Modern dönem edebiyat eserlerini okumayı seven okurlar için oldukça ilgi çekici bir yayınevi olan Martı Yayınları, dünya genelinde milyonlarca okura ulaşmış önemli ve nitelikli eserleri Türkçeye kazandırıyor. Alanında uzmanlaşmış çevirmenlerin gerçekleştirdiği çevirilerle daha da kaliteli hale gelen sürükleyici romanlar, okuyucularına heyecanlı anlar yaşatıyor. Martı Yayınları'nın vizyonunda yer alan ve Türkçede henüz basılmamış olan kitapların Türk okurlara tanıtılması amacı da okuyucuların takdirini kazanıyor. Kitap konusu ile alakalı olarak özel bir şekilde hazırlanan kapak tasarımlarıyla kitabın içindeki dünya, kitabın dışına da yansıtılıyor. Birinci sınıf hamurdan üretilmiş olan kağıtlarla basılan Martı Yayınları kitapları, okuyucuların yırtılma ve kopma gibi problemlerle karşılaşmamasını sağlıyor.

Macera Romanları ve Fantastik Edebiyat Serileri

Genç okuyucuların da son derece çok okuduğu türlerden olan macera romanları ve fantastik edebiyat serileri alanında gerçekleştirdiği basımlarla öne çıkan Martı Yayınları, büyük bir okur kitlesine sesleniyor. Her zevke ve her okura hitap etmeyi başaran yayınevinin yüzlerce kitabı ile ufuk açıcı bilgiler öğrenilebiliyor, farklı diyarlarda maceralar yaşanabiliyor. Okul çağındaki çocuklara okuma aşkını kazandırmak için son derece yararlı olan fantastik edebiyat serileri, aynı zamanda çocukların hayal gücünü geliştiriyor. Bilim kurgu türünün de sınırlarını zorlayan fantastik edebiyat eserleri ile bambaşka dünyalarda bambaşka kahramanlar arasında yer alma şansı elde ediliyor.

Kişisel Gelişim Kitaplarıyla Hayata Hazırlık

Martı Yayınları'nın hem gençlere yönelik hem de iş hayatındaki çalışan okuyuculara yönelik olarak çok çeşitli konularda tüketicilere sunduğu kişisel gelişim kitaplarıyla özgüven ve stres yönetimi konusunda başarı yakalanıyor. Kişiler arası iletişim konusunda da okuyucularını geliştiren kişisel gelişim kitaplarıyla toplum, kültür gibi alanlarda da önemli kazanımlar elde ediliyor. Ebeveynler için özel olarak hazırlanan kitaplarla çocuk yetiştirme, çocuk psikolojisi gibi önemli konular hakkında bilimsel gerçekler öğrenilebiliyor. Daha bilinçli ebeveynlerle daha bilinçli çocukların yetişmesi için kendisine bir misyon edinen Martı Yayınları, ebeveynlere özel birçok kişisel gelişim kitabı yayınlayarak daha iyi bir toplum için çaba gösteriyor. Alanında kendisini ispatlamış ve dünya genelinde milyonlara ulaşmış olan uzmanların yazdığı bu kitaplarla kişisel gelişim alanında ilerleme katediliyor. 

Biyografik Eserlerle Sanatçıları Tanıma İmkanı

Önemli araştırmacıların kaleme aldığı sanatçı biyografileriyle tasarım, resim, müzik gibi birçok alanda eser vermiş ve sanat tarihinde kendisine yer edinmiş özel isimlerin hayat hikayeleri öğrenilebiliyor. Detaylı ve kronolojik olarak da hazırlanan baskılarla sanatçının çocukluğundan ve çevresinden başlayarak sanatçı olmasına uzanan yolda yaşadıkları, nasıl bir tarza sahip olduğu gibi konular keyifli bir şekilde okunabiliyor. Sanatçının verdiği eserler özel olarak incelenerek o eserin değeri daha iyi bir şekilde anlaşılabiliyor. Bestseller olarak ifade edilen ve dünya çapında en çok satılanlar arasına girmiş olan kitapları da okuyuculara sunan Martı Yayınları'yla Dünya Edebiyatı'na yakından bakılabiliyor.

Çocuklar İçin Eğlenceli ve Öğretici Kitaplar

Renkli çizimleri ve görsellere de ağırlık veren baskılarıyla çocukların ilgisini çeken kitaplar, küçük yaşlardan itibaren okuma sevgisinin kazanılabilmesi adına ebeveynlerin beğenisini alıyor. Çocuklarına onların yaşlarına ve hayal dünyalarına uygun kitaplarla okuma alışkanlığını kazandırmak isteyen aileler Martı Yayınları'nın çocuk kitapları serilerinden yararlanabiliyor. Farklı konulardan ve farklı yazarlardan beslenerek hayal dünyasını geliştiren çocuklar, gelecekte daha başarılı ve bilinçli bir birey olma yolunda ilerliyor. Çocuk kitaplarının yanı sıra çocuklar için boyama kitapları da hazırlayan Martı Yayınları, okuma yazmayı henüz öğrenmemiş olan çocukların kitaplarla ilişki kurmasını sağlıyor. Kaliteli baskılarıyla dikkat çeken boyama kitapları, verimli bir şekilde zaman geçirme imkanı oluşturuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Martı Yayınları

1710 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Kırtasiye / Ofis
Dijital Ürünler
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler