Marvel

1939 yılında, Timely Comics adıyla başladığı yolculuğunun nihai noktasında bugünkü adına kavuşan ve 1961 yılından itibaren, tüm dünyayı kasıp kavuracak çizgi roman serileri yayımlayan Marvel Comics, sayısız ürün ve medyaya ilham kaynağı olmayı sürdürüyor. Stan Lee ve Jack Kirby gibi çizgi roman dünyasında harikalar yaratan isimlerle çalışan Marvel markası, ilgili yayınlarda boy gösteren karakterlerle tanınırlığını daha da artırıyor. Ünü, çizgi roman sayfalarına sığmayıp; televizyon dizilerine, sinema filmlerine, dijital oyunlara, oyuncaklara ve daha nicesine yayılan süper kahramanlar, çocuk ve gençler kadar yetişkinlerin de hayal dünyasının unutulmaz birer parçası hâline geliyor.

Spider-Man’den Iron Man’e Sayısız Süper Kahraman Marvel’da

Marvel’ın, yüz milyonlarca insanı etkilemesini sağlayan unsurların başında, zaman içerisinde hikâyeleri daha kapsamlı anlatılan ve yaşadıkları maceralarla hem çizgi roman tutkunlarınca hem de yeni nesil medyalar aracılığıyla eğlenceli öyküler deneyimlemeye hazır kitlelerce sevilmesi geliyor. Süper kahraman fikrinden hareketle sıradan hayatları çeşitli şekillerde sıra dışı hâle gelen bireylerin ağırlıkta olduğu Marvel dünyasındaki pek çok isim, süper kahraman denildiğinde akla ilk gelen karakterler oluyor. Kötülerle mücadele ederken esprili kişiliğinden taviz vermeyen Spider-Man, İkinci Dünya Savaşı’nın süper askerlerinden olan ve özgürlüğün bekçisi şeklinde nitelendirilen Captain America, ölümün eşiğindeyken kendisine yapılan müdahaleler neticesinde bir süper kahramana dönüşen Iron Man gibi onlarca karakter, Marvel evreninde bulunuyor.

Çocukların, gençlerin ve hâlâ genç kalmayı başaran yetişkinlerin keyifle takip edebilecekleri çizgi romanlar, Marvel okurlarıyla buluşmayı sürdürüyor. Yayımlanan yeni serilerde, süper kahramanlar, birbirinden amansız kötülerle mücadelelere girişip iyiliğin ve barışın, dünyada devam etmesini sağlarken kötülerse ya tek başlarına ya da güçlerini birleştirerek Marvel kahramanlarına karşı ellerindeki tüm kozları oynuyor. Bu mücadele, çizgi roman sayfalarından çıkıp oyuncakların büyülü dünyasına da yansıyor. Marvel markasının iş birliği hâlinde olduğu dünyaca ünlü oyuncak üreticileri, çizgi diziler, animasyon serileri, sinema filmleri ve dijital oyunlardan hareketle Marvel kahramanlarının ve kötülerinin oyuncaklarını hazırlıyor. Yapımların temasıyla uyumlu olabilen oyuncaklardaki kahramanların fiziksel görünümleri, kullandıkları aksesuarlar ve kostümler, çeşitlilik gösterebiliyor.

Süper Kahramanlara Özgü Unsurlar Giyim Ürünlerinde

Her yaştan macera tutkununun, Marvel kahramanlarına olan ilgisi ve sevgisi, Marvel dünyasındaki süper kahramanlara özgü unsurların farklı ürün gruplarına yansımasına ortam hazırlıyor. Ayakkabı, tişört, kostüm gibi giysiler, ya doğrudan kahramanların görselleriyle ya da kahramanların kostümlerine uygun şekilde tasarlanıyor. Evinin her yanında, favori süper kahramanına ait ögeler görmeyi hedefleyen kullanıcılar ise ev dekorasyon ürünleri seçiminde Marvel markasından izler taşıyan çözümlere yatırım yapıyor. Süper kahraman hayranlarının tercih ettiği tematik ürünler arasında, kişisel bakım ürünleri de yer alıyor. Üzerinde süper kahramanların kendi görselleri ya da logoları bulunan parfümlerden deodorantlara, saç fırçalarından duş jellerine dek pek çok ürün, Marvel lisansı ile imal ediliyor. Böylesi ürünlerden bazıları kullanıcılara tek tek sunulabilirken kimisi ise set şeklinde hazırlanabiliyor.

Soru 1: Çocuğum için satın almayı düşündüğüm Marvel karakterli oyuncaklar, orijinal lisanslı mı?

Cevap 1: Marvel ile anlaşmalı olarak oyuncak üreten Hasbro tarafından sunulan oyuncakların tamamı, orijinal lisanslıdır.

Soru 2: Mini figür koleksiyonu yapıyorum, Marvel evrenindeki süper kahramanların ve süper kötülerin mini figürleri üretiliyor mu?

Cevap 2: İlgili karakterlerin hem büyük boy figürlerini hem de mini figürlerini bulabilirsiniz.

Soru 3: Marvel’ın klasik çizgi roman kitaplarını merakla takip ediyorum, Team-Up gibi serileri bulmam mümkün mü?

Cevap 3: Markanın yayımladığı eserleri tekli ya da ciltli seriler hâlinde bulabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Marvel

649 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yazar A-Z
 5. Basım Dili
 6. Boyut
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. Kelime Filtresi
Başa dön