Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Merhaba Çiftlik (Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı) - Asiye Aslı Aslaner

Sincap Kitap
110,00 TL %27
79,90 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (37)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

96,00 TL
98,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80690017
Merhaba Çiftlik (Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı) - Asiye Aslı Aslaner

Merhaba Çiftlik Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı'nın yazarı Asiye Aslı Aslaner'dir. Büyükler için hikâyeler yazan bir eğitimci olan Aslaner çocuk sahibi olduktan sonra da çocuklar için kitaplar yazmaya başladı. Asiye Aslı Aslaner hem bir anne olarak hem de bir eğitimci olarak elde ettiği tecrübeleri çocuk edebiyatına yönelerek çocuk hikâye kitaplarında bir araya getirdi. Kitapta bulunan birbirinden sevimli karakterler, mekanlar ve diğer görseller yetenekli illüstratör Dilek Altıntaş Birben tarafından hazırlandı.

Birçok çocuk ve ailenin severek takip ettiği Sincap Kitap tarafından ilk baskısı Ocak 2020’de çıkan Merhaba Çiftlik Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı'nı, hem siz hem de miniğiniz yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Sevimli bir çiftliği ve birbirinden güzel çiftlik hayvanlarının yaşadıklarını anlatan bu eğlenceli ve öğretici hikâye kitabı ile 1 yaşından büyük çocuklar okul öncesine kadar verimli saatler geçirebilir.

Çiftçi Ali! Nereye Kayboldun Bakalım?

Her sabah güne ‘Merhaba’ diyerek başlayan Çiftçi Ali, o gün ortalıkta görünmüyordu. Sevimli dostları meraklanıp onu aramaya başladılar. Çiftçi Ali, Merhaba Çiftlik Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı’nın ana karakteri. Çiftçi Ali’nin çok güzel bir çiftliği var. Bunun yanı sıra Çiftçi Ali çiftlikte yaşayan sevimli hayvanlar tarafından çok seviliyor ancak o gün Çiftçi Ali ortalıkta görünmüyor. Sevimli arkadaşları onun nerede olduğunu, neden bugün onu göremediklerini merak ediyor. Atlar, çoban köpekleri, koyunlar, kuzular, tavuklar, civcivler… Yani bu güzel çiftlikte yaşayan diğer dostları, çok sevdikleri Çiftçi Ali’yi aramak için bir toplantı yapıyor. Acaba sevimli hayvanlar onu bulabilir mi? Sizce Çiftçi Ali nerede olabilir? Galiba biraz yardım etmek gerekecek.

Haydi! Sevimli Çiftlik Hayvanlarının Çiftçi Ali’yi Bulmalarına Siz de Yardım Edin

Çocuklar etraflarında olan şeyleri hafızalarına alırlar ve büyüklerden çok daha hızlı öğrenirler. Bu nedenle kitap okurken aynı şeyleri tekrar etmek bir süre sonra onların sıkılmalarına neden olabilir. Ancak Merhaba Çiftlik Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı bilindik hikâye kitaplarının aksine okuduktan sonra kaldırıp kitaplığa koyacağınız bir kitap değil. Çünkü sevimli çiftlik hayvanlarının Çiftçi Ali’yi tek başlarına bulamazlar. İşte tam da burada minik bebeğinizin yardımı gerekiyor. Kitapta yer alan karakterler cırt cırtlar yardımıyla oldukları yerlerden sökülerek kitabın diğer sayfalarına tekrar yapıştırılabiliyor, yani hareket ediyor. Böylece çiftlik hayvanlarını öğrenmenin yanı sıra miniğiniz ince motor becerisini kullanıyor. Çocuğunuz hikâyeyi dinledikten sonra, hikâyede geçen karakterleri doğru yerlere uygun şekilde yerleştiriyor ve bu sayede dikkat ve konsantrasyon becerisini de geliştiriyor.

Önce Siz Ona Hikâyeyi Okuyun, Sonra O Kendi Başına Oynasın

Atlar, köpekler, inekler, kuzular, koyunlar, tavuklar ve civcivler… Bir çiftlikte ne varsa bu kitapta da o var. Çocuklar için çiftlik hayvanları her zaman ilgi çekici ve sevimli olmuştur. Yalnızca bir hikâye kitabı olmanın yanı sıra Merhaba Çiftlik Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı çocuğunuzun kendi başına vakit geçireceği bir oyuncak! İçinde bulunan cırt cırtlı çiftlik hayvanlarını isterseniz birer oyuncak olarak da kullanabilirsiniz.

Kitap Okuma Zamanı Artık Çok Daha Verimli Bir Hale Geliyor

Merhaba Çiftlik Cırt Cırtlı Hikâye Kitabı’nı okuduktan sonra kitaplığa kaldırmak istemeyeceksiniz. Hareket edebilen cırt cırtlı karakterleri sayesinde çocuğunuz ve siz yeni hikâyeler yaratabilirsiniz. Nasıl mı? Kitabı okuyup bitirdikten sonra çocuğunuzdan hikâyeyi dilediği gibi değiştirmesini isteyebilirsiniz. Hikâyede bulunan karakterlerin yerlerini değiştirmekte özgür olan miniğiniz zihnini yaratıcı taraflarını kullanmaya başlayacak ve belki de yeni bir öykü oluşturacaktır. Böylece rolleri değiştirebilirsiniz. Siz dinleyici koltuğuna otururken çocuğunuz da hikâyenin anlatıcısı olarak kendine olan güvenini geliştirip yaratıcı yönünü açığa çıkaracaktır.


Her sabah güne ‘Merhaba’ diyerek başlayan Çiftçi Ali, o gün ortalıkta görünmüyordu. Sevimli dostları meraklanıp onu aramaya başlıyorlar. Ama senin yardımın olmadan Çiftçi Ali’yi bulmaları imkânsız! 
Karakterleri metne göre yerlerine yerleştir, maceraya sen de katıl!


Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 12
Yayın Tarihi 2020
Yazar Asiye Aslı Aslaner
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000QA84C
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön