Mastürbasyon kişilerin cinsel ihtiyaçlarını kendi kendilerine gerçekleştirdikleri eylem olarak adlandırılıyor. Cinsel ihtiyaçlarını bir partnerle gerçekleştiremeyen veya kendi fantezilerini hayal kurarak yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bu uyarma yöntemi öz doyurum olarak da açıklanabilir. Latin dillerinde elle rahatsız etmek anlamına gelen mastürbasyon, kişinin rahatlamasına ve cinsel ihtiyaçlarını kendi kendine gidermesine yardımcı oluyor. Araştırmalara göre erkeklerin tamamına yakını kadınların ise dörtte üçlük kısmı hayatlarının bir döneminde mastürbasyonu deniyor. 

Mastürbatör Nedir?

Erkeklerin cinsel ihtiyaçlarını tatmin etmek için kullandıkları ürünlere mastürbatör adı veriliyor. "Mastürbatör nedir" diye soranlara kısaca mastürbasyon aleti diye tanımlanan ürünler, kendi kendini tatmin edebilmenin yanında cinsel hayatını renkli ve keyifli hale getirmek isteyen çiftler tarafından da tercih ediliyor. Geliştirilmiş fonksiyonları ile pek çok ihtiyacı karşılayabilen mastürbatörler cinsel destek ürünleri olarak sıklıkla tercih ediliyor. Nitelikli ürünlerle cinsel haz üst seviyeye taşınırken, zevkli anlar geçirmenin de yolu açılıyor. Verimli kullanımları ile etkili bir his sunan gereçlerle en iyi cinsel mastürbasyon deneyimini yaşamak mümkün oluyor. 18 yaşından büyük erkeklerin kullanabileceği ürünlerin kaliteli olanlarının tercih edilmesi cinsel hijyen ve uzun süreli kullanım için önem taşıyor. Mastürbatörleri kullandıktan sonra iyice temizlemek ve vücuda alerji yapmayan yapıda ürünler kullanmak daha iyi bir deneyim için olmazsa olmaz özelliklerden oluyor. Yapay veya realistik vajina olarak bilinen mastürbatör çeşitleri gerçeklik hisleri ile hem ülkemizde hem de dünyada sıklıkla tercih ediliyor. Suni vajina çeşitleri olarak adlandırılan yapay vajinalar ise kolay kullanımları ile öne çıkıyor. Vajina görünümleri ile etkin bir his özelliği sunan ürünler pek çok erkek tarafından tercih ediliyor.

Mastürbatör Fiyatları

Realistik vajina çeşitleri gerçek ten dokusuna yakın bir malzeme ile hazırlanmış olup birebir gerçek deneyim üzerine tasarlanmış ürünler olarak dikkat çekiyor. Geniş tünel hacmi ile pek çok erkeğin penis boyu ile uyumlu yapıda üretilen modeller rahat kullanımları ile sıklıkla tercih ediliyor. Özel tırtıklı yapıları ve haz artıran tasarımları bu ürünleri elverişli hale getiren detaylar arasında yer alıyor. Temiz bir şekilde yıkanıp muhafaza edildiğinde uzun süreli bir kullanım imkanı sunan realistik vajinalar erkeklerin renkli maceralara adım atmasını sağlıyor. %100 cilt dostu malzemeler kullanılarak tasarlanan modeller sağlığı tehdit eden zararlı bir madde içermiyor. Bazı modeller içerisinde bulunan titreşimli toplar orgazma daha kolay ulaşmayı sağlayarak erkeklere iyi bir deneyim vadediyor. Kumanda ile ayarlanabilen titreşim modları ile özgür ve eğlenceli bir mastürbasyon keyfi mümkün oluyor. Hava pompalı otomatik mastürbatörler ise yüksek kalite yumuşak silikon tasarımları, tahrik edici iç yüzeyleri ve güçlü vantuz özellikleri ile harika bir mastürbasyon için ideal ürünler oluyor. 145 derece ayarlanabilen aletler multi fonksiyonel panel ile kolayca yönetilebiliyor. Şarj aleti yardımıyla hızlıca şarj edilebilen modeller pratik bir kullanım imkanı sunuyor.

İnce tırtıklarla şekillendirien 3D mastürbatörler ise kullanım sırasında yoğun bir his yaşamak için tercih edilebiliyor. Sarmalayıcı ve kusursuz yapıları ile yumuşak bir his arayan erkeklere hitap eden ürün kullanıcıları ideal bir deneyime taşıyor. Mastürbatör seçerken ürünlerin orijinal olmasına özen göstermek gerekiyor. Orijinal olmayan ürünler sağlığa zararları yanında niteliksiz bir kullanıma neden oluyor. Mastürbatör fiyatları ürün özellikleri ve kullanım opsiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Tek kullanımlık ürünler daha uygun fiyatlara sahip oluyor. Uzun süreli kullanım imkanı sunan ve birçok özellik ile yoğun bir tatmin hissi sağlayan ürünler ise görece daha yüksek fiyatları ile dikkat çekiyor.

Mastürbatör Fiyatları

157 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Censan
  2. TENGA
  3. Xise
  4. Pretty
  5. Lovetoy
  6. Lovetoys
  7. Shequ
  8. Baile
  9. Fleshlight
  10. Spider-man
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
DSACategoryId/60001547/2147483633/80381011/80381015
BAŞA DÖN