048 Phosphor Bronze Akustik Gitar Teli (10-48)
2
300,12 TL
Suzuki MCF1 Yan Flüt
Suzuki MCF1 Yan Flüt
15
11025,99 TL
Wagon Case 03 Serisi Elektro Gitar Taşıma Çantası
Wagon Case 03 Serisi Elektro Gitar Taşıma Çantası
5
864,93 TL
İmecemuzik Planetwaves Pws107 Gitar Askısı Dokuma Yeşil
İmecemuzik Planetwaves Pws107 Gitar Askısı Dokuma Yeşil
7
192,60 TL
Fox Fl110S Yanflüt (Gümüş)
Fox Fl110S Yanflüt (Gümüş)
24
5280,28 TL
Hosa 1/4' Ts (F) <-> Dual Rca (M) Y-Kablo
Hosa 1/4' Ts (F) <-> Dual Rca (M) Y-Kablo
1
192,78 TL
Thomastik Dominant 135 Keman Teli
Thomastik Dominant 135 Keman Teli
5
1576,69 TL
 1. Markalar A-Z
  1. İstanbul Mehmet
  2. D'Addario
  3. Evans
  4. Planet Waves
  5. İstanbul Agop
  6. Fender
  7. Ernie Ball
  8. Cort
  9. Promark
  10. Hosa
  11. Jim Dunlop
  12. Ibanez
  13. Daddario
  14. Vic Firth
  15. Vox
  16. Valencia
  17. Dean Markley
  18. Artec
  19. Squier
  20. Takamine
 2. Ürün Çeşidi A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. İndirimli Ürünler
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında

Satıcı Hakkında

Ticaret Ünvanı MYDUKKAN MÜZİK MARKET TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Kayıtlı E-Posta Adresi mydukkan@hs01.kep.tr

Mersis No 0723004167500016

Merkez Adresi İstanbul

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön