Eğitim ve kültür alanında topluma üstün bir hizmet sunmak hedefi ile 2014 yılında yayın hayatına başlayan Mavi Çatı Yayınları, ortaya çıkardığı kaliteli ürünler ile dikkat çekiyor. Kurulduğu ilk günden bu yana çalışmalarına aralık vermeden devam eden kuruluş; onlarca güncel kitap,klasikler, çocuk kitapları gibi farklı türlerde yayınları piyasaya sürerek kendini geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyor. Kaliteli kitapları uygun fiyatlar aracılığı ile okuyucu ile buluşturan yayınevi, herkesin okuduğu bir dünyanın gökyüzü olarak tasvir edilen ismi ile de oldukça ilgi görüyor. Mavi Çatı Yayınları yaklaşık beş yıldır hız kesmeden sürdürdüğü çalışmaları ile kütüphanelerdeki yerini almaya devam ediyor.

Dünya Klasiklerini Mavi Çatı Farkı İle Okuyun!

Dünyaca ünlü yazarların yüz yıllar boyunca ilgi görmüş ve bugün değerini hala yitirmemiş eserlerini Mavi Çatı Yayınları aracılığı ile okuma fırsatına sahip olabilirsiniz. İyi çeviriler ve kaliteli baskıları ile Dünya klasikleri serisinin en güzel örneklerini kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Kafka'dan, Stephen Zweig'e; Halil Cibran'dan Rus Edebiyatının babası sayılan Gogol'a kadar uzanan bu büyük yazarlar geçidinde Mavi Çatı Yayınları'nın farkını keşfedip kendinize okuma ziyafeti çekebilirsiniz. Modası ve kıymeti asla eksilmeyecek olan bu eserlerin iyi çevirilerini bulabileceğiniz gibi kitapların İngilizce versiyonlarını da Mavi Çatı Yayınları bünyesinde bulmanız mümkün. Böylece İngilizcenizi geliştirirken bazı yazarları ana dillerinde okuma fırsatına da kolayca erişebilirsiniz. Dünya klasiklerini teker teker ya da setler halinde edinebilirsiniz. Mavi Çatı Yayınları ekibinin büyük bir özen ile hazırladığı ve okuyucunun beğenisine sunduğu bu eserler sayeside kültür seviyenizi yükseltebilir; anlaşılabilir çeviri ve en başarılı editör çalışmaları ile iyi kitap okumanın tadına varabilirsiniz. 

Mavi Çatı Yayınları İle Çocuk Eğitimi Çok Kolay!

Edebi türlerin pek çoğunu Mavi Çatı Yayınları bünyesinde bulabileceğiniz gibi eğitim ve çocuk gelişimi odaklı eserleri de yine burada bulabilirsiniz. Çeşitli eğitim tekniklerinin ebeveynlerin anlayabileceği sadelikte anlatıldığı eserlerden çocukların kendi eğitimleri için okumaları elzem olan farklı kitaplara kadar uzanan bu geniş yelpazede  eğitim ve kültür seviyesini yükseltme hedefi ön plana çıkıyor. Okullarda okutulan 100 Temel Eser, dünya klasiklerinin sadeleştirilmiş ve çocuklara uygun hale getirilmiş baskıları da yine aynı hedef ile okuyucuya sunuluyor. Bunun yanı sıra İngilizce okuma setleri çocukların dil eğitimine de katkıda bulunmak için oldukça etkili fırsatlar yaratıyor. Farklı yaş ve gelişim grupları göz önününe alınarak yazılmış en özel çocuk edebiyatı ürünleri de Mavi Çatı Yayınları'nın birbirinden güzel eserleri arasındaki yerini alıyor. Çocuğunuz ve sizin için faydalı ürünleri en kaliteli baskıları ile bulabileceğiniz kuruluş yayın politikasını takip ederek günden güne büyümeye devam ediyor. 

En İyi Masallar Ve Türk Klasikleri de Mavi Çatı'da!

Yüzyıllardır anlatılagelen en güzel masalların, efsanelerin ve destanların en güzel baskılarını da Mavi Çatı Yayınları içinde bulma şansına sahip olabilirsiniz. Kalite ve uygun fiyatları ile okuyucunun dikkatini çekmeyi başaran yayınevi pek çok kült hikayeyi hem sadeleştirilmiş hem de orijinal halleri ile piyasaya çıkararak literatüre oldukça büyük katkılarda bulunuyor. Dünya klasikleri olduğu gibi Türk klasikleri konusunda da hassas çalışmalar yürüten yayınevi Türk roman tarihinin başlangını yapan Halid Ziya'dan Nabizade Nazım'a kadar pek çok farklı klasik Türk yazarının kitabını okuyucu ile çok uygun fiyatlardan buluşturuyor. Bu sayede her kesimden insanın okumasına olanak sağlamayı hedefleyen yayınevi her çalışması ile kendini geliştirmeye ve geçen süre içinde eskisinden çok daha iyi çalışmalar ortaya koymaya odaklanmış şekilde yayın hayatını devam ettiriyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Mavi Çatı Yayınları

947 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar A-Z
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön