İngiltere merkezli bir işletme olan Mamas & Papas 1981 yılında başladığı yolculuğunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede büyümeyi başarır. Türkiye ve dünyada önemli bir satış hacmine sahip olan marka ebeveynlerin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri ile önemli bir kitleye hitap eder. Fonksiyonel tasarımlarıyla ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Mamas & Papas aynı zamanda estetik görünüme de önem verir.

Mamas & Papas Seyahat Sistem Bebek Arabası Modelleri

Doğumdan itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz Mamas & Papas seyahat sistem bebek arabaları, çok yönlü tasarımları ile ön plana çıkar. Ebeveynlerin bebekleri ile zaman geçirmesini kolaylaştıran ürünler hem bebeklerin hem de anne ile babaların rahatlığı düşünülerek tasarlanır.

Hafif ve ergonomik tasarımları ile kolaylıkla taşıyabileceğiniz Mamas & Papas seyahat sistem bebek arabalarında ileti teknolojiden yararlanılır. Farklı model ve özellikte seçenekler sunan Mamas & Papas ürünlerini katlayarak aracınızın bagajında da taşıyabilirsiniz.

Her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz seyahat sistem modeller, değişik şekillerde kullanılabilen özelliktedir. Bebeğinizi dilerseniz kendinize çevirebilir, dilerseniz çevreyi izlemesi için ters döndürebilirsiniz. Kademeli diklik seviyeleri bulunan ürünleri dilerseniz tam yatar konumda kullanabilir, dilerseniz kaldırabilirsiniz. Tek elinizle hâkim olabileceğiniz Mamas & Papas seyahat sistem bebek arabalarının istediğiniz zaman kapatabileceğiniz yağmurlukları bulunur. Böylece hava serin ya da yağışlı olduğunda ürünün üzerini örterek çocuğunuzu hava şartlarına karşı koruyabilirsiniz.

Mamas & Papas Bebek Arabası Modelleri

Ebeveynlerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde tutarak tasarlanan Mamas & Papas bebek arabası modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünü kullanacağınız alan ve bütçenizi göz önünde bulundurup bazı püf noktalara dikkat ederek sizin için ideal modeli seçebilirsiniz.

 • Alacağınız Mamas & Papas bebek arabası modelinin koltuğunun ayarlanabilir olmasına özen gösterebilirsiniz. Böylece çocuğunuz daha rahat oturup yatması mümkün olur.
 • Bebek aramasının güneş ve yağmura karşı koruyan, istediğiniz zaman kolaylıkla açık kapatabileceğiniz bir tentesi olmasında fayda vardır.
 • Tercih edeceğiniz modelin rahatlıkla açılıp kapanmasına dikkat edebilirsiniz. Ayrıca katlanabilen ve az yer kaplayan modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Ürünün gelişmiş bir güvenlik sistemi olması son derece önemlidir. Farklı sıkılık derecelerine ayarlanabilen, bel ile omuzdan saran kemeri olan modelleri inceleyebilirsiniz.
 • Bebek arabasının yokuşlarda güvenle durması için fren sistemi olan modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Dayanıklı malzemelerden üretilen bebek arabalarını tercih etmek, çocukların güvenliği için oldukça önemlidir. Ancak dayanıklı malzemelerin ağır olması gerekmediğiniz aklınızda bulundurarak rahat taşıyabileceğiniz hafif modelleri satın alabilirsiniz.
 • Tercih edeceğiniz Mamas & Papas bebek arabasının 360 derece dönebilen tekerlekleri olması kullanım kolaylığı sağlar. Rahatlıkla hareket ettirebileceğiniz ve dönüşler esnasında zorluk çıkarmayan modeller bebeğinizle dışarıda zaman geçirmenizi kolaylaştırır.

Mamas & Papas Bebek Arabası Aksesuarları

İnovatif ürünleri ile ön plana çıkan Mamas & Papas bebek arabası aksesuarları, müşteri görüşleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan pek çok seçenek sunar. Çocuğunuzun güvenli ve konforlu seyahat edebilmesi için tercih edebileceğiniz fonksiyonel ve estetik ürünlerin başında bebek arabası şemsiyeleri gelir. Bebek arabasına kelepçe ile monte edilebilen şemsiyeler dayanıklı malzemelerden üretilir ve çocukların güneş ile yağmurdan korunmasına yardımcı olur.

Kış aylarında ekstra sıcaklık sunan Mamas & Papas tulumlar, bebek arabasına bağlanarak kullanılabilir. Yumuşak dolguları ile çocukların daha konforlu olmasını sağlayan ürünler, suya dayanıklı kumaşlar kullanılarak tasarlanır. Farklı büyüklüklere göre ayarlanabilen tulumları, yaz aylarında zemine serebileceğiniz yumuşak bir astara dönüştürmeniz mümkündür.

Bebek arabaları için tasarlanan Mamas & Papas baş destek yastıkları, çocukların baş ve boyunlarını korumayı amaçlar. Arkadan ve yanlardan destek sağlayan yastık sayesinde başı düşmeyen çocuklar, yolculuk esnasında daha rahat eder.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Mamas & Papas Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

21 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Mamas & Papas Bebek Arabası Pusetleri
  2. Kraft Bebek Arabası Pusetleri
  3. Chicco Bebek Arabası Pusetleri
  4. Yoyko Bebek Arabası Pusetleri
  5. Fisher-Price Bebek Arabası Pusetleri
  6. BeSafe Bebek Arabası Pusetleri
  7. Pierre Cardin Bebek Arabası Pusetleri
  8. BabyHope Bebek Arabası Pusetleri
  9. Kanz Bebek Arabası Pusetleri
  10. Sunny Baby Bebek Arabası Pusetleri
  11. Inglesina Bebek Arabası Pusetleri
  12. Britax Römer Bebek Arabası Pusetleri
  13. Maxi-Cosi Bebek Arabası Pusetleri
  14. Casual Bebek Arabası Pusetleri
  15. Elele Bebek Arabası Pusetleri
  16. WellGro Bebek Arabası Pusetleri
  17. Skip Hop Bebek Arabası Pusetleri
  18. Doona Bebek Arabası Pusetleri
  19. Playgro Bebek Arabası Pusetleri
  20. Tommybaby Bebek Arabası Pusetleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Taşıma Kapasitesi
 7. Kullanım Şekli
 8. Satıcı
 • Marka Mamas & Papas
DSACategoryId/2147483639/305668/mamaspapas
Başa dön