Enstrümanlarınızı daha rahat taşımanızı sağlayan, kullanımını kolaylaştıran ya da işlevselliğini arttıran enstrüman askıları, ihtiyacınıza ya da müzik aletinize göre farklı seçenekler ile beğeninize sunuluyor. Gitar, mızıka ya da trompet gibi farklı müzik aletlerinin ihtiyaç duyacağı farklı tasarımlardaki enstrüman askı modelleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilir, müziğe hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Parmakla ya da pena yardımıyla çalışan, en popüler telli çalgılardan biri olan gitarlar, kullanımlarını kolaylaştıran askıları ile rahatlıkla taşınabilir bir hale geliyor. Klasik, akustik, elektro, bas, perdesiz ya da lap steel gibi farklı gitar türleri için üretilmiş farklı askılıklar sayesinde, tatile çıkarken, arkadaşlarınızla buluşurken ya da festivallere giderken gitarınızı yanınızda götürebilir, şık ve tarz görünümleriyle gitar askılıkları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Damalı, düz renkli ya da farklı animasyon karakterleri ile hareketlendirilmiş modeller, tarzınıza göre de seçim yapma imkanı sunuyor. Gitarınızı omzunuzda daha rahat bir şekilde taşımanıza olanak sağlayan gitar enstrüman askıları, aynı zamanda gitar çalımını da çok kolay bir hale getiriyor. Birbirinden farklı modeller arasından seçiminizi yaptıktan sonra askı modelinizi gitarınıza monte edebilir, gitarınızın ağırlığını omuzlarınıza verebilirsiniz. Bu sayede bestelerinize ya da şarkılarınıza daha fazla konsantre olma imkanı sunan enstrüman askıları, ortaya benzersiz bir müzik ziyafeti çıkarmanızı amaçlıyor.

Gitarınızı kullanmadığınız zamanlarda, mola verdiğinizde ya da yalnızca gitarınızı sergilemek istediğinizde yardımınıza koşacak duvara askı aparatı, gitarınızı evinizin dekorasyonunun bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor. Hem müzik enstrümanınızın zarar görmesini hem de akorunun bozulmasını engelleyen duvara askı aparatı sayesinde güvenle müzik aletinizi muhafaza edebilir, her zaman elinizin altında ve çalmaya hazır bir halde tutabilirsiniz.

Çaldığınız müzik tarzına ya da kişisel giyim zevkinize göre seçim yapmanıza olanak tanıyan enstrüman askıları, farklı seçenekleri bir arada sunan geniş bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunuluyor. Rahatlıkla enstrümanınıza monte edebileceğiniz, klipsli aparatları sayesinde güvenli bir kullanım elde edebileceğiniz askılıklar arasından müzik enstrümanınız ile en uyumlu modeli seçebilir, arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize eşsiz bir müzik ziyafeti hediye edebilirsiniz.

Enstrüman Askısı Fiyatları

Genellikle profesyonel müzisyenler, mandolin ya da banjo enstrümanlarını çalanlar ya da eşsiz bir müzik harmonisi yakalamak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen mızıka boyun askısı modelleri, aynı anda birden fazla müzik aleti çalmanıza yardımcı olan özel tasarımıyla öne çıkıyor. Notaları çalmanız gerektiği anda enstrümanınızı kullanabileceğiniz, daha sonrasında kullanıma hazır bir halde boynunuzda tutabileceğiniz boyun askısı aparatı, farklı müzik aletlerini aynı anda çalarak bir orkestra gibi hareket etmenizi kolaylaştırıyor. Kullandığınız müzik aletine göre enstrüman askılıkları arasından seçiminizi yapabilir, işlevsel özelliklerinden yararlanabilir ve benzersiz melodileri kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz.

Ritim duygusu gelişmiş, müzik kulağı olan ve hayal gücünü sesler ile ifade eden bireyler için eşsiz bir iletişim kaynağı olan vurmalı çargıları, çok daha etkin bir şekilde çalmanıza yardımcı olan trumpet, müziğin ritmini doyasıya yaşamanızı amaçlayan enstrüman askıları ile eşsiz bir çalma deneyimini amaçlıyor. Tüm müzik aletlerine aynı anda hakim olmanızı ve ortaya farklı melodiler çıkarmanızı sağlayan askılık modelleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, ritmi sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Kişisel tercihlerinize, çaldığınız müzik türü ya da müzik aletinize göre dilediğiniz seçimi yapabileceğiniz müzik ekipman aksesuarları, kullanım amacınız ne olursa olsun, müzik aletinizi çok daha etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor. Tercih ettiğiniz enstrüman askısı fiyatları taşıma özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun modeli seçerek müzikle dolu zamanlarınızı daha rahat geçirebilirsiniz.

Enstrüman Askıları

608 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Fırsat Ürünleri
 3. Ürün Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Planet Waves
  2. Levy’s Leathers
  3. Ibanez
  4. Jim Dunlop
  5. Fender
  6. Stagg
  7. Airman
  8. Extreme
  9. Ernie Ball
  10. Rico Royal
  11. D'Addario
  12. Gibson
  13. Cort
  14. DiMarzio
  15. Perri’s Leathers
  16. Alice
  17. Meinl
  18. On-Stage
  19. Dean Markley
  20. Ghs
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483641/400276/411138/60006548
BAŞA DÖN