Çizgi dünyasındaki karakterler çocukluktan itibaren pek çok yaş grubunun ilgisini çeker. Bazı karakterler belirli bir grup oluşturarak film ve çizgi romanlarda etkileşim halinde bulunur. Bu karakter grupları zaman zaman yaratıcılarının isimleriyle de anılır. Spiderman karakterinin de dahil olduğu pek çok kahraman Marvel şirketinin imzasını taşır ve bu isimle bilinir. Başlangıçta çizgi roman dünyası, alışılmadık ve beklenmeyen yeni bir sayı ile çalkalanmaya başlar. Yıllardır birbirlerine rakip olan iki dev firma, ortak imza ile yeni bir oluşuma adım atar. Biri DC Comics ve diğeri Marvel Comics’tir. Bu Marvel çizgi romanlar birbirleri ile ne kadar bir bütün olarak görünseler de o zamanlar dört sayı süren Marvel çizgi romanın başlığı DC ve Marvel şeklindedir ve bu yenilik iyiden iyiye okuyucusunu heyecanlandırır. O zamanlar bu romanın muhteşem kurgularla dolu bir Marvel çizgi roman seti olacağını kimse bilmez. İlerleyen dönemlerde seri pek çok kişinin hayranlıkla takip ettiği bir noktaya doğru ilerler. DC’nin birbirinden farklı özellikleri olan karakterleri ile çizgi roman Marvel karakterleri karşısında hepinizin bildiği üzere uzun zamandır süregelen bir savaş hakimdir. Siz de böylesine heyecan dolu bir çizgi roman arıyorsanız, kaçınılmaz olarak çevrenizden Marvel çizgi roman önerisi alırsınız. Günümüz teknolojisinde hâlâ kendinden söz ettiren ve DC figürü mü yoksa Marvel figürü mü sorularına cevap olan, sonunu tahmin edemeyeceğiniz bir serüven bulunur. Bu serüven heyecan düzeyi sürekli artarak devam eder. Hayranların ilgisi çok sayıda Marvel ürününün tasarlanmasına yol açar. Marvel ürünleri zaman içinde hayranlarını mutlu eden zengin çeşitliliğe ulaşır. Farklı ürün kategorileri arasında Marvel hayranlarının tarzına uygun seçenek sayısı oldukça fazladır. Bu ürün çeşitliliğine göz atarak kendi tarzınıza uygun seçeneğe ulaşmanız mümkün olur.

Marvel Serüveninin Hikayesi

Bu mücadele geçmişten beri gelen iyi ile kötü arasında var olan ve iyinin kazandığı eğlenceli, heyecanlı bir serüvendir. Biraz buna değinmek sizlere daha doğru bir izlenim bırakabilir. Biri DC, diğeri ise Marvel düzlemini oluşturan iki kardeş vardır. Bu kardeşler öyle güçlü varlıklardır ki; kurulu olan iki evrende onlardan başka onların karşısında durabilecek o muazzam güce sahip başka hiçbir karakter yoktur. Fakat bu muazzam güce sahip olmaları onlara bazı iyi şeyleri ve birbirlerinin varlıklarını unutturur. Milyarlarca yıl sonrasında Marvel serisinin devamlılık arz ettiği ve kurgunun devamı sebebiyle iki kardeş birbirlerinin varlığını tekrar hissetmeye başlarlar. Bir gün karşılaşan bu kardeşler güç arzusuna kapılıp zıtlaşırlar. Eğer figürler Marvel dünyasında kardeşler dövüşürse yarattıkları evren yıkıma uğrayacağından, çareyi bir şekilde kendi evrenlerinin karakterlerini savaştırmakta bulurlar. Başlattıkları dövüşlerin sonunda hangi evrende daha fazla yenilgiye uğrayan olursa, o evren yok olur. Aynı zamanda bazı güçlü karakterler sonsuza kadar dövüşse bile sonuç berabere olacağı için, bir saniyeliğine dahi olsa hareketsiz kalan ilk taraf dövüşü kaybetmiş sayılır. Bu durum, hayranları için de farklı bir dünyanın kapısını açar. Her sayısı çıktığı gün yok satan Marvel çizgi roman fiyatları da verdiği heyecan karşısında oldukça uygun sayılabilir. Marvel çizgi roman kitapları çok sayıda nefes kesici bölümden bir araya gelir. Bazı karakterler kimin üstün geleceğini gösteren bir takım işaretçiler edinirler. Bahsedilen işaretçileri Marvel figür seti ürünlerinde bulmanız oldukça kolaydır. Artık Marvel çizgi roman satın almak konusunda kararsız kalmak yerine, bu denli sürükleyici birden çok eserin var olduğu, eğlenceli ve bir o kadar düşündürücü çizgi roman serisinin keyifle tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Eğer Marvel çizgi roman önerileri arasında kararsız kalırsanız en başından başlamak kurguyu anlamanız için daha doğru olabilir.

Marvel Filmleri

Marvel filmleri denilince aklınıza belki Iron Man belki Kaptan Amerika ya da Örümcek Adam gelebilir. Marvel sinematik evreni yayınlarında görülen karakterlere dayanan ve Marvel Stüdyo tarafından üretilen hikâyenin geçtiği yer aslında bildiğiniz üzere kurgudan ibarettir. Yapım yeri ise Amerika Birleşik Devletleri’dir. Marvel serilerindeki her karakterin ayrı bir özelliği vardır. Onların birbirlerine ne için bağlandıklarını anlatan olay örgüleri, ön planda göstermeye çalıştıkları belli güçleri ve kişilik yapıları vardır. İnsanlar bu karakterlerin pek çoğu ile aralarında bir bağ kurabilir. Marvel filmlerinden sevdiğiniz süper kahramanda mevcut olan özellikleri taşıyan pek çok ürün, bu bağı kurmak isteyen kişiler için tasarlanır. Serinin sizi etkilediği bir karakterinin özelliklerini taşıyan ürünler ile kendinizi filmin içerisinde hissetmeniz mümkün olabilir. Sanki o an siz de oradaymış gibi hissedip o enerjiyle dolmak Marvel ürünleri sayesinde pek hayal gibi durmaz. Filmlerden kareleri evinize taşımak ve onlarla yaşamak isterseniz Marvel koleksiyon ürünleri sayesinde buna ulaşabilirsiniz. Kurmak istediğiniz küçük ya da büyük çaplı Marvel koleksiyon ürünleri adında bir aratma ile kısa bir sürede siparişinizi verip bu evreni işinize, evinize ya da zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz herhangi bir alana taşıyabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler sizin ve çocuklarınızın daha yaratıcı fikirler üretmelerine de imkan sağlar. Bu koleksiyon ürünlerine ulaşırken aynı zamanda bütçenizi de koruyabilirsiniz. Marvel figür fiyatları olarak bir araştırma yaptığınızda size ve bütçenize uygun hem lisanslı hem hesaplı ürünler olduğunu görebilirsiniz. Bununla birlikte dönemsel olarak yapılan kampanyaları takip edip, bu indirimlerden faydalanarak siz de içinize sinen uygun Marvel ürününe rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Marvel Karakter Figürleri

Artık yediden yetmişe herkesin bildiği Marvel karakterleri; yeri geldiğinde bir vazoda, bazen bir duvar kağıdında ya da aklınıza getirmekte zorlanacağınız çeşitli birçok üründe hayatın bir parçası olmuş durumdadır. Üstelik çocuklarınızın bir Marvel figür karakterine ulaşması da artık çok daha kolay hale gelir. Hemen hemen her yaşa hitap eden Marvel figürleri için uygun fiyatlı bir şekilde ve hızlıca Marvel figür ucuz ürünleri arasında arama yaparak göz atmanız halinde karşınıza çok çeşitli seçenekler çıkar.

 • Marvel figürlerinin fiyatları, farklı boyutlara ve birbirinden ilgi çekici işleve sahip olduklarından çeşitlilik gösterir. Ayrıca ürünlerin sağlamlığı açısından değerlendirmeyi, farklı Marvel hayranları yaptığından ürün yorumlarına da gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
 • Bu ürünlerde sıradışı seçenekler de yer alır. Örneğin; Iron Man figürü, sizin verdiğiniz komutu uygularken siz de gelişmiş teknolojinin tadını çıkarabilirsiniz. Marvel karakterleri ile bir arada yaşama fikri sizi de heyecanlandırıyor olabilir. Marvel figürleri kimi zaman sizin için birer ilham kaynağı olarak da dikkat çeker.
 • Bu ürünlerin çevre dostu olarak yapılması, sağlığınıza ve doğaya zarar vermemesi adına çok fazla girişimde bulunulması size biraz daha daha güven sağlayabilir.
 • Şu anda bilinen mevcut çok sayıda birbirinden gösterişli ve muhteşem özelliklere sahip karakter olduğunu bilinir. Bu karakterlerin tasarımlarına ait ürünleri size ait bir odada tavanınızda, masanızda ya da size ilham kaynağı olabilecek yerlerde bulundurabilirsiniz. Çünkü bu süper kahramanlara ulaşmak hiç de zor değildir.
 • Ayrıca bu karakterlerlerin güçlerini aldıkları ya da onlara daha fazla güç ve çeşitli benzersiz özellikler veren aksesuarlarını da temin edebilirsiniz. Örnek olarak Thor’un çekicini ya da Wonder Woman’ın bilekliğini ve daha birçok ürünü farklı markalar siz Marvel hayranlarına sunmaya devam eder.
 • Bu ürünler özellikle çocukların oldukça yoğun şekilde ilgisini çeker. Çocukların oyun kurgusu yapmasına ve hayal dünyalarını genişletmelerine de yardımcı olur.
 • Kendiniz dışında, sevdiğiniz biri için de hayranı olduğu süper kahraman serisine ait ürünleri, sıradışı ve şık hediye seçenekleri olarak değerlendirebilirsiniz. Böylece o kişinin ilgi duyduğu konuları dikkate aldığınızı göstermeniz de mümkün olur. Bu alanda farklı pek çok seçenek bulunur. Doğru ürüne ulaşmak için markaların kaliteli üretimlerine göz atabilir ve hem tarz hem de bütçe olarak size en uygun seçeneğe ulaşabilirsiniz.
Marvel Giyim Ürünleri

Günümüz teknolojileri size hem uygun fiyat hem de yepyeni tarzları rahatlıkla sunar. Bu sayede istediğiniz bir Marvel t-shirt modelini kolayca sipariş edip çok kısa sürede de teslim alabilirsiniz. Her yaşa hitap eden yenilikçi ve farklı tarza sahip Marvel giyim ürünleri birbirinden çeşitli kumaş türleri ile çocuklarınızın gözdesi olmaya adaydır. Fosforlu özellikleri ile dikkat çeken, suda renk değiştiren ürünleri ile sizlere aradığınızı bulmanızda kolaylık sağlar. Sevdiklerinizi mutlu etmeniz konusunda da bu ürünlerden faydalanmanız mümkün olabilir. Her bütçeye uygun ve geniş bir kitle tarafından sevilen bu Marvel tekstil ürünleri lisanslı bir şekilde satışa sunulur. Uzun ömürlülük konusunda da iddialı oluşu kullanıcılar tarafından artı puan alır. Marvel çocuk giyim ürünleri arasında farklı yaş gruplarına uygun tasarımlar yer alır. Tişört ve sweatshirt gibi giyim ürünlerinin yanında çocuklar için tasarlanmış kostümler de bulunur. Bu ürünler çocukların hayal dünyalarının gelişimine de katkı sağlar. Çocuklarınıza bu tür hediyeler ile sürpriz yapmanız da mümkündür. Marvel figür ucuzlukları gibi tekstil ürünlerinde de çeşitli kampanyalar yapılır. Marvel karakterleri iç çamaşırı kategorisinde de boy gösterir. Mesela bir spor atlette ya da bir boxerda bu figürleri bulmanız mümkündür. Marvel tekstil ürünlerinde hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı beden ölçülerinde ürün bulabilirsiniz. Bununla birlikte tekstil ürünleri için marka çeşitliliği de bir hayli fazladır. Farklı marka üretimlerinde renk ve tarz çeşitliliği de oldukça fazladır. Ayrıca ürünler farklı mevsim koşullarında kullanım da göz önünde bulundurularak hazırlanır. Kış aylarında sweatshirtler, yazın ise tişört tasarımları tercih edilebilir. Bu ürünlerde farklı kumaş özellikleri de kullanılır. Genellikle pamuk üretimli olan ürünler farklı mevsimlere uygunluk açısından tercih sebebi olur. Bu ürünler arasında kendi tarzınıza uygun farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Marvel Kırtasiye Ürünleri

Marvel kırtasiye ürünleri günümüzde hemen hemen her çocuğun kullanmak istediği ürünlerdendir. Okul ürünlerini Marvel filmlerinden sevdiği bir karakterle süslemek özellikle ilkokul çağındaki çocukların tercih ettiği bir durumdur. Marvel Spiderman figürlü kalemlik ya da Marvel kalem setleri ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Bu ürünler çocuklarınız için büyük mutluluklar sağlamanıza imkan tanır. Ek olarak Marvel etiketleri ile defterlerini süslemek de mümkün olur. Marvel ürünlerini sık kullandıkları eşyalarda görmek onlara mutluluk getirir. Aynı zamanda sevdikleri figürleri görmek motivasyonları üstünde de etkili olur. Hemen hemen her yaşa hitap eden bu Marvel kırtasiye ürünleri, farklı yaş gruplarından hayranlarının çok sevdiği ve kendine yakın gördüğü karakterlerle her geçen gün daha fazla çeşitlenmeye devam eder. Böylelikle motivasyonunuzu artıran ve modunuzu yükseltmenize yardımcı olan Marvel figürleri her an yanıbaşınızda masanızda sizlere eşlik edebilir. Marvel kahramanlarının yer aldığı ürünlerde lisanslı seçenekler bulunması güven sunar. Marvel figürlü defter, silgi, kalemtraş, çanta, kupa, matara, kurşun kalem ve uçlu kalem gibi seçenekler Marvel kırtasiye grubunda çeşitlilik sunar. Tüm bunlar ve daha fazlasının bulunduğu yenilikçi ürünlerin en az bir tanesi mutlaka sizin kullanım alışkanlıklarınız için uygun olur. Marvel kırtasiye ürünlerinin tasarımında kullanılan malzeme içerikleri özenle seçilir. Bu durum üzerinde çocukların sürekli kullandığı ürünler olmasının da etkisi büyüktür. Ayrıca kaliteli malzeme kullanımı yapılarak ürünler dayanıklı hale de getirilir. Kırtasiye kategorisinde yer alan ürünlerde farklı renk seçenekleri ve kahraman figürleri açısından da çeşitlilik bulunur. Ürünler hem erkek hem de kız çocuklar için ilgi çekici tasarımlarla şekillenir. Bu çeşitlilik seçim sırasında kendinize uygun ürüne ulaşmayı da kolaylaştırır.

Marvel Oyuncakları

Marvel karakterlerinin güçleri ve fiziksel özellikleri, cezbedici yönleri ile birleştiğinde bu oyuncakların tutkunları için vazgeçilmez bir hal alır. Her geçen gün yeni bir karakter veya özellik ortaya çıktığında bu karakter ne zaman Marvel oyuncağına dönüşür diye düşünmeye başlayan kişi sayısı oldukça fazladır. Sizler için hassasiyetle üretilen Marvel ürünleri her zaman yaş gruplarına uygunluk düşünülerek üretilir. Marvel figür oyuncak çeşitlerinin üretimine sağlık açısından da hassaslık sağlanır. Orijinal ürünlerin üretiminde kimyasal içeriklere yer verilmemeye özen gösterilir. Bu figürlerin sürekli gelişen dünyamızda teknolojik detaylar içermesi de mümkündür. Duvara yansıyan projeksiyon veya akıllı saat seçenekleri bu ürünler arasında sayılabilir. Özellikle çocuklar için saatte yer alan kahraman tasarımlarının varlığı havalı hissettirir. Üretimdeki zengin çeşitlilik yediden yetmişe her yaşa uyum sağlayan ve herkese mutluluk veren bu Marvel figürlerini yakınınızda bulundurma olanağı sunar. Bu ürünler doğaya zarar vermeden üretilmeye ve çevreci bir anlayış sergileyerek sizlere en hızlı yollarla teslim edilmeye çalışılır. Oyuncak çeşitlerinde şekil ve renk değiştiren ürünler de yer alır. Bu modeller çocukların ilgisini çekmek için de ideal bir form oluşturur. Farklı oyuncak gruplarında değişen özellikler yer alabilir. Bununla birlikte farklı boyutlarda oyuncak seçeneğine ulaşmak da mümkün olur. Harika Marvel figürlü oyuncaklara lisanslı bir şekilde sahip olabilir ve bunları çevrenizdeki sevdiklerinize alabilirsiniz. Marvel lisanslı ürünler sizlerin arama ve yorumlarındaki geri dönüşler sayesinde her geçen gün büyüyerek ilerleyen bu sektörde var olmaya devam eder. Bu kategoride yer alan ürünler sürekli güncellenir. Kendinizi hangi karaktere yakın hissediyorsanız o ürün grubu için özel arama yaparak farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz. Hepsiburada üzerinden detaylı arama yaparak ürünlerin kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Marvel Çizgi Roman Serisi Nasıl Okunur?

Marvel çizgi romanlarının ilk çıkış yılları 1940’a dek dayanır. Bu seride Conan kitaplarına rastlamak da mümkün olur. Marvel serisi kronolojik olarak okunabildiği gibi tamamen isteğe bağlı bir sıralamayla da okunabilir. Bununla birlikte pek çok kişi okumaya Avengers Dağıldı çizgi romanı ile başlamayı önerir.

Baskılı Marvel Ürünleri Nasıl Yıkanır?

Baskılı Marvel tişörtleri yıkamak için ters bir şekilde makineye atabilirsiniz. Makinede yıkama sıcaklığı maksimum 30 derece olarak önerilir. Eğer ütüleme işlemi yapacaksanız yine ters çevirip düşük bir sıcaklıkta bu işlemi yapabilirsiniz. Verilen bilgiler genel olmakla birlikte ürünün içerisindeki etiketi incelemeniz tavsiye edilir.

Marvel Oyuncaklar Kaç Yaş İçin Uygundur?

Oyuncaklar farklı yaş gruplarına uygun kategorilerle tasarlanır. Genellikle 4 yaş itibariyle üretim yapılır. Ürünlerin açıklama kısımlarında yer alan detaylı bilgileri inceleyerek doğru yaş aralığındaki ürüne ulaşmanız mümkün olur. Bu bilgiler arasında oyuncağın hangi koşullar altında saklanması gerektiğini ve kullanım kılavuzunu da bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Marvel

897 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi
 6. Cinsiyet
 7. Yazar A-Z
 8. Renk
 9. Basım Dili
 10. Boyut
 11. Yurt Dışından Ürünler
 12. Satıcı A-Z
 13. İndirimli Ürünler
 14. Hemen Al Sonra Öde
 15. Sepette Kampanyalı Ürünler
 16. Kelime Filtresi
Başa dön