Maybelline New York Rujlar

Kozmetik markalarının öncülerinden olan Maybelline New York, gelişmiş teknoloji kullanarak sizlere farklı birçok ürün sumaktadır. Thomas Williams, 1915 yılında New York’ta kardeşinden ilham alarak Maybelline New York markasını kurmuştur. Kimyager olan Thomas Williams kız kardeşi Maybel’in kaşlarını ve kirpiklerini koyulaştırmak için kömür tozu ve vazelin kullanımına şahit olur. Bu olaydan ilham alan Williams, girişimci ruhuyla ilk ürünü olan modern maskarasını piyasaya sunmuştur. Kozmetik alanında maskaralar ile adını duyuran firma 1915 yılından bugüne dek farklı ürünleri ile 129 ülkede satışa sunulmuş ve makyaj çantalarının vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. 

Uygun fiyatları ve çeşitliliği sayesinde hem bireysel kullanıcıların hem de makyaj sanatçılarının vazgeçilmezleri arasındadır. Farklı kategorilerde ürettiği yüzlerce renk ve ürünler sayesinde birçok kişinin modern makyaj çantalarında bulunabilen ürünler üretmektedir. Bunlardan sık kullanılanlar arasında yer alan ve popüler bir ürünü olan rujlardır. Uzun süre kalıcı, nemlendiricili, stick, likit, saten ve mat tercihleri ile rujlar konusunda sizlerin önüne farklı seçenekler sunmaktadır. Maybelline Ruj, farklı renk seçenekleri ile tarzınızın farklılaşmasına yardımcı olacaktır. Kullanılan ürün tercihine göre, giyeceğiniz kıyafete, gideceğiniz davetlere, katılacağınız toplantılara ve daha birçok alanda sizlerde farklılık yaratacaktır. 

Kozmetik dünyasının öncü firmalarından olan Maybelline New York ürün kalitesi ve ürün renk konusunda sizlere her zaman farklı ve kaliteli ürünleri sunmaktadır. Sürekli yenilenen ARGE çalışmaları sayesinde kullanacağınız ruj çeşitleri ve renk seçenekleri artmaktadır. Benzersiz formülleri sayesinde gün içerisinde dudaklarınızdaki ruj rahatlığını sağlayacak ve mükemmel görünmesi konusunda yardımcı olacaktır. Geliştirilen ürün gamı sayesinde kullanacağınız rujlar dudaklarınızın aynı zamanda bakımlı olmasına yardımcı olur. Seçilen ürünlerin içerikleri dudak yapısına göre seçim yapmanıza olanak sağlayacaktır. Dolgun, mat, canlı veya daha gösterişli dudaklara sahip olmak artık çok kolay olmaktadır. Maybelline New York ruj, üretimlerinde kullandığı teknoloji ile dudaklarda artık daha uzun süre kalıcılık sağlamaktadır. Maskara ile çıkılan bu yolda sunduğu ürün gamları sizlere birçok farklı seçenek sunmaktadır. Uzun süre kalıcı ürünleri ruj tazeleme ritüelinin artık önüne geçmektedir. 

Yemek yerken, bir şeyler içerken veya dudaklarınızı silmeniz gerektiğinde artık rujunuzun kaybolmasına izin vermeyen ürünler sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Sunduğu renk seçenekleri birçok yaş kesimine hitap etmektedir. Maybelline New York, uygun fiyat aralığı ile cebinizin dostu olacaktır. Bu makul fiyatlar, birden çok renkli ürünü makyaj çantanıza eklemenize yardımcı olacaktır. Yüksek pigmentler içeren formülleri sayesinde, pürüzsüz görünüm yakalamak artık çok kolay olmaktadır. Farklı seçenekleri sayesinde ışıltılı görünümleri elde etmenize yardımcı olur. Maybelline New York gelişen ürün gamı ile dudaklarda yapışkanlık hissi bırakmaz ve bakımına yardımcı olur. Maybelline New York, teknoloji ile birleştirdiği ürün yelpazesi sayesinde daha kalkık ve dolgun dudak görünümünü elde etmenize de yardımcı olur. 

Maybelline New York Ruj ile Işıltılı Dudaklar

Maybelline New York Rujlar, sunduğu geniş katalog sayesinde her kesimin rahatlıkla isteğini karşılamasına yardımcı olur. Dudak bakımında sizlere yardımcı olur. 100 yılı aşkın tecrübe ile Maybelline ruj dudaklarınızın ön plana çıkmasına yardımcı olacaktır. Maybelline New York likit ruj yoğun renkleri, mat bitişleri ve parlak likitleri sayesinde dudaklarınızın daha fazla ön plana çıkmasına yardımcı olduğu gibi, kullanılan likit formül sayesinde dudaklarda üst düzey kalıcılık sağlamaktadır. Bozulmayan, akmayan ve etkisini uzun süre yitirmeyen bu ürünler özel uçları sayesinde kolayca uygulanmaktadır. Geniş renk seçenekleri ile her stile uyum sağlamaktadır. Özel bileşenleri ve geliştirilen içerikleri sayesinde dudakları nemlendirmeye yardımcı olurlar. İçeriğindeki bileşenleri sayesinde bu ürün dudaklarda gün boyu yumuşaklık hissi verecektir. Akma ve bozulmaya karşı dayanıklılığı sebebiyle yemek yerken, bir şeyler içerken dudaklarınızdan silinmesine izin olmaz. 

Maybelline New York mat ruj zengin renk içerikleri sayesinde sizlere onlarca seçenek sunmaktadır. Özel günlerinizde, toplantılarda, seyahatlerde ve tatillerde rahatlıkla sizlere uyum sağlayacak renkleri mevcuttur. Maybelline New York mat ruj seçenekleri ile her zaman en taze ve mükemmel görünen bir dudak ile çevrenize ışık saçarsınız. 100 yılı aşkın tecrübe ile dudaklarınızın ışıltısını her zaman ön plana çıkarabildiğiniz gibi, bu tecrübe ile dudak bakımlarınızı da içerikleri sayesinde sağlamış olacaksınız. İçeriklerinde kullanılan nemlendirme özellikli maddeler sayesinde pürüzsüz dudaklara sahip olursunuz. Dudak bakımı önemlidir. Ruj kullanmadan önce dudak bakım kremleri kullanmanız pürüzsüz dudaklarla ahenk saçmanıza yardımcı olacaktır. 

Maybelline New York markasının zamanla geliştirmiş olduğu ürünlerini kullandığınız andan itibaren dudaklarınıza bakım yapmış olacaksınız. Seçilen ruja göre dolgun dudakları keşfetmeniz için Maybelline New York fiyatları ile sizlere avantajlı şekilde sahip olma imkanı sunmaktadır. Katılacağınız etkinliklere Maybelline New York likit mat ruj renkleri ile ayak uydurmanız sizlere kolaylık sağlayacaktır. Kullandığı teknoloji ve geliştirilen ürünleri sayesinde uzun saatler dudaklarınızda yumuşaklığı ve kalıcılığı görmüş olursunuz. Zamanla kirpik maskarası ile çıktığı bu yolda farklı seçenekler ile karşımıza gelen Maybelline New York ruj fiyatı ile kalbinize dokunacaktır. Girdiğiniz ortamlarda fark edilmenizi sağlayacak cesur renkleri ile sizlere birçok seçenek sunmaktadır. 

Doğal görünüm sevenler için üretilen Maybelline New York Superstay ruj mat ve diğer onlarca renk seçenekleri ile doğallığınızı bir adım daha öne çıkartacaksınız. Canlı ve daha çok fark edilmeyi sevenler için gösterişli parlak renkleri seçmeniz sizlere ekstra avantaj sağlamaktadır. Sürekli geliştirilen ürünleri sayesinde sağlıklı dudaklarla her zaman kendinizi mutlu hissedersiniz. Maybelline New York Hydra Supreme Ruj 414 210 that’s mauive, içeriğindeki nemlendirici özelliği sayesinde dudaklarda yoğun nemlendirme sağlamaktadır. Zengin renk seçenekleri büyüleyici ve etkileyici dudaklara sahip olabilirsiniz. Maybelline New York Hydra supreme ruj 414 210 that’s mauive, zengin renk içerikleri yanında yoğun nemlendirici özelliği ile dudak bakımınız olduğundan daha kolay hale gelecektir. Uygun fiyat seçenekleri farklı renkleri bir arada almanıza olanak sağlamaktadır. 

Teknolojinin ürünlerle birleştirilmesi dudak rujlarında farklı etkilerin bir arada kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Canlı ve çarpıcı görünüm elde etmek isteyenler için geliştirilen, Maybelline New York color sensational ruj 630 velvet beige ürünü ile yoğun renk pigmentlerine ulaşmanıza daha kolay olacaktır. İçeriğindeki bal nektarı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudakların nemlenmesi daha kolay olacaktır. Pembe sevenler, pembe tutkunları ve dudak bakımını es geçmeyenler için ideal olan Maybelline New York color sensational ruj 630 velvet beige ideal bir seçim olur. Maybelline New York, 100 yılı aşkın süredir geliştirdiği birçok ürün ile her yaş grubuna hitap etmektedir. ARGE çalışmaları sayesinde geliştirilen ürünler sağlığınızı olumsuz etkilemeyecektir. Sürekli geliştirilen ürünleri, yoğun renk pigmenti sevenler, mat seçenekleri ile dudakların doğal güzelliğini ortaya çıkarmak isteyenler ve her ikisini aynı anda yapmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Maybelline New York Hydra Supreme ruj, yoğun nemlendirme sağlamaya, ışıltılı dudaklara sahip olmaya yardımcı olacak ve dolgun renk seçenekleri ile ilgiyi üstünüze çekmenize imkan tanıyacaktır. 

Maybelline New York Ruj ile Seçiminiz Kolaylaşacak

Günümüz vazgeçilmezleri arasında yer alan makyaj, artık daha kolay yapılabilmektedir. Üretilen ürünlerin teknoloji ile birleşmesi seçenekler konusunda sizlere kolaylık sağlamaktadır. Günlük makyaj yapanlar birçok seçenek sayesinde rutin bir hayattan farklı bir hayata adım atabilir. Standart sürdüğünüz ruj, farklı bir günde farklı bir renk ile değiştirildiğinde kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Makyajın bütünlüğünü tamamlayan rujlar, birçok renk seçeneği ile sizlere kolaylık sağlar. Ruj, kullanımları sırasında tercih edilen ürünlere göre yumuşak geçişler yapılabilir. Daha keskin hat isteyenler ruj, sürüldükten sonra dudak kalemleri ile dudak hatlarını belirlerler. Bu detay dudaklarınızın daha dolgun görünmesinde sizlere yardımcı olacaktır. Maybelline New York birçok ürünü sizlere sunmaktadır. Maybelline New York ruj, üretmiş olduğu dudak kalemlerini ürünle birlikte almanıza olanak sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde ruj seçimi yaparken dudak bakımını da aynı anda yapmanıza olanak sağlayacaktır. Üretilen ürünlerin içerikleri sayesinde yoğun nemlendirme ile dudak bakımı artık daha kolay olacaktır. 

Yeni nesil likit rujlar sayesinde gün içerisinde daha uzun süreli kalıcılık sağlamak artık daha kolay olacaktır. Yeme, içme ve bulaşmaya dayanıklı bu ürünler yapışkan hissi bırakmayan formülü ile hayatınıza kolaylık katacaktır. Maybelline New York likit rujlar, yapışkan olmayan özellikler yanı sıra kolay sürülebilir fırçaları sayesinde sizlere kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Farklı özellikleri ile yüksek kalıcılık ve parlaklık sizleri memnun edecektir. Daha dolgun ve kalkık dudaklar için farklı seçenekler bulmak Maybelline New York ile artık daha kolay olmaktadır. Zengin içerikleri günlük veya yoğun makyaj kullananlar için farklı seçenekleri ile sizlerin hizmetindedir. Kırmızı sevenler, pembe sevenler, mat sevenler, canlılık isteyenlere birçok renk ve modelleri ile hayatlarında kolaylıklar sunmaktadır. Gideceğiniz buluşmalarda, davetlerde, önemli yemeklerde ve daha birçok alanda kullanım kolaylığı ile makyajınız pratik bir hale gelecektir. Maybelline New York rujlar, farklı renk tonlamaları ile hayatınızın her alanında sizlere seçimler sunmada yardımcı olur. Maybelline New York ruj, ürün yelpazesindeki genişliği ve içeriklerindeki dudak bakımı özelliği kullanım kolaylığı, dudak bakımı ve daha birçok alanda sizlere yardımcı olacaktır. Geliştirilen ürün, teknoloji ile birleştiği için dudaklarınızın ışıltısını ön planda tutmanıza yardımcı olur.

Neden Maybelline New York Ruj?

Yeme, içme ve bulaşmaya dayanıklı formülü ile sizlere kolaylık sağlar. İçeriklerindeki nemlendiriciler sayesinde dudaklarınıza bakım yapma konusunda sizlere yardımcı olacaktır. İster günlük kullanımlar için veya yoğun makyajlar için uygun ürünler mevcuttur. Likit ruj ürünlerinde özel uygulama uçları sizlere kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Gelişen ürün yelpazesi farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Her yaş için uygun ürünleri daha uygun fiyatlara elde etmeniz de mümkündür. Uzun süre kalıcılıkları sizlere avantaj sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde gittiğiniz yerlerde ruj tazeleme işleminden sizi kurtaracaktır. 

Ruj Kullanımı Zarar Verir mi?

Gelişen teknoloji ile birlikte üretilen ürünler zararsız hale gelmektedir. Yapılan ARGE çalışmaları kullanılan ürünlerin insan sağlığı üstündeki zararlı etkileri kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Üretilen rujlardaki nemlendirme özellikleri dudaklarınızın daha az yıpranmasına yardımcı olacaktır. İçeriklerindeki birçok ek maddeler sayesinde artı olarak dudak bakımınızı ruj sürerek sağlamış olursunuz.

Ruj Nasıl Sürülür?

Günlük ve yoğun makyaj yapan kişiler makyaj temizliğinin önemini iyi kavramalıdır. Yapılan makyajların temizliği önemlidir. Kullanılan ürünler zaman geçtikçe özelliğini kaybetmektedir. Makyaj öncesi uygulanacak kısımlar daha önceden iyice temizlenmelidir. Ruj sürmeden önce dudaklarınızın nemlendirilmesi ayrıca sizlere yarar sağlar. Kullanılan rujun içindeki nemlendiriciler dudak yapınızın daha iyi korunmasına yardımcı olacaktır. Uygulanmadan önce iyice temizlenen dudaklara kullanılacak ürünün yapısına göre hafif bastırarak uygulanmalıdır. İsteğe göre rujlar sürüldükten sonra dudak kalemleri ile dudak hatlarını belirgin hale getirmek seçenekler arasındadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Maybelline New York Rujlar

212 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 37 / 212 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?