Hijyene özen gösterilen ev ve iş yeri gibi ortamlarda banyo, mutfak ve farklı yüzeylerin temiz tutulması son derece önem arz ediyor. Farklı etkilere sahip olan, genel veya bölgesel temizlik sırasında kullanılan temizlik ürünleri, toz ve kirleri arındırmakla beraber parlaklık ve güzel koku da sağlıyor. Geniş model yelpazesiyle dikkat çeken Marc temizlik ürünleri, ev ya da iş yeri temizliği sırasında kullanıcıların başarılı sonuçlar elde etmesini mümkün kılıyor.

Çok Yönlü Kullanıma Yönelik Temizlik Ürünleri

Marc tarafından sunulan çok yönlü kullanıma yönelik temizlik ürünleri, kolay ve hızlı bir şekilde tüm yüzeyler üzerine uygulanabiliyor. Tek malzemeyle birden fazla zeminin temizliğini gerçekleştirmek, zaman tasarrufunu da beraberinde getiriyor.

Temizlik ürünü seçenekleri arasında markanın aynı tipte modellerinden oluşan veya farklı modelleri bir araya getiren ürün setleri yer alıyor. Böylelikle kapsamlı temizlik yapmak isteyen kullanıcılara ihtiyaç duydukları tüm ürünler birlikte sağlanmış oluyor.

En sık kullanılan beyaz eşya çeşitlerinden biri olan çamaşır makinelerinin, periyodik olarak deterjan artıklarından ve kirlerden temizlenmesi gerekiyor. Markanın geliştirmiş olduğu çamaşır makinesi temizleyici ürünler, tüm kalıntıları gideriyor. Maksimum verimlilikte çalışır duruma gelen çamaşır makinelerinde çamaşırlar, daha hijyenik biçimde yıkanıyor.

Marc ürünleri, ferahlık verici çiçek, bitki ve ağaç aromaları sayesinde uygulandıkları alanda bulunan kötü kokuları ortadan kaldırıyor. Mis kokan yüzeyler, kapsamlı bir temizliği pekiştiriyor. Kokuyu ön planda tutan kullanıcılar için aroması daha yoğun olan parfüm ve deodorant katkılı ürün alternatifleri de bulunuyor.

Ahşap zeminleri temizlemek için özel olarak üretilmiş olan Marc ahşap temizleyici ürünler, temel görevlerinin yanı sıra uygulandıkları ahşap malzemeye bakım da yapıyor. Bu sayede temizlenen ve parlak bir görüntü elde eden ahşap zeminlerin ömürleri ciddi oranda uzuyor.

Yağ, Kireç ve Pası Söküp Atan Marc

  • Mutfaklarda yer alan ocak ve tezgahlarda yağ, kurumuş yemek artıkları ve yanmış kirlerin çıkarılması için geliştirilen Marc mutfak temizleyici ürün çeşitleri, etkin formülleri sayesinde zorlu lekeleri çıkarıp geride kalan izleri yok ederek temizliği kolay hale getiren çözümler sunuyor.
  • Banyo ve tuvaletlerde karşılaşılan kireç, pas ve sabun artığı, Marc banyo temizleyici ürünleri aracılığıyla etkili bir şekilde giderilebiliyor.
  • Kireç ve pas çözücü özellikli temizlik ürünleri, musluk, duş seti, klozet ve fayansların temiz ve parlak bir görüntüye kavuşması için kullanılıyor.
  • Markanın yüzey temizleyici ürünleri, temizlik sırasında zemine yapışmış olan inatçı kirlerin çabuk ve rahatça sökülüp atılması görevini üstleniyor.
  • Marc temizlik ürünleri, yapılan temizlik işlemlerinin sonrasında da etkilerini uzun süre devam ettiriyor ve temizlenmiş olan alanın parlaklığını koruyup hoş kokmasını sağlıyor.

Marc Ürün Özellikleri

Marc modelleri, 250 ile 2500 ml arasında değişen ürün seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor. Set olarak sunulan ürün seçeneklerinde ise ürün sayıları ve miktarları farklılık gösteriyor.

Kullanıcılar, yapacakları temizlik türüne göre toz, sıvı, krem ve sprey model alternatifleri bulunan Marc temizlik ürünleri içerisinden seçim yapabiliyor. Uygulanış şekilleri, ürün tipi doğrultusunda değişiyor. Ürünler, çamaşır makinesine konarak, yüzeye sıkılarak, alana sürülerek veya suyla karıştırılarak kullanılıyor.

Mikroplara ve bakterilere geçit vermeyen temizlik ürünleri, yemek yapılan, bulaşık yıkanan, yiyecek saklanan, yürünen, temas edilen, kişisel temizlik ve tuvalet ihtiyaçlarının giderildiği tüm yaşam alanlarına uygulanabiliyor.

Zengin ürün seçenekleri söz konusu olduğu için her modelin kullanım şekli, dozajı ve sıklığı aynı olmuyor. Doğru ve etkin bir kullanım gerçekleştirmek için ürünleri, talimatlarda belirtilmiş olduğu biçimde kullanmak fazlasıyla önem taşıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...