Mastürbatörler

Mastürbatör

Censan gerçekçi fener masturbatör gerçekçi doku sağlayan bir üründür. Bu tür ürünlerde gerçekçi doku son derece önemlidir. Aynı zamanda ten yumuşaklığını sağlıyor olması da birçok kişi tarafından tercih edilmesini artıran bir durum olmaktadır. Farklı ten dokuları mevcuttur. Pürüzsüz ve farklı dokulardaki tenler üzerinden seçim yapılabilir. Ten rengi konusunda da farklı seçenekler bulunmaktadır. Farklı boyutlarda ki yapısı sayesinde çok fazla kişinin ihtiyacına yönelik boyutları bulunur. Bu sayede ihtiyacı olan birçok kişinin alabileceği bir ürün niteliği taşır. Ebatlar ortalama olarak uzunluk açısından 14,5 santim kadar olmaktadır. Bu uzunluk ürün seçimine göre değişkenlik gösterebilir. Genişlik ise 7,5 santim kadar olabilir. Ortalamalar bu şekilde olsa da farklı boyutları mevcuttur. Ürünleri satın alırken paketin içerisinde farklı kombinasyonlar söz konusudur. Üründe kullanılan materyalin kalitesi dolayısıyla herhangi bir sağlık sorunu oluşturma riski en aza indirgenmiştir. Bu sayede sağlık açısından herhangi bir sorun ortaya çıkarmayacak ürünler olarak bilinir. Farklı modelleri olan ve farklı cinsiyet için uygun olan mastürbatörler mevcuttur. Ürünlerin dokusu ve yapısı dolayısıyla gerçekçi bir ten hissiyatı vermektedir. Kullanım sırasında rahatlık açısından orijinal ten dokusuna yakın bir his önemlidir.

Suni Oral Mastürbatör

Suni oral mastürbatör gerçekçi bir ten dokusuna sahiptir. Gerçekçi bir deneyim açısından ten dokusu özelliklerinin gerçeğe yakın olması gerekir. Doğru renklerin seçilmesi gerçekçi bir deneyim için önemlidir. Ten renginin doğru bir şekilde seçilmesi, gerçekçi bir görünüm sağlar. Bu sayede kullanıcılar kullanım esnasında rahatsız olmaz. Daha sonrasında istenen bölgelerin doğru belirlenmesi son derece önemli olmaktadır. Tenin en çok fazla görünen bölgeleri, öncelik verilen bölgeler olarak belirlenmelidir ve daha fazla ayrıntı verilmelidir. Aynı zamanda gölgelendirmeler gerçeğe yakın olması için detaylı yapılmalıdır. Daha çok dışarıya doğru olması gereken bölgeler daha aydınlık renkler ile renklendirildiği bilinmelidir. Daha karanlık ve koyu görünen bölgeler ise koyu alt tonlu renkler ile renklendirilmesi gerekir. 

Tenin dokusunu oluşturmak için, özel teknikler ve araçlar kullanılabilir. Derinin yüzeyindeki kabarcıkları, çizgileri veya çatlakları yansıtmak için yapılır. Bu durum gerçeğe yakın bir doku oluşturmak için önemli bir detaydır. Aydınlatma ve gölge eklenmesi mastürbatör yapımında kullanılabilir. Tenin doğal aydınlatması ve gölgeleri, gerçekçi bir görünüm sağlar. Bu sayede ürünler renk farklılıklarıyla daha gerçekçi bir görünüme sahip olabilir. Mastürbatör, cinsel isteklerinizi tatmin etmek için kullanılan bir cinsel aletidir. Genellikle, mastürbatörler, penisinizi saran bir kabuk içinde bulunan bir motora sahiptir. Motor, penisinizi titreşimlerle masaj eder ve bu titreşimler cinsel zevk ve tatmin sağlar. Suni oral mastürbatörler, genellikle, kullanımı kolay ve kullanımı konusunda kullanıcı dostu olan kontrol paneli ile donatılmıştır. Kontrol paneli, titreşimlerin hızını ve şiddetini ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, bazı mastürbatörler, ses efektleri veya ışık efektleri gibi ekstra özellikler içerir.

Kalp Boğumlu Anal Plug

Mastürbatör, cinsel istekleri tatmin etmek için kullanılan bir cinsel aletidir. Genellikle, Kalp boğumlu anal plug mastürbatörler, penisi saran bir kabuk içinde bulunan bir motora sahiptir. Ürün, penisinizi titreşimlerle masaj eder ve bu titreşimler cinsel zevk ve tatmin sağlar. Mastürbatörler, genellikle, kullanımı kolay ve kullanımı konusunda kullanıcı dostu olan kontrol paneli ile donatılmıştır. Kontrol paneli, titreşimlerin hızını ve şiddetini ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, bazı mastürbatörler, ses efektleri veya ışık efektleri gibi ekstra özelliklerle donatılmıştır. Kalp boğumlu anal plug üretiminde gerçekçi dokuya yakın bir izlenim önemlidir. Bu sayede kullanım açısından daha fazla tercih edilen bir yapı oluşturulur. Gerçekçi ten dokusu, görsel açıdan gerçekçi görünen bir yüzey yaratmak için uygun malzemeler ve yöntemler kullanılarak elde edilir. 

Ten dokusunun gerçekliğini artırmak için, renklerin birbirine geçişli olarak kullanılması önemlidir. Bu, tenin görüntüsünün daha gerçekçi ve doğal görüneceği anlamına gelir. Aynı zamanda, tenin çizgileri ve kalınlığı, ışık ve gölgelerin görüntüsüne göre değişebilir. Bu gibi özellikler Kalp boğumlu anal plug üretiminde önemli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra mastürbatör üretiminde ten dokusunun gerçeğe yakın olması için renkler haricinde dokunun da üretildiği malzeme oldukça önemlidir. Ürün üretiminde gerçekçi bir doku için kaliteli materyaller tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra sağlık açısından sorun teşkil etmemesi adına da hijyenik bir kullanım gerekmektedir. Ürünlerde kullanılan malzeme hijyenik ve kaliteli olarak tercih edilmelidir. Bu sayede kullanımı sonrasında temizlik de kolaylaşır. Ürünlerin kaliteli dokuları dolayısıyla rahatlıkla temizlenebilmesi söz konusudur. Böylelikle sağlıklı ve hijyenik bir kullanımı söz konusudur. Bu tarz cilt ile temas halinde olan ürünlerin hijyenik materyallerden üretilmesi önemlidir. Materyaller hijyenik olmanın yanı sıra kolay temizleniyor olabilmeli. 

Mini Cep Mastürbatör 

Mini cep mastürbatör son derece ergonomik yapıya sahip bir üründür. Boyutları dolayısıyla kolaylıkla taşınabilir. Mastürbatörler gerçekten dokusuyla uyumlu üretilmelidir. Bunu nasıl sebeplerinden biri kullanıcılara gerçekçi bir deneyim yaşatabilmektir. Ürünlerde gerçek dokusu deneyimi elde etmek için, öncelikle ürünün kalitesini ve özelliklerini iyi değerlendirmek gerekir. Ürünün kalitesi, ürünün kullanımının ne kadar kolay ve kullanışlı olduğunu, ürünün ne kadar dayanıklı olduğunu ve ürünün ne kadar kullanışlı olduğunu gösterir. Mastürbatör alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ürünlerin kolay temizlenebilir olmasıdır. Bu sayede kullanım sonrası kolaylıkla temizlenir ve tekrar kullanılabilir. Ürünlerin herkese uyum sağlaması açısından farklı boyutları ve türleri bulunmaktadır. Mini cep mastürbatör de farklı boyutlardan birine örnektir. Boyutu dolayısıyla kompakt ve ergonomik bir üründür. 

Ürünün mini olmasının yanı sıra gerçekçi bir doku olması da artılarından biridir. Daha gerçekçi bir kullanım için ürünler özel ve kaliteli materyallerden üretilmiştir. Bu sayede hem güvenli bir kullanım hem de daha sağlıklı bir tatmin sağlar. Ürünler tutuş kolaylığı sağlayacak bir formada üretilmiştir. Ten hissiyatını bire bir sağlamak adına kullanılan dokudaki pürüzler de gerçeğe son derece yakındır. Yumuşak bir dokuyla birlikte rahat bir deneyim sağlanmaktadır. Mini cep mastürbatör sadece ılık suyla durulanmalıdır. Kurutulup herhangi bir temizleme malzemesi kullanılmadan tekrar kullanıma hazırlanabilir. Görünüm be dokusu neredeyse gerçekten farksızdır. Bu sayede gerçeğe yakın bir deneyim sağlar. Gerçek kalıplar baz alınarak tasarlanmış olan bu ürünler birden fazla kez kullanılabilir. Mini cep mastürbatöre, el ile son derece kolay bir şekilde yön verilebilir. Bu ürün el ile kullanılabilir yapısı sayesinde kolaylıkla hakimiyet kurulabilir bir alettir. Elastik yapısı sayesinde gerçekçi bir kavrama ya da doygunluk sağlayabilir. Ürünlerin ucundaki yapısı sayesinde extra etkili bir kullanım sağlar.

Mastürbatör Fiyatları

Mastürbatör fiyatları ürünün boyutuna, dokusunu ve ağırlığına göre değişkenlik gösterir. Kimi kalıplar daha fazla fonksiyonu beraberinde bulundurur. Bu durum da fiyatların artması üzerinde etkilidir. Ürünlere göre ağırlıkları farklılık gösterir. Daha büyük bir yapıya maket haline getirme gibi farklılıklar söz konusu olduğunda ağırlıklar da değişkenlik gösterir. Orantılı bir şekilde fiyatları artar. Ayrıca ürünleri doku kalitesi de fiyatlarında değişkenlik gösteren bir etkendir. Dokusu ne kadar gerçeğe yakın olursa o kadar gerçek bir deneyim sunar. Ayrıca ağırlık da gerçek ağırlıklara yakınsa daha orijinal bir hal alır. Mastürbatör fiyatlarında etkili olan bir diğer durum da ürünün dokusundaki kalitedir. Gerçek hissiyatı verecek kalitede oldukça fiyatlarda doğru orantılı bir şekilde değişkenlik söz konusudur. Ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapan bir diğer durum da aynı ürünüm farklı boyutları olmasıdır. Boyutların eni ya da boyu değiştikçe ve arttıkça fiyatlar da doğru orantılı bir şekilde artış gösterir. 

Mastürbatör Fiyatı

Mastürbatör fiyatlarında değişkenlik gösteren birçok etken söz konusudur. Etkenlerin değişkenlik göstermesi ile birlikte ürün içerikleri de değişir. Bu değişen faktörleri örnek olarak ürünün çeşidinden bahsedilebilir. Bunun yanı sıra mastürbasyon ürünlerinin boyut farklılıkları söz konusudur. 20 santim civarında uzunluklar farklılık göstermektedir. Harici kullanılan materyalin kalitesi arttıkça fiyatlandırma da artmaktadır. Daha rahat bir kullanım ve sağlık açısından sorun olmayacak şekilde ürün içeriği tercih etmek gerekmektedir. Kullanım açısından el ile hakimiyet kurabilmek ürünler için önemli bir fonksiyondur. Bu sayede rahat kullanarak daha odakta kalıp mastürbasyon yapılabilir. Ürünlerin bütün bedeni baz alarak üretilmiş versiyonları söz konusudur. Çok daha detaylı ve ince işçiliğin söz konusu olduğu ürünlerde de ciddi bir fiyat farkı vardır. 

Ürünlerin çeşitleri ile birlikte fiyat aralıkları da çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca geniş ürün yelpazesi sayesinde birçok farklı kullanıcı için de uygun nitelikte ürünler marka bünyesinde bulunmaktadır. Mastürbatör fiyatı, mastürbatör kalitesine, ağırlığına, kullanılan materyaline göre değişkenlik gösterir. Ürünlerde kullanılan materyalin yapısıyla birlikte kullanım ömrü de artar. Mastürbatörlerin kalitesi arttıkça ürün fiyatı da artar. Mastürbatör markasına ve satın alınan ürün miktarındaki değişikliklere göre de farklılaşır. Özellikleri arttıkça fiyat da doğru orantılı artacaktır. Markaların kendi ürünleri arasındaki fiyatlar arasında da farklılıklar gösterir. Satın alınan miktar arttıkça, fiyatlar da değişir. Marka birçok farklı ürün niteliğine sahip mastürbatörü bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede fiyat aralığı son derece geniş olmaktadır. Uygun ve pahalı ürünler arasındaki fiyat farkı oldukça yüksektir. Bu sayede daha çok fonksiyon ve bölge içeren ürünler daha yüksek fiyatlı bir fiyatlandırmayla piyasaya sunulmaktadır. Kompleks yapılar pahalı kategoride sınıflandırılabilir. Daha basit ve az bölge içeren ürünler ise çok daha makul fiyatlara satılmaktadır. Bu sayede mastürbatör ürünlerine ihtiyaç duyan herkes kendi bütçesine göre uygun alet satın alabilir. Ayrıca marka bünyesindeki ürünler piyasayla kıyaslandığında uygun fiyatlandırmaya sahiptir. 

Mastürbatör Fiyatları Neye Göre Değişkenlik Gösterir?

Mastürbatör fiyatları, ürünün kalitesine, özelliklerine, markasına ve satın alınan miktara göre değişkenlik gösterir. Kaliteli materyal kullanılan mastürbatörlerin fiyatları daha normal ürünlere göre yükseklik gösterir. Özellikleri arttıkça fiyat da doğru orantılı olarak artacaktır. Markaların kendi ürün fiyatları arasında da farklılıklar söz konusudur. Satın alınan ürün miktarı arttıkça, fiyatlar da totalde artacaktır.

Mastürbatör Ağırlıkları Neye Göre Farklılık Gösterir?

Mastürbatör ağırlıkları, kullanıcının konforu veya isteğine göre değişebilir. Bazı kullanıcılar, daha hafif bir ağırlık tercih ederken, diğerleri daha ağır bir mastürbatör ister. Ağırlık, kullanıcının konforu veya isteğine göre değişebilir. Ayrıca, ağırlık kullanıcının cinsel performansının ne kadar iyi olacağına da bağlıdır. Kullanıcıyla alakalı farklılıklar olur.

Mastürbatör Ürünleri Neye Göre Seçilmelidir? 

Ürünleri birbirinden farklılaştıran birçok etken söz konusudur. Örneğin mastürbatörün boyutu, ağırlığı ya da kulanım fonksiyonları fiyatlarda değişiklik gösterir. Bunun yanı sora kullanılan materyal de son derece önemlidir. Materyalin kaliteli olması beraberinde ürünün gerçek bir hissiyat vermesini sağlar. Ayrıca materyaller kaliteli olduğu içim sağlık açısından daha uygun ürünlerdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mastürbatör Fiyatları

5245 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 5245 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?