Delici özellikleriyle de öne çıkan vidalama aletleri; tamiratta vidalama yapmanın yanı sıra beton, ağaç, duvar ve buna benzer birçok alanda delme işlemi de yapmak üzere tasarlanmışlardır. Gerçek adı "breyz" olarak bilinen matkaplar, günümüzde teknolojiye paralel olarak, her geçen gün daha fazla gelişme göstermektedir. Akülü matkaplar da özellikle kablonun erişemediği her alana ulaşarak üstün performans imkanı sunarlar. Ayrıca, vidalama aletleri; darbeli , kömürsüz, manyetik ve darbesiz gibi çeşitlere de sahiptir.

Makita Akülü Vidalama

Matkap ve vidalama aletleri konusunda geniş ürün yelpazesine sahip olan Makita, teknolojinin nimetlerini de kullanıcılarına yansıtır. Kaliteye ve teknik donanımlara göre değişiklik gösteren vidalama aletleri, genellikle darbeli olmakla beraber kullanılan kaplama türlerine göre daha farklı alternatiflere de sahiptir. Darbeli vidalama aletleri, ses tiplerine göre farklılık gösterirler. Motor gücüne göre ses düzeyini azaltan matkap çeşitleri, kaba dişli vidaları sayesinde daha zor alanlarda bile yüksek performans sağlarlar. Kapasite açısından daha geniş kullanılabilen modellerin ayırıcı özelliklerinden birisi de yüksek germeli civatadır. Vidalama aletlerinin kapasiteleri, kullanım alanlarına göre de değişir.

Maksimum tork özelliği de ürün çeşitlerini etkileyen bir diğer kriterdir. Çift yalıtımlı olan bu türlerin değişken hız ayar özellikleri, büyük kolaylık sunmaktadır. Bu sayede kullanacağınız alanın tepkisine göre daha az veya daha çok güç uygulayabilirsiniz. Bu özellik, ideal hız sunarak batarya verimliliği üzerinde de tasarruf yapmanıza ortam hazırlar. Ayrıca, metal ön gövdesi ve 16 farklı tork ayar seviyesiyle ihtiyacınız olan tüm tamirat işlerini kısa sürede halledebilirsiniz. Çift yalıtım, anahtarsız mandren, fren sistemi, 3 vites özelliği ve sağ-sol devirleri Makita vidalama aletlerinin sahip olduğu diğer teknik donanımları arasındadır.

Makita Akülü Vidalama Fiyatları

Makita Akülü Vidalama Aletleri, teknolojiye uygun tasarımlarıyla modern formlarda bir estetik görünüm kazanacak biçimde üretilmiştir. Darbeli ve darbesiz çeşitleriyle geniş kullanım alanları bulunan matkapların verimlilikleri kaliteye göre değişir. Motor güçleri bakımından üstün performans gösteren profesyonel modeller, daha geniş bir kullanım alanı sunacak şekilde çok amaçlıdır. Devir ayarları ve otomatik durdurucu elektrik fren sistemleri, en çok dikkat çeken avantajları arasında yer alır. Teknik açıdan farklı özellikleri bünyesinde barındıran bu vidalama aleti çeşitlerinin hız ve verimlilikleri fiyatlarını da etkilemiştir.

Matkap çeşitlerinin verimliliğini etkileyen asıl unsursa volt gücüdür. Motora bağlı olarak performans gösteren modellerin bu güçleri, kullanım alanlarına son derece uygundur. Örneğin; 18 volt gücünde olan modeller, beton ve duvar gibi alanlarda kullanılırken 14 ya da 14.4 volt gücündeki çeşitler, daha hafif ve yoğunluğun olmadığı alanlarda üstün performans sağlarlar. Makita vidalama aletleri, elle tutulmaya uygun pratik modelleriyle oldukça ergonomik yapıdadır. Darbeli ve darbesiz birçok türe sahip olan pratik Makita modelleri, akülü özellikleriyle kablosuz kullanıma uygun olacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. Kapasiteleri ağaçta 13 mm., tuğlada 13 mm., ahşapta ise 38 mm. civarında güç sunar. Genellikle ağaç türlerinde daha fazla performans verimliliğine sahip oldukları için tüm mobilya alanlarına uygunluk gösterirler.

Makita Akülü Vidalama Seti

Vidalama aleti modelleri, inşaat alanında çalışanlar için daha fazla ihtiyaç duyulan gereçlerdendir. İnşaat işlerinde delme ve vidalamaya dair birçok işlemle daha sık karşılaşılır. O nedenle birçok başlık ve farklı güçteki alternatif vidalama aletleri, her zaman el altında olmalıdır. Makita, modellerini bu düşünceyle geliştirdiği için kullanıcılarına set halinde, aksesuarlarıyla birlikte satın alınabilecek vidalama aletleri de sunar.

Set dahilinde genellikle 2 veya 3 çeşit matkap aleti, akü, şarj etme cihazı ve birçok değiştirilebilir başlık yer alır. Set ürünlerini bir araya toplayan sert kapaklı malzeme çantası ise tüm vidalama setlerinde mevcuttur. Darbeli ve darbesiz türde olanlar set içerisinde bir arada bulunabildiği için çift aküyle beraber satışa sunulurlar. Bazı çeşitlerinde ayrıca çift şarj cihazı da yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Makita Akülü Vidalama Aletleri

101 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Ni-Cd Akülü Vidalamalar
Ni-Cd Akülü Vidalamalar
Şarjlı Tornavida
Şarjlı Tornavida
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Volt
Toplam 24 / 101 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/makita